در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با دانش عمومي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 آذر 1394 01:07

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

خاموش نشدن آبگرمکن مدل بوتانb3115

توسط hamidab » شنبه 28 آذر 1394 23:15

با سلام
یک ابگرمکن قدیمی بوتان داشتم که یکبار بعداز بستن شیر ابگرم شعله قطع نشد و کوره ابگرمکن سوخت چون مدل ابگرمکن قدیمی بود .یک ابگرمکن بوتان مدل b3115 نو خریدم یک سال بدون مشکل کار کرد ولی یک روز بعداز حمام کردن وبستن شیر ابگرم شعله قطع نشد وفشار زیاد اب جوش باعث ترکیدن لوله اب گرم منزل شد بعداز درست کردن لوله اب گرم و روشن کردن ابگرمکن متوجه شدم شعله یکسره روشن میماند با چند ضربه به بدنه ابگرمکن شعله قطع شدو ابگرمکن به درستی کار میکرد برای اطمینان ابگرمکن را دادم سرویس باز به مدت چند ماه خوب کار کرد ولی یک بار بعداز بستن شیرابگرم شعله قطع نشد وروشن موند واب بشدت جوش امد چون زود متوجه شدم گاز را سریع قطع کردم .لطفا مرا راهنمایی فرمایید که مشکل از کجاست .ایا امکان داره مشکل از سیستم لوله کشی ساختمان باشه . یا اینکه به صورت اتفاقی هردو ابگرمکن یک مشکل مشترک داشته.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3093

تشکر کرده: 2438 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: خاموش نشدن آبگرمکن مدل بوتانb3115

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 29 آذر 1394 02:56

hamidab نوشته است:با سلام
یک ابگرمکن قدیمی بوتان داشتم که یکبار بعداز بستن شیر ابگرم شعله قطع نشد و کوره ابگرمکن سوخت چون مدل ابگرمکن قدیمی بود .یک ابگرمکن بوتان مدل b3115 نو خریدم یک سال بدون مشکل کار کرد ولی یک روز بعداز حمام کردن وبستن شیر ابگرم شعله قطع نشد وفشار زیاد اب جوش باعث ترکیدن لوله اب گرم منزل شد بعداز درست کردن لوله اب گرم و روشن کردن ابگرمکن متوجه شدم شعله یکسره روشن میماند با چند ضربه به بدنه ابگرمکن شعله قطع شدو ابگرمکن به درستی کار میکرد برای اطمینان ابگرمکن را دادم سرویس باز به مدت چند ماه خوب کار کرد ولی یک بار بعداز بستن شیرابگرم شعله قطع نشد وروشن موند واب بشدت جوش امد چون زود متوجه شدم گاز را سریع قطع کردم .لطفا مرا راهنمایی فرمایید که مشکل از کجاست .ایا امکان داره مشکل از سیستم لوله کشی ساختمان باشه . یا اینکه به صورت اتفاقی هردو ابگرمکن یک مشکل مشترک داشته.

سلام و خوش آمد به شما
پاسختون در حدِ اطلاعاتم در  تاپیک تعمیر آبگرمکن و پکیج در میشه
به این تاپیک مراجعه کنید
topic-t110735-108.html
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است