در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

حمله Angry Birds به ایران!!!؟

توسط serat&mersad » پنج شنبه 5 مرداد 1391 11:49

حمله Angry Birds به ایران!!!؟

این پرندگان خشمگین و سازندگان آن این بار هوای حمله به ایران را در سر می‌پرورانند.

بازی رایانه‌ای محبوبی که اکثر کاربران رایانه با آن آشنا هستند، بازی «پرندگان خشمگین»‌ یا همان Angry Birds می‌باشد. به نظر می‌رسد این پرندگان خشمگین و سازندگان آن این بار هوای حمله به ایران را در سر می‌پرورانند.
در جدیدترین نسخه بازی «پرندگان خشمگین»‌ (Angry Birds) با نام Fry Me To The Moon، در مرحله 9 این بازی شما باید در سیاره‌ای به جنگ دشمنان خود و نابود ساختن آنها بروید که کاملا شبیه به نقشه کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

البته در این بازی کار به اینجا ختم نمی‌شود و در مرحله 10 نیز شما به تخریب خانه‌هایی می‌پردازید که طبیعتا خانه‌های ایرانیان است چرا که این خانه‌ها بر روی سیاره‌ای شبیه به نقشه ایران بوده و حتی یکی از این خانه‌ها چیزی نیست جز برج میلاد.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اخیرا سازندگان غربی بازی‌های رایانه‌ای، در بازی‌های خود حمله به ایران را در دستور کار خود قرار داده‌اند. پیش از این نیز بازی «میدان نبرد 3» که در آن نیروهای آمریکایی به ایران و تهران حمله کرده و آن را به اشغال خود در می‌آورند انتقادهایی زیادی را به ویژه از سوی بازی‌بازهای ایرانی به همراه داشته است.

منبع خبر: itanalyze.com
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
159

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 فروردین 1391 18:15

آرشيو سپاس: 819 مرتبه در 146 پست

Re: حمله Angry Birds به ایران!!!؟

توسط crackxy » پنج شنبه 5 مرداد 1391 12:33

سلام :razz:

نظر من در رابطه با این بازی این هستش که خوب بالاخره باید یک کشوری هم باشه که سازندگان این یازی کاراکترهاشو طراحی کنند تا قصد حمله به جایی رو داشته باشند. البته نظر من در رابطه با میدان نبرد کاملا متفاوته. اما درباره ی این بازی چون در نسخه های قبلش تقریبا این کاراکتر ها به اکثر کشورهای معروف حمله کردند, خوب شاید زیاد مهم نباشه.
مثلا در نسخه فصل ها شما حتی به صهیونیست ها ها حمله میکنید به چین میرید و درواقع به خیلی از کشور های مختلف.

دیگه داریم شورشو در میاریم و خودمونو منزوی میکنیم. این جور اعتراضات بالاخره پیامدهایی هم داره
به نظر من بهتره بیشتر از این خودمونو خراب نکنیم و ما هم بازی بسازیم مثلا مرحله هاش تو واشنگتون باشه. یا هر جای دیگه

این نظر من بود. نظر دوستان قطعا محترم میباشد.
با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب crackxy تشکر کرده اند:
ASHKAN95, zzvf, KH.I.A.2500, anybody, hermes_PERSIAN, Mahdi1944, CentralWeb, Ali$amir, gurkha, Mahdi Mahdavi, dolphine, platen, فیلدمارشال رومل, omidzare

Major

Major

نماد کاربر
1212

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 اسفند 1388 10:53

آرشيو سپاس: 5964 مرتبه در 1162 پست

Re: حمله Angry Birds به ایران!!!؟

توسط anybody » پنج شنبه 5 مرداد 1391 16:00

c r 4c k نوشته است:سلام :razz:

نظر من در رابطه با این بازی این هستش که خوب بالاخره باید یک کشوری هم باشه که سازندگان این یازی کاراکترهاشو طراحی کنند تا قصد حمله به جایی رو داشته باشند. البته نظر من در رابطه با میدان نبرد کاملا متفاوته. اما درباره ی این بازی چون در نسخه های قبلش تقریبا این کاراکتر ها به اکثر کشورهای معروف حمله کردند, خوب شاید زیاد مهم نباشه.
مثلا در نسخه فصل ها شما حتی به صهیونیست ها ها حمله میکنید به چین میرید و درواقع به خیلی از کشور های مختلف.

دیگه داریم شورشو در میاریم و خودمونو منزوی میکنیم. این جور اعتراضات بالاخره پیامدهایی هم داره
به نظر من بهتره بیشتر از این خودمونو خراب نکنیم و ما هم بازی بسازیم مثلا مرحله هاش تو واشنگتون باشه. یا هر جای دیگه

این نظر من بود. نظر دوستان قطعا محترم میباشد.
با تشکر

موافقم.اصلا من خیلی دوست دارم در قالب یک مبارز ایرانی به مسکو و لندن و نیویورک و ... حمله کنم!!!
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anybody تشکر کرده اند:
Ali$amir, فیلدمارشال رومل