در اين بخش مي‌توانيد کليپ و تصاوير زيباي خودرو را مشاهده کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 آبان 1389 11:12

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

...:::والپیپرهای فوق العاده زیبا از AUDI R8:::...

توسط CarClubs » دوشنبه 24 آبان 1389 11:30

با سلام خدمت دوستان عزیز سنترال کلاب

قبل از هر چیز بگم که من مدیر تالار گفتمان یک سایت"Http://fabris98.com"و مدیر 2 وبلاگ هستم."http://carclubs.mihanblog.com&Http://perscnema.blogfa.com" سابقه ی من در تالار ها

زیاده.من 2 سال پیش در سنترال کلاب عضو شدم با نام کاربری "Goshi bazz" و به خاطر دلایلی و کم لطفی بعضی دوستان من از این سایت رفتم ولی دوباره به اسرار یکی از دوستان خوبم به نام

Saman azizi" با نام کاربری جدید عضو شدم.این اولین تاپیک من با این نام کاربری هست هدف من اینه که شما هر اطلاعاتی راجع به ماشین میخواهید در همین بخش ماشین سنترال کلاب پیدا

کنید و به سایت های مختلف نروید.

با نام و یاد خدا اولین تاپیک را با این نام کاربری میذارم.هر صحبتی هم راجب پست داشتید اعم از "انتقاد,پیشنهادو..."در همین تاپیک اعلام نمایید.با تشکر از همه دوستان "علیرضا"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلیه ی عکس هایی که من در تاپیک های مختلف میذارم از وبلاگ خودم یعنی www.carclubs.mihanblog.com هست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CarClubs تشکر کرده اند:
Sami 1993

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: ...:::والپیپرهای فوق العاده زیبا از AUDI R8:::...

توسط Sami 1993 » سه شنبه 25 آبان 1389 13:50

علی خوش اومدی :)  :-D  :grin:  :-D  :grin:  :)  :-D  :grin:  :)  :grin:  :)
ماشین  دوستان عزیز   هر عکس و مشخصاتی در باره هر نوع اتومبیلی خواستین .علی آقا براتون میزاره.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
CarClubs