صندلی داغ با حضور azeRilA ...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران،خاک دلیران
سپاس‌های ارسالی: 1808 بار
سپاس‌های دریافتی: 4147 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور azeRilA ...!

پست توسط azeRilA » پنج شنبه 16 مهر 1388, 10:44 pm

Mil@d نوشته شده:سلام!
1.برای بار نود و دهم میگم!مختصر جواب ندین!انگیزه سوال کننده رو به کشتن ندید!

تصویر

2.سرعت علیرضا در پاسخ دهی از همون سرعتش در دویدن از اینور مهرآباد به اونور مهرآباد نشات میگره!

تصویر تصویر

3.ترم زوج از دی شروع نمیشه!تازه بهمن ثبت نامه--اسفند ماه هم 2 جلسه ماست مالی تشکیل میشه و میره برای بعد از عید!

اما من رفتم ثبت نام کردم(دانشگاه سراسری کرج) و یک 55هزار تومان + یک 11500 تومان پول ریختم و کارت تهیه ناهار هم گرفتم و یارو گفت از 15 دی برم اونجا تصویر

4.از پسران ویژگی خوبه رو گفتی از دختران ویژگی بده رو! هنوز زوده بخوای زن ستیز بازی در بیاری!

تصویر

5.دعوای شدیدت رو بدون خالی بندی و آب و تاب دادن تعریف کن!

چشم.
داستان از این قرار بود که با 6-7 تا از دوستان در پارک محلی(محل غریب) نشسته بودیم...
یک برادری اومد گفت : حاجی شناختی!!؟؟؟!؟؟(آخه دوست ما انگار نگاهای طولانی کرده بود!)
یکی دیگر از دوستان گفت آقا اشتباه شده.شما ببخش!اما انگار نه انگار...
تصویر
من بلند شدم گفتم آقا بیا صحبت کنیم(میخواستم ببرمش کنار که قضیه رو حل کنیم بره!)
اما شروع کرد به داد زدن و .... گفتم چیه حاجی داد داد میکنی.گفت .....(یعنی به شما مربوط نیست)
که دیگه درگیر شدیم و دوستان محترمش از آن سو آمدن و دوستان ما هم از این این سو و ...............

پایان!!
تصویر

6.شلمچه چطور بود!از حال و هوا بگو!

واقعا جای دوست داشتنی بود!
مخصوصا" زمانی که آفتاب در حال غروب بود...
منم که جو گیر شده بودم و با پای برهنه راه میرفتم و فکر میکردم....
دوست دارم دو باره برم اونجا
تصویر تصویر

7.اسنادش هم موجوده!پس بذارش!

زمانی که راننده زده بود بغل و یکی از کادر محترم هم 700-800 متری دویده بود تا لاشه قاب شیشه رو بیاره تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اینم زمانی که بیچاره با دلی خون داشت وسایل رو داخل اتوبوس میگذاشت

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

8.ازخونه تا پشت باند چند دقیقه تو راهی؟و از کدوم خیابون میری؟

نهایت 20 دقیقه
از بلوار ستاری میرم آزادی.بعد یه ماشین از اول اتوبان سعیدی مستقیم سوار میشم و دم میدون پیاده میشم
تصویر

9.بالاخره میگیرنت!

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

10.وقتی کسی برای دردودل پیشت نباشه و بی کس بشی با حیوانات صحبت میکنی؟

آره.حتی شده با یه پشه(یه جور میزنمش که زنده باشه اما نتونه پرواز کنه و به حرفم گوش بده)

11.چرا زیادی زیادی؟

نمیدونم والا همینو میخواستم الان از شما بپرسم

12.چرا به خوب دیدن عادت نداریم؟

عجب چیز جالبی...
تاحالا بهش فکر نکرده بودما
  تصویر

13.چرا عادتمان دادند به بد دین و دیدن بد؟

شاید برای اینکه به کسی اعتماد نکنیم تصویر

14.چند تا عکس اجتماعی داغ و پرمعنا بزار که خودت گرفتی!

والا من زیاد اهل عکس اجتماعی نبودم.اما آنهایی که کار دوستان رو راه میندازه قرار میدم تصویر

حتی در اتوبان هم هواپیما ببینم از ماشین هم حتی عکسشو میگیرم!!

عید در سواحل نیلگون دریای خزر(ساحل کثیف!!)

یادش به خیر....
خرجی هر سالمان در روستای جدی(منظور پدری پدر بزرگ
تصویر)

تبل و دسته در داخل سالن به این کوچیکی :

و. آخر از همه...
جمعی از دوستان همشهری!!! در سد کرج!!!!!!!!!!!!!!!

15.این پرچم شناسی سامان به زمان ما قد نداد وگرنه روی سامان رو کم میکردم!ولی خوب یک نتیجه ای که میشه از این سوال خاص سامان و جوابهای مهمانان گرفت اینکه زیاد در باغ جغرافیا و شناخت دیگر کشورها نیستند! از خودم تعریف نمی کنم ولی در 9 سالگی اطلس گیتاشناسی داشتم و تقریبا 80 درصد پایتخت های دنیا از حفظ بودم!ولی نسل کنونی را که می بینم خیلی هاشون هنوز نمیدونن دبی یک شهر از امارات است و کشوری به نام دبی نداریم!! یه بابایی هم چند روز پیش اومده بود و میخواست بره کویت! نیم ساعت با این یارو کلنجار رفتم که ایران و کویت مرز خاکی ندارند و باید از طریق خلیج فارس و کاتاماران های کشتیرانی والفجر برود! آخرش دیدم زیر بار نمیره گوگل ارث رو باز کردم و مستند بهش نشون دادم!

تصویر

16.خوب لو رفت که یک نفر تو زندگی علی رضا هست!بهتره این تابوهای مسخره در فرهنگ بسته ایرانی شکسته بشه! دوستش داری یا دوستت داره یا همدیگرو دوست دارین؟
تصویر
میلاد جان کسی نیست تصویر

17.عکس 747 که گذاشتی خیلی زیبا بود و از ذوقت خوشم اومد...تو این مایه ها یکی دیگه هم بذار...راستی 747 ها بیشتر مسیرشون کجاهاست؟ دلم لک زده بویینگ نو و مدل 2009 در ناوگان بیاد! خدایا این مذاکرات ژنو رو به جایی برشون تا به ایران هواپیما هم بدن!

حقیقتش میلاد جان 747 کم میاد مهراباد تصویر

چشم اگه داشته باشم در این مایه عکس میگذارم!
اغلب 747 ها با توجه به برد زیادشون در پرواز های بین المللی استفاده میشن(حتی پرواز به استانبول)
اما 747 ماهان در زمان حج به مشهد مقدس پرواز داشت.747ها اگه مسافر زیادی بهشه(مثل ایم عید و ...) پرواز داخلی مثل کیش و شیراز و اصفهان و تبریز!!!!!!!!!!!! انجام میدن.

18.سامان هم سرویسمون کرد! کاری نکن من هم صندلی رو انگلیسی کنم ها!ولی نه ادامه بده! حتی 1 کلمه هم به آرشیو اکسید شده مغز ما اضافه بشه یک فاتحه برای امواتت از ما طلبکار میشی که سر سال با بقیه قرضام تسویه میکنم!فعلا سفته ها رو نزار اجرا!

به روی چشم تصویر

19.از حیوان آزاری هات بگو؟ تا حالا گوشهای گوسفند رو با گیر لباسی به هم پیوند زدی تا تاج درست بشه؟
حیوان آزاریم از ریختن وایتکس و رخشا به روی سوسک نیمه جان گرفته تا با خلال دندان وصل کردن مگس سمج و با فندک بریان کردن!
گوش گوسفند و تاحالا مثل یه معلم عقده ای به طور خفن کشیدم تصویر
اما ایده جالبی گفتیا!!!!برای قربونی بعدی این حرکت رو روش انجام میدم!

20.علی رضا پسر خوبی است فقط یکم اطلاعات عمومی اش ضعیف است که امیدوارم در آینده همزمان با افزایش سن و تحصیلاتش تقویتش کنه...
21.از چی پشیمونی؟

از اینکه دیروز هلکوپتر نیوی(نیروی دریایی) آمد و تنظیمات دوربین در حالتی که شب قبلش گذاشته بودم بود تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
همه عکسا سفید و روشن شدن!!!!!!!! تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

22.از چی حسرت میخوری؟

این که از کاکپیت تامکت و فانتوم های نیروی هوایی نمیتونم عکس بگیرم  تصویر

23.از چی دلت میگیره؟

آدم تنگ دست و نیازمند ببینم تصویر

24.از چی عصبانیتت به حدی میرسه که دیگه نتونی خودت رو کنترل کنی؟

یکی هی سر به سرم بزاره!

25.در دسشویی رو با تبر میشکونی؟

نه تصویر(با لگت)

26.از دیوار بالا میری؟

تقریبا" از بچگی که برام قلاب میگرفتن(اما نه با نیت منفی)

27.بهترین پادشاه ایران کی بود و چرا؟

همونی که تامکت خرید و اولین ناوگان 747 تانکر رو در جهان برای ایران درست کرد!

28.بدترین پادشاه ایران کی بود و چرا؟

اون بی عرضه ای که اکثر کشورو به باد داد تصویر(قاجاره!)

29.اگه اصالت ترکی داری نظرت در باره تبریز و ارومیه چیه؟

اصالت ترکی ندارم تصویر

30.تو که اینهمه به هواپیما علاقه داری چرا نمیری رشته مرتبط...؟

میبینی که یکی دو روز در میون .......

31.تو بحر جفت گیری حیوانات رفتی؟اگه گفتی زیباترینش مربوط به کدوم حیوونه؟

آره.تو بحرشون رفتم!
فکر کنم زیبا ترینش مربوط به کلاغه که هیشکی تاحالا ندیده!

32.حجاب اجباری؟

به نفع خانواده ها و جامعه و اصالت!

33.شده بعضی وقتها بگی کاش دختر بودم بعضی جاها کارم سریعتر راه می افتاد!

اصلا" تصویر

----------
34.
تصویر

جرئت بالایی داره ها!!!!!!!!!!

تصویر

فکر کنم اعضای بدنشون از سنگ باشه تصویر تصویر تصویر تصویر

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

پست توسط naghme » جمعه 17 مهر 1388, 1:56 pm

سلام خدمت عکاس جوان ، دانشجوی جدید و بالاخره دوست گرامی تصویر  =.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=:   ابتدا ورودتون رو به دوران جدید و پر از خاطره و تجربه های تلخ و شیرین خوشامد و تبریک می گویم تصویر( منظورم ورودتون به دانشگاه است ) جداً هر دوره جدیدی از زندگی پر از تجربه است ، تجربه هایی که شاید بدست آوردن بعضی هاش قیمت زیادی داشته باشه   
اما خلاصه دانشگاه و تشکیلاتش به آدم خیلی چیز ها یاد می ده، آدم رو پخته تر می کنه ( حداقلش برای من که اینطور بود )و به نظر م رفتنش برای هر جوانی لازم است .
راستی من به حرفه شما ( عکاسی ) بسیار علاقه مند هستم ،تصویر ابزار حرفه ای برای عکاسی ندارم اما از همین گوشی و دوربین عکاسی که دارم کمال استفاده که چه عرض کنم سوء استفاده رو برای عکس گرفتم می کنم ،تصویر سرم درد می کنه برای پیدا کردن سوژه عکاسی ، از هر موضوعی که جالب توجه باشه ، خلاصه بهم زیاد گفتن که اگه عکاس بشی.... تصویرنمی دونم والا... به هر حال دوست گرامی موفق باشید . جای ما هم با اون دوربین 4 میلیونیتون چند تا عکس ناب بگیرید تصویر 

اما از هر چه بگذریم سخن سوالات خوش تر است ...
پیشنهاد می کنم با دقت تمام مطالعه کنید و با صداقت تمام تر ( واقع بینانه ) و پاسخ دهید تصویر  
این سوال ها هم بر میگرده به یکی از موضوع های چالشی پنهانی که احساس کردم دونستنش برای هر انسانی واجبه چون بعد از اینکه تو دانشگاه مطرح شد در رفتار بسیاری از بچه ها تغییر ایجاد کرد و به نوعی عملکردشون رو بهبود داد از جمله اینجانب ( دیگه قرعه این یکی به نام شما افتاد تصویر)
آقا علیرضا خودتون را در حادثه زیر تصور کنید تصویر  
در سال 1964، زن جوانی در شهر نیویورک با ضربات کارد به قتل رسید، این حادثه رویدادی دلخراش بود، اما حادثه خیلی تازه ای نبود زیرا در یک مرکز پرجمعیت، قتل غیر وحشیانه غیر معمول نیست ، آنچه که این رویداد رو قابل توجه می سازد این است که حدود 38 نفر از همسایگان، بر اثر فریاد های ناشی از ترس و وحشت وی به پشت پنجره های خود آمدند و در مدت 30 دقیقه ای که، ضارب عمل وحشیانه خود را به اتمام رسانید، و ضمن آن، 3 بار برای سه حمله جداگانه رفت و آمد کرد، در حالتی از جذبه پشت پنجره های خود ماندند و این صحنه را نظاره کردند، هیچ کدام از آنان به یاری وی نرفت و حتی کسی برای اطلاع به پلیس، گوشی تلفن را برنداشت تا اینکه دیگر خیلی دیر شده بود .   
چرا؟
1) چرا تماشاگران او را یاری نکردند ؟
2) آیا مردم نسبت به پریشانی و گرفتاری دیگران بی اعتنا هستند ؟
3) آیا آنچنان به مصیبت و بلا خو گرفته اند که در مواجهه با درد و رنج، لا ابالی شده اند؟
4) آیا تماشاگران این موقعیت ها ، با من و شما از جهاتی متفاوتند ؟
5) حادثه ای با این جدیت پس چرا کسی اقدامی نکرد ؟
منبع : روان شناسی اجتماعی ارونسون   
6) آیا اولین چیزی که بعد از تصور خود از این حادثه به ذهنتون رسید این نبود که من حتما کمک می کردم ؟
7) اگر پاسختون منفی است پس اگر شما بین همسایگان بودید با توصیفات بالا فکر می کردید چه عملکردی داشتید ؟
8) خوب این حادثه در نیویورک بود ایا اگر در تهران بود نتیجه متفاوت داشت ؟
9) آیا شما تا به حال در کشور خودمان شاهد چنین حادثه ای بوده اید ؟
10) به نظرتون عملکرد انسان در زمانی که تنها خود شاهد حادثه ( طلب کمک است ) است با زمانی که عده زیادی شاهد آن هستند تفاوتی دارد ؟
11) یکی از دوستان در کشور خودمان شاهد حادثه ای بود که بعضی از بینندگان به جای یاری رساندن در حال فیلم گرفتن با گوشیش از حادثه بود ، به نظر شما این قبیل افراد چه توجیهی برای کمک نکردن داشتند ؟
12) آیا شدت حادثه در یاری رساندن شما تاثیری دارد ؟ ( برای مثال در حادثه خونریزی شده باشد یا تیراندازی شده باشد یا در حال تیر اندازی شدن باشد )
13) آیا به هر یاری طلبی باید کمک نمود ؟

خوب سوالات خستتون که نکرده تصویر
به هر حال
حتماً برای ادامه بحث که اصل بحثم هست دوباره خدمت می رسم تصویر
در پناه حق موفق و پیروز باشید تصویر
التماس دعا
  تصویر 
تصویر

-
سپاس‌های ارسالی: 233 بار
سپاس‌های دریافتی: 251 بار

پست توسط pinpin747 » جمعه 17 مهر 1388, 2:54 pm

ببخشید من چند ت سوال دیگه هم داشتم...
1-فرمودی لیلی معرفی کنم....شما داری روزی صد تا از این لیلی ها عکس میندازی!حالا بگو چرا مجنون شدی؟
2-IRIAF یا IIAF؟؟؟
3-اگر پول 80 تا تامکت و شونصد تا فانتوم و تایگر و... صرف عمران و ابادانی و اموزش کشور میشد چی میشد؟
4-دوست داری بری نیرو هوایی؟اگر قبل انقلاب زنده بودی میرفتی؟
5-اگر فانتوم نبود تو جنگ چه اتفاقی برای ایران میفتاد؟
6-اگر سی و چند سال پیش زنده بودی میدیدی الفا الفا داره طولانی ترین پرواز مستقیم جهان رو بین تهران-نیویورک انجام میده احساس افتخار میکردی؟
7-نظرت رو درباره انتونف 140 بگو؟
8-به عنوان افتخار ملی بهش نگاه میکنی؟
9-اجازه هست یکم از مباحث هوانوردی دور شیم؟
10-بهترین کشور دنیا؟
11-باراک اوباما جایزه صلح نوبل گرفته؟نظرت چیه؟
12-چند سال جهشی خوندی؟چه طور میسه چند ماه از من کوچکتر باشی و بری دانشگاه؟
13-کدوم اتفاق تاریخ معاصر رو دوست داری؟کدومش رو متنفری؟
14-به طنز علاقه داری؟اگر اره طنزنویس های مورد علاقه ات ؟؟
15-به کدوم شاعر علاقه داری؟ایرج میرزا رو میشناسی؟؟
16-نظرت رو درباره افراد زیر بگو:
عباس دوران
نادر جهانبانی
محمد مصدق
فضل الله نوری
امام خمینی
رضا شاه
چگوارا
افشین قطبی
علی دایی
رضازاده
صدام حسین
پوتین
:razz: :razz: :razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21363 بار

پست توسط SAMAN » جمعه 17 مهر 1388, 7:13 pm

سلام آخــــــــــــــــــــــــــر تصویر تصویر تصویر تصویر

میگم این آقای عکاس جوان ما مثل اینکه از حاشیه خوشش نمیاد و همه رو قلم میگیره و بیشتر دوست داره روی موضوع اصلی zoom کنه! اینطوری خیلی خوبه ولی همیشه در حواشی حاشیه ها مسائلی هست که باید دید ولی وارد نشد! تصویر

بریـــــــــم سراغ اقا میلاد:

اقا میلاد پرچم ها رو بگو هیچ مشکلی نیست , بگو تا دوستان هم یاد بگیرن, تصویر ضمنا" نگران منم نباش روی من کمه نمی خواد, شما کمش کنی چون بیشتر آلیاژم از طـــــــــــــــــــــلاست!!! تصویر تصویر تصویر
خواستیم چند تا سوال مخصوص هم بپرسیم که مغزمون allow نداد! و مسیر رسیدن خون به انگشتان رو جهت تایپ کرگدن تـــر کرد.( کرگدن تــــــر = فیل تـــــــــر ) تصویر
لغات انگلیسی هم قابل شما رو نداره ما که چیزی بلد نیستیم اینا هم هرزگاهی میپره بیرون تصویر

نکته آخر

گزارش حمله: از سامان به صندلی...
در طی حمللات سنگین به مواضع فکری علیرضا به دلیل اقدام متقابل سریع عوامل پدافند پاسخ, همه بمب های سوالات به اهداف اصابت نکرده! سوخت کافی هم برای ادامه بیشتر وجود نداره!
البته طی عکسبردای های هوایی از منطقه مشخص شده که هیچ هواپیمای جنگی در منطقه حضور نداشته و این احتمال وجود دارد که قبل از حمله ما پایگاه رو ترک کرده باشند. تصویر

اما من شخصا" برای ختم عملیات یک بار دیگر به طرف هدف سمت میگیرم....! تصویر

اینم HUD ما تصویر

!
!
!
!
ـــــــــــــــــــــ . ـــــــــــــــــــــــ
!
!
!

1- میگم اینقدر به عکاسی هوانوردی علاقه داری به خود هوانوردی چقدر علاقمند هستی؟ چرا رشته هوافضا رو انتخاب نکردی؟

2-دوست داشتی نظامی باشی ؟ یا آوای دهل از دور خوش است؟

3- چقدر خودت رو میشناسی؟

4- پذیرش نامشـــــــروط انسانها: این یعنی چی؟ منظور چیه؟

5- با این سوالات جمله بساز: جملات با معنی....

الکترونیک....

عکاسی....

منظره های زیبا....

شهید....

درهای بسته....

چراغ خواب....

انرژی هسته ایی.....

میوه های بهشتی.......

ایالات متحده.....

نوشته های روی دیوار..........

میهن.....

آخر خط......

سیگــــــــــــــار......

سقوط آزاد.....

6- راه جهنم کدوم طرفه؟ راه بهشت چی؟ تو کدوم راه خودت داری میری؟

7- پدر و مادر بدی هم به نظرت وجود داره؟

8- علت بوجود آمدن فقر چیه؟ اگر قدرتی داشتی میتونستی حلش کنی؟

9- زیباترین/ وحشتناک ترین و یا عجیب ترین خوابی که دیدی و یادت مونده برام تعریف کن!

10 - عکس های منو دیدی؟ نظرت چیه؟ اینا رو با موبایل گرفتم! به نظرت من عکاس بهتریم یا تو؟ تصویر

11-اگر قرار باشه فقط برای 24 ساعت همه دنیا به حرفت گوش کنه و تو به همه دستور بدی چیکار میکنی؟ دقت کن که فقط 24 ساعت وقت داری....

12-اون چیزی که همیشه فکر میکردی تا حالا شده؟

13- آینده ات رو چطور میبنی؟ هدفت چیه؟

14-بهترین مارک دوربین عکاسی چیه؟ به نظر میشه یه دوربین فیلمبرداری 6 یا 7 مگا بایتی ( کیفیت تصویر) خرید و باهاش از پرنده هایی که دوس داری فیلم بگیری بعد با P DVD به عکس های با کیفیت فیلمتو تبدیل کنی؟

15-همه چیز مادیاته یا اینکه مادیات همـــــــــــــــه چیزه؟

از اینکه به صندلی تشریف آوردی ازت سپاسگذاری میکنم. امیدوارم که درسهاتو بخونی و همیشه موفق باشی تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط azeRilA » جمعه 17 مهر 1388, 9:04 pm

naghme نوشته شده: سلام خدمت عکاس جوان ، دانشجوی جدید و بالاخره دوست گرامی تصویر

سلام خدمت سرکار نغمه خانم
  =.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=:   ابتدا ورودتون رو به دوران جدید و پر از خاطره و تجربه های تلخ و شیرین خوشامد و تبریک می گویم تصویر( منظورم ورودتون به دانشگاه است ) جداً هر دوره جدیدی از زندگی پر از تجربه است ، تجربه هایی که شاید بدست آوردن بعضی هاش قیمت زیادی داشته باشه   
اما خلاصه دانشگاه و تشکیلاتش به آدم خیلی چیز ها یاد می ده، آدم رو پخته تر می کنه ( حداقلش برای من که اینطور بود )و به نظر م رفتنش برای هر جوانی لازم است .
راستی من به حرفه شما ( عکاسی ) بسیار علاقه مند هستم ،تصویر ابزار حرفه ای برای عکاسی ندارم اما از همین گوشی و دوربین عکاسی که دارم کمال استفاده که چه عرض کنم سوء استفاده رو برای عکس گرفتم می کنم ،تصویر سرم درد می کنه برای پیدا کردن سوژه عکاسی ، از هر موضوعی که جالب توجه باشه ، خلاصه بهم زیاد گفتن که اگه عکاس بشی.... تصویرنمی دونم والا... به هر حال دوست گرامی موفق باشید . جای ما هم با اون دوربین 4 میلیونیتون چند تا عکس ناب بگیرید تصویر 
 به روی چشم

اما از هر چه بگذریم سخن سوالات خوش تر است ...

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

پیشنهاد می کنم با دقت تمام مطالعه کنید و با صداقت تمام تر ( واقع بینانه ) و پاسخ دهید تصویر  
این سوال ها هم بر میگرده به یکی از موضوع های چالشی پنهانی که احساس کردم دونستنش برای هر انسانی واجبه چون بعد از اینکه تو دانشگاه مطرح شد در رفتار بسیاری از بچه ها تغییر ایجاد کرد و به نوعی عملکردشون رو بهبود داد از جمله اینجانب ( دیگه قرعه این یکی به نام شما افتاد تصویر)
آقا علیرضا خودتون را در حادثه زیر تصور کنید تصویر

چشم!  
در سال 1964، زن جوانی در شهر نیویورک با ضربات کارد به قتل رسید، این حادثه رویدادی دلخراش بود، اما حادثه خیلی تازه ای نبود زیرا در یک مرکز پرجمعیت، قتل غیر وحشیانه غیر معمول نیست ، آنچه که این رویداد رو قابل توجه می سازد این است که حدود 38 نفر از همسایگان، بر اثر فریاد های ناشی از ترس و وحشت وی به پشت پنجره های خود آمدند و در مدت 30 دقیقه ای که، ضارب عمل وحشیانه خود را به اتمام رسانید، و ضمن آن، 3 بار برای سه حمله جداگانه رفت و آمد کرد، در حالتی از جذبه پشت پنجره های خود ماندند و این صحنه را نظاره کردند، هیچ کدام از آنان به یاری وی نرفت و حتی کسی برای اطلاع به پلیس، گوشی تلفن را برنداشت تا اینکه دیگر خیلی دیر شده بود .   
چرا؟
1) چرا تماشاگران او را یاری نکردند ؟

چون این مردم چیزی از معرفت و کمک به هم نوع بویی نبردن(البته دل و جرعت هم شرطه)!
  تصویر 

2) آیا مردم نسبت به پریشانی و گرفتاری دیگران بی اعتنا هستند ؟

اغلب مردم به خاطر عواقبی کا شاید گریبان گیرشان بشه بی اعنتنا هستن!  تصویر 

3) آیا آنچنان به مصیبت و بلا خو گرفته اند که در مواجهه با درد و رنج، لا ابالی شده اند؟

احتمال این هم هست اما از کمک به همنوع بویی نبردن  تصویر 

4) آیا تماشاگران این موقعیت ها ، با من و شما از جهاتی متفاوتند ؟

به احتمال زیاد بله!
چون حد اقل یه زنگ میتوانستن به پلیس بزنن.
اکثرا" هم از عواقب و دردسر هایی که از نظر من بی معنی هست توجه میکنند.

5) حادثه ای با این جدیت پس چرا کسی اقدامی نکرد ؟

فکر میکردن که شاید خودشون هم به این سرنوشت دچار بشن!
اما نمیدانستند که nدست بهتر از 2 دست مقتوله!!!
حد اقل میتوانستن جان آن خانم رو نجات بدن
  تصویر 
  منبع : روان شناسی اجتماعی ارونسون   
6) آیا اولین چیزی که بعد از تصور خود از این حادثه به ذهنتون رسید این نبود که من حتما کمک می کردم ؟

چرا.این تصور به زهنم رسید
  تصویر 

7) اگر پاسختون منفی است پس اگر شما بین همسایگان بودید با توصیفات بالا فکر می کردید چه عملکردی داشتید ؟

پاسخم : +

8) خوب این حادثه در نیویورک بود ایا اگر در تهران بود نتیجه متفاوت داشت ؟

اگر در تهران بود احتمال زنده ماندی وی بالا بود!

9) آیا شما تا به حال در کشور خودمان شاهد چنین حادثه ای بوده اید ؟

شاهد به این شکل نه.
اما دعوا و کتک کاری......بله.

10) به نظرتون عملکرد انسان در زمانی که تنها خود شاهد حادثه ( طلب کمک است ) است با زمانی که عده زیادی شاهد آن هستند تفاوتی دارد ؟

بله.
اگر تنها باشه احتمال اینکه حرکتی انجام بده کمه.
اما اگه عدی زیادی شاهد باشن میشه یه کارایی کرد.

11) یکی از دوستان در کشور خودمان شاهد حادثه ای بود که بعضی از بینندگان به جای یاری رساندن در حال فیلم گرفتن با گوشیش از حادثه بود ، به نظر شما این قبیل افراد چه توجیهی برای کمک نکردن داشتند ؟

مثلا" اینکه برن قپی بیان و فیلمو به اینو اون نشون بدن
  تصویر تصویر تصویر 

12) آیا شدت حادثه در یاری رساندن شما تاثیری دارد ؟ ( برای مثال در حادثه خونریزی شده باشد یا تیراندازی شده باشد یا در حال تیر اندازی شدن باشد )

والا اگه خون خون باشه خوب تاثیر یکم بیشتره.
تیر اندازی هم همینطور.
اما در حال تیر اندازی یکیم کمتر
  تصویر

13) آیا به هر یاری طلبی باید کمک نمود ؟

اگه از روی صداقت یاری بخواد و از دست آدم کمکی بر بیاد بله!

خوب سوالات خستتون که نکرده تصویر تصویر
به هر حال
حتماً برای ادامه بحث که اصل بحثم هست دوباره خدمت می رسم تصویر

به روی چشم
  تصویر

در پناه حق موفق و پیروز باشید تصویر
التماس دعا
  تصویر 

خانم نغمه از حضورتان سپاسگزارم تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط azeRilA » جمعه 17 مهر 1388, 9:15 pm

pinpin747 نوشته شده:ببخشید من چند ت سوال دیگه هم داشتم...
1-فرمودی لیلی معرفی کنم....شما داری روزی صد تا از این لیلی ها عکس میندازی!حالا بگو چرا مجنون شدی؟

چون علاقه زیادی یک دفعه خودشو نشون داد!

2-IRIAF یا IIAF؟؟؟

IIAF

3-اگر پول 80 تا تامکت و شونصد تا فانتوم و تایگر و... صرف عمران و ابادانی و اموزش کشور میشد چی میشد؟

هیچی!
دیگه الان نیروی هوایی خنده داری داشتیم!

4-دوست داری بری نیرو هوایی؟اگر قبل انقلاب زنده بودی میرفتی؟

بله.
اگه زنده بودم 10000000000000000000000000% میرفتم!!

5-اگر فانتوم نبود تو جنگ چه اتفاقی برای ایران میفتاد؟

میگ-23 ها و سوحو ها شاخ میشدن و نامشان همه جا میپیچید!
همون بهتر که فانتوم های دوست داشتنی بودن
تصویر

6-اگر سی و چند سال پیش زنده بودی میدیدی الفا الفا داره طولانی ترین پرواز مستقیم جهان رو بین تهران-نیویورک انجام میده احساس افتخار میکردی؟

چرا که نه!

7-نظرت رو درباره انتونف 140 بگو؟

آنتونف-140 که اصلا" خوشم نمیاد!
چه برسه ایران-140
تصویر

8-به عنوان افتخار ملی بهش نگاه میکنی؟

تصویر

9-اجازه هست یکم از مباحث هوانوردی دور شیم؟

نشیم بهتره.
چون از سوالات دور از این مباحت (سوالات تاریخی و ....) اصلا خوشم نمیاد
تصویر

10-بهترین کشور دنیا؟

آلمان

11-باراک اوباما جایزه صلح نوبل گرفته؟نظرت چیه؟

هیچ نظری ندارم تصویر

12-چند سال جهشی خوندی؟چه طور میسه چند ماه از من کوچکتر باشی و بری دانشگاه؟

هیچ سال جهشی نخواندم.
مرداد 1371 تولدمه و رشته کامپیوتر هنرستان درس خواندم!

13-کدوم اتفاق تاریخ معاصر رو دوست داری؟کدومش رو متنفری؟

پویان جان اصلا از تاریخ و سوالاتش خوشم نمیاد تصویر

14-به طنز علاقه داری؟اگر اره طنزنویس های مورد علاقه ات ؟؟

بله علاقه دارم.
طنز نویسان مورد علاقم مهران مدیری-جواد رضویان

15-به کدوم شاعر علاقه داری؟ایرج میرزا رو میشناسی؟؟

اهل ادبیات و تاریخ و عربی و زبان فارسی نیستم و همیشه نمرات این درس ها رو به زور پاس میکردم.

16-نظرت رو درباره افراد زیر بگو:
عباس دوران
نادر جهانبانی
محمد مصدق
فضل الله نوری
امام خمینی
رضا شاه
چگوارا
افشین قطبی
علی دایی
رضازاده
صدام حسین
پوتین

نظری راجه به این افراد ندارم

:razz: :razz: :razz:

هم ممنونم از حضورت پویان جان  تصویر

DJ Dani نوشته شده:

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط azeRilA » جمعه 17 مهر 1388, 10:48 pm

SAMAN نوشته شده:سلام آخــــــــــــــــــــــــــر تصویر تصویر تصویر تصویر

چرا سلام آخر سامان خان تصویر

میگم این آقای عکاس جوان ما مثل اینکه از حاشیه خوشش نمیاد و همه رو قلم میگیره و بیشتر دوست داره روی موضوع اصلی zoom کنه! اینطوری خیلی خوبه ولی همیشه در حواشی حاشیه ها مسائلی هست که باید دید ولی وارد نشد! تصویر

تصویر

بریـــــــــم سراغ اقا میلاد:

اقا میلاد پرچم ها رو بگو هیچ مشکلی نیست , بگو تا دوستان هم یاد بگیرن, تصویر ضمنا" نگران منم نباش روی من کمه نمی خواد, شما کمش کنی چون بیشتر آلیاژم از طـــــــــــــــــــــلاست!!! تصویر تصویر تصویر
خواستیم چند تا سوال مخصوص هم بپرسیم که مغزمون allow نداد! و مسیر رسیدن خون به انگشتان رو جهت تایپ کرگدن تـــر کرد.( کرگدن تــــــر = فیل تـــــــــر ) تصویر
لغات انگلیسی هم قابل شما رو نداره ما که چیزی بلد نیستیم اینا هم هرزگاهی میپره بیرون تصویر

نکته آخر

گزارش حمله: از سامان به صندلی...
در طی حمللات سنگین به مواضع فکری علیرضا به دلیل اقدام متقابل سریع عوامل پدافند پاسخ, همه بمب های سوالات به اهداف اصابت نکرده! سوخت کافی هم برای ادامه بیشتر وجود نداره!
البته طی عکسبردای های هوایی از منطقه مشخص شده که هیچ هواپیمای جنگی در منطقه حضور نداشته و این احتمال وجود دارد که قبل از حمله ما پایگاه رو ترک کرده باشند. تصویر

اما من شخصا" برای ختم عملیات یک بار دیگر به طرف هدف سمت میگیرم....! تصویر

اینم HUD ما تصویر

!
!
!
!
ـــــــــــــــــــــ . ـــــــــــــــــــــــ
!
!
!

1- میگم اینقدر به عکاسی هوانوردی علاقه داری به خود هوانوردی چقدر علاقمند هستی؟ چرا رشته هوافضا رو انتخاب نکردی؟

چون فنی حرفه ای خواندم سامان خان

2-دوست داشتی نظامی باشی ؟ یا آوای دهل از دور خوش است؟

از دور خوش است!

3- چقدر خودت رو میشناسی؟

تقریبا" زیاد.اما بعضی استعداد ها یهو بروز میکنه تصویر

4- پذیرش نامشـــــــروط انسانها: این یعنی چی؟ منظور چیه؟

یعنی پارتی!
پذیرشی که ترف شرایط را نداشته و .....
تصویر( تصویر)

5- با این سوالات جمله بساز: جملات با معنی....

الکترونیک....رشته ای در هنرستان که دانشجویان استقبال زیادی از آن کرده اند

عکاسی....هنری که لذت بخشه تصویر

منظره های زیبا....منظره هایی هستند که کم به پست انسان میخورند و چه بهتر که ثبت بشه!

شهید.... نظر میکند به وجه ا... 

درهای بسته.... نباید باعث نا امیدی بشه 

چراغ خواب.... چیز جالبی نیست  تصویر

انرژی هسته ایی.....به صورت صاح آمیز و با استفاده درست برای هر کشوری لازمه

میوه های بهشتی....... لیاقت میخواد 

ایالات متحده..... آمریکا 

نوشته های روی دیوار.......... بعضی ها بی معنی و بعضی ها هم تبلیقاتی 

میهن..... دست به دست دهیم تا میهن خویش را کنیم آباد(  تصویر ) 

آخر خط......دیگه راه برگشت نداره

سیگــــــــــــــار......به مرگ و فلاکت و بدبختی منتهی میشه!

سقوط آزاد..... کار هرکس نیست 

6- راه جهنم کدوم طرفه؟ راه بهشت چی؟ تو کدوم راه خودت داری میری؟

راه جهنم : راهی که دنیا تلبان و مال اندوزان و گناهکاران و کسانی که این دنیا روبه اون دنیا ترجیح میدن!

راه بهشت : افرادی که این دنیا رو محلی مناسب برای رسیدن به آن میدانند.
منم سعی میکنم و دارم سمت بهشت میرم
  تصویر

7- پدر و مادر بدی هم به نظرت وجود داره؟

نه!!!!!

8- علت بوجود آمدن فقر چیه؟ اگر قدرتی داشتی میتونستی حلش کنی؟

شاید یه دلیل قسمت انسان ها باشه
  تصویر
 اما چه میشه کرد.......تقدیر هرکی یه چیزه.
اگه میتوانستم حتما" این مشکل را حل میکردم
  تصویر

9- زیباترین/ وحشتناک ترین و یا عجیب ترین خوابی که دیدی و یادت مونده برام تعریف کن!

دیشب!
خواب دیدم آقا مهدی میخواد ارتقائ بده منو و من هم چون یک پست رو 2بار پشت سر هم تاپیک زدم براش این کار رو 100 روز عقب انداختن
تصویر تصویر تصویر
(  مهدی خدایی نکرده ناراحت نشین!خوابه دیگه  تصویر) تصویر
10 - عکس های منو دیدی؟ نظرت چیه؟ اینا رو با موبایل گرفتم! به نظرت من عکاس بهتریم یا تو؟ تصویر

آقا عکس های شما حرفی باقی نمیزاره!
خیلی عکس های زیبایی دارین!
مخصوصا تامکت طوسی با لیبل IIAF!!
به نظر من بنده بی جا کنم که بگم عکاس بهترینم!!شما برترین قربان!

11-اگر قرار باشه فقط برای 24 ساعت همه دنیا به حرفت گوش کنه و تو به همه دستور بدی چیکار میکنی؟ دقت کن که فقط 24 ساعت وقت داری....

اول نیروی هوایی توپ تشکیل میدم!
  تصویر 

بعد همه فقیرا رو مسکن!

تمام ناوگان هوایی هم به روز میکنم!

عکاسی هوانوردی هم آزاد میکنم
تصویر

هرکی که نیازمند باشه هم یاری!
12-اون چیزی که همیشه فکر میکردی تا حالا شده؟

بله(1 یا 2بار تصویر)

13- آینده ات رو چطور میبنی؟ هدفت چیه؟
آینده هم امیدمان به خداست!
هدفم که گرفتم مدرک فوق برای کامپیوتر و بعدش هم ی شرکت دست وپا کنم و.....

14-بهترین مارک دوربین عکاسی چیه؟ به نظر میشه یه دوربین فیلمبرداری 6 یا 7 مگا بایتی ( کیفیت تصویر) خرید و باهاش از پرنده هایی که دوس داری فیلم بگیری بعد با P DVD به عکس های با کیفیت فیلمتو تبدیل کنی؟
به نظر من بهترین مارک نیکون هست.

6 یا 7 مگا بایت کیفیت تصویر؟؟
تصویر
15-همه چیز مادیاته یا اینکه مادیات همـــــــــــــــه چیزه؟

تئ این زمونه مادیات همه چیزه!

از اینکه به صندلی تشریف آوردی ازت سپاسگذاری میکنم. امیدوارم که درسهاتو بخونی و همیشه موفق باشی تصویر

ممنونم سامان عزیز. تصویر
از اینکه منت گذاشتیت و در این گفت و گو شرکت کردید قلبا" سپاسگزارم. تصویر
به امید دیدار! تصویر تصویر
موفق و پیروز و سر بلند باشید! تصویر تصویر
خدا نگهدار. تصویر تصویر تصویر

باز هم از حضور گرمتان سپاسگزارم تصویر

DJ Dani نوشته شده:

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » شنبه 18 مهر 1388, 8:06 pm

سلام

1. زیاد تاریخهایی که دانشگاه اعلام میکنه جدی نگیر!زیاد صحبت میکنند! حالا دانشجو که شدی متوجه منظورم میشی!
2.شلمچه تبلور جلوه گاه عاشقی!
3.یک همذات پنداری جالب داشتیم!اینکه گاهی حیوانات از انسانها برای خلوتی دوستانه دوست داشتنی ترند!
4.حسرت و پشیمونی هات رو از short time memory گفتی که! برو تو long time memory(اینم برای اینکه سامان زیاد پررو نشه)
5.فکر میکنی مردم با معرفتی داریم؟یا داشتیم؟
6.اگر پول تامکت ها رو صرف آبادانی میکردیم احتمالا الان مجبور بودیم به توپولف ها تغییر کاربری داده شده موشک هوا به هوا و بمب وصل کنیم تا قبل از اینکه خود به خود سقوط کنند یک کار مفیدی انجام داده باشند!
7.چه راحتی! بنده خدا پویان فکر کنم افسردگی گرفت!نشست اینهمه تایپ کرد ولی...
8.مهران مدیری و رضوایان طنز نویس نیستند!بازیگر و کارگردان طنز هستند! نویسندگانشنان یز معمولا برداران قاسم خانی اند!

9.پرچمهای مورد نظر سامان!البته با قید این جمله که الان اطلس در دسترس ندارم و با ذخیره ذهنی 2-3 سال پیش میگم!
سفید قرمز-لهستان
قرمز-سفید-قرمز کانادا
قرمز بالا-قرمز پایین-سفید وسط هم اتریش
-قرمز سفید را هرچی به ذهنم فشار اوردم یادم نیومد نه ایکه ندانم!نامردی هم نکردم بروم تو گوگل سرچ کنم و...

10.علیرضا حاشیه باز نیست!نمیدونه که مزه حاشیه از متن بیشتره!
11.سامان شلوغش نکن! وضعیت can u speak eng بدکی نداری! مهندس مملکت که زبان ok نداشته باشه که...میشه همون برادر کردان!!
12.بچه فنی هستی پس!با این حساب خواب رشته های هوانوردی هم نخواهی دید!
13.هسته ای صلح امیز گفتن عین اخبار شبکه 1 ساعت 9 بود!
14.بابا تو دیگه خیلی ذهنت سنترال کلابزی شده!چند تا عکس شدید دیگه بزاری میری تو ارشد ها! تنها کاربری که ارشد شدنش جز موارد غیر منتظره است محمد 1985 است!برای همین بنده خدا از فرط نارحتی شبا سیگار میکشه و عصرا فلافل میفروشه و صبح ها هم تو کارواش کار میکنه!
15.بهترین مارک هاسل بلات سوئدی است که تا 36 مگا پیکسلش را خبر دارم!البته قیمت تو مایه های 40 میلون به بالااست!
16.چار اینطوری نگاه مانیتور میکنی؟
15.در یخچال رو که باز میکنی دوست داری چی باشه تا بپره تو گلو؟
16.نترس بابا ما مامور نیستیم! از راه آی پی ردیابی ات نمی کنیم بریزیم تو خونتون!چه کانال ماهواره ای نگاه میکنی؟
17..میدونستی با کسی چت کنی اگه عرضه داشته باشه هم میتونه ادرس دقیق خونه ات رو بگه هم شماره تلفنت رو بزاره کف دستت؟
18.کلا با فیل تر چطوری؟
19.سانسور اذیت نمیکنه یا میسازی باش؟
20.لوکس ترین و های کلاس ترین محله تهران از نظر خودت؟
21. ولی عصر رو تا بالای بالا برو بعد دوباره بیا تا پایین پایین؟شرایط فرهنگی خیلی متفاوت نیست؟یک حس عجیبی از تضاد بهت دست نمیده؟

عرض دیگری نیست!چون کار خطرناکی میکنی پس مراقب خودت باش که اگه گرفتنت دیگه گرفتنت دیگه! از وقت و شرایط طلایی سنی ات به نحو احسن استفاده کن! شاد باش و شاد زی مهر افزون!
------------
به نظرت داره بش میگه میخوای دعوا کنی یا شاید...
  بی  

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط azeRilA » شنبه 18 مهر 1388, 8:47 pm

Mil@d نوشته شده:سلام

1. زیاد تاریخهایی که دانشگاه اعلام میکنه جدی نگیر!زیاد صحبت میکنند! حالا دانشجو که شدی متوجه منظورم میشی!
2.شلمچه تبلور جلوه گاه عاشقی!
3.یک همذات پنداری جالب داشتیم!اینکه گاهی حیوانات از انسانها برای خلوتی دوستانه دوست داشتنی ترند!
4.حسرت و پشیمونی هات رو از short time memory گفتی که! برو تو long time memory(اینم برای اینکه سامان زیاد پررو نشه)
5.فکر میکنی مردم با معرفتی داریم؟یا داشتیم؟
6.اگر پول تامکت ها رو صرف آبادانی میکردیم احتمالا الان مجبور بودیم به توپولف ها تغییر کاربری داده شده موشک هوا به هوا و بمب وصل کنیم تا قبل از اینکه خود به خود سقوط کنند یک کار مفیدی انجام داده باشند!
7.چه راحتی! بنده خدا پویان فکر کنم افسردگی گرفت!نشست اینهمه تایپ کرد ولی...
8.مهران مدیری و رضوایان طنز نویس نیستند!بازیگر و کارگردان طنز هستند! نویسندگانشنان یز معمولا برداران قاسم خانی اند!

9.پرچمهای مورد نظر سامان!البته با قید این جمله که الان اطلس در دسترس ندارم و با ذخیره ذهنی 2-3 سال پیش میگم!
سفید قرمز-لهستان
قرمز-سفید-قرمز کانادا
قرمز بالا-قرمز پایین-سفید وسط هم اتریش
-قرمز سفید را هرچی به ذهنم فشار اوردم یادم نیومد نه ایکه ندانم!نامردی هم نکردم بروم تو گوگل سرچ کنم و...

10.علیرضا حاشیه باز نیست!نمیدونه که مزه حاشیه از متن بیشتره!
11.سامان شلوغش نکن! وضعیت can u speak eng بدکی نداری! مهندس مملکت که زبان ok نداشته باشه که...میشه همون برادر کردان!!
12.بچه فنی هستی پس!با این حساب خواب رشته های هوانوردی هم نخواهی دید!
13.هسته ای صلح امیز گفتن عین اخبار شبکه 1 ساعت 9 بود!
14.بابا تو دیگه خیلی ذهنت سنترال کلابزی شده!چند تا عکس شدید دیگه بزاری میری تو ارشد ها! تنها کاربری که ارشد شدنش جز موارد غیر منتظره است محمد 1985 است!برای همین بنده خدا از فرط نارحتی شبا سیگار میکشه و عصرا فلافل میفروشه و صبح ها هم تو کارواش کار میکنه!
15.بهترین مارک هاسل بلات سوئدی است که تا 36 مگا پیکسلش را خبر دارم!البته قیمت تو مایه های 40 میلون به بالااست!
16.چار اینطوری نگاه مانیتور میکنی؟

آخه نور مانیتور یکم چشممو اذیت میکنه

15.در یخچال رو که باز میکنی دوست داری چی باشه تا بپره تو گلو؟

یک لقمه گوشت بره به همراه مخلفات! تصویر

16.نترس بابا ما مامور نیستیم! از راه آی پی ردیابی ات نمی کنیم بریزیم تو خونتون!چه کانال ماهواره ای نگاه میکنی؟

میلاد جان.
ما تو منزل ماهواره نداریم.یعنی پدر موافق با این موضوع نیست.
وگرنه مگه مرض دارم.
2تا کانال من میگفتم 2 تا کانال هم شما و بچه ها با هم تبادل کانال میکردیم
تصویر

17..میدونستی با کسی چت کنی اگه عرضه داشته باشه هم میتونه ادرس دقیق خونه ات رو بگه هم شماره تلفنت رو بزاره کف دستت؟

آره.
اما من حواسم هست که با کی چت میکنم!
یارو شماره رو در میاره!
میره 118 کشوری تو نت میزنه و آدرس رو پیدا میکنه(
تصویر)

18.کلا با فیل تر چطوری؟

همیشه پیش من کم میاره!
هر آدرسی که بگی 3سوت ردیفه!

19.سانسور اذیت نمیکنه یا میسازی باش؟

اذیت که میکنه.
اما چه کنیم!!
باید بسوزیم و بسازیم
تصویر

20.لوکس ترین و های کلاس ترین محله تهران از نظر خودت؟

خیابان فرشته.
الهیه.
جردن.
شمیرانات!

21. ولی عصر رو تا بالای بالا برو بعد دوباره بیا تا پایین پایین؟شرایط فرهنگی خیلی متفاوت نیست؟یک حس عجیبی از تضاد بهت دست نمیده؟

چرا.
وقتی بالای بالا رفتم دیدم به ماشین میخواد از اینو دور بزنه بره اونور!دیدم همه واستادن تا سریع دور بزنه و بره.
اما آمدم پایین پایین دیدم از این نمکی سه چرخیا خیابونو بند آورده و کنار هم نمیره!

عرض دیگری نیست!چون کار خطرناکی میکنی پس مراقب خودت باش که اگه گرفتنت دیگه گرفتنت دیگه! از وقت و شرایط طلایی سنی ات به نحو احسن استفاده کن! شاد باش و شاد زی مهر افزون!

اگه گرفتم یه تعهد ک.چولو میدیم میایم بیرون!(البته بستگی به شخص و عکس های موجود در دوربین هم داره!)
ممنونم میلاد عزیز بابت این موضوع!

------------
به نظرت داره بش میگه میخوای دعوا کنی یا شاید...

به نظرم یه ضربه ای فکر کنم به یارو زده!
یا شایدم دادو بیداد کرده بیچاره ترسیده
تصویر

باز هم از حضور گرمتان در صندلی تشکر میکنم! تصویر تصویر تصویر

DJ Dani نوشته شده:

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 18 مهر 1388, 9:01 pm

درود بر دوستان و کاربران گرامی سنترال تصویر

بنده بعد از یک سفر کوچک به اتفاق یک سرماخوردگی نسبتا" شدید برگشتم !! تصویر و بسیار خوشحال و خوشنودم که میتوانم در صندلی داغ دوست عزیزم آقا علیرضای عزیز شرکت نمایم تصویر.

علیرضای عزیز از کاربران بسیار مهربان و خونگرم سنترال هستند که بنده حقیر افتخار آشنایی با ایشان را داشتم. ضمنا" ایشون از عکاسان بسیار خوش ذوق و با سلیقه کشور عزیزمان ایران هستند و تماشای تصاویر گرفته شده توسط علیرضای عزیز لذت بسیاز زیادی دارد ! ضمنا" علیرضای عزیز علاقه وافری به یکی از قدیمی ترین 100-747 های ایران EP-IAM دارند !! تصویر
که امیدوارم یک سفر با این هواپیمای رویایی داشته باشند تصویر

خب علیرضا جان بریم سراغ سوالات و تلافی P-3F سواری گذشته .... ! تصویر
1- علیرضا جان به نظر شما طریقه برخورد با یک شخص متعصب و با دید بسته چگونه است ؟ بطور مثال خود شما در طول امور رورمره چگونه با این افراد برخورد میکنید ؟

2- بهترین کادوی مادی برای یک دوست چیست ؟

3- علیرضای عزیز تا به این لحظه با چه نوع هواپیما هایی پرواز کرده است ؟

4- علیرضا جان رانندگی خوب در چیست ؟ سرعت یا دقت ؟

5- بهترین دوست چه کسی است ؟

6- علیرضا جان به نظر شما شریک بودن در غم دیگران در چیست ؟ ظاهر یا باطن ؟ صریحتر بگویم, ریش یا عمل ؟ تصویر

7- 747 یا 380 ؟ تصویر

8- جنگنده شرقی یا غربی ؟

9- قضیه این F-27 سپاه چی بود ؟ یکبار دیگه برامون میگی چطوری رفتین توش ؟ تصویر

10- علیرضا جان به نظر شما مغرور بودن از کجا نشات میگیره ؟

================================

11- علیرضای عزیز پسر انتقاد پذیری هست ؟

12- اگر یک نفر روی عصاب علیرضا اسنوبرد بره چی میشه ؟ تصویر

14- زمانیکه آمپر علیرضای عزیز بره روی محدوده قرمز چی میشه ؟ تصویر

15- علیرضا جان تا حالا برق رو گرفتی ؟

16- آقا علیرضای گل در حال قدم زدن در یک کوچه باریک هست که یکدفعه به دام تله پوست موزی بچه های شیطون گرفتار میشود ! تصویر

بازی با اسمایلی ها .....

اسمایلی محبوب (تصویر) :

تصویر :

تصویر :

تصویر :

تصویر :

تصویر:

و اسمایلی ویزه تصویر:

EP-IAM ؟

N97 یا iPhone ؟

BMW یا Benz ؟

Technam یا Dynamic ؟

فرودگاه امام یا مهرآباد ؟

C-130 یا A400 یا P-3F ؟

=======================
سرنوشت اون P-3F که به اتفاق همدیگه قصد داشتیم نجاتش بدیم چی شد ؟ تصویر سر اون خلبان دیگه چی اومد ؟

=======================

علیرضا جان امیدوارم موفق و سلامت باشی تصویرتصویر
برای بنده باعث افتخار بود که چند صباحی در خدمت شما دوست عزیزم بودم تصویرتصویرتصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط azeRilA » شنبه 18 مهر 1388, 10:33 pm

CAPTAIN PILOT نوشته شده:درود بر دوستان و کاربران گرامی سنترال تصویر

بنده بعد از یک سفر کوچک به اتفاق یک سرماخوردگی نسبتا" شدید برگشتم !! تصویر و بسیار خوشحال و خوشنودم که میتوانم در صندلی داغ دوست عزیزم آقا علیرضای عزیز شرکت نمایم تصویر.

منم خوشحالم از اینکه رامین جان قدم رنجه فرمودند! تصویر

علیرضای عزیز از کاربران بسیار مهربان و خونگرم سنترال هستند که بنده حقیر افتخار آشنایی با ایشان را داشتم. ضمنا" ایشون از عکاسان بسیار خوش ذوق و با سلیقه کشور عزیزمان ایران هستند و تماشای تصاویر گرفته شده توسط علیرضای عزیز لذت بسیاز زیادی دارد ! ضمنا" علیرضای عزیز علاقه وافری به یکی از قدیمی ترین 100-747 های ایران EP-IAM دارند !! تصویر
که امیدوارم یک سفر با این هواپیمای رویایی داشته باشند تصویر

نه آقا!نشد!بنده حقیر افتخار آشنایی با شما رو پیدا کردم تصویر

بله.رامین جان درست میگن.من علاقه زیادی به این 47 سری 100 یکی یدونه دارم!

اما گاهی مواقع رامین ......(
تصویر) تصویر

خب علیرضا جان بریم سراغ سوالات و تلافی P-3F سواری گذشته .... ! تصویر

تصویر تصویر

1- علیرضا جان به نظر شما طریقه برخورد با یک شخص متعصب و با دید بسته چگونه است ؟ بطور مثال خود شما در طول امور رورمره چگونه با این افراد برخورد میکنید ؟

خوب دیگه.
وقتی طرف تعصب شدیدی داره سر یه موضوع و اگه حق با اون نباشه باید یه جوری بیان کنیم به وی که آقا جان
تصویردرست اینه نه اونی که شما میگی.مثلا" همین موضوع گیر دادن به عکاسا تصویر

منم زیاد با اینگونه آدم ها بحث نمیکنم.چون میدونم کار به جای باریک میکشه تصویر

2- بهترین کادوی مادی برای یک دوست چیست ؟

یه شاخه گل رز.
یه شاخه چون یدونه تو ذهنش میمونه.
یه شاخه گل.چون به نظر من گل بهترین هدیه هست تا اینکه آدم بره مثلا" یه تیشرت یا پیراهن یا بستنی یا .... بگیره.

3- علیرضای عزیز تا به این لحظه با چه نوع هواپیما هایی پرواز کرده است ؟

در زمان کودکی آنطور که جویا شدم یاک-40 کاسپین!
فوکر 50.
فوکر 100
ام دی 82
سی-130(که اون موقع خیلی بچه بودم
تصویر)

4- علیرضا جان رانندگی خوب در چیست ؟ سرعت یا دقت ؟

رانندگی خوب در دقته.
سرعت احتمال داره که آدم یا به خودش یا به دیگری و یا به ماشینش و .... صدمه بزنه.
اما عاقل چرا کند کاری که باز ..........؟؟

5- بهترین دوست چه کسی است ؟

بهترین دوست دوستی هست که فقط در شرایط ایده آل و خوب با آدم نباشه!
بلکه در هر شرایطی اگه انسان نیاز به یاری و هم دم داشت ، پشتشو خالی نکنه .

به خاطر برخی مسائل الکی و گذرا و بی ارزش هم دل دوستشو نرنجونه(مثل بعضیا!!!!!!!!)

6- علیرضا جان به نظر شما شریک بودن در غم دیگران در چیست ؟ ظاهر یا باطن ؟ صریحتر بگویم, ریش یا عمل ؟ تصویر

شریک بودن در غم دیگران همراهی و تنها نگذاشتن فرد در آن شرایطه.
ظاهرا" اگه باشه موردی نداره اما از این عمل(شریک بودن) سو استفاده میکنه و این عمل رو برای دیگران هم بدنام میکنه!

7- 747 یا 380 ؟ تصویر

از آنجایی که من علاقه به هواپیماهای غربی دارم و یک گرم دوده ی اگزوز فانتوم رو به کل کابین آخرین مدل سوخو نمیدم.........747 رو قبول دارم.
هنوز هم بعد از بیش از 3 دهه هنوز هم اوباهت و شکوه خودشو داره
تصویر

8- جنگنده شرقی یا غربی ؟

9- قضیه این F-27 سپاه چی بود ؟ یکبار دیگه برامون میگی چطوری رفتین توش ؟ تصویر

تصویر( تصویر تصویر)

چندی پیش(تقریبا" هفته پیش) با دوست عزیزم شهرام خان(بهترین عکاس ایرانی تصویر) رفته بودیم نمایشگاه هوایی.
مثل بچه های خوب شروع کردیم از هواپیماها عکس گرفتم که یهو حس شیطونی کردن بنده گل کرد!
تصویر
مراقبان نمایشگاه هم نبودند!!
من دیدم در پشت فوکر27 سپاه که تقریبا" ته نمایشگاه هست لقه!
به زود در رو زدیم بغل.
دیدیم بع!
توالت فوکر27 نیروی دریایی سپاه!
خلاصه اول دوست عزیزمون رو هدایت کردیم رفت بالا کنار توالت.
بعدش درو باز کرد و دوربین دادم ایشون و رفتن داخل.
منم به زور رفتم بالا و از همون در توالت که برای سرنشینان هواپیما هست رفتیم تو!
عکس انداختیم و دید زدیم و اومدیم بیرون.
الان هم عکسش در ویت سایت ایرلاینرز هست که اگه ریجکت نکنن
تصویر

10- علیرضا جان به نظر شما مغرور بودن از کجا نشات میگیره ؟

از عقده ای بودن طرف رامین جان

11- علیرضای عزیز پسر انتقاد پذیری هست ؟

نمیدونم والا.
هی بهش میگم بچه جان!انتقاد پذیر باش!زور عصبی نشو!
اما نرود میخ آهنی در سنگ(اما اگه منم این میخو تا ته میکنم در داخل سنگ رامین جان
تصویر)

12- اگر یک نفر روی عصاب علیرضا اسنوبرد بره چی میشه ؟ تصویر

اسنوبرد به همراه بازی کننده میرن هوا تصویر

14- زمانیکه آمپر علیرضای عزیز بره روی محدوده قرمز چی میشه ؟ تصویر

2 حالت که در مواقع مختلف به صورت رندم!! کار میکنه. تصویر
یا هیچییییییییییییییییی نمیگه. تصویر
یا مثل 500 کیلو ماده منفجره سی-4 منفجر میشه! تصویر

15- علیرضا جان تا حالا برق رو گرفتی ؟

نه.
یبار فقط ایشون بنده رو در حموم زمانی که کلید نمناک شده بود بنده رو گرفت
تصویر

16- آقا علیرضای گل در حال قدم زدن در یک کوچه باریک هست که یکدفعه به دام تله پوست موزی بچه های شیطون گرفتار میشود ! تصویر

پوست موز رو بر میداره میندازه بیرون و در داخل دلش 3-4 تا جمله که نمیتونم بگم میگه تصویر

بازی با اسمایلی ها .....

اسمایلی محبوب (تصویر) : زمانی که با رامین چت میکنم بیشترین آمار کلیک رواین شکلک بین طرفین داره!

تصویر : زمانی که من شکلک تصویر را برای رامین میفرستم اینجوری میشم. تصویر

تصویر : زمانی که یه آتو از رامین پیدا کنم! تصویر

تصویر : زمانی که یه دسته گل به آب داده باشم.

تصویر :زمانی که رامین از دستم ناراحت میشه!

تصویر: زمانی کاربرد داره که من تصویر رو برای رامین بفرستم!

و اسمایلی ویزه تصویر: به به.اسمایلی ویژه نه!بگو مهمان ویژه تصویر

EP-IAM ؟ مورد علاقه ی اکثر عکاسان دنیا

N97 یا iPhone ؟ N97

BMW یا Benz ؟ Benz

Technam یا Dynamic ؟ Dynamic

فرودگاه امام یا مهرآباد ؟ مهراباد تصویر

C-130 یا A400 یا P-3F ؟ C-130

=======================
سرنوشت اون P-3F که به اتفاق همدیگه قصد داشتیم نجاتش بدیم چی شد ؟ تصویر سر اون خلبان دیگه چی اومد ؟

والا تو کاکپیت اینقدر این دکمه اون دکمه ها رو زدیم که فعلا گرانده!
خلبانشم فعلا تا 40ام سانحه سیمرغ سیاه پوشه تو شیراز!

=======================

علیرضا جان امیدوارم موفق و سلامت باشی تصویرتصویر
برای بنده باعث افتخار بود که چند صباحی در خدمت شما دوست عزیزم بودم تصویرتصویرتصویر

رامین جان دوست عزیزم.
از اینکه منت بر سر ما گذاشتی و در این گفت وگو شرکت کردی بینهایت سپاسگذارم!
تصویر
موفق و پیروز و شادمان باشی. تصویر
علیرضا تصویر

DJ Dani نوشته شده:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12307 بار

پست توسط shola » دو شنبه 20 مهر 1388, 11:47 am

خوب نوبتی هم که باشه وقت انجام عملیات نهایی است خوب جا داره در ابتدابابت عدم سپاس به پست های این صندلی از تمامی دوستان بالاخص اقا علیرضاعذرخواهی کنم در واقع به دلیل سرعت پایین اینترنت قادر به انجام این کارنبودم به هر حال تشکر معنوی تنها کاری بود که می توانستم انجام بدهم تصویر

بگدریم یک     بلندای صندلی داغ خدمت به یکی از راویان فتح سنترال اقا علیرضای گل امیدوارم که از اعلام امادگی ات در صندلی داغ پشیمون نشده باشی تصویرخوب قرار بود سیکل ترکیبی از سوالات را در این میدان جدید ازمایش کنیم کهنشد ولی به همین سادگی ها هم نیست در ادامه تسلیحات (سوالات) دقیقی خواهیدید که تا به حال ازت پرسیده نشده پس اماده باش

خوب واحدهای تمام افندی موشکی اماده ........ Fire

اغاز عملیات اتش باری بر مواضع فکری با تسلیحات متعارف:

نظرت راجع به کلمات زیر

ریاضیات
درس ریاضی
رشته ریاضی
ریاضی عمومی
استاد ریاضی

از شماره 1-10 یک نمره به میزان علاقه خودت به ریاضیات بده

ش م ر (شوش مولوی راه اهن تصویر)

خطر منطقه الوده است (با دقت جواب دهید تصویر)

1(ش)
اقا علیرضا فردی است حساس

" " " " " " راحت طلب

2(م)
ببین و بگو

علیرضا و ...

تخیلات قوی
سکوت و ارامش
توانایی در برقراری ارتباط با دیگران
سازش با هرگونه ناسازگاری
خجالتی
نیاز به الهام گرفتن در کارها
فرمانده یا فرمان بر (رهبر یا رهبری شونده)
معاشرتی و خوش گذران
منظم
و
مهربان

3 (ر)
رادیواکتیو من تکذیب می کنم سوالات بنده تماما استاندارد و صلح امیز بوده (بی خیال این مورد) تصویر

اولا ممنونم از جواب ها و ثانیا برای تغییر رنگ دادن جواب ها تصویر تصویر

تا بعد
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”