در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

SD card insert error

مديران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 15:10

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

SD card insert error

توسط mokhomed » سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 15:19

سلام من یه مدته یک کارت حافظه هش گیگ جدید گرفتم درست ازهمون موقه هم گوشیم این خطا رو میده(SD card insert error) و  خاموش میشه
وقتی هم کارت حافظه رو به یه گوشی دیگه وصل میکنم راحت کار میکنه
در ضمن گوشی من کارت حافظه دیگه ای رو هم نمیخونه

کمکم کنید خاهشا

BahraamFar از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

نماد کاربر
101

تشکر کرده: 214 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 آذر 1387 02:11

نامعلوم

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: SD card insert error

توسط BahraamFar » سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 23:41

با سلام منم همچین مشکلی داشتم گوشی دائم خاموش میشد من رم رو بردم گارانتی عوض کردم درست شد ولی بشما قبل از عوض کردن رم راه زیر رو پیشنهاد میکنم:

1
قبل از هرچیز برنامه زیر رو دانلود کن وبا هاش اول پارتیشن رمت رو دلیت کن وکامل رمت رو بصورت primary فرمت کن اگه درست نشد از روش دوم استفاده کن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2
آموزش پارتیشن بندی sd card از طریق گوشی !
سلام به همه کاربران.
اینبار با یه آموزش کاربردی اومدم...
راستش من خودم تو اینکار مشکل داشتم و کلی سایت و آموزشو خوندم اما آموزشی که سایت های ایرانی و خارجی گزاشته بودن باید از طریق کامپیوتر پارتیشن بندی انجام میگرفت و این کار یه مقدار واسه تازه کارا سخت بوده و هست.
من اینبار این آموزشو گزاشتم ما آموزش من از طریق خود گوشی هست که خطرات کمتری واسه رم داره و کلی هم آسونه...(نه از جایی خوندم و نه همچین چیزی دیدم سایتا بزارن.کلا خودم با ور رفتن با cwm اینو فهمیدم) ا
خوب بریم سر آموزش!!!!!!
در مرحله اول از اطلاعات رم خودتون کپی بگیرین و تو هارد کامپیوتر بریزین.
مرحله دوم داشتن برنامه cwm(clack work mod) الزامی میباشد.
شما باید حداقل نسخه 5.2.6 رو داشته باشین.
خوب بعد این که cwm رو بالا آوردین به قسمت advenced رفته و partition SD card رو انتخاب کرده.
شما وارد قسمت Ext size میشین.پارتیشنی که برنامه ها روی آن نصب میشود رو مقدار دهی کنید...پیشنهاد من 256m هست.
بعد انتخاب 256 وارد مرحله swap size میشین و اینم 0 انتخاب کنین.
بعد از یک دقیقه پارتیشن بندی انجام میگیره.
حالا باید رم رو از گوشی خارج کرده و به کامپیوتر وصل کنین.یکبار رمو فرمت کنین دیگه حل میشه...

مزایا پارتیشن بندی چی هست؟

وقتی که یه برنامه رو نصب میکنین میره تو اون پارتیشنی که ساختین نصب میشه و رم داخلی شما خالی میمونه و درنتیجه سرعت گوشی شما بالا میره و بازی های hd بهتر اجرا میشن و سرعت گوشی بالا میره.
2 تا نکته اینجا لازمه اضافه کنم یکی اینکه سایزی که واسه Ext size میزنید فضایی هست که بر اساس نیازتون از مموری کارتتون اشغال میشه برای نصب برنامه ها،پس بر حسب نیازتون میتونید تغییرش بدید!

نکته ی دومی که اینجا هست و من تو آموزش هایی که در مورد پارتیشن بندی خوندم ندیدم کسی بهش اشاره ای کنه سایز Swap size هستش که همه جا دوستان گفتن روی 0 بزاریدو کسی اشاره نکرده که این swap size اصلا چی هست؟؟در واقع طبق اطلاعاتی که من از لینوکس داشتم Swap size فضایی هست که از مموری شما اشغال میشه و در زمان هایی که Ram کامپیوتر کم می آورد از این فضا کمک میگرفت و تقریبا هم سایز یا کمی بیشتر از Ram کامپیوتر قرار داده میشد اما شک دارم که تو گوشی هم دقیقا همونجور هستش یا نه!!!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند