جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2877

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تشکر شده: 1271 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

محل سکونت

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Air France - KLM پروازهای خود را به امارات افزايش می دهد !

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 22 فروردین 1389 14:22

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


رويتـرز به نقـل از مـديـران خطـوط هـوايي Air France - KLM گـزارش داد: ايـن دو شركـت از مـه 2010 پـروازهـاي خـود را از فـرودگـاه هـاي ابـوظبـي و دبـي افـزايش خـواهنـد داد.

بر اساس اين گزارش اين دو شركت در نظر دارند از تابستان سال جاري پروازهاي خود را به هفته اي 28 تا 30 پرواز برسانند. همچنين، علاوه بر پرواز جديد در مسير ابوظبي-پاريس، دو پرواز جديد نيز در اين مسير برقرار خواهند شد كه يكي در شب و ديگري در روز انجام مي شود و مسافران علاوه بر اين حق انتخاب، مي توانند از ساير مزايا و امكانات اختياري اين پروازها بهره مند شوند.

پرواز جديد Air France كه از سوم مه سال جاري با استفاده از ايرباس هاي مدرن A 330 انجام خواهد شد، به صورت مستقيم از ابوظبي به مقصد فرودگاه شارل دو گل انجام خواهد شد. اين در حالي است كه KLM هم اكنون پنج پرواز هفتگي از ابوظبي به آمستردام، و پنج پرواز هفتگي از ابوظبي به مسقط انجام مي دهد.

اين گزارش حاكي است: KLM در نظر دارد با افزايش پروازهاي صبح خود از دبي به آمستردام، اين پروازها را از 10 به 13 پرواز افزايش دهد كه اين امر موجب خواهد شد مسافران اين پرواز از طريق فرودگاه Schiphol به يك شبكه پروازي گسترده متصل شوند.

همچنين، ايـن شـركـت هم اكنـون يـك پــرواز شبـانـه از دبـي به آمستــردام انجام مي دهـد كه بـا استفـاده از بوئينـگ 777 انجام مي شـود و تـركيبـي از پــرواز بــاري و مسافــري اسـت.

"پيير دا سينت-آلبين"، مديركل خطوط هوايي Air France - KLM در خليج فارس، ايران و پاكستان با بيان اين كه بازار خاورميانه پوياترين بازار اين شركت است، افزود: خوشحاليم كه با انجام پروازهاي منظم هفتگي از دبي، مي توانيم مسافران خود را از طريق فرودگاه هاي شيفول و شارل دوگل به شبكه پروازي گسترده ي اين فرودگاه ها متصل نماييم.
پورتال فرودگاه های کشور
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
ARafiee, shola, hamed_713, @lirez@, Shahryar, Mahdi1944, sokuteasemuni, shazan, noora

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان