در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

Re: کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

توسط FREE MAN » شنبه 5 تیر 1389 23:47

با سلام و تشکر از شما sinaset عزیز
به خاطر اینکه قیمت پرینتر و کارتریج رو توی بازار تهران داده بودید من فکر کردم شما ساکن تهرانید.
من موقعی که برای خرید جوهر رفتم از یکی از کسانی که تو کار شارژ کارتریج بود پرسیدم که چه جوهری استفاده میکنید اون گفت جوهر های همشون به هم میخورن ولی ما از جوهر مخصوص  HP استفاده میکنیم .منم  همین جوهرهایی که عکسشون رو گذاشتم رو گرفتم که مخصوص پرینتر اچ پی هستند . تقریبا سه دفعه هم تونستم کارتریجها رو شارژشون کنم .شما اگه به همون مغازه ای که بهتون گفته بود که بیشتر از یکماه رو شارژ نمیکنیم  برید میتونید جوهر مناسب رو تهیه کنید.ضمنا کیت شارژ مخصوص پرینتر CANON رو میتونید تهیه کنید که توش جوهر مناسب هم هست و قیمتش هم در حدود 10 تا 12 هزار تومنه.
به خاطر اینکه تجربه اولتونه بهتون توصیه میکنم  اول کارتریج مشکیتون رو شارژ کنید چون هم ساده تره و هم ارزونتر و اگه خرابش کردین خیلی ضرر نمیکنین .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Mahdi1944, sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » شنبه 5 تیر 1389 23:57

FREE MAN نوشته است:با سلام و تشکر از شما sinaset عزیز
به خاطر اینکه قیمت پرینتر و کارتریج رو توی بازار تهران داده بودید من فکر کردم شما ساکن تهرانید.
من موقعی که برای خرید جوهر رفتم از یکی از کسانی که تو کار شارژ کارتریج بود پرسیدم که چه جوهری استفاده میکنید اون گفت جوهر های همشون به هم میخورن ولی ما از جوهر مخصوص  HP استفاده میکنیم .منم  همین جوهرهایی که عکسشون رو گذاشتم رو گرفتم که مخصوص پرینتر اچ پی هستند . تقریبا سه دفعه هم تونستم کارتریجها رو شارژشون کنم .شما اگه به همون مغازه ای که بهتون گفته بود که بیشتر از یکماه رو شارژ نمیکنیم  برید میتونید جوهر مناسب رو تهیه کنید.ضمنا کیت شارژ مخصوص پرینتر CANON رو میتونید تهیه کنید که توش جوهر مناسب هم هست و قیمتش هم در حدود 10 تا 12 هزار تومنه.
به خاطر اینکه تجربه اولتونه بهتون توصیه میکنم  اول کارتریج مشکیتون رو شارژ کنید چون هم ساده تره و هم ارزونتر و اگه خرابش کردین خیلی ضرر نمیکنین .

سلام دوست من
من رنگ مشکیم تمام نشده بود ، فقط سه رنگ اصلی ، کارتریج رنگی تمام شده بود
=====
در رابطه با رنگ ها مطمعآ هستید !؟ یعنی من هر رنگی رو بگیرم به کارتریج من می خوره !؟
===
یک سوال هم در رابطه با کارتریج هام داشتم ، خواستم بدونم حالا که یک چند مدتی که استفاده نکردم ، ایا مشکلی برای این کارتریج ها پیش اماده( منظور به دلیلی استفاده نکردن!!) ، و اگر اینطوری هست ، چطور می تونم برطرفشون کنم
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » يکشنبه 6 تیر 1389 11:38

یکی از عیبهای پرینترهای جوهر افشان اینه که اگه یه مدت باهاشون کار نکنی جوهر روی هدشون خشک میشه و بعد موقع پرینت گرفتن  خط میندازه به خاطر همین هم باید هر چند وقت یکبار یک پرینت باهاشون بگیری تا کارتریجت خراب نشه . البته محلول هد بازکن هم  هست که من باهاش کار نکردم .در مورد کارتریج شما هم چون میگید شش ماهه ازش استفاده نکردید ممکنه خراب شده باشه. در مورد جوهر هم من از مارک مخصوص پرینتر hp استفاده کردم و جواب گرفتم . شما باز هم تحقیق کن ببین اگر چیز بهتری پیدا کردی به من هم بگو.ضمنا شما کیت شارژشو بگیری فکر میکنم بهتر باشه.
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
sinaset, Mahdi1944

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 مهر 1390 23:19

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

LBP6000 Canon

توسط hs_66a » چهارشنبه 6 مهر 1390 23:27

سلام و عرض ادب
آقا ما 1 پرینتر LBP6000 Canon گرفتیم حالا مثل چی موندیم تو شارژ کارتریجش (725 canon)، تورو خدا یکی دست مارو بگیره بگه من اینو چجوری شارژ کنم
ممنونتون میشم

قبلي