سوال در مورد قيمت لب تاپ Asus k 42j

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14358 بار
سپاس‌های دریافتی: 14921 بار

سوال در مورد قيمت لب تاپ Asus k 42j

پست توسط oweiys » سه شنبه 22 اسفند 1391, 10:11 am

سلام

مشخصات لب تاب:

Asus k 42j

RAM= 4 G

VGA= 1 G

Hdd= 500 G

Mon=14 inch

cpu=core3

يكي از دوستان ميخواست اين لپ تاپ رو كه كاركرده ولي خيلي سالم هست رو به مبلغ 1 ميليون 200 يا 300 هزار تومان خريداري كنه.

نظر شما در مورد قيمت چيست؟

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 381 بار

Re: سوال در مورد قيمت لب تاپ Asus k 42j

پست توسط mahdi3366 » سه شنبه 22 اسفند 1391, 1:24 pm

من خودم همین مدل رو دارم و خیلی خیلی هم ازش راضیم.با اینکه من باهاش کار گرافیکی می کنم اما واقعا جواب میده.
قیمت الانش رو من خبر ندارم.اما 4 ماه پیش من یک و سیصد خریدم.البته من رمش رو ارتقا دادم.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

Re: سوال در مورد قيمت لب تاپ Asus k 42j

پست توسط Solver » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 4:27 am

الگو ITL (شرکت ما) جهت نرخ گذاری زمان خرید لپ تاپ / تبلت / نمایشگر (مانیتور) دست دوم:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

شاید گیج کننده به نظر بیاد ، شما قیمت نو کالا را در بازار بدست میارید - اگر نباشد قیمت نو کالای مشابه اش را. بعد در فرمول میزارید. منظور از اصطلاحات زیر هم این است که ما صرفا قراردادی بین خودمان در شرکت استفاده می کنیم:

Price : قیمت

Line : خط و خش روی کالا

Crashed Devices : قطعات کلا از رده خارجش / باید تعویض شوند قابل تعمیر نیستند و الان هم کار نمیدهند.

Reaper Problem : مشکلات قابل حل / بیشتر شامل موارد نرم افزاری ، فریم ویر و مثلا برا لپ تاپ بحث بایوس میشود. اما گاهی برخی موارد سخت افزاری هم در بر می گیرد.

Y : برابر سال کارکرد دستگاه است.

Battery Life : وضعیت باطری است / ممکن است یک دستگاه 1 ماه استفاده شده و کاملا مرتب باشد اما باطریش مشکل داشته باشد.

Box & Cable : ویژه مانیتورها هست که آیا کابل اروجنیال (برچسب سریال نمایشگر روی کابل تغذیع و دیتا باشد) و کارتن (برابری سریال) نمایشگر موجود است یا خیر.

البته برای شما شاید یک فاکتور در تبلت و لپ تاپ هم باشد، اما ما چون تبلت و لپ تاپ بدون کارتن (احتمال سرقتی بودن) خرید نمی کردیم یک فاکتور نبود برامون.

در فرمول زیر هر پرانتز یک سری عدد نوشته شده است که در حقیقت اشاره به این دارد خروجی اون پرانتز حاصل کدوم مرحله بررسی کالا می باشد. در زیر فرمول هم مراحل بررسی هر کالا به طور مناسب و گام گام توضحی داده شده طوری که هیچ چیز دستگاه از قلم نیوفتد شرح داده شده است که با رفتن هر گام پرانتز های مربوطش را پر می کنید و در نهایت قیمت واقعی دستگاه را میتونید به دست بیارید ضمن این که خیالتان راحت است از همه چیز دستگاه خریداری شده هم خبر دارید.
عجب آموزشی شد تصویر، ملت پشیمان نشوند خوب است تصویر
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”