کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

پست توسط sobijoon » دو شنبه 1 شهریور 1389, 1:48 pm

با سلام و تشکر از همه دوستان

من یه مودم وایرلس adsl مدل shutel 915 wm دارم میخوام روی وایرلسش پسورد بزارم جون احساس میکنم کسی داره از اینترنتم استفاده میکنه ممنون میشم راهنماییم کنین ه چنتا عکس هم از محیط نرم افزاریش راتون میزارم تا یه جاهایی رفتم ولی به یه ارورر خوردم ممنون میشم راهنماییم کنین

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

URL]http://up.iranblog.com/Files2/ffcf2ab46c344a3e94f6.PNG[/URL]

[URL]http://up.iranblog.com/Files2/8e69347a1d51484e84f5.PNG[/URL این تصویر مربوط به همون اروریه که گفتم اینجا گیر کردم

با تشکر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

Re: کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

پست توسط SHAHRAM » دو شنبه 1 شهریور 1389, 8:56 pm

, دوست عزیز در عکس اولی که گذاتید گزینه ی network authorization رو انتخاب کنید و یکی از سیستم های رمز گذاری رو انتحاب کنید(ترجیحا wpa-psk)
در منوی جدیدی که براتون با انتخاب این گزینه ایجاد میشه رمزتون رو وارد کنید که هرچقدر پی چیده تر باشه بهتره(مخلوتی ا ز عداد و جروغ و علائم و حد اقل به طول 10)
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

Re: کمک برای پسورد گذاری روی مودم وایرلس adsl

پست توسط Frogfoot » سه شنبه 2 شهریور 1389, 3:04 am

(ترجیحا wpa-psk)

اگر مودم از WPA2 پشتیبانی میکنه، بهتره از WPA2-PSK استفاده بشه.

در ضمن، اگر فقط خودتون با چند دستگاه متعلق به خودتون به این شبکه وصل میشید، بهتره بعد از تنظیم دستگاه هاتون (مثل لپ تاپ، موبایل و غیره) برای استفاده از این Access Point، شبکه تون رو Hidden کنید، و مقدار SSID مودم تون رو هم تغییر بدید. اینطوری، اگر کسی برای Wi-Fi Access Point اسکن کنه، مودم شما رو پیدا نمیکنه. اگر خواستید دستگاه جدیدی را برای اتصال به این مودم تنظیم کنید، باید اون وقت هم SSID مودم را وارد کنید، و هم کلید WPA2 را.

ارسال پست

بازگشت به “شبکه”