در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major I

Major I

نماد کاربر
99

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 دی 1392 00:31

اهواز

آرشيو سپاس: 352 مرتبه در 97 پست

Re: برترین نرم افزار Camera برای گوشی های GLX

توسط S.M.Seyednoor » دوشنبه 5 اسفند 1392 10:24

reza_ahwaz_26 نوشته است:با سلام من Lenovo SuperCamera 2014 Edition رو دانلود ونصب کردم ولی اجرا نمیشه؟؟؟؟ گوشی مدل G4

دوست عزیز برنامه اشاره شده چون قسمتیش در محل ذخیره سازی رامتون قرار میگیره و اندازه اون بیش از 70 مگ هست معمولا گوشی های میان رده رو با مشکل مواجه میکنن پیشنهاد بنده به شما استفاده از گزینه دوم هست

موفق و پایدار باشید

...There is no deadlock for grand people
because they believe they'll either find a way or make a way

๑۩۞۩๑

آرزومندِ ، آرزوهای شیرین شما
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب S.M.Seyednoor تشکر کرده اند:
reza_ahwaz_26

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 5 اسفند 1392 00:04

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط hossein1392 » سه شنبه 6 اسفند 1392 19:06

S.M.Seyednoor نوشته است:
reza_ahwaz_26 نوشته است:با سلام من Lenovo SuperCamera 2014 Edition رو دانلود ونصب کردم ولی اجرا نمیشه؟؟؟؟ گوشی مدل G4

دوست عزیز برنامه اشاره شده چون قسمتیش در محل ذخیره سازی رامتون قرار میگیره و اندازه اون بیش از 70 مگ هست معمولا گوشی های میان رده رو با مشکل مواجه میکنن پیشنهاد بنده به شما استفاده از گزینه دوم هست

موفق و پایدار باشید

سلام بر سیدنور عزیز
گوشی من اسنووی با اندروید 4.0.4 و ارور "مشکلی در تجزیه بسته وجود دارد" میده. لطفا اگر راهی داره برای نصب "Lenovo SuperCamera 2014 Edition" راهنمایی فرمایید.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 7 اسفند 1392 11:53

hossein1392,  
ممکنه اين برنامه به سطح بالاتري از API نياز داره و مثلا حداقل نياز به اندرويد 4.1 داشته باشه و يا اينکه ناقص دانلود شده باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي