قیمت سی پی یو های AMD سوکت 939 تا نصف کاهش پیدا کرد

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15727
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

قیمت سی پی یو های AMD سوکت 939 تا نصف کاهش پیدا کرد

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 3 تیر 1385, 9:22 pm

شرکت انگلیسی "UK DISTRIBUTORS" قصد دارد تعداد زیادی از پردازنده های AMD سوکت 939 را از این کمپانی خریداری نماید. خبرها حکایت از آن دارد که به احتمال فراوان پردازنده های مذکور آخرین در نوع خود بوده و دیگر توسط AMD تولید نشوند.

کمپانی AMD قصد دارد از این پس تمرکز خود را بر روی مدل جدید سی پی یو های AM2 قرار دهد که قابلیت پشتیبانی از رم های نوع DDR2 را دارند و هزینه های مربوط به ساخت مدل 939 را قطع نماید. انتشار این خبر موجب کاهش شدید قیمت پردازنده های سوکت 939 شرکت AMD در بازارهای جهانی شده است بگونه ای که هم اکنون یک سی پی یو (AMD Athlon 64 3700+ San Diego 90nm (Socket 939 به قیمت تنها 93.94 پوند به فروش می رسد.

همچنین این گزارش حاکی است قیمت یک پردازنده +Athlon 64 San Diego 90nm core at 4000 با گارانتی کامل اکنون به کمتر از 158.57 پوند کاهش پیدا کرده است. گروهی از کارشناسان بر این باور هستن که این امر در حقیقت نوعی رقابت بین دو شرکت AMD و اینتل بر سر کاهش قیمت ها نیز می باشد. AMD از تمامی امکانات خود استفاده می کند تا در زمان ارائه پردازنده های Cornoe اینتل، دیگر اشتیاقی برای خرید آنها از طرف مشتریان نباشد.

امکان خرید پردازنده های مذکور با قیمت های ذکر شده در اینترنت از طریق این سایت موجود می باشد. احتمالاً در روزهای آینده شاهد افزایش قیمت این سی پی یو ها در بازار ایران خواهیم بود !!!

منبع خبر: The INQ
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”