در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 47 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

توسط FREE MAN » شنبه 17 فروردین 1387 15:17

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد شارژ کارتریجهای پرینتر canon و کیتهای شارژ  وقیمت کیتها داره ممنون میشم اونا رو اینجا بزاره .

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387 20:53

هيچ کس نميخواد جواب ما رو بده ؟
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
SHAHRAM

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » يکشنبه 29 اردیبهشت 1387 22:47

اونقدر جواب ما رو نداديد تا خودم راهشو پيدا کردم
من با پرينترم که يه پرينتر چند کاره هستش دو تا مشکل داشتم اول اينکه باهاش نمي تونستم اسکن بکنم يعني وقتي اسکن ميکردم کامپيوتر  يه پيغام ميداد که نميتونم اطلاعات رو از اسکنر بخونم .اين مشکل با عوض کردن کابل پرينترم با يه کابل مرغوب 4000 توماني حل شد.دوم هم شارژ کارتريج اون که الان فهميدم خيلي راحته .روش کار به اين صورته که برچسب روي کارتريج رو جدا ميکنم بعدش با سرنگ2.5 سي سي جوهرمخصوص پرينتر از سوراخي که زير برچسب قرار داره ميريزم توش و برچسب رو مي چسبونم سر جاش.قيمت کيت شارژش حدود 7-10 هزار تومانه.البته يه شيشه100 سي سي جوهرش حدودا 5000 تومانه که باهاش چند دفعه ميشه پرش کرد. براي رنگيش هم بايد سه تا رنگشو بخريد که قيمت هرکدوم از اونها 5000 تومانه.مارک پرينترم CANON -MP160
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

sinaset, Reza6662, Mahdi1944, SHAHRAM, aliblue, Present, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 بهمن 1388 15:25

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

توسط hosseinhgf » چهارشنبه 28 بهمن 1388 15:38

سلام
لطفا اگر امکانش هست یک عکس از جایی که باید جوهر بریزیم بگذارید. من hpj4580 دارم. آیا hp هم مثل cnon است؟

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 اسفند 1385 15:48

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

توسط hosseinmet » جمعه 28 خرداد 1389 11:33

شماره فنی کارتریجهاتون چیه ؟
منم چند کاره mp-630 دارم . موندم شارژ کنم کارتریجها رو یا مخزن براش ببندم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosseinmet تشکر کرده اند:
sinaset, SHAHRAM

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6043

تشکر کرده: 1632 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » جمعه 28 خرداد 1389 13:10

سلام دوستان
منم یک پرینتر canon ip1800 رنگی دارم ، که متاسفانه بعد از تمام شدن رنگ نتونستم ،رنگی براش پیدا کنم
دوستان لطفا راهنمایی کنند ، که رنگ هاش رو از کجا تهیه کنم و نحویه تزریق در این مدل به چه شکل است ( البته کارتریجه هاش هست تویه تهران به قیمت 37000 هزار تومان ، که قیمت خود پرینتر هم در بزار تهران همون 37000 هزارتومان است که ارزش خرید نداره)
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
باتشکر :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
SHAHRAM, Present

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 اسفند 1385 15:48

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

توسط hosseinmet » شنبه 29 خرداد 1389 14:44

hosseinmet نوشته است:شماره فنی کارتریجهاتون چیه ؟
منم چند کاره mp-630 دارم . موندم شارژ کنم کارتریجها رو یا مخزن براش ببندم .

کسی تجربه ای نداره ؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » شنبه 29 خرداد 1389 19:20

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کارتریجهای من شماره 40 و 41 هستند .که 40 مشکیه  و 41 رنگی . اگه بتونید عکسها رو ببینید من جای شارژ کارتریج 40 رو با فرو کردن سرنگ توش به شما نشون دادم . اون سوراخی که من سرنگ رو توش فرو کردم یه خورده تنگ بود که مجبور شدم یکمی گشادش کنم تا سرنگ بره توش .ضمنا بعد از پر کردن کارتریج حتما برچسبشو محکم جای خودش بچسبونید چون کارش تنظیم هواییه که میره توی کارتریج .اگه هوا زیاد بره کارتریج چکه میکنه و اگه در سوراخ خیلی بسته بشه کارتریج نمیتونه درست و به مقدار کافی جوهر رو روی کاغذ پخش کنه . ضمنا در مورد کارتریج رنگی این مراحل رو باید برای هر سه تا رنگ انجام بدید . یعنی شما باید سه تا سوراخ زیر برچسب رو گشاد کنید و توشون رنگ خودش رو بریزید . معمولا روی برچسب سه تا نقطه رنگی هست که نشون دهنده رنگیه که باید توی سوراخ زیرش بریزید . اگه اشتباه بریزید چاپگرتون دیگه رنگها رو درست چاپ نمیکنه . ضمنا مارک جوهرهایی که من استفاده کردم به همراه ادوات مربوطه (سرنگها) برای شارژ رو توی عکسها میبینید . اینو گفتم که با دیدن سرنگها فکر بد نکنید. یکی به من بگه عکس رو چجوری بزارم که توی پست نشون داده بشه

Reza6662, SHAHRAM

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6043

تاريخ عضويت

توسط sinaset » يکشنبه 30 خرداد 1389 16:05

FREE MAN نوشته است: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کارتریجهای من شماره 40 و 41 هستند .که 40 مشکیه  و 41 رنگی . اگه بتونید عکسها رو ببینید من جای شارژ کارتریج 40 رو با فرو کردن سرنگ توش به شما نشون دادم . اون سوراخی که من سرنگ رو توش فرو کردم یه خورده تنگ بود که مجبور شدم یکمی گشادش کنم تا سرنگ بره توش .ضمنا بعد از پر کردن کارتریج حتما برچسبشو محکم جای خودش بچسبونید چون کارش تنظیم هواییه که میره توی کارتریج .اگه هوا زیاد بره کارتریج چکه میکنه و اگه در سوراخ خیلی بسته بشه کارتریج نمیتونه درست و به مقدار کافی جوهر رو روی کاغذ پخش کنه . ضمنا در مورد کارتریج رنگی این مراحل رو باید برای هر سه تا رنگ انجام بدید . یعنی شما باید سه تا سوراخ زیر برچسب رو گشاد کنید و توشون رنگ خودش رو بریزید . معمولا روی برچسب سه تا نقطه رنگی هست که نشون دهنده رنگیه که باید توی سوراخ زیرش بریزید . اگه اشتباه بریزید چاپگرتون دیگه رنگها رو درست چاپ نمیکنه . ضمنا مارک جوهرهایی که من استفاده کردم به همراه ادوات مربوطه (سرنگها) برای شارژ رو توی عکسها میبینید . اینو گفتم که با دیدن سرنگها فکر بد نکنید. یکی به من بگه عکس رو چجوری بزارم که توی پست نشون داده بشه

سلام دوست من
قبل از هر چیز ممنون و سپاس بابت راهنمای
و قبل هر چیز عکس ها بالا  سایتش  ف... است
پیشنهاد می کنم از سایت زیر استفاده کنید
irupload.ir
===
اما در رابطه با نمایش عکس ها به تاپیک زیر مراجعه فرمایید .

====
و اما دوست من ، من به شخصه به کمک شما نیاز دارم .

حدود 6 یا 7 یا8 ماه پیش کارتریج رنگی من تمام شد، و بعد از اون نتونستم دیگه چاپ کنم
چند ماه پیش رفتم پیش یک مغازه داری گفتم ، می تونی برام  درستش کنی ، گفت ، (اگر اشتباه نکنم) بیش از 1 ماه رو دیگه پر نمی کنیم .
دیگه کلا بی خیالش شدم ( چون کارتریج اصلیش قیمت 37000 تومان و قیمت خود پرینتر 37000 تومانه(این جوریش رو دیگه ندیده بودیم)

کارتریج ها من شماره 37 (سیاه سفید) 38( رنگی) است
مشکل من اینکه الان رنگ رو از کجا بخرم ؟، و بگم چه رنگی می خوام ( یعنی به چه رنگی باشه !؟(ایا سه رنگ اصلی))
و کلان رنگ ها (رنگی ، سیاه و سفید) چقدر پام در میاید !؟
ممنون میشم یک راهنمایی کلی بکنید
باتشکر از شما

Reza6662, FREE MAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » دوشنبه 31 خرداد 1389 18:42

دوست عزیز ممنون بابت راهنماییتون برای نحوه قراردادن عکسها  
اگه مدت زیادی از خالی شدن کارتریجها گذشته باشه ممکنه جوهر روی هدشون خشک شده باشه و دیگه نشه شارژشون کرد .قیمت رنگها هم با توجه به اینکه شما تهرانید فکر میکنم در حدود سه تا چهار هزار تومان برای هر رنگ بشه که سر جمع شما باید حدود دوازده تا شانزده هزار تومان پیاده بشید . در جواب اینکه کجا باید جوهر بریزید باید عرض کنم زیر برچسبی که روی کارتریج هست یک سری شیار مارپیچ هست که اگه اونها رو دنبال کنید به سه تا سوراخ ریز  میرسید ( روی کارتریج رنگی) که هر کدام از این سوراخها مربوط به یک رنگه که معمولا مقداری به بیرون تراوش کرده و نشون دهنده رنگیه که باید توش بریزید .مارک رنگها هم توی تصاویر پیداست .رنگها هم آبی و زرد و قرمزن .توی عکسها من کارتریج سیاهم رو نشون دادم که یک سرنگ کردم توش .ضمنا تا سه الی چهار بار فکر میکنم بیشتر نشه هر کارتریج رو شارژ کرد. توی تصویر آخر سه تا تکه ابر کوچیک میبینید که من از توی کارتریج رنگیم که خراب شده بود در آوردم.این سه تا ابر رنگ رو توی خودشون نگه میدارن تا چکه نکنه.

sinaset, Mahdi1944, Reza6662, SHAHRAM, CAPTAIN PILOT

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » دوشنبه 31 خرداد 1389 19:02

چرا اینطوری شد  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x

sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6043

تاريخ عضويت

توسط sinaset » شنبه 5 تیر 1389 13:46

FREE MAN نوشته است:چرا اینطوری شد  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x

سلام دوست من
قضیه اینکه شما تصاویر رو با سایز بالا قرار دادید

معمولآ برای جلوگیری از این اتفاق 1-سایز تصاویر را کم می کنند 2- سایز تصاویر را کم می کنند  و در صورت احتیاج  و در کنار ان یک تصاویر با سایز بالا به عکس مورد نظر لینک می کنند

برای کم کردن سایز تصویر می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنید

======
دوست من
ببخشید من تهران نیستم ، و فاصله شهر ما تا تهران خیلی دور است

می تونید من رو راهنمایی که چه جوهری رو خریداری کنم
به لیست جوهر هایی سایت زیر نگاه کنید ببیند من کدومش رو باید انتخاب کنم !!(مدل پرینتر من ip 1800 canon سیاه سفید و رنگی)
http://www.parscopy.com/Shop/Department ... valentInks
باتشکر از زحمات شما در این انجمن

SHAHRAM, FREE MAN

بعدي