در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

Call of Duty 3 پاییز به بازار می آید

توسط gigi64 » دوشنبه 8 آبان 1385 09:34

بازی جنگی-ماجرایی Call of Duty نسخه 3 که توسط شرکت بازیسازی Treyarch برنامه نویسی می شود و Activision آنرا منتشر می کند، پاییز سال جاری (2006 میلادی) به بازار عرضه خواهد شد.

اولین نسخه Call of Duty نوزدهم سپتامیر سال 2003 منتشر شد. در همان سال این بازی توانست عنوان "بهترین بازی سال" را توسط آکادمی علوم و هنرهای محاوره ای (Academy of Interactive Arts & Science) به خود اختصاص دهد.

موتور رندرینگ Call of Duty بر اساس engine بازی Quake III ساخته شده است. موضوع این بازی جنگ جهانی دوم (World War II) است که در آن این جنگ شبیه سازی شده. اکتبر سال 2005 نسخه دوم این بازی یعنی Call of Duty 2: Big Red One از Activision منتشر شد. این نسخه نیز فروش قابل توجهی را در سراسر جهان داشت و برای مدتی در صدر پرفروشترین ها قرار گرفت.

نسخه شماره 3 این بازی پاییز 2006 عرضه می شود. از خصوصیات این نسخه می توان به قابلیت گرافیکی Next-Gen، جنگهای تن به تن نزدیکتر، ماموریتهای چند شاخه ای و حملات گازانبری، و قابلیت چند بازیکنی تیمی اشاره کرد.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
422

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 16 اسفند 1384 14:14

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 29 پست

توسط JASON » دوشنبه 8 آبان 1385 10:18

gigi64, عزيز ،

خبر جالبي بود .. بنده به عمرم بهترين بازي جنگي كه انجام دادم و تمام لحظاتش برام مثل واقعيت بود همين بازي call of duty  بوده ... شب قبل داشتم فيلم جنگي ميديدم كه مربوط به دفاع  از استالينگراد بود .... انگاري همين بازي بود .. تمام لحظه هاش و صحنه هاش عينا مثل هم بودن ...... :-(  :-(

موفق و پيروز باشيد .
درون كوچه قلبم چه غمگينانه ميپيچدصداي تو كه ميگفتي به جز تو دل نيمبندم-فريب وعده هايت را ندانستم ولي اكنون به يادوعده هاي توميان گريه ميخندم

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » دوشنبه 8 آبان 1385 11:36

JASON نوشته است:gigi64, عزيز ،

خبر جالبي بود .. بنده به عمرم بهترين بازي جنگي كه انجام دادم و تمام لحظاتش برام مثل واقعيت بود همين بازي call of duty  بوده ... شب قبل داشتم فيلم جنگي ميديدم كه مربوط به دفاع  از استالينگراد بود .... انگاري همين بازي بود .. تمام لحظه هاش و صحنه هاش عينا مثل هم بودن ...... :-(  :-(

موفق و پيروز باشيد .

منهم با شما موافق هستم واقعا بازی خوش دستی بود گرچه بازی کردنش در مراحل اولیه با PS2 یکم مشکل بود ولی به مرور که بازی پیش میرفت بازی جذاب تر بود ولی به نظر من یک نقص داشت بازی خلیی زود تمام شد

موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
422

تاريخ عضويت

سه شنبه 16 اسفند 1384 14:14

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 29 پست

توسط JASON » دوشنبه 8 آبان 1385 11:59

Kingman_62, عزيز
دقيقا درست ميفرماييد .. حيف كه زود تمام شد .... اما احساس  جنگيدن و عمليات ها و هوشمند بودن دشمن... توي اين بازي خيلي طبيعي بود ... من خيلي چيزها  براي جنگيدن در مواقع واقعي از اين بازي ياد گرفتم ... البته بازيهاي جنگي زيادي انجام دادم ... اما اين بازي خيلي برام تاثير گذار بوده .... من عاشق اين ژانرهاي بازي هستم !!! ....

البته اين بازي بر اساس  داستانهاي واقعي سربازان بازمانده از جنگ ساخته شده است ... فكر ميكنم براي همين هست كه تاثير گذاري  زيادي دارد ...

من براي خريد اين بازي از همين الان لحظه شماري ميكنم ....

شاد باشيد .
درون كوچه قلبم چه غمگينانه ميپيچدصداي تو كه ميگفتي به جز تو دل نيمبندم-فريب وعده هايت را ندانستم ولي اكنون به يادوعده هاي توميان گريه ميخندم