نکاتی مهم برای خرید پردازنده‌های Amd

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2596
تاریخ عضویت: سه شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 148 بار
تماس:

نکاتی مهم برای خرید پردازنده‌های Amd

پست توسط Kingman_62 » یک شنبه 22 بهمن 1385, 2:57 am

برای تائید براصل بودن پردازندهAMDمطمئن شوید که جعبه CPU شما دارای ۳ هولوگرام می باشد.
از این سه عدد یکی در گوشه ی سمت راست پائین جعبه و دو تای دیگر هر کدام روی برچسب امنیتی که در روی درب _های بالا و پائین جعبه قرار گرفته می باشند. وقتی از زوایای مختلف به لوگوی ۳ بعدی AMD مینگرید تعداد نقاط روی این لوگو تغییر میکند.

● مشخصات امنیتی اضافی روی PIB(بسته بندی در جعبه) و WoF که بع اصل بودن CPU شما کمک میکند عبارتند از:
۲ برچسب با نقش مشخص کارخانه ای و طراحی ویژه و هولوگرام برای بستن دربهای جعبه استفاده شده و اگر کسی اقدام به تغییر آن کند به طور فیزیکی نمایان خواهد شد.این هولوگرامها دارای ویژگیهای ذیل میباشد:
▪ هولو گرامهای مجتمع Izon: ترکیبی از برترین فن آوری هولوگرام در صنایع و جا دادن آن به همراه تائید ۴ مرحله ای (۱.۲.۳.۴) اصل بودن AMD داخل برچسبهای روی جعبه.
▪ چاپ برچسب و قابل لمس: فناوری پیشرو صنایع به مشریان روشی حسی را برای احساس اصل بودن برچسب می دهد. در قسمت پائین هر برچسب این نکته قابل دسترسی است.
▪ پشت زمینه چند وجهی،سایه سبز رنگ: گوناگونی رنگ و حالت در پشت زمینه به طراحی های مختلف اصل بودن جنس فوق را آسان میکند.
▪ برچسب شماره سریال: این برچسب شماره سریال در قسمت بالای بسته بندی جعبه قرار گرفته، هر شماره سریال یک شماره حرف و عدد ۱۳ رقمی تک است که به AMD و مشتریان برای تائید اصل بودن جنس و هچنین خدمات بعد از فروش کمک میکند. هر ۲ بر جسب نشان داده در بالا معتبر است.
● بر چسب هولوگرام:
تعداد نقاط روی یک طرف از لوگوی ۳ یعدی AMD تغییر می کند، وقتی که شما این هولوگرام را از بالا، پائین، چپ و راست نگاه کنید.
ازاواسط سال ۲۰۰۴، هولوگرامهای بسته بندی AMD PIB می بایستی به رنگ طلایی با ابعاد ۱۹x۱۵ میلی متری ظاهر می شدند. نمونه های ابندائی یک کمی تفاوت داشت.


منبع : هفته نامه ارتباط
 تصویر

تصویر
 

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”