کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

پست توسط FREE MAN » شنبه 17 فروردین 1387, 4:17 pm

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد شارژ کارتریجهای پرینتر canon و کیتهای شارژ وقیمت کیتها داره ممنون میشم اونا رو اینجا بزاره .

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط FREE MAN » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 9:53 pm

هيچ کس نميخواد جواب ما رو بده ؟
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط FREE MAN » یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 11:47 pm

اونقدر جواب ما رو نداديد تا خودم راهشو پيدا کردم
من با پرينترم که يه پرينتر چند کاره هستش دو تا مشکل داشتم اول اينکه باهاش نمي تونستم اسکن بکنم يعني وقتي اسکن ميکردم کامپيوتر يه پيغام ميداد که نميتونم اطلاعات رو از اسکنر بخونم .اين مشکل با عوض کردن کابل پرينترم با يه کابل مرغوب 4000 توماني حل شد.دوم هم شارژ کارتريج اون که الان فهميدم خيلي راحته .روش کار به اين صورته که برچسب روي کارتريج رو جدا ميکنم بعدش با سرنگ2.5 سي سي جوهرمخصوص پرينتر از سوراخي که زير برچسب قرار داره ميريزم توش و برچسب رو مي چسبونم سر جاش.قيمت کيت شارژش حدود 7-10 هزار تومانه.البته يه شيشه100 سي سي جوهرش حدودا 5000 تومانه که باهاش چند دفعه ميشه پرش کرد. براي رنگيش هم بايد سه تا رنگشو بخريد که قيمت هرکدوم از اونها 5000 تومانه.مارک پرينترم CANON -MP160
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

New Member

Re: کمک در مورد شارژ کارتريج پرينتر canon

پست توسط hosseinhgf » چهار شنبه 28 بهمن 1388, 3:38 pm

سلام
لطفا اگر امکانش هست یک عکس از جایی که باید جوهر بریزیم بگذارید. من hpj4580 دارم. آیا hp هم مثل cnon است؟

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار
تماس:

پست توسط hosseinmet » جمعه 28 خرداد 1389, 12:33 pm

شماره فنی کارتریجهاتون چیه ؟
منم چند کاره mp-630 دارم . موندم شارژ کنم کارتریجها رو یا مخزن براش ببندم .

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9170 بار
سپاس‌های دریافتی: 20872 بار
تماس:

پست توسط sinaset » جمعه 28 خرداد 1389, 2:10 pm

سلام دوستان
منم یک پرینتر canon ip1800 رنگی دارم ، که متاسفانه بعد از تمام شدن رنگ نتونستم ،رنگی براش پیدا کنم
دوستان لطفا راهنمایی کنند ، که رنگ هاش رو از کجا تهیه کنم و نحویه تزریق در این مدل به چه شکل است ( البته کارتریجه هاش هست تویه تهران به قیمت 37000 هزار تومان ، که قیمت خود پرینتر هم در بزار تهران همون 37000 هزارتومان است که ارزش خرید نداره)
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
باتشکر :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار
تماس:

پست توسط hosseinmet » شنبه 29 خرداد 1389, 3:44 pm

hosseinmet نوشته شده:شماره فنی کارتریجهاتون چیه ؟
منم چند کاره mp-630 دارم . موندم شارژ کنم کارتریجها رو یا مخزن براش ببندم .

کسی تجربه ای نداره ؟

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط FREE MAN » شنبه 29 خرداد 1389, 8:20 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

کارتریجهای من شماره 40 و 41 هستند .که 40 مشکیه و 41 رنگی . اگه بتونید عکسها رو ببینید من جای شارژ کارتریج 40 رو با فرو کردن سرنگ توش به شما نشون دادم . اون سوراخی که من سرنگ رو توش فرو کردم یه خورده تنگ بود که مجبور شدم یکمی گشادش کنم تا سرنگ بره توش .ضمنا بعد از پر کردن کارتریج حتما برچسبشو محکم جای خودش بچسبونید چون کارش تنظیم هواییه که میره توی کارتریج .اگه هوا زیاد بره کارتریج چکه میکنه و اگه در سوراخ خیلی بسته بشه کارتریج نمیتونه درست و به مقدار کافی جوهر رو روی کاغذ پخش کنه . ضمنا در مورد کارتریج رنگی این مراحل رو باید برای هر سه تا رنگ انجام بدید . یعنی شما باید سه تا سوراخ زیر برچسب رو گشاد کنید و توشون رنگ خودش رو بریزید . معمولا روی برچسب سه تا نقطه رنگی هست که نشون دهنده رنگیه که باید توی سوراخ زیرش بریزید . اگه اشتباه بریزید چاپگرتون دیگه رنگها رو درست چاپ نمیکنه . ضمنا مارک جوهرهایی که من استفاده کردم به همراه ادوات مربوطه (سرنگها) برای شارژ رو توی عکسها میبینید . اینو گفتم که با دیدن سرنگها فکر بد نکنید. تصویر یکی به من بگه عکس رو چجوری بزارم که توی پست نشون داده بشه

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » یک شنبه 30 خرداد 1389, 5:05 pm

FREE MAN نوشته شده:[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

کارتریجهای من شماره 40 و 41 هستند .که 40 مشکیه و 41 رنگی . اگه بتونید عکسها رو ببینید من جای شارژ کارتریج 40 رو با فرو کردن سرنگ توش به شما نشون دادم . اون سوراخی که من سرنگ رو توش فرو کردم یه خورده تنگ بود که مجبور شدم یکمی گشادش کنم تا سرنگ بره توش .ضمنا بعد از پر کردن کارتریج حتما برچسبشو محکم جای خودش بچسبونید چون کارش تنظیم هواییه که میره توی کارتریج .اگه هوا زیاد بره کارتریج چکه میکنه و اگه در سوراخ خیلی بسته بشه کارتریج نمیتونه درست و به مقدار کافی جوهر رو روی کاغذ پخش کنه . ضمنا در مورد کارتریج رنگی این مراحل رو باید برای هر سه تا رنگ انجام بدید . یعنی شما باید سه تا سوراخ زیر برچسب رو گشاد کنید و توشون رنگ خودش رو بریزید . معمولا روی برچسب سه تا نقطه رنگی هست که نشون دهنده رنگیه که باید توی سوراخ زیرش بریزید . اگه اشتباه بریزید چاپگرتون دیگه رنگها رو درست چاپ نمیکنه . ضمنا مارک جوهرهایی که من استفاده کردم به همراه ادوات مربوطه (سرنگها) برای شارژ رو توی عکسها میبینید . اینو گفتم که با دیدن سرنگها فکر بد نکنید. تصویر یکی به من بگه عکس رو چجوری بزارم که توی پست نشون داده بشه

سلام دوست من
قبل از هر چیز ممنون و سپاس بابت راهنمای
و قبل هر چیز عکس ها بالا سایتش ف... است
پیشنهاد می کنم از سایت زیر استفاده کنید
irupload.ir
===
اما در رابطه با نمایش عکس ها به تاپیک زیر مراجعه فرمایید .
تاپیک جامع پیرامون اموزش قسمت های انجمن سنترال کلوپ

====
و اما دوست من ، من به شخصه به کمک شما نیاز دارم .

حدود 6 یا 7 یا8 ماه پیش کارتریج رنگی من تمام شد، و بعد از اون نتونستم دیگه چاپ کنم
چند ماه پیش رفتم پیش یک مغازه داری گفتم ، می تونی برام درستش کنی ، گفت ، (اگر اشتباه نکنم) بیش از 1 ماه رو دیگه پر نمی کنیم .
دیگه کلا بی خیالش شدم ( چون کارتریج اصلیش قیمت 37000 تومان و قیمت خود پرینتر 37000 تومانه(این جوریش رو دیگه ندیده بودیم)

کارتریج ها من شماره 37 (سیاه سفید) 38( رنگی) است
مشکل من اینکه الان رنگ رو از کجا بخرم ؟، و بگم چه رنگی می خوام ( یعنی به چه رنگی باشه !؟(ایا سه رنگ اصلی))
و کلان رنگ ها (رنگی ، سیاه و سفید) چقدر پام در میاید !؟
ممنون میشم یک راهنمایی کلی بکنید
باتشکر از شماتصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط FREE MAN » دو شنبه 31 خرداد 1389, 7:42 pm

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

دوست عزیز ممنون بابت راهنماییتون برای نحوه قراردادن عکسها
اگه مدت زیادی از خالی شدن کارتریجها گذشته باشه ممکنه جوهر روی هدشون خشک شده باشه و دیگه نشه شارژشون کرد .قیمت رنگها هم با توجه به اینکه شما تهرانید فکر میکنم در حدود سه تا چهار هزار تومان برای هر رنگ بشه که سر جمع شما باید حدود دوازده تا شانزده هزار تومان پیاده بشید . در جواب اینکه کجا باید جوهر بریزید باید عرض کنم زیر برچسبی که روی کارتریج هست یک سری شیار مارپیچ هست که اگه اونها رو دنبال کنید به سه تا سوراخ ریز میرسید ( روی کارتریج رنگی) که هر کدام از این سوراخها مربوط به یک رنگه که معمولا مقداری به بیرون تراوش کرده و نشون دهنده رنگیه که باید توش بریزید .مارک رنگها هم توی تصاویر پیداست .رنگها هم آبی و زرد و قرمزن .توی عکسها من کارتریج سیاهم رو نشون دادم که یک سرنگ کردم توش .ضمنا تا سه الی چهار بار فکر میکنم بیشتر نشه هر کارتریج رو شارژ کرد. توی تصویر آخر سه تا تکه ابر کوچیک میبینید که من از توی کارتریج رنگیم که خراب شده بود در آوردم.این سه تا ابر رنگ رو توی خودشون نگه میدارن تا چکه نکنه.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط FREE MAN » دو شنبه 31 خرداد 1389, 8:02 pm

چرا اینطوری شد :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » شنبه 5 تیر 1389, 2:46 pm

FREE MAN نوشته شده:چرا اینطوری شد :-x :-x :-x :-x :-x :-x

سلام دوست من
قضیه اینکه شما تصاویر رو با سایز بالا قرار دادید

معمولآ برای جلوگیری از این اتفاق 1-سایز تصاویر را کم می کنند 2- سایز تصاویر را کم می کنند و در صورت احتیاج و در کنار ان یک تصاویر با سایز بالا به عکس مورد نظر لینک می کنند

برای کم کردن سایز تصویر می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنیدتصویرتصویر
اموزش کار با نرم افزار تغییر سایز وکیفیت عکس(Picture Resiz)

======
دوست من
ببخشید من تهران نیستم ، و فاصله شهر ما تا تهران خیلی دور است

می تونید من رو راهنمایی که چه جوهری رو خریداری کنم
به لیست جوهر هایی سایت زیر نگاه کنید ببیند من کدومش رو باید انتخاب کنم !!(مدل پرینتر من ip 1800 canon سیاه سفید و رنگی)
باتشکر از زحمات شما در این انجمنتصویرتصویر

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”