در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 مهر 1388 22:47

آرشيو سپاس: 513 مرتبه در 111 پست

بررسی BENZ S350 در تهران با عکس

توسط goshi bazz » چهارشنبه 4 آذر 1388 22:08

با سلام درروز آزمایش به همراه صاحب خودرو در یکی از خیابان های میرداماد شهر تهرانخودرو را پارک کردیم . ابتدا قصد بر این بود تا آن تست رانندگی انجام دهیمولی اول به بررسی ظاهر آن پرداختیم .

رنگ  مشکی این خودرو به همراه طرح جدید چراغ های آن  وجلو پنجره ی سنتی مرسدس ینز قابل توجه است  . طرح برآمده گلگیرهای آن باعثمیشود که این خودرو عضلانی جلوه کند . هم چنین رینگ های اسپرت ۵ پره آنتوجه شما را کاملا به خود جلب میکند . نمای کناری این خودرو نیز زیبا استو حتی لبه ی صندوق عقب آن نیز زیبا جلوه میکند .

چراغ های عقب  نیز از طرحی زیبا و مدرن برخوردار است  که نوار آلومینیومی موجود بر روی صندوق عقب آن را زیباتر نشان میدهد .

هم چنین طرح عقب در هماهنگی کامل با چراغ های جلوی این خودرو است و شما یک طرح یکدست و منسجم را در این خودرو مشاهده میکنید .

البته در روز آزمایش توجه بسیاری از عابرین و رانندگانبه این خودرو جلب شده بود که هم میتواند خوب باشد و هم میتواند بد . خوباز این لحاظ که شما مطمئنید سوار بر خودرویی هستید که به تعداد بسیار کموارد کشور شده و از این لحالظ خودروی شما ممتاز است و بد از آن نظر کهعلاوه بر مزاحمت و پرسش های کنجکاوانه افراد نگاه سازقین نیز از این خودرومصون نیست .

اینه های بغل نیز مجهز به راهنما میباشند که در اغلب مدل های مرسدس دیده میشوند .

این خودرو در نمایشگاه به قیمت ۲۲۰ ملیون تومان بهفروش میرسد که رقم گزافی نسبت به قیمت پیش فروش آن توسط نمایندگی بنز درایران (۱۵۰) ملیون است .

این خودرو به یک موتور ۳۵۰۰ سی سی ۶ سیلندر وی شکل مجهز شده که میتواند این خودرو ر ظرف ۷ ثانیه به صد کیلومتر برساند .

البته در هنگام تست رانندگی هوا تاریک شده بود به همین دلیل عکس برداری نشد .

در هنگام آزمایش در ابتدای اتوبان امام علی (ع) قرارگرفتیم . ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه شب را نشان میداد . من پشت فرمان خودرو قرارگرفتم و صاحب خودرو در کنار من در صندلی جلو .

گیربکس ۷ دنده خودرو در وضعیت اتوماتیک قرار گرفت باتمام قدرت گاز را فشاردادم  شتب خودرو که در حدود ۷ ثانیه بود چندان جالبتوجه نبود و درحد خودرویی هم چون نیسان ماکسیما بود ولی به خاطر گیربکسبهتر رانندگی با آن اصلا با ماکسیما قابل قیاس نبود .

سرعت خودرو را تا ۱۷۰ کیلومتر بالا بردم البته بزرگراهخلوت بود و پلیسی هم در کار نبود خودرو با وجود سیستم های ای بی اس - ایاس پی - ای اس آر و انواع تجهیزات الکترونیکی دیگر واقعا چسبنده به جادهبود .

عملکرد سیستم ترمز نیز خیلی عالی بود و خودرو را در مدت زمانی اندکی نگه میداشت .
تا توانی دلی به دست اور           دل شکستن هنر نمی باشد                     موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب goshi bazz تشکر کرده اند:
Sami 1993, CAPTAIN PILOT, bill.goldberg, soheyl jami, oweiys, hamid-p51, Reza6662, Mahdi1944

Major I

Major I

نماد کاربر
130

تاريخ عضويت

Re: بررسی BENZ S350 در تهران با عکس

توسط goshi bazz » پنج شنبه 5 آذر 1388 16:24

با سلام خدمت اقا محسن من به اقا مهدی هم گفتم بیشتر عکسها متنها واطلاعات از خودم است

:)  :) تا توانی دلی بدست اور :)  :)                                :K:L  :K:L دل شکستن هنر نمی باشد  :K:L  :K:L  
                                                                                                                                                                                                 موفق باشید :smile:  :smile:
تا توانی دلی به دست اور           دل شکستن هنر نمی باشد                     موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب goshi bazz تشکر کرده اند:
Sami 1993

Major I

Major I

نماد کاربر
130

تاريخ عضويت

Re: بررسی BENZ S350 در تهران با عکس

توسط goshi bazz » پنج شنبه 5 آذر 1388 16:25

با سلام خدمت اقا محسن من به اقا مهدی هم گفتم بیشتر عکسها متنها واطلاعات از خودم است. لطفا دیگر نپرسید منبع را ذکر کن منبع همه اینها از خودم است.

:)  :) تا توانی دلی بدست اور :)  :)                                :K:L  :K:L دل شکستن هنر نمی باشد  :K:L  :K:L  
                                                                                                                                                                                                 موفق باشید :smile:  :smile: