در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 شهریور 1392 22:35

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 22 پست

کمک:حل مشکل bing hijacks برای مرورگرها

توسط AMIIITIS » دوشنبه 2 تیر 1393 00:22

سلام به دوستان عزیز خسته باشید

برای لپتاپ یکی از دوستان من مشکلی پیش اومده .

خودش گفت: "یه پنجره  سیاه باز شد و چیزایی  اجرا شد .مثل اجرا شدن ویروس" و بعدش توی مرورگر ها ( IE و FF) مشکلاتی بوجود اومده مثلا تولبار bing بالای بعضی از سایت ها میاد و تبلیغات هایی مثل تصاویر زیر روی صفحه ظاهر میشن. اولش من فکرکردم مال چند تا سایت بخصوصه بعد متوجه شدم که تقریبا bing hijacking هست!

http://upload.tehran98.com/upme/uploads ... 087d82.png

http://upload.tehran98.com/upme/uploads ... d40a03.png

http://upload.tehran98.com/upme/uploads ... 8b8761.png

البته pop up هایی هم بود که دیگه فرصت نشد پرینت اسکرین کنم .
راه های رفع مشکل فقط تو سایت های خارجی موجود بود که اونها هم نرم افزار هایی رو برای حذفش معرفی کرده بودن که نیاز به رجیستری داشتن و کرک اونها هم تو سایت های خودمون پیدا نکردم.

این دوست من میگه هر صفحه ای رو که باز میکنم و موس رو هر جا که میبرم از هر طرف صفحه یه چیزی میزنه بیرون!! گزینه های راست کلیک هم تغییر کردن که open in new tab اومده گزینه پنجم و این خیلی رفته رو اعصابش!

راستی آنتی ویروسش eset 7 هست و آپدیتش هم کردم  اسکن کردم 28 ها threat پیدا کرد و قرنتینه  و دیلیت کرد و با نرم افزار های محافظت از سیستم هم اسکن کردم  اونها هم malware هایی رو پیدا کردن و حذف کردن اما مشکل حل نشده.

قسمت extensions داخل add ons فایر فاکس هم تولبار های غیرفعال و فعال رو برای اطمینان حذف کردم.(البته اثری از تولبار بینگ نبود)
بازم مشکل حل نشد.

از بین دوستان اگر کسی راه حلی داره اگه راهنمایی کنه متشکر میشم....

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
قدر یاران قدیمی را بدان
                                                    فرش های قدیمی را گرانتر میخرند...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: کمک:حل مشکل bing hijacks برای مرورگرها

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 2 تیر 1393 10:12

AMIIITIS,  
فقط کافيه از شر eset خلاص شده انتي ويروس واقعي نصب کنيد، احتمالا به راحتي اونها رو شناسايي و حذف ميکنه. توصيه من نصب Kaspersky هست، بعد از حذف اصل ويروس و عامل محرب، با روشهاي محتلفي ميشه بقاياي اين عامل مخرب بو حذف کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
AMIIITIS, MASTER, serat&mersad, Emmanuel Rubenstein, SMH