در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 25 آبان 1386 16:59

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط zard » جمعه 25 آبان 1386 17:42

Mahdi1944 نوشته است:mahsa_kaf جديدترين نسخه KaspeSky Internet Security 7 هست که با key اون در انجمن ارسال شده
باسلام
ميخواستم بگم من نتونستم آنتي ويروس كاسپار اسكاي رو در مركز دانلود پيدا كنم ميشه لطفاً راهنماييم كنيد؟ :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 25 آبان 1386 19:52

zard جان
بخشهاي دانلود به صورت سايتي مجزا در اين آدرس قابل دسترسي هست
www.centraldlc.com
ميتونيد پيدا کنيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » شنبه 8 دی 1386 16:58

سلام

به عقيده شما به غير از کاسپر کدوم آنتي ويروس کارش خوبه . و به غير از آنتي ويروس براي امنيت کامل در شبکه چه نرم افزارهايي رو بايد داشته باشيم .

با سپاس  :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » شنبه 8 دی 1386 19:05

دوست خوب . من نسخه کامل و نهایی ESET Smart Security Business 3.0.621 را توصیه می کنم .
نسخه کامل شده ESET NOD32 هست و برای کار در شبکه و اینترنت مناسبترین هست .
در مقایسه با بقیه آنتی ویروسها جدیدتر و از سیستم پیشترفته تری هم برخورداره و مهمترین مزیتش بغیر از قدرت ایمن سازی - کم نکردن سرعت کار با سیستمه .
کاملا نامحسوس و بدون اینکه مشکلی در سرعت سیستم پیش بیاد عمل می کنه .
یک کرک 100 درصدی هم گذاشتم که براحتی آپدیت هم میشه . و به نظر من فقط ESET Smart Security Business 3.0.621 بهترین و ایمنترین راه حل هست.
تکنولوژی ساختش هم برای 2008 طراحی شده و فعلا که در جهان بهترین به حساب می آد .
من خودم از BitDefender و Kaspersky استفاده کردم . ولی Eset Smart Security یک چیز دیگه هست .
حجمش هم واقعا کمه و براحتی قایل دانلود هست .
این هم کرکش :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خود برنامه را هم از اینجا دریافت کنید .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشید .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » يکشنبه 9 دی 1386 12:14

reza-2006 عزیز ، باسپاس از راهنمایی وکمکتون .اگه امکان داره در مورد طرز استفاده از این آنتی ویروس هم یه مقدار

راهنمایی بفرمایید .
متشکرم :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » يکشنبه 9 دی 1386 14:04

قابل شما را نداشت .
طرز استفاده اون دقیقا شبیه Nod32 هست .
بعد از نصب و کرک کردن برنامه - اونو آپدیت کنید .
بعدش هم برید توی Setup برنامه یا راحتتر اینه که کلید F5 را فشار بدید . برنامه را مطابق خواسته خودتان تنظیم کنید .
ورژن های 3 به بالا بسیار راحتتر و بهتر تنظیم میشوند . سختی تنظیمات نسخه 2.70 را ندارند .
فقط هر جا که Setup دیدید کلیک کنید و تمام گزینه های اونو فعال کنید .
مثلا Cleaning های همه را روی 2 ببرید تا امنیت بالاتر رود .
اگر هم تنظیمات حرفه ای خواستید صبر کنید تا راهنمای کامل تنظیمات را برای شما تنظیم کنم و در سایت قرار بدم .  :-)

قبلي