کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

Re: کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

پست توسط FREE MAN » یک شنبه 6 تیر 1389, 12:47 am

با سلام و تشکر از شما sinaset عزیز
به خاطر اینکه قیمت پرینتر و کارتریج رو توی بازار تهران داده بودید من فکر کردم شما ساکن تهرانید.
من موقعی که برای خرید جوهر رفتم از یکی از کسانی که تو کار شارژ کارتریج بود پرسیدم که چه جوهری استفاده میکنید اون گفت جوهر های همشون به هم میخورن ولی ما از جوهر مخصوص HP استفاده میکنیم .منم همین جوهرهایی که عکسشون رو گذاشتم رو گرفتم که مخصوص پرینتر اچ پی هستند . تقریبا سه دفعه هم تونستم کارتریجها رو شارژشون کنم .شما اگه به همون مغازه ای که بهتون گفته بود که بیشتر از یکماه رو شارژ نمیکنیم برید میتونید جوهر مناسب رو تهیه کنید.ضمنا کیت شارژ مخصوص پرینتر CANON رو میتونید تهیه کنید که توش جوهر مناسب هم هست و قیمتش هم در حدود 10 تا 12 هزار تومنه.
به خاطر اینکه تجربه اولتونه بهتون توصیه میکنم اول کارتریج مشکیتون رو شارژ کنید چون هم ساده تره و هم ارزونتر و اگه خرابش کردین خیلی ضرر نمیکنین .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9170 بار
سپاس‌های دریافتی: 20872 بار
تماس:

پست توسط sinaset » یک شنبه 6 تیر 1389, 12:57 am

FREE MAN نوشته شده:با سلام و تشکر از شما sinaset عزیز
به خاطر اینکه قیمت پرینتر و کارتریج رو توی بازار تهران داده بودید من فکر کردم شما ساکن تهرانید.
من موقعی که برای خرید جوهر رفتم از یکی از کسانی که تو کار شارژ کارتریج بود پرسیدم که چه جوهری استفاده میکنید اون گفت جوهر های همشون به هم میخورن ولی ما از جوهر مخصوص HP استفاده میکنیم .منم همین جوهرهایی که عکسشون رو گذاشتم رو گرفتم که مخصوص پرینتر اچ پی هستند . تقریبا سه دفعه هم تونستم کارتریجها رو شارژشون کنم .شما اگه به همون مغازه ای که بهتون گفته بود که بیشتر از یکماه رو شارژ نمیکنیم برید میتونید جوهر مناسب رو تهیه کنید.ضمنا کیت شارژ مخصوص پرینتر CANON رو میتونید تهیه کنید که توش جوهر مناسب هم هست و قیمتش هم در حدود 10 تا 12 هزار تومنه.
به خاطر اینکه تجربه اولتونه بهتون توصیه میکنم اول کارتریج مشکیتون رو شارژ کنید چون هم ساده تره و هم ارزونتر و اگه خرابش کردین خیلی ضرر نمیکنین .

سلام دوست من
من رنگ مشکیم تمام نشده بود ، فقط سه رنگ اصلی ، کارتریج رنگی تمام شده بود
=====
در رابطه با رنگ ها مطمعآ هستید !؟ یعنی من هر رنگی رو بگیرم به کارتریج من می خوره !؟
===
یک سوال هم در رابطه با کارتریج هام داشتم ، خواستم بدونم حالا که یک چند مدتی که استفاده نکردم ، ایا مشکلی برای این کارتریج ها پیش اماده( منظور به دلیلی استفاده نکردن!!) ، و اگر اینطوری هست ، چطور می تونم برطرفشون کنم
باتشکرتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

پست توسط FREE MAN » یک شنبه 6 تیر 1389, 12:38 pm

یکی از عیبهای پرینترهای جوهر افشان اینه که اگه یه مدت باهاشون کار نکنی جوهر روی هدشون خشک میشه و بعد موقع پرینت گرفتن خط میندازه به خاطر همین هم باید هر چند وقت یکبار یک پرینت باهاشون بگیری تا کارتریجت خراب نشه . البته محلول هد بازکن هم هست که من باهاش کار نکردم .در مورد کارتریج شما هم چون میگید شش ماهه ازش استفاده نکردید ممکنه خراب شده باشه. در مورد جوهر هم من از مارک مخصوص پرینتر hp استفاده کردم و جواب گرفتم . شما باز هم تحقیق کن ببین اگر چیز بهتری پیدا کردی به من هم بگو.ضمنا شما کیت شارژشو بگیری فکر میکنم بهتر باشه.
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

New Member

LBP6000 Canon

پست توسط hs_66a » چهار شنبه 6 مهر 1390, 11:27 pm

سلام و عرض ادب
آقا ما 1 پرینتر LBP6000 Canon گرفتیم حالا مثل چی موندیم تو شارژ کارتریجش (725 canon)، تورو خدا یکی دست مارو بگیره بگه من اینو چجوری شارژ کنم
ممنونتون میشم

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”