در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 تیر 1385 11:58

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشکل در بازگردانی BackUp

توسط mamal_shipish » سه شنبه 29 مرداد 1387 23:30

سلام به همه دوستان عزیزم .
من گوشیم N95 هستش . چند وقته پیش نمیدونم به چه دلیلی یه دفعه ورداشتم گوشیم رو به روش Drakkarious هک کردم . البته خب از ساین کردن برنامه ها خسته شده بودم و ... که به دلیل راحتی کار ورداشتم با این روش گوشی رو هک کردم .
مطمئن بودم در آینده برای گوشی مشکلی پیش میاد ولی خب دیگه هک کردم گوشی رو .
تا اینکه از 6-7 روز پیش دیدم گوشی دیگه اون سرعت و امنیت قبل رو نداره و خواستم که گوشیم رو مستر ریست بزنم ولی یه مشکلی سر راه بود . اونم اس ام اس هام بود . البته روی حافظه داخلی گوشی هم کلی برنامه نصب بود و ... که هیچ کدومش به جز اس ام اس ها برام مهم نبود . بیخیال شدم چونکه اس ام اس هام رو میخواستم .

تا اینکه امروز صبح اول یه BackUp از حافظه داخلی گوشی گرفتم و بعد هم چون گوشیم هک شده بود رفتم داخل فولدر Private حافظه داخلی گوشی و فولدر مسیج هام رو هم یه کپی ازش گرفتم و ریختم توی مموری کارتم .
تا اینجا خیالم راحت شد که دیگه BackUP دارم و اگر هم ریست کنم همه چی برمیگرده .
گوشی رو با کد *#7370# که همه چی رو پاک میکنه ریست کردم . وقتی که گوشی ریست شد و دوباره اومد بالا وقتی رفتم از قسمت مموری توی منوی گوشی اون BackUp که گرفته بودم رو Restore کنم که با مشکل مواجه شدم .

حجم فایل BackUp حدودا 23 مگابایته . وقتی که Restore  میکنم یه پیغام میاد که در حال عملیات بازیابی .که زیرش یه منو بار داره که باید تا آخر پر بشه که بازیابی بشه .
ولی وقتی   Restore رو میزنم فقط چند ثانیه اون پیغام میاد بعد محو میشه و بعد از 2-3 دقیقه هم گوشی ریست میشه و بک آپ بازیابی نمیشه .

اون کپی هم که از فولدر مسیج هام گرفته بودم وقتی میبرم در جای خودش کپی میکنم هیچ اتفاقی در انباکس و .. رخ نمیده .
فکر نمیکنم از روش کپی کردن فایلهای فولدر اس ام اس هام نتیجه ای بگیرم ولی خب برای بازگردانی BackUp تورو خدا کمکم کنید .

گفتم وقتی که فایل بک آپ رو میخوام بازیابی کنم اول یه پیغام میاد بعد از چند ثانیه محو میشه و گوشی بعد از 2-3 دقیقه ریست میشه و هیچی به هیچی .

تورو خدا کمکم کنید . اس ام اس هام رو دیوانه وار احتیاج دارم . جک و .. نیست . یه چیزایی هست که پای آبروم در میونه .
چیکار کنم ؟  موقع بازیابی گوشیم ریست میشه !!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 30 مرداد 1387 03:11

mamal_shipish
متاسفانه فرايند پشتيبان گيري کامل و صحيح صورت نگرفته و در مورد بازگرداني بکاپ فکر نميکنم کاري بشه کرد
اما اگر کپي کامل از فولدر mail2 رو داريد، ميتونيد اون رو جايگزين کنيد، براي اينکار نبايد حافظه‌اي که قصد جايگزين در اون داريد در حال استفاده توسط message باشه، در ضمن هک کردن گوشي هيچ مشکلي ايجاد نميکنه در اين زمينه
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 تیر 1385 11:58

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط mamal_shipish » چهارشنبه 30 مرداد 1387 23:51

سلام مجدد . اول معذرت ميخوام که تاپيکم رو در انجمن هاي مختلف ايجاد کرده بودم .
دوم اينکه من گوشيم مشکل داشت و وقتي ميومدم بک آپ رو رويستور کنم گوشي ريست ميشد . ورداشتم گوشيم رو با کابل و باکس فلش کردم و دوباره بک آپ رو ريستور کردم و درست شد . ممنون .