صندلی داغ با حضور CAPTAIN PILOT...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور CAPTAIN PILOT...!

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 مرداد 1388, 2:32 pm

سلام به همه کاربران و دوستان گرامی تصویر
ابتدا یک توضیح :

SAR چیه ؟ (نوشته Mohammad 1985)

Synthetic Aperture Radar - a signal processing technique usually applied to SLAR and other ground mapping radars. A number of sequential radar 'snapshots' are taken of one area while the aircraft flies on. These 'snapshots' are then processed to produce photolike, high-resolution radar imagery.  

یک نوع تکنیک پردازش که معمولا در رادار های هوایی یا SLAR و یا دیگر رادارهای نقشه خوان زمینی به کار برده میشود. یک سری رادار که در حین پرواز هواپیما به طور پیاپی از یک منطقه عکس بردای میکنند. این عکس ها پس از اینکه پردازش شدند با تجزیه و تفکیک پذیری بالا شبیه سازی میشوند. تصویر

AR-IranianSpotters نوشته شده:
سلامی مجدد خدمت کاپیتان...
سلام به دوست عزیز و خوبم از گروه Iranian Spotters تصویرتصویر

1- آقا فکر کن که الان خدایی نکرده زبونم ... جنگ هست...خب؟ اگه تو پایگاه شکاری شیراز باشی و کلا" 3نفر اونجا باشیم(من و شما و یک خلبان ارتش تصویر)....و تا چند دقیقه بعد پایگاه رو میخواهند بمباران تصویر کنند و 2تا پی تری اف(اوریون) اوجا باشه...
اووقت با خلبانه و من سوار یکیشون میشی که یک هواپیما رو 3 نفری نجات بدیم یا میگذاری خلبانه بره و من و شما با هم اونیکی اوریون رو منتقل کنیم؟؟به خلبانی شما!!
دقت کنین که مثلا" کلا" 2تا اوریون بیشتر نداریم در کشور!!
خب اگر فرض رو بر این بزاریم که ما 2 نفر هم تا حدودی فن و مهارت هدایت P-3F رو داریم و میتونیم 2 نفری از پس این پرنده زیبا و کمیاب (در شرایط ذکر شده) بر بیایم پس مطمئنا" میزاریم اون خلبان ارتش با یکی از اوریون ها بره و ما 2 نفر هم اون یکی رو از خطر بمباران دشمن نجات بدیم.
البته من در همینجا اقرار میکنم که اطلاعات زیادی از P-3F ندارم پس اگر هر بلایی سرمون اومد مسئولیت با Mohammad 1985 میباشد و ما کاملا" بی تقصیر هستیم !!! تصویر   
2-ببخشید...سوال دیگه ای در ذهن ندارم... تصویر
از اینکه در صندلی داغ شرکت کردین ازتون سپاسگذارم تصویرتصویر
موفق باشید تصویر

آخرین ويرايش توسط 1 on CAPTAIN PILOT, ويرايش شده در 0.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 مرداد 1388, 4:06 pm

Eagle_of_sky نوشته شده:درود .
سلام تصویرتصویر

لعنت بر این فایر فاکس و ویندوز لعنتی که چقدر سوال نوشتم و همش پاک شد .
واقعا" به خاطر این موضوع متاسفم. همین چند روز پیش در حالیکه داشتم به سوالات دوست خوبمون میلاد پاسخ میدادم همین مشکل برای من هم پیش اومد !! تصویر

آقا اگر ساعت 6 تعطیل کنین خوب سوال های من بی جواب میمونه؟
نخیر قربان, کی جرات داره ؟ تصویر

میخواستم حدود 50-60 تایی سوال بپرسم که با کمبود وقت مواجه شدیم.
ولی از این نظر بد نشد !!! تصویر

خوب سوالات را کوتاه و مختصر و غیر مفید میپرسیم.
من در خدمتم تصویر

البته جا داره چند تا نکته رو متذکر بشم.
در رابطه با سوال 31 پست قبلیم . بله میشه توی خونه حیوان وحشی نگهداری کرد نمونه اش سنجاب هست که شما جزو حیوانات اهلی حسابشون کردی. :x
بابا اون بیچاره کجاش وحشیه ؟! تصویرفقط یکم ناخن میکشه تصویر !!

نکته دوم جواب تست هوش رو ندادی و اگر تا امروز عصر جواب نیاد به شدیدترین مجازات محکوم میشی. :eek:
راستش امروز به دلیلی که در انتها خواهم گفت خیلی سرم شلوغه ولی چشم حنما" انجام میدم تصویر
1-مدل موهات چجوریه ؟ یعنی چه مدل مو میزنی؟
تا قبل از اینکه برم مالزی بیشتر مدل های بلند درست میکردم ولی از اون سفر به بعد دیگه کوتاه نگه داشتم

2-همچنین مدل ریشت؟ریش میزاری؟
در این مورد هم تا قبل از سوریه یکم روی چانه گذاشته بودم ولی بعد از اون دیگه نذاشتم
در کل هربار که برم سفر یک چیزی کم میشه !! مثلا" ممکنه سفر بعد کچل بشم !! تصویر
3-تا حالا نماز جمعه شرکت کردی؟ :grin:
خیر, به نظر من نماز و نیایش با خدا در اختفا ارزش داره و دلیلی بر رفتن به نماز جمعه نمیبینم.
ولی به سخنان رهبر که در نماز جمعه هایی که توسط خودشون اقامه میشه علاقه مندم تصویر
و با بخش اعظمی از سخنان بقیه .... تصویر
4-زمان چقدر برات مهمه؟آیا برنامه ریزی ساعتی و دقیقه ای کردی؟
اگر قصد انجام کار مهمی داشته باشم حتی تا 5 دقیقه هم برنامه ریزی میکنم
ولی در سایر موارد روز مره برنامه دقیق و خاصی ندارم
5-ساعت مچی میبندی یا از موبایل استفاده میکنی؟(در صورت استفاده از ساعت مچی مارک و مدل آن را نیز ذکر کنید)
از ساعت مچی استفاده میکنم و همیشه هم روی دستم هست (حتی موقع خواب) و بدون اون خیلی گیج میشم تصویر
CASIO Model : EQW
6-سرما رو بیشتر دوست داری یا گرما؟
گرما و بیابان تصویر
7-فصل مورد علاقه؟
تابستان و بهار تصویر (بیشتر تابستان)
8-شغل پدرت چیه؟
پدرم در کار واردات و صادرات هستند و به نوعی بیزینس میکنن
9-یه سوال قشنگ از خودت بکن و جواب بده(بدون شوخی و مزاح و طنز و ...)
چرا به دنیا اومدیم ؟

نظر من در این مورد اینه که خداوند انسان ها را خلق کرد تا به کمک هم بتونن از زندگی لذت ببرند ولی در این بین نفس زیاده خواه برخی باعث شد تا اختلافاتی در بین آنها روی بده و متاسفانه تا جایی پیشرفت که همان ها برای کسب منافع بیشتر حاضر شدند حتی جان همدیگر را بگیرند و از هیچ گناهی ترس نداشته باشند تصویر
10-نظرت رو درباره واژه گان زیر بگو(جواب کوتاه و اسمایلی تنها ممنوع)

زمستان
فصلی سرد و کمی هم دلگیر ! فقط میتونم بگم از بزفش خوشم میاد
پاییز
فصل برگ ریزان طبیعت و مرگ تدریجی محیط پیرامون ولی همراه با صدای خش خش برگ ها و زوزه بادها ! (چه شاعرانه گفتم) تصویر
بهار
فصل احیای طبیعت و جان گرفتن مجدد زمین و همینطور میوه های خوشمزه !!! تصویر
تابستان
فصل گرما و اونیکه خیلی دوستش دارم تصویر
شکم گنده(شکم حاجی بازاری)
نشان دهنده افراط اون شخص در خوردنه !! و کمی هم ترسناک تصویر
چاقی
ضرب المثلی هست که میگه :

هیج چاقی را ندیدم که بیمار نباشد * * * مگر غیر آن ثابت شود
و

هیچ لاغری را ندیدیم که بیمار باشد * * * مگر غیر آن ثابت شود

البته موافق با جنبه عملیش نیستم ولی در کل چاقی رو مضر میدونم

صف نان سنگک(قول میدهم جوابی نداری :grin: :grin: :grin: )
اتفاقا" برعکس خاطره ای دارم که هیچوقت فراموش نمیکنم !! تصویر

کوچیک که بودم یکبار با دوچرخه رفتم نانوایی تا نون بگیرم (سنگکی بود)
چون اون موقع قدم کوتاه بود و اون نانوایی هم یک دریچه نسبتا" بلند داشت
هربار مجبور بودم تا با استفاده از فنون صخره و یخ نوردی استفاده کنم تا بگم نون میخوام !!
یکروز که رفتم نفر قبل از من که اومده بود یکی از سنگهای داغ از روی نونش افتاده بود لبه همون دریچه !! تصویر
منم از همه جا بی خبر تا دستمو گذاشتم اون بالا ....... تصویر
قشنگ رد اون سنگ مثل مهر کف دستم افتاد و تاول زد !!! تصویر

آرزو و رویا
حالا نمیشه سارا و نسترن باشن ؟!! تصویر
- - در کل اگر شخص آرزوها و رویا های بلندی نداشته باشه نمیتونه به جاخای بلند برسه
ولی باید در چارچوب معقول و انجام شدنی باشند تصویر
تفکر مثبت-تفکر منفی
بسیار بسیار تاثیر گذار و سرنوشت ساز محسوب میشن
اگر منفی فکر کنی حتما" شکست میخوری
اما اگر مثبت به قضیه نگاه کنی نتیجه بهتری خواهی گرفت
بهشت زهرا
آرامگاه ابدی بسیاری از ما تصویر
و نیاکان گذشته مان
ریاضت کشیدن
اگر نکشی نمیتونی با مشکلات دست و پنجه نرم کنی تصویر
میکن : پشت سر هر سختی یک خوشی پنهانه تصویر

آشناییی با علوم ماورایی
اعتقادی ندارم تصویر
نه اینکه بگم وجود نداره . ولی معتقدم در حال کمتر کسی پیدا میشه که همچین لیاقتی داشته باشه
هیپنوتیزم
یک ساعت بابا بزرگی که همش میره اینور .... اونور .... اینور .... اونور و در انتها : تصویر !!
::ss (نمیدونم سوالات تکراریه؟ یا نه)
خیر, اکثرشون جدید نو آورانه بودند تصویر ولی : تصویر !!!
زشت ترین کاری که یک آدم میتونه انجام بده؟
پشت کردن به خدا تصویر

و دیگر هیچ.....
- - تصویر

بابط اینکه سوالات من را با دقت جواب دادید متشکرم(نوعی خط دادن ::sh :shock: )
خواهش میکنم, وظیفه بود تصویر
در ضمن نمیدانم ساعت 6 کرکره مغازه رامین میاد پایین یا به سوالت ما میرسه.
بیشتر سعی میکنم به سوالات آخر میلاد نرسه تصویر

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6674 بار
سپاس‌های دریافتی: 12028 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 10 مرداد 1388, 4:53 pm

نه ! منظور من SLAR نبود SAR بود !
SAR میزان جذب انرژی امواج رادیویی جذب شده توسط بدن در هنگام استفاده از تلفن همراه هست که در واقع با این واحد اندازه گیری میشود .
اطلاعات بیشتر در :
با اون روشی که برای فرود گفتی فکر نمی کنی یه زره هارد لندیگ داشته باشه ؟! در ضمن توجه نکردی که فرامین جواب نمیده ! و سر هواپیما هم رو به بالا هست ! و تقریبا در حال استال ! تازه همین الان سوکان عمودی هواپیما جدا شد !
اما یه سوال همه که یادم رفت بپرسم ! نظرت راجع به گربه ها ؟!
اگه همین الان که داری این مطالب رو میخونی احساس کنی یه غریبه پشت سرته چی کار میکنی ؟
آیا روانشانسها هم مثل دکترها تشریح جسد دارن ؟ یعنی مثلا یه مغز رو میارن پاره میکنن ببینن توی ذهن یارو چه خبره ؟
با توجه به پایان زمان قانونی دیگه سوالی نیست !
بای !
َA380 سوخو 35 صحبت میکنه عملیات اسکورت شما پایان یافته سفر خوشی داشته باشید .
going home ...
اینو با شما نبودم با میلاد بودم .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 مرداد 1388, 5:10 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:سلام تصویر

نه ! منظور من SLAR نبود SAR بود !
SAR میزان جذب انرژی امواج رادیویی جذب شده توسط بدن در هنگام استفاده از تلفن همراه هست که در واقع با این واحد اندازه گیری میشود .
اطلاعات بیشتر در :
پس اشتباه شده !! ممنون از راهنمایی خوبتون تصویر

با اون روشی که برای فرود گفتی فکر نمی کنی یه زره هارد لندیگ داشته باشه ؟! در ضمن توجه نکردی که فرامین جواب نمیده ! و سر هواپیما هم رو به بالا هست ! و تقریبا در حال استال ! تازه همین الان سکان عمودی هواپیما جدا شد !
در این مورد (هارد لندینگ) شکی نیست اما اینکه چطوری فرود اومدیم بر میگرده به اینکه ما اصلا" به سکان و فرامین نیاز نداریم !! چون اصولا" در اینجور مواقع از تلپاتی استفاده میکنیم تصویر

در مورد استابلایزر هم بهتر که جدا شد !! احساس میکردم بار سنگینی روی دوشمون بود !! تصویر

اما یه سوال همه که یادم رفت بپرسم ! نظرت راجع به گربه ها ؟!
ازشون بدم نمیاد. حیوانات جالب و بازیگوشی هستند تصویر

اگه همین الان که داری این مطالب رو میخونی احساس کنی یه غریبه پشت سرته چی کار میکنی ؟
با وینچستر نشونه میرم روی سرش تصویر!!!

آیا روانشانسها هم مثل دکترها تشریح جسد دارن ؟ یعنی مثلا یه مغز رو میارن پاره میکنن ببینن توی ذهن یارو چه خبره ؟
- - فکر میکنم احتیاجی به تشریح نباشه. اون ها بدون تشریح از داخلش با خبر میشن تصویر

با توجه به پایان زمان قانونی دیگه سوالی نیست !
از حضورتون ممنونم تصویرتصویر

بای !
Bye تصویر

َA380 سوخو 35 صحبت میکنه عملیات اسکورت شما پایان یافته سفر خوشی داشته باشید .
تصویر

going home ...
اینو با شما نبودم با میلاد بودم .
Thank You For Travel By Me تصویر

موفق باشید تصویر

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 مرداد 1388, 9:23 pm

امید به خدا بریم برای آخرین پست ... تصویر

[quote=[email]Mil@d[/email]]
میلاد جان سلام تصویر

سانس آخر...10 تا 12-نفری 4500-استعمال دخانیات و نوشیدن و خوردن آب میوه و نوشابه و ذرت بوداده و مکزیکی و چیپس و پفک در محیط سایت نیز طبق بند 99 ماده واحده آیین نامه سازمان حفاظت محیط زیست سنترال ممنوع و فرد خاطی موظف به تنظیف محیط با جارو دستی خواهد بود!
همچنین تی کشیدن پله ها و برق انداختن پنجره ها !
1.زیاد تو کار ملیت ها نروید مهم اینه که شبیه خودشون حرف بزنید! و فکر کنند مال همون کشورید ولی از یه روستایی اومدید که اینقدر لهجه داره با زبان معیار اون کشور فقط فاصله درک مطلبی داره! مثلا یک روستایی لر فارسی رو میتونه حرف بزنه ولی دقت عمل میخواد تا متوجه عمق بیاناتش بشی! بنده نیز زبان های چینی و روسی و آلمانی را به لهجه روستاهای ان کشورها تکلم می نمایم! ضمنا اگر به هندوستان رفتید نیز از این جملات استفاده کنید:
درا موچکه هپهله کناتاتویی یو هی نهینه واناتاتویی..جانی تو...جانی ما...ایچیکیدانا برانوتی مارا...!
البته مراقب باشید تا به دام ماموران مبارزه با بد لهجه ای گرفتار نشوید که در اینصورت هیچ عذری پذیرفته نیست !!

2.تراکتورتو بردار برو زمین خودتو شخم بزن!
مرسی ولی راستش همین امروز اجاره دادیمش فرودگاه آبادان تا بجای اون گریدر بیاد زمین های اطرافو برای احداث فضای سبز آماده کنه !! تصویر

3.همشهری و اطلاعات دیگه خز شده! اگهی ها اینترنتی اند اخوی! سعی کن با تکنولوژی بری جلو و از راه تجارت الکترونیک بیزینس کنی!
آخه تلویزیون هی میگه به آگهی های اینترنتی اعتماد نکنید ! برای همین رفتیم سراغ همشهری !!

4.چون علاقه به سیاوش رو فراموش کردی ایندفعه تبعیدت میکنیم آسایشگاه کهریزک بخش آلزایمری ها! سری بعد یه جزیره ای هست ته اقیانوس آرام! آب و هوا هم توش عالیه!تصویر
میلاد جان اگر ممکنه گزینه دومو برای من انتخاب کن ! آخه خودت که میدونی من چقدر روی آب و هوا حساسم و بارها هم به این نکته که آب و هوا در تصمیم گیری ها نقش دارند تاکید کردم !! تصویر

6.حرف مرد هم دیگه یکی نست!الان 2تیکه داریم..سه تیکه داریم...رکورد هم دست یک بابایی است که بردن اسمش تو سی سی ممنوعه..آمارها حاکی از رقمی بالغ بر 6876887748978796798746864786647 است!

7.اگه زمانی اجکت کردی زنگ بزن من و محمد بیایم از این تشک بادی ها در محل فرودت پهن کنیم زیاد اذیت نشی!
مرسی از لطفتون تصویر باور کنین راضی به زحمت نیستیم تصویر

8.پس تا الان با خودت درگیر نشدی؟
- - درگیری ذهنی چرا ولی از نوع حاد و خود زنندگی خیر !! تصویر

9.آیا ممکنه در قفل شده دسشویی رو با پتک یا تبر بیاری پایین؟
اگر ابزار لازم محیا باشه چرا که نه ؟!! تصویر
ولی فکر نمیکنم کسی از این چیزها توی دستشویی نگهداری کنه ! تصویر

10.راما گذاشتم تا با رامین ست باشه! هندی نیست! من خودم 67 تا راما می شناسم!
آرمین میذاشتی راحت تر نبود ؟ اسم برادر من هم همینه ! فقط جای الف با ر عوض شده !! تصویر

13.تلسکوپ قابل نصب روی موبایل آخرش چند؟
قابلی نداره ! ولی چون شما هستین 250000 هزار تومان !! تصویر
- - میلاد جان این تلسکوپ هنوز به مرحله تولید نرسیده و نمونه اولیه هم بطور دست ساز آماده شده تصویر

14.من خانم مهماندار رو دیدم..هم با کمالاته ..هم خوش سیما...هم خوش صدا..هم با سواد...سنترالی های عزیز پنجشنبه اینده عقد رامین زمان: ساعت 8 بعدازظهر...مکان:تهران-ورزشگاه آزادی--ضمنا کارت های دعوت به منزله بلیط محسوب شده واگه نشون ندین راهتون نمیدن داخل! شام و شیرنی وپذیرایی هم خبری نیست! با خودتون یک چیزی بیارید!
از دست این کارای میلاد باید سر به بیابون گذاشت تصویر!!

15.راستی چند تا قلب و اسمایلی برای pedmehr بفرست چون در بیابانهای عمان تنها چیزی که دل آدمو شاد میکنه یکذره ابراز احساساته یک هموطنه!
- - جناب pedmehr عزیز هدفی بزرگتر از اینهارو دنبال میکنن و مسلما" انتهای راهشون ختم به موفقیت خواهد بود تصویر
براشون آرزئی موفقیت میکنم تصویر

16.محمد 1985 بعضی وقتها وظایف معاونتی اش رو دیر انجام میده! باید بلافاصله بعد از من حمله کنه! ولی میذاره همه شهید بشن اخرکار میاد برای جمع اوری غنائم![لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
میلاد جان حالا چرا خودتو میزنی ؟ ایشون هم به اندازه کافی به تاسیسات استراتژیک ما ضربه زدند و حتی مارو ملزم به هارد لندینگ در سرزمینهای بایر نمودند !! و آخر کار هم توی بیسیم گفتن : یک شوخی ک.چیک بود !! (اینو توی بیسیم من گفتن و شما نشنیدین) !!! تصویر

17.با پست naghme نیز هم مخالفم و هم موافقم و هم ممتنع!!!!!(اگه این سوالات از من پرسیده می شد صندلی خونینی در می گرفت و 38 کشته و 486 زخمی و...!)
- - اتفاقا" من با اون پست مشکلی نداشتم و به نظرم ایشون خیلی راحت به بیان عقایدشون پرداختند و از این بابت هم مجددا" ازشون تشکر و قدردانی میکنم تصویرتصویر

----------------------------------------
یک نکته کوچیک خارج از بحث:
گهگاهی میرم صندلی داغهای انجمنهای دیگه رو نگاه میکنم .... در یک صندلی داغ در ایران کلابز بیش از 15000 سوال تصویر از یک دختر خانمی در 1200 پست و 58 صفحه پرسیده شده بود ولی جمع و جورشون که کردم باور کنید 50 تا سوال حسابی ازش درنیومد! تصویر چون طرف دختر بود و طبیعتا هجوم پرسشها بیشتر میشه دیگه! تصویر از رنگ ماتیک و مارک جوراب و تاپش گرفته تا شماره کفش ورزشی پسر همسایه هم ازش پرسیده بودن! تصویر اسم اون البته از نظر من صندلی داغ نیست در حالت مودبانه در حد یک گپ شبانه در قهوه خونه های قرچک و فشم میشه گفت میتونه باشه!
تعریف نمیکنم ولی سطح سوالات و پختگی صندلی داغ سنترال رو اگه خواستید با هرجای دیگه مقایسه کنید قطعا بی نظیر است...سوالای خودم رو نمیگم که همش در حد میدون شوش و مولوی و راه اهن دور میزنه... بقیه رو میگم! خود من شخصا در این حدود 3 ماه درسهای بسیاری از مباحث صندلی گرفتم و بعضی نکات باعث شده به خیلی چیزا عمیق تر فکر کنم و بعضی بحث ها هم باعث شده قید خیلی از روزمرگی ها رو بزنم و آینده نگر تر باشم!
- - به هر حال میشه اینطور برداشت کرد که سطح سوالات افراد در انجمن ها بر میگرده به سطح علمی و آکاهی کاربران اون انجمن که به لطف خدا در cc این فاکتور مهم بسیار پر رنگ و جدی خودشو نشون داده

دست همه مجریها درد نکنه! البته دست محمد 1985 مهم نیست! چون ضد ضربه است! تصویر
من هم به نوبه خودم بطور غیر رسمی در اینجا از زحمات مجریان و شرکت کنندگان در صندلی داغ تشکز و قدردانی مینمایم تصویر

( همه به میگن جدی حرف زدن بهت نمی یاد تصویر ولی خوب این چند خط گفتنش لازم بود)
------------------------------------------
1---چند تا بازیگر که ازشون خوشم میاد میگم نظر بده!

1.نیوشا ضیغمی تصویر
فکر نمیکنم در حیطه کاری بطور حرفه ای به ایفای نقش بپردازه تصویر

2.بهنوش طباطبایی
هنرمندی که تونست توی ذهن ایرانیان جا باز کنه و این مهم تا حدودی هم برمیگرده به اعتماد به نفس و نوعی شخصیت بدون تکبر ایشون.

3.همون دختره تو فیلم دل شکسته!!! تصویر
این فیلمو نگاه نمیکنم. چون حس میکنم نوعی غم انگیزی رو تبلیغ میکنه
پس بنابر این این شخصیتو نمیشناسم

4.ترانه علیدوستی
من هم از بازی و شخصیت ایشون خوشم میاد

5.گلشیفته فراهانی
به هیچ عنوان نه از خودشون و نه از بازیشون و نه از همسایشون خوشم نمیاد !!

6.دیگه از بازیگر دختر خوشم نمی یاد چون اکثرا با پارتی بازیگر شدن و سریع تا اسمی در میکنن افاده ای و لافو میشن! تصویر
تصویر

--------------
7.امین حیایی
مرد چند شخصیتی سینمای ایران ولی با بازی در حد قابل قبول ولی قابل پیشرفت

8.اکبر عبدی تصویر
بازی ایشونو خیلی دوست دارم تصویر

9.اون پسر آبادانیه تو فیلم ارتفاع پست که با پارچ آب تنبک میزنه و میگه: ناخدا دلدارُم به دست تو می سپارُم به دست مو! تصویر
تصویربازی جالبی داشت ولی دیگه ندیدمش ؟!! تصویر

10.فرخ نژاد
نظری ندارم !

11.پرویز پرستویی
یک هنرمند کامل تصویر

12.بهرام رادان
برنده جایزه ویژه جشنواره فیلم فجر

-------------------
13.آنجلینا
قبلا" گقته بودم. نوعی اعتماد به نفس در ایفای نقش

14.جسیکا آلبا تصویر
بد نیست تصویر

15.جنیفر آنیستون
اگر برد پیت بفهمه حسابتو میرسه !! تصویر

16.کیت وینسلت(دختر فیلم تایتانیک) تصویر
بازی قشنگی داشت

17.دمی مور
اینم هنر پیشه بود انتخاب کردی ؟!! تصویر

------------
18.براد پیت
مرد تبلیغاتی BMW برای نمونه سری 7 هیدروژنی
بازیشو قبول ندارم

19.تام کروز
بد نیست ولی میتونه بهتر هم باشه تصویر

20..لئوناردو دی کاپریو تصویر
چطور برای وینسلت گفتی توی تایتانیک بوده ولی برای این نمیگی ؟! تصویر
ولی فکر میکنم باید یک تغییری توی چهرش بده. یکم تکراری شده

21.جیم کری تصویر
تصویر

22.ادی مورفی تصویر
سیاه پوست با غیرت !! کجاش خنده داشت ؟

23.جان تراولتا
مرد قدرت تصویر
بازی خوبی هم داره
مخصوصا" توی Punisher !!

------------------------------------------------------------------------
2.چه بیماریهای داشتی و یا داری و یا خواهی داشت؟
- - عمدتا" بیشتر سرماخوردگی بوده و مورد خاصی گزارش نشده !!
اما در آینده احتمال ابتلا به آنفولانزای مرغی, تب تانگو, مالاریا و ... وجود داره !!

3.میونه ات با امپول چطوره! مخصوصا اون آمپولهای غول پیکر!
تصویر خیلی میترسم !!

-----------------------------------------------
4.چکار باید کرد تا ایرانیهایی که به خارج می روند و مقداری شاید بعضی چیزها را قبلا ندیده باشند و ممکن است ضایع بازی در بیاورند قبلش توجیه شوند تا آبروریزیها به نام ایرانی تمام نشود!
مطمئنا" باید فرهنگ سازی بشه تا مردم متوجه شوند که در زمان مسافرت به یک کشور خارجی اونها به عنوان نماینده ایران شناخته میشن و فقط منافع شخصی در این بین نیست تصویر
5.یک سری داشتم از پاسداران میرفتم هروی سوار یک تاکسی سمندی شدم! سه تا خانوم عقب نشسته بودند و بنده نیز ریلکس در جلو!یکهو آقای راننده ضبط روشن کرد و با این اهنگ معروف شهره همخوانی کرد...من زنم..عطر گل محمدی بوی تنم ...خانمها که خوراکشو اینجور سوژه ها از مرداست و دیدم صدای خنده از پشت سرم داره میاد!!! ما یه نیم نگاه به راننده کردیم شاید حالیش بشه ..دیدم نه...داره تا ته شعر رو میخونه وهی میگه من زنم!!!موضوع چی بوده به نظرت؟
تصویرراستش به احتمال بسیار زیاد و قوی ایشونو جو گرفته بوده !! و شدیدا" احساس زن بودن میکردن ! تصویر
البته فرضیه معروف من هم بعید به نظر نمیرسه !! باید دید هوا در اون ورز چطور بوده ؟
6.چرا چربش پول و پارتی در ایران بر سواد و دانش بیشتره و بسیاری از مغزهای این کشور بر اساس همین سنت نانوشته قربانی می شوند؟
به دلیل اینکه متاسفانه برخی بر سر جایی که باید مینشستن نشستن و در عوض در مقامی بالاتر و یا پایینتر قرار گرفته اند تصویر
و همینطور عده ای فکر میکنند که ادارات یا نهادهای دولتی بخشی از اموال شخصی خودشونه و اختیار دارند تا هرطور به نظرشون میرسه اونو اداره کنند و در این بین فراموش میکنند که اصلا" برای چی اونجا نشستن ؟ تصویر

7.چیکار کنیم مغزها فرار نکنند؟البته اگه به روزی برسیم که قلبها فرار کنند که دیگه هیهات!
قطعا" اگر زیر ساخت های لازم جهت تامین و رشد اون هارو در داخل کشور فراهم کنیم دیگر شاهد پدیده فرار مغز ها نخواهیم بود. شما فکر میکنی از روی دل خوششون میرن ؟ باور کنید اینطور نیست ! (لاقل در چند موردی که من باهاشون صحبت کردم)

8.شده به بی ربط گویی بیفتی و توش گیر کنی و مجبور بشی بی ربط گویی رو ادامه بدی؟
یکبار که افتضاح شد !! تصویر
از طرف کانون مخترعین ایران یکبار از من دعوت کردند تا برم اونجا و برای علاقه مندان به رشته هوانوردی چند کلامی صحبت کنم !
خلاصه از 3 روز قبل نشستم با خودم تمرین کردم تا روز سخنرانی آماده باشم ! نزدیکه 4 صفحه کاغذ A4 نوشتم و تمرین کردم تا در اون روز آمادگی کامل داشته باشم.

یادمه قرار بود من سه شنبه برم اونجا ! خلاصه سه شنبه شد و من هم لباس پروازمو پوشیدم و کروات هم زدمو خلاصه رفتم !
توی را هم تمام چک لیستو کنترل کردم تا مبادا مشکلی پیش بیاد. وقتی رسیدم اکثر بچه ها اومده بودند ولی چون با هم صمیمی بودیم مشکلی حس نمیشد و کاملا" به خودم مسلط بودم. چند دقیقه ای تا ساعت 6 مونده بود که اعلام کردن مسئولین کمیته های مکانیک و برق و شیمی هم قصد دارند در این به قولی میتینگ شرکت کنند !!! تصویر

خلاصه تا اینو گفتن رنگم پرید و ضربان قلبم چسبید به 1500 !!! از طرفی نه میتونستم انصراف بدم و از طرفی دیگر هم میترسیدم یکجا خراب کنم !! خلاصه با کلی اعتماد به نفس و گفتن کلمات امید آمیز خودمو تقویت کردم که مشکلی پیش نماد !

بالا که رفتم دیدم از اونیکه فکر میکردم بدتره !! تاحالا جلوی این همه آدم نایستاده بودم ! اولش قرار بود 7 نفر بیشتر نباشن ولی نمیدونم چرا شدن 23 نفر ؟!! تصویرخلاصه با نام و یاد خدا شروع کردم و گفتم هرچی بشه دیگه آب از سرم گذشته !! ولی تا اومدم برم سر اصل مطلب دیدم ای بابا هیچی یادم نمیاد تصویر هرکار کردم دیدن فایده ای نداره و حتی یک کلمه هم توی ذهنم نیومد !

شروع کردم به بداهه گویی و هرچی توی ذهنم بود به اون یکی ربطش دادم !! اوایل خوب بود ولی دیدم آخراش داره بد میشه !! کم کم که به خودم مسلط شدم یادم اومد که قرار بوده چیا بگم تصویرخلاصه همه این خزولاتو به اون ها ربط دادم و یک معجون کامل درست کردم !! تصویر

9.آیا غیر ممکن غیر ممکنه؟
غیر ممکن, غیر ممکنه

9.اگه یکی رو بخوای تنبیه روحی بکنی تا متوجه بشه که باید تغییر رفتار بده چیکارش میکنی(شرح نوع شکنجه)
اول باید دید خصوصیات اخلاقی اون فرد چیه ؟ و بعد تصمیم گرفت !
خودم بیشتر سعی میکنم تا با رفتارم بهش بفهمونم اشتباه کرده و نه با تنبیه روحی تصویر

10.پیش بینی میکنی یک اتفاق خاص و غیر قابل باوری در زندگیت بیفته که خیلی از عقایدت رو به واسط اون اتفاق از دست بدی(خود من چندین مصداقش رو می شناسم که حتی طرف اینقدر به افراط رفته که حتی آتئیست(بی خدا)شده!)
از خداوند میخوام تا هیچوقت نزاره به راه منحرف برم.
اما دلیل وجود نداره که این عقاید ابدی باشند !
ممکنه در سال های آینده و کسب تجربیات بیشتر عقایدم هم تغییر کنند

11.چرای ما میتوانیم ولی نمیشه برای خودمون اگر بتونیم قادر نیستیم که نتوانیم و نمیریم که برای انها نشود اگر انجام دهیم زیرا آیا؟
به همون دلیل که میشه اما ما نمیخواهیم که نتوانیم که مخواهیم که برویم تا بخوانیم که نیاییم که بروین که اما شاید اینها زیرا دلیل روشن کاپوت نستند حتی ؟! تصویر تصویر

------------------------------------------------------------------------

final bombardment...! تصویر

رامین و رفاقت
در حد اعتدال خوبه

رامین و ساده دلی
میتونی راحت تر زندگی کنی

رامین و تیز بودن!
مطمئنا" جلوتر از بقیه خواهی بود

رامین و حواس پرتی!
چند وقته بهش مبتلا شدم و خیلی فکر میکنم که دلیل چیست ؟

رامین و نگاهی ملتمسانه!
میتونه در مواقع لزوم آرامبخش باشه !

رامین و دریانوردی
علاقه زیادی به دریا (مخصوصا" خلیج فارس) دارم و محال که بیام جنوب و سوار قایق موتوری یا لندیگراف نشم !!

رامین در جنگل!
سعی میکنم زیاد از گروه دور نشم تا اگر خطری وجود داشت بتونیم همگی آگاه شیم

رامین در صحرا!
اگر در مسیر و توی ماشین باشم به دیدن مناظر اطراف میپردازم و اگر هم پیاده باشم سعی میکنم سعی میکنم از زیبایی بیابان استفاده کنم

رامین در زیر چشمه!
دست وصورتمو با آب چشمه میشورم

رامین و فرار!
به هیچ عامل داخلی یا خارجی کار نخواهم داشت و فقط فرار ....... !!

رامین و اعتراف
سعی میکنم خیلی زود به اشتباهم اعتراف بکنم تصویر

رامین و بی خیالی!
برخی مواقع لازمه

رامین و خواب جمعه صبح!
اگر کار مهمی نداشته باشم عمدتا" تا ساعت 11:30 خوابم ولی اگر کاری باشه 9 بیدارم

رامین و شب زنده داری شب جمعه!
معمولا" به اتفاق دوستان خانوادگی تا پاسی از صبح دور هم هستیم

رامین و کنترل غرایز
کار زیاد سختی نیست

رامین و خارج شدن از مدار!
سعی میکنم سریعا" مسیر خودمو اصلاح کنم و به حالت طبیعی برگردم

رامین و بررسی نکاتی خاص در فقه شیعه
بسیار ریزبین و موشکافانه عمل میکنم

رامین و صاحب الزمان!
مثل بقیه مردم در انتظار .... تصویر

رامین و سبزها!
رنگ سبزو نشونه حذب یا گروه خاصی نمیدونم

رامین و شنیدن این شعار:منافق امریکایی --ما آمدیم کجایی (اینو یک طرفدار ... چون لباسم سبز بود به من گفت تصویر)
به هیچ عنوان همچین مسائلی تائید نمیشه تصویر و این شخص کم ظرفیتی خودشو نشون داده تصویر

رامین و گندم دادن به کفتر
این کارو خیلی دوست دارم ولی به شرطی که موجب آزار دیگران نشم

رامین و علف دادن به گوسفند
تجربه ای در این زمینه نداشتم ولی مطمئنا" باید حس خوبی داشته باشه

رامین و تخمه دادن به طوطی
این که دیگه تخصص خودمه ! ولی باید مراقب دستت باشی

رامین و غذا دادن به گربه
کمتر این کارو کردم ولی در کل غذا دادن به حیوانات و تماشای خوردن غذا توسط آنان لذت بخشه تصویر

رامین و تردید در اینکه امشب چی بپوشم!
گاهی این مشکل پیش میاد و سعی میکنم شانسی یکی رو انتخاب کنم و یا اینکه نظر دیگرانو بپرسم.

رامین و سر قرار!
روی این موضوع بسیار حساس هستم و همیشه طوری زمانبندی میکنم تا حداقل 3 یا 5 دقیقه قبل برسم چون معتقدم نوعی احترام به طرف مقابل است

رامین و کافی شاپ!
به اتفاق دوستان گاهی میریم ولی تمام سعی بر اینه تا مزاحمتی برای دیگران ایجاد نشه تصویر

رامین و دربند!
3 بار بیشتر نرفتم که یک بارش هم بچه بودم !! ولی لواشک های خوشمزه ای دارن تصویر

رامین و تریپ فش!
هربار میرم آرایشگاه این بلا سرم میاد ! مخصوصا" دفعه آخر که نصف موهام توسط اتو سوخت تا به قول خودش بترسه !! ولی بدم نشد ها !!! تصویر

رامین وتریپ حزبل!
دکمه یقه بسته - موها پایین - تسبیح توی دست - یک هفته ریش نزده !!! (واقعا" چرا ؟) تصویر

رامین و تریپ مجلسی!
عمدتا" کت شلوار و کروات با کفش مجلسی تصویر

رامین و نقض حقوق بشر
افسوس به حال این افراد که خودشونو گول میزنند تصویر

رامین و اعتصاب غذا
اگر حواسم نباشه ممکنه یک روز کامل هم بجز آب چیزه دیگه ای نخورم ولی اگر بهش فکر کنم طاقت نمیارم تصویر

رامین و زندان اوین!
امیدوارم هیچکس به اون روز دچار نشه تصویر

رامین و ترانه موسوی تصویر
نظری ندارم

رامین و ندا تصویر
به هر حال قلب هر انسانی با دیدن اون حادثه درد میگیره تصویر ولی من مقصر و مصوب اصلی رو آشوبگران و شورشیان میدانم

رامین و سهراب تصویر
........
رامین و رامین تصویر
سعی میکنم خودمو با توجه به بازتاب نظر مردم بشناسم

رامین و لیلة الرغائب
مثل بقیه مردم دست به دعا میشم تصویر

رامین ونماز شب
یکمی تنبلی تصویر

رامین و بالا رفتن از درخت!
به جز چندبار و اون هم به قصد خوردن توت این کارو نکردم

رامین و پریدن از روی دیوار!
اگر احساس کنم خطری وجود داره هیچگاه این کارو نمیکنم تصویر

رامین و شکستن شکستنی ها!
تا بحال از روی قصد و قرض این کارو نکردم

رامین و درگیری نظامی با داداشش!
تصویر!!!
رامین و نگاه معنادار پدر!
بسیار در فکر فرو میروم که اشتباهم کجا بوده ؟ و در نهایت گپی پسرانه با پدر و پی بردن به اشتباه تصویر

رامین و گم کردن سنگ پا!
تصویر

رامین و شکایت از خلق الله!
گاهی وقتی میبینم عده ای انقدر نسبت به مسائل مهم بی تفاوت شدند همچین حسی بهم دست میده

رامین و گرسنگی در حد خوردن یک بره درسته!
مسلما" در اون لحظه اگر کرفس هم بدن میخورم تصویر !!!
حکایت همونه که میگه : مجبورم !!! تصویر

رامین و افطار دیرهنگام!
زمانیکه روزه میگیرم به دلیل نخوردن آب فشارم به شدت میاد پایین !
به همین دلیل دکتر منعم کرده

رامین و روزه بی سحری!
!!!!

رامین و تشنگی در حد نوشیدن یک کلمن اب!
خود به خود سرعت حرکتم برای رسیدن به آب میره بالا و اگر بفهمم آبی وجود نداره ... !!

رامین و گفتن این جمله در دلش که مغز میلاد چند جا کار میکنه از هر موضوعی سوال داره!
تصویر قبل از پاسخ دادن به سوالات شما چندبار اون هارو میخوانم و میخندم تا موقع پاسخ مشکلی پیش نیاد تصویر

رامین و سیزده به دری استثنایی و رویایی همراه با پایه ثابت های سنترال
قطعا" یکی از خاطره انگیز ترین روزها میشه تصویر تصویر

رامین و باند مسمیم(میلاد-سامان-میلاد نگار-یاسر-محمد)
تصویر !!!

رامین و نیم نگاهی به صندلی داغ خودش و پی بردن به نکاتی که بهش تا حالا توجه نکرده بود!
تجربه بسیار جالب و قابلی بود و از این بابت از میلاد عزیز سپاسگذارم تصویرتصویر
و همچنین به تجربیات محدود و اندکم افزوده شد تصویر

------------------------------------------
رامین و بودن در شرایط عکس زیر!تصویر
تصویر مطمئنم که تحمل وزن این هیولا رو نخواهم داشت و در همان ابتدا تسلیم خواهم شد !! تصویر

ضمن هشدار جدی به مهمان برنامه اعلام میدارد صندلی در ساعت 17:55بعد از ظهر شنبه توسط پرسنل خدوم شهرداری و پلیس سنترال کاملا محو خواد شد!!

توضیح در انتها تصویرتصویر

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
[/quote]

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 مرداد 1388, 9:50 pm

و اما پایان ....   از هرچه بشد گذشت * * * سخن دوست عزیزتر است (با اندکی تخلص) 
  کلیه دوستان و کاربران عزیزی که بنده حقیر رو قابل دونستن و با لطف خودشون موجب افتخار من شدند بسیار سپاسگذار و ممنونم تصویر تصویر      از زحمات بی وقفه و تلاش های انکار ناپذیر مجریان عزیز صندلی داغ و به خصوص میلاد عزیز جهت ارائه فضایی دوستانه و محفلی شادی آور سپاسگذارم تصویرتصویر      هر حال این صندلی داغ هم با تمام فراز و نشیب هایش به اتمام رسید. حال اگر حرفی گفته شد که موجب دلخوری برخی و یا صحبتی شد که موجب رنجش عده گشت بنده خالصانه تقاضا میکنم تا به بزرگی خود ببخشید.      در این بین شوخی کردیم, قصد فقط خنداندن و شادی شما عزیزان بوده و قطعا" هیچ قصد و قرضی وجود نداشته است.     " بخاطر ارسال دیرهنگام و خارج از وقت قانونی پست آخر بی نهایت از مجریان عزیز عذر میخوام و خواهش میکنم دلیل رو بر حساب زیغ وقت و بی برنامه بودن بنده بگذارید.      عزیز به این نکته خاطر نشان شوم که بنده تا 1 ساعت دیگر عازم سفر هستم و متاسفانه بمدت یک هفته افتخار حضور در جمع شما عزان را نخواهم داشت و از این بابت بسیار ناراحت و اندوهگین هستم.  
 با تشکر و سپاس فراوان تصویر     شنبه : 10 مرداد 88  ساعت : 21:55   فرودگاه امام ....   پایان  

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12375 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » چهار شنبه 20 اسفند 1393, 10:06 pm

سلام به همه ی سنترالی های عزیزتصویر
خب اولین صندلی صندلی اقا رامین عزیزه ک باز میشهتصویر
حدود 5 سال از اخرین پست این تاپیک گذشته
قطعا 5 سال زمانی کافی برای تغیرات در زندگی هر کسی هست تصویر
خب بزنید بسوزونید تصویر
من با 6 تا سوال شروع میکنم تاپیکو باقیش به عهده دوستان تصویر

1)حدود یک هفته مونده به اغاز سال جدید ارزوتون موقع سال تحویل چیه؟
2)بهترین و بدترین خاطره سال 93؟
3)سالی ک گذشت رو چطور دیدید؟
4)سال جدید رو چطور میبینید؟

5)اسم سال جدید رو چی میزارید؟
6)تو این 5 سالی ک گذشت به چندتا از ارزو یا هدفاتون رسیدید؟

ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72543 بار
سپاس‌های دریافتی: 31541 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 21 اسفند 1393, 10:28 pm

سلام رامين جان :D
چي توي زندگي شما از همه چيز مهمتره و هدف زندگي شما در نهايت چيه؟ :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 22 اسفند 1393, 3:05 am

درود بر شما، تصویر

تکنولوژی همواره با هدف رفاه بیشتر خواه در قالب تسریع امور، خواه در قالب گسترش دسترسی بوده که پدید آمده است،

با این وجود بسیاری معتقد هستند در کنار این رفاه، روزمرگی و دغدغه های جدیدی برای افراد به نسبت گذشته در حال حاضر وجود دارد که ریشه آن در مسیر نادرست فن آوری و تکنولوژی است،

نظر شما چیست؟

در صورت موافقت، آیا این دغدغه ها و عدم آسایش ها را درونی دانسته و قابل کنترل در فرد می بینید یا منشا آن را بیرونی و به نوعی وجود آنها را برای افرادی که با تکنولوژی درگیر هستند اجتناب ناپذیر می دانید؟

با سپاس. تصویر
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 22 اسفند 1393, 3:13 am

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم تصویر تصویر

در ابتدا تشکر میکنم از محمد عزیز بابت دعوت مجدد بنده به صندلی داغ و خیلی خوشحالم از اینکه بعد از 5 سال مجددا" شانس حضور در این تاپیک را دارم. بله 5 سالیکه واقعا" باور گذشتش چندان آسان نیز و از دیروز ظهر که هماهنگی های نهایی برای حضور در تاپیک بصورت قطعی انجام شد, دائما" در این فکر هستم که این مدت چگونه گذشت ؟ به هر حال 6 سوال پست اول نیازمند چنین تفکر عمیق و دقیقی بود و لذا ترجیح شدم مدتی به این 5 سال فکر کنم و سپس پاسخ دهم! شاید پاسخ به سوالات چندان سنگین نباشند اما تفکر درونی آنها واقعا" سنگین بود. امیدوارم در این دوره از صندلی داغ همچون دوره گذشته بتوانیم تعامل خوبی با دوستان داشته باشیم و قطعا" حضور یکایک عزیزان و چالش های جدید آنها تجربیات ارزشمندی مزید بر مجموع آورده های سنترال عزیز برایم خواهند بود.

محمد عزیز درود بر شما تصویر

AGeNiS1 نوشته شده:  1)حدود یک هفته مونده به اغاز سال جدید ارزوتون موقع سال تحویل چیه؟

نخست امیدوارم سال تحویل امسال همچون سال گذشته برایم نباشد و بتوانم در کنار خانواده باشم! سال پیش نه تنها از آنها دور بودم بلکه به دلیل برخی مشکلات, از لحاظ روحی هم شرایط خوبی نداشم. هرچند شخصا" چنین مناسب هایی (حتی روز تولد) را صرفا" نوعی قرار و اعداد میدانم و شاید مثل بسیاری از افراد, آن شور و هیجان را برایشان نداشته باشم, اما به هر حال در جمع خانواده بودن در چنین ایامی لطف بزرگی محسوب میشود. اما به عنوان آرزوی امسال, امیدوارم سال جدید برای همه سرشار از آرامش در کنار رسیدن به اهداف مثبت و مفید باشد. به نظرم داشتن آرامش مهمترین رکن جاری زندگی است و تجربه ثابت نموده حتی رسیدن به والاترین اهداف بدون داشتن آرامش هیچ ارزشی ندارد و میتواند آن هدف را به بدترین مهلکه زندگی تبدیل کند!

2)بهترین و بدترین خاطره سال 93؟

شاید بهترین خاطره را بتوانم بازگشت مجددم به فراگیری حرفه ای علوم خلبانی در سطح ایده آل مد نظرم بدانم و بدترین خاطره نیز تصادف اردیبهشت ماه گذشته و از دست دادن زن عموی کوچک و کمای عموی بزرگم بود. البته خدا رو شکر ایشان از کما در آمدند اما بیش از 6 ماه است همچنان درگیر عوارض ضربه مغذی هستند و تمام خانواده به نوعی با مشکلات پس از آن تصادف همچنان گریبانگیریم. از آنجا که من هم در روز تصادف همراه گروه بودم و بسیار از سوانح رو از نزدیک دیدم, فکر میکنم فاصله آنچه هستیم تا نیستیم از قطر تار مو کمتر است و هر لحظه میتوان شاهد دگرگونی های اساسی بود. در ریشه بسیاری از حوادث باید تفکر کرد ...

3)سالی ک گذشت رو چطور دیدید؟

سالی با قله های مرتفع و دره های نیمه عمیق! فراز و نشیب های سال 93 برایم زیاد بود اما در یک نمودار کلی از روند آن راضی هستم و اگر بخواهم از 1 تا 100 نمره بدهم شاید 70 عدد قابل قبولی باشد. حدود 50 درصد امسال را صرف توسعه اهداف پیشین و 50 درصد دیگر را صرف پایه ریزی اهداف جدید نمودم. شاید به نسبت 92, نتیجه آماری کمتری داشتم اما از روند کلی راضی هستم.

4)سال جدید رو چطور میبینید؟

فکر میکنم در سال جدید باید برخی اندوخته های پیشین را ادامه و پرورش بدهم و در برخی موارد هم قدم های اساسی بردارم. بطور کلی دوران آزمون و خطا در این برهه از زندگی ام تقریبا" تمام شده و باید روی داشته ها تمرکز بیشتری نمایم. به عبارتی شاید امسال بیشتر فصل برداشت باشد تا کاشت! هرچند تا بسیاری از اهداف و ایده آل ها هنوز فاصله زیادی دارم و قطعا" این مسیر با قدرتی بیشتر به قوت پیش باقیست.

5)اسم سال جدید رو چی میزارید؟

تعبیر و تصویر ذهنی ام از سال آینده نوعی دشت با تپه های مختلف است! نمیدانم چه اسمی میتوان برای آن انتخاب نمود ....

6)تو این 5 سالی ک گذشت به چندتا از ارزو یا هدفاتون رسیدید؟

از لحاظ تعدادی عدد دقیقی ندارم اما به اکثر اهداف و آرزوهای معقولیکه برای این مدت تعریف کرده بودم رسیدم. البته عدد آن را 80 درصد میدانم و معتقدم آن 20 درصد باقی مانده از کم کاری خودم بوده و اگر اهداف درست تعریف شوند و تلاش حقیقی صورت بگیرد, نتیجه محکوم به موفقیت است. البته این یک بحث و عقیده فلسفیست اما خلاصه آن را میتوان همان نظم جهان برای رساندن افراد به اهداف و مسیر فکری دانست. البته بطور قطع بسیاری از اهداف معقول نیستند و من عدد 80 درصد را بدون احتساب آنها بیان نمودم.

از حضور شما در این بخش سپاسگذارم

موفق باشید تصویر

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 22 اسفند 1393, 3:40 am

Mahdi1944 نوشته شده:سلام رامين جان :D

درود بر شما مهدی عزیز تصویر تصویر

چي توي زندگي شما از همه چيز مهمتره و هدف زندگي شما در نهايت چيه؟

یکی از سخت ترین سوالات زندگی را مطرح نمودید که همواره جزء دغدغه های فکری من هست و با وجود تفکر و تبادل نظرهای بسیار, هنوز پاسخ قاطعی برای آن ندارم. البته بخش اول سوال شما تا حد زیادی برای همه افراد تثبیت شده است و آنها اهدافی را برای خود تعریف نموده اند که حاصل پیشینه زندگی, تجربیات, اتفاقات و اعتقادات آنهاست اما برداشت من از سوال شما با توجه به درک معنی قسمت دوم آن, نوعی هدف والاست. شخصا" فکر میکنم رسیدن به جایگاهیکه سیر عمده مردم عملکرد شما را از حیث تاثیرگذاری مثبت, تائید نمایند میتواند هدف اصلی این زندگی باشد و شاید بالاترین هدفم نیز روی این مورد و حواشی آن معطوف باشند. جمله ای از یک بزرگ دینی داریم مبنی بر اینکه بندگی جز خدمت به خلق نیست و من هم تا امروز با مطالعات و تجربیاتی که کسب نموده ام به این جمله اعتقاد و ایمان دارم. البته این خدمت به خلق میتواند درجات مختلفی داشته باشد و هرکس با توجه به توانایی ها و داشته های خود میتواند نقوش مختلفی برای رستگاری در آن تعریف و ایفا نماید. هرچند به نظرم ارزش خدمت به مردم و انسانیت برابر است اما شخصا" ترجیح میدهم در نقاط کلیدی تر بتوانم تاثیرگذار باشم و در این زمینه تا حد امکان با دید باز نگاه میکنم و تاکید خاصی روی یک شاخه معین ندارم. ولی متاسفانه گاهی اوقات میبینم آنقدر درگیر امور روزمره و حاشیه ای شده ام که از اصل موضوع جا ماندم! یکی از دوستان محقق در امور فلسفی و عرفانی عقیده داشت همین کارهای روزمره هم میتواند خدمت به مردم باشد و با تائید نظر ایشان, شخصا" با اهداف کلیدی تری که در ذهن دارم گمان میکنم این امور اتلاف وقت هستند و تا حد امکان باید از آنها اجتناب نمود اما روند و مسیر زندگی به گونه ای نیست که کاملا" مجزا از آنها باشیم و شاید همین امور بی ارزش در نگاه نخست, تامین کنندگان آن هدف والا باشند. پس فکر میکنم باید نوعی توازن بین هر 2 جناح داشت هرچند کار آسانی نیست و متاسفانه پرداختن به امور سطحی خیلی راحت تر از امور عقلانی است ....

در یک نتیجه گیری کلی مبتنی بر تمایلات درونی, شاید مطالعه و تعقل در مباحث علمی را بتوانم مهمترین هدف فعلی زندگی ام بدانم و ایفای نقشی مثبت و تاثیرگذار در زندگی مردم را هدف نهایی بپندارم. البته این موارد هنوز برایم قطعی نیستند و سیر تجربه میتواند آنها را دچار تغییرات نماید اما آنچه مسلم است علم همیشه دارای برتری بوده و عموم افراد دانشمند توانسته اند به رستگاری بین بشریت برسند.

از حضور شما بسیار خوشحال شدم و امیدوارم بازهم شاهد آن باشم.
تصویر

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 22 اسفند 1393, 1:11 pm

M.Abooali نوشته شده:درود بر شما، تصویر

درود بر شما میلاد عزیز تصویر تصویر

تکنولوژی همواره با هدف رفاه بیشتر خواه در قالب تسریع امور، خواه در قالب گسترش دسترسی بوده که پدید آمده است،

با این وجود بسیاری معتقد هستند در کنار این رفاه، روزمرگی و دغدغه های جدیدی برای افراد به نسبت گذشته در حال حاضر وجود دارد که ریشه آن در مسیر نادرست فن آوری و تکنولوژی است،

نظر شما چیست؟

من موافق این بخش از مطلب نیستم که تکنولوژی در مسیر نادرست پیشرفت کرده و معتقدم این جهل و کوچک بینی ماست که مانع دیدن تمام جوانب آن شده است. همانطور که انقلاب صنعتی در حال حاضر و در ذهن ما دارای فواید زیادی بود, اما در همان زمان مخالفان زیادی داشت و مردم بسیاری گمان میکردند صنعتی سازی امور یک کار اشتباه است و این برمیگشت به جهل و نادانی افراد در آن دوره. همانطور که دکتر روحانی در یکی از سخنرانی ها اشاره داشتند, هنگامیکه در قدیم گرمابه های عمومی را تعطیل و به جای آن از حمام های شخصی در منازل بهره برداری نمودند, عده زیادی مخالفت داشتند و متاسفانه عده دیگری نیز از راه دین وارد شدند و کلا" آن حمام های بهداشتی را حرام و متقابلا" همان خزینه های عمومی و کثیف را برتر دانستند! البته این قیاس اصلا" زیبا نبود اما آنچه میتوان نتیجه گرفت این است که تغییر و تحول در شیوه های معمول زندگی همیشه با مقاومت نسبی همراه است و عده ای آن را را اشتباه میدانند. البته منکر امکان استفاده نادرست از تکنولوژی در هر زمانی نیستم اما بطور کلی به نظرم فناوری و علم پیشرفته چیزی نیست که در ماهیت خود عیب یا ایرادی داشته باشد. حتما" به یاد دارید در گذشته برای لوله کشی در منازل از لوله های فلزی استفاده میشد که اعمال آنها بسیار سخت و زمانبر بود. اما امروز میبینیم لوله های چند لایه ترکیبی که براحتی خم, برش و کارگذاری میشوند جای آن تکنولوژی قدیمی را گرفته اند و شاید در بحث زمان نیز یک دهم آن لوله های فلزی وقت را اتلاف کنند. ما به عنوان ناظر معتقدیم این لوله ها انقلابی بزرگ در این صنعت بوده اند اما عموم لوله کش های قدیمی اعتقادی به این موضوع ندارند و معتقدند در گذشته به دلیل حدیده کاری و امور سنگین آماده سازی لوله های فلزی, به تناسب از بدن سالم تری برخوردار بودند! آنها همچنین دود حاصل از اتصالات حرارتی را سرطان زا میداند. بنابراین به نظرم هر تکنولوژی همچون دارو دارای یک سری مزایا و یک سری معایب است که نمیتوان آنها را انکار نمود اما ذات تکنولوژی منفی نیست و هرچه بیشتر بر روی آنها تحقیق شود میتوان این عیوب و عوارض را کاهش داد.

در صورت موافقت، آیا این دغدغه ها و عدم آسایش ها را درونی دانسته و قابل کنترل در فرد می بینید یا منشا آن را بیرونی و به نوعی وجود آنها را برای افرادی که با تکنولوژی درگیر هستند اجتناب ناپذیر می دانید؟

فکر میکنم کنترل این موضوع نسبی است و همانطور که اشاره شد بخشی از آن اجتناب ناپذیر است و بخش دیگر میتواند در کنترل فرد باشد. چندی پیش مصاحبه ای میخواندم از شرح حال یک انسان موفق در گذشته که امروز رو به افول نهاده و تقریبا" از دیدگان محو شده است. پس از خواندن مصاحبه به این نتیجه رسیدم که دلیل این افت, دوری شدید فرد مذکور از دنیای تکنولوژی بوده, بطوریکه وی پس از حدود 65 سال عمر نه تنها موبایل نداشت و از تلفن های عمومی استفاده مینمود, بلکه حتی از رانندگی اجتناب نموده و هنوز با دوچرخه به امور روزانه میپرداخت! ماهیت دوچرخه سواری و استفاده از ناوگان عمومی مورد تائید است اما بنا نهادن زندگی جدید مبتنی بر استفاده همیشگی از آنها و مخالفت با تکنولوژی چیزیست که آن شخص را محو نموده بود. بنابراین به نظرم نمیتوان از قافله فناوری عقب ماند و همواره باید با تکنولوژی پیشرفت کرد. البته همه ما یکسری تمایلات درونی داریم که مانع از تحقق کامل این نظریه میشوند و به عنوان مثال شخصا" هنوز هم به ساعت های عقربه ای, دکوراسیون چوبی, کامپبوترهای Desktop و این قبیل موارد کلاسیک علاقه دارم در حالیکه تکنولوژی روز آنها را تغییر داده است ....

بازهم در یک جمع بندی برای پاسخ به بخش آخر سوال شما, معتقدم افراد درگیر با فناوری روز باید از آخرین اطلاعات و دستاوردهای دنیای حرفه ای خود مطلع باشند اما میتوانند با توجه به تمایلات داخلی خود, بعضا" روش هایی متفاوت اتخاذ نمایند. مثلا" اگر بنده در زمینه فروش ساعت فعالیت میکنم باید از آخرین تکنولوژی iWatch ساخت Apple اطلاع داشته باشم و بر روی ترویج و فروش گسترده آن فعالیت کنم در حالیکه میتوانم شخصا" از یک ساعت پست مدرن Breitling
استفاده نمایم!

با سپاس. تصویر

ممنونم از حضور شما میلاد عزیز تصویر

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”