در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 مهر 1388 22:47

آرشيو سپاس: 513 مرتبه در 111 پست

BMW Z4 rodster almani dar rahe iran

توسط goshi bazz » چهارشنبه 4 آذر 1388 22:02


                   
با سلامz4به عنوان اولین محصول از سری z محصولات شرکت ب ام و به ایران می آید. شرکتبی ام و برای این خودرو قیمتی حدود 47 هزار یورو را تعیین کرده است.
ماهنامهخودرو امروز ، در جدیدترین شماره خود از ورود پر طرفدار ترین و خاص ترینمحصول شرکت بی ام و به ایران یعنی "ب ام و Z4 " خبر داده است.

شرکت پرشیا خودرو به عنوان نماینده رسمی ب ام و آلماندر ایران پس از مساعد شدن شرایط برای واردات این رودستر جذاب ب ام و چندیپیش تصمیم به واردات این محصول به کشور و اضافه کردن آن به سبد محصولات بیام و گرفته است.در شماره جدید ماهنامه خودرو آمده است : سایت تولیدی بام و z4 تا کنون در کارولینای جنوبی آمریکا بوده اما طی تصمیم شرکت ب ام وپس از معرفی نسل دوم z4 سایت تولیدی ب ام و z4 به خانه اش یعنی باواریا درآلمان منتقل شده و در عوض دو اس یو وی محبوب بی ام و x3 و x6 جاگزین اینمحصول در آمریکا شده اند . این انتقال همان مساعد شدن شرایط برای ورود بهبازار ایران محسوب می شوند . ب ام z4 با سه پیشرانه 2.5 لیتری ، 3 لیتری و3.5 لیتری توربو تولید می شود . نسل دوم این خودرو در نمایشگاه اوایل سال2009 در دیترویت آمریکا معرفی شد . این نسل در سه تیپ عرضه می شود و بهامکاناتی همچون گیربکس 7 دنده دو کلاچه ، سیستم iDrive ، سیستم تعلیقتطبیق پذیر M ، سیستم DDC ، سیستم تهویه مخصوص رودستر کانورتیبل ، صندلیهای چرم ، سقف آلومینیومی با قابلیت جمع شوندگی در 20 ثانیه مجهز است وشتاب صفر تا صد آن برای هر سه تیپ زیر 7 ثانیه است .


این نسل از z4 در جهان به عنوان 4امین رودستر خاص شرکتبی ام شناخته می شود که طراحی کوسه مانند و لذت رانندگی بی مثال آن زبانزد علاقه مندان رودسترها در سرتاسر جهان است . z4 به عنوان اولین محصول ازسری z محصولات شرکت ب ام و به ایران می آید. شرکت بی ام و برای این خودروقیمتی حدود 47 هزار یورو را تعیین کرده است.

تا توانی دلی به دست اور           دل شکستن هنر نمی باشد                     موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب goshi bazz تشکر کرده اند:
soheyl jami, Reza6662, Mahdi1944, Sami 1993

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان