در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
17

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 14 آبان 1386 13:54

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

توسط sobijoon » دوشنبه 1 شهریور 1389 12:48

با سلام و تشکر از همه دوستان

من یه مودم وایرلس adsl  مدل shutel 915 wm  دارم  میخوام روی وایرلسش پسورد بزارم جون احساس میکنم کسی داره از اینترنتم استفاده میکنه   ممنون میشم راهنماییم کنین ه چنتا عکس هم از محیط نرم افزاریش راتون میزارم   تا یه جاهایی رفتم ولی به یه ارورر خوردم ممنون میشم راهنماییم کنین

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

URL]http://up.iranblog.com/Files2/ffcf2ab46c344a3e94f6.PNG[/URL]          

[URL]http://up.iranblog.com/Files2/8e69347a1d51484e84f5.PNG[/URL  این تصویر مربوط به همون اروریه که گفتم اینجا گیر کردم  

با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sobijoon تشکر کرده اند:
farm698

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

توسط SHAHRAM » دوشنبه 1 شهریور 1389 19:56

sobijoon,  دوست عزیز در عکس اولی که گذاتید گزینه ی network authorization رو انتخاب کنید و  یکی از سیستم های رمز گذاری رو انتحاب کنید(ترجیحا wpa-psk)
در منوی جدیدی که براتون با انتخاب این گزینه ایجاد میشه رمزتون رو وارد کنید که هرچقدر پی چیده تر باشه بهتره(مخلوتی ا ز عداد و جروغ و علائم و حد اقل به طول 10)
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
azeRilA, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, nt

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

Re: کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

توسط Frogfoot » سه شنبه 2 شهریور 1389 02:04

(ترجیحا wpa-psk)

اگر مودم از WPA2 پشتیبانی میکنه، بهتره از WPA2-PSK استفاده بشه.

در ضمن، اگر فقط خودتون با چند دستگاه متعلق به خودتون به این شبکه وصل میشید، بهتره بعد از تنظیم دستگاه هاتون (مثل لپ تاپ، موبایل و غیره) برای استفاده از این Access Point، شبکه تون رو Hidden کنید، و مقدار SSID مودم تون رو هم تغییر بدید. اینطوری، اگر کسی برای Wi-Fi Access Point اسکن کنه، مودم شما رو پیدا نمیکنه. اگر خواستید دستگاه جدیدی را برای اتصال به این مودم تنظیم کنید، باید اون وقت هم SSID مودم را وارد کنید، و هم کلید WPA2 را.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Frogfoot تشکر کرده اند:
SHAHRAM, Mahdi1944