Air France - KLM پروازهای خود را به امارات افزايش می دهد !

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج شنبه 8 اسفند 1387, 3:23 pm
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

Air France - KLM پروازهای خود را به امارات افزايش می دهد !

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 22 فروردین 1389, 3:22 pm

 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

رويتـرز به نقـل از مـديـران خطـوط هـوايي Air France[COLOR=#000000] -   گـزارش داد: ايـن دو شركـت از مـه 2010 پـروازهـاي خـود را از فـرودگـاه هـاي ابـوظبـي[COLOR=#000000] و   افـزايش خـواهنـد داد.

بر اساس اين گزارش اين دو شركت در نظر دارند از تابستان سال جاري پروازهاي خود را به هفته اي 28 تا 30 پرواز برسانند. همچنين، علاوه بر پرواز جديد در مسير ابوظبي-پاريس، دو پرواز جديد نيز در اين مسير برقرار خواهند شد كه يكي در شب و ديگري در روز انجام مي شود و مسافران علاوه بر اين حق انتخاب، مي توانند از ساير مزايا و امكانات اختياري اين پروازها بهره مند شوند.

پرواز جديد Air France كه از سوم مه سال جاري با استفاده از ايرباس هاي مدرن A 330 انجام خواهد شد، به صورت مستقيم از ابوظبي به مقصد فرودگاه شارل دو گل انجام خواهد شد. اين در حالي است كه KLM هم اكنون پنج پرواز هفتگي از ابوظبي به آمستردام، و پنج پرواز هفتگي از ابوظبي به مسقط انجام مي دهد.

اين گزارش حاكي است: KLM در نظر دارد با افزايش پروازهاي صبح خود از دبي به آمستردام، اين پروازها را از 10 به 13 پرواز افزايش دهد كه اين امر موجب خواهد شد مسافران اين پرواز از طريق فرودگاه Schiphol به يك شبكه پروازي گسترده متصل شوند.

همچنين، ايـن شـركـت هم اكنـون يـك پــرواز شبـانـه از دبـي به آمستــردام انجام مي دهـد كه بـا استفـاده از بوئينـگ 777 انجام مي شـود و تـركيبـي از پــرواز بــاري و مسافــري اسـت.

"پيير دا سينت-آلبين"، مديركل خطوط هوايي Air France - KLM در خليج فارس، ايران و پاكستان با بيان اين كه بازار خاورميانه پوياترين بازار اين شركت است، افزود: خوشحاليم كه با انجام پروازهاي منظم هفتگي از دبي، مي توانيم مسافران خود را از طريق فرودگاه هاي شيفول و شارل دوگل به شبكه پروازي گسترده ي اين فرودگاه ها متصل نماييم.
پورتال فرودگاه های کشور
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”