در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

سؤال در مورد رايت Audio CD

توسط unknown20 » دوشنبه 20 مهر 1388 14:59

من ميخوام كه يك سي دي از فايلهاي mp3 كه دارم درست كنم كه توي ويدئو سي دي و ماشين و خلاصه همه دستگاه ها قابل پخش باشه و انتهاي سي دي هم بسته نشه و بتونم بعدا هم بهش فايل اضافه كنم و همينطور روي صفحه تلويزيون هم منوي انتخاب ترك داشته باشه و نميدونم فايلها به صورت mp3 باشند بهتر هست يا WMA ؟
با برنامه Nero express گزينه Music\Audio cd رايتشون كردم . حالا خوب رايت شده و توي ويدئو سي دي ميخونه ولي اولا منو يي براي انتخاب روي تلويزيون نشون نميده( منظورم همون Track1. Track2,...هست) و انتهاي سي دي هم بسته شده و ديگه نميشه بهش اضافه كرد.

پيشنهاد شما براي رايت كدام گزينه د ربرنامه NERO هست؟اين رو هم بگم كه از NERO 7 استفاده كردم. يا برنامه ديگه اي رو پيشنهاد مي كنيد؟

من ميخوام يك سري عكس رو طوري رايت بكنم كه همراه با نمايش عكسها موزيك هم پخش بشه و توي ويدئو سي دي قابل پخش باشه . ميدونم كه با NERO VISION\ SLIDESHOW ميشه اين نوع سي دي رو درست كرد . يه بار درست كردم و جالب نبود . براي اين كار شما چه برنامه اي رو پيشنهاد مي كنيد؟

سپــــــــــــــــــــاسـ ـــــــــــگــــــزارم

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

Re: سؤال در مورد رايت Audio CD

توسط pedmehr » دوشنبه 20 مهر 1388 16:56

اگر پخش ماشینتون mp3 رو میخونه بهتره دیسک mp3 یا همون دیتا ( طریق معمولی )  رایت کنید  . اینطور هم انتخاب آهنگ ها راحتتره هم تعداد خیلی بیشتری آهنگ میتونید رایت کنید رو یک سی دی ضمنا میتونید بقیه سی دی رو هم باز بگذارید ( nero تو مرحله آخر قبل از رایت یه گزینه برای اینکار داره )  . اما سی دی audio تعداد خیلی کمی آهنگ درش رایت میشه و امکان طبقه بندی آهنگ ها هم نیست و دیسک به هر حال بعد از یک بار رایت بسته میشه . ولی به هر حال بعضی دستگاه ها mp3 و wma رو نمیخونن .

برای قرار دادن موزیک روی سری عکس و کارهای از این قبیل هم windows movie maker  برنامه ساده و خوبیه که احتمالا روی ویندوزتون پیش نصب هست .
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
unknown20, Mahdi1944, sokuteasemuni, nt

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » دوشنبه 20 مهر 1388 22:15

unknown20,  عزیز
پیشنهاد من برای قسمت دوم سوالتون استفاده از برنامه Wondershare Photo Story Platinum میباشد
شاد باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nt تشکر کرده اند:
unknown20, Mahdi1944

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » چهارشنبه 22 مهر 1388 18:47

در windows movie maker  براي اينكه طول آهنگ با  عكسها همزمان باشه چكار بايد بكنيم؟(منظورم اين هست كه عكسها و آهنگهايي كه انتخاب مي كنيم همزمان آغاز و همزمان به پايان برسند.)