----- کاربر محترم cassia-----

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با علوم کشاورزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

----- کاربر محترم cassia-----

پست توسط رونین » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 9:48 pm

ضمن عرض سلام خدمت شما دوست و همکار محترم تصویر

ضمن تشکر از حضرتعالی برای ارسال مطلب و خوشامد گویی به شما تصویر تصویر

ذکر چند نکته ضروریست

دوست من ساختار سایت به گونه ای بوده که اخرین پست شما نمایان است لطفا پست ها را با فاصله ارسال نمایید هدف من در این سایت آموزش هست چنانچه قصد داشته باشم مطلب به صورت حجیم و متعدد ارسال کنم برای بنده سهل و آسان است

نکته دوم اینکه در صورتی که مطلب شما از پایان نامه فردی گرفته شده باید اجازه ارسال ان توسط شخص به شما داده شده باشد مگر قسمتی از ان به صورت مقاله بیان شده که ذکر مجله مربوطه لازم است پایان نامه ها حاصل تلاش و زحمات بی وقفه یک دانشجو و محقق بوده و برای ان خونه دل خورده است بنابراین ذکر این مورد الزامیست چنانچه خود متوجه شده باشید بنده تا الان از پایان نامه کسی استفاده نکرده ام مگر پایان نامه خودم و دوستان خاص خودم 
در مورد پیشنهاد

چنانچه خوب جستجو کرده باشید متوجه خواهید شد ارسال کننده مطلب کشاورزی در سایت بسیار کم است اشخاصی که از پست های من بازدید میکنند اکثرا افرادی هستند که با انها رابطه دوستی پیدا کرده ام و ممکن است زیاد هم از گل و گیاه خوششان نیاید اما همیشه لطف داشته و از مطالب بازدید میکنند

برای بنده کاری ندارد به طور همزمان در مورد دروس حشره شناسی ماشین الات خاک شناسی اصول اصلاح ژنتیک مکانیزاسیون بیوتکنولوژی اکولوژی افات بیماری زراعت فیزیولوژی و....... مطلب ارسال کنم اما سودی در بر نخواهد داشت ضمن اینکه ایجاد زیر مجموعه انها نیز بیهوده خواهد بود موردی که شما فرمودید قبلا به فکر خودم رسیده بود اما بعد از مدتی حضور در سایت فهمیدم دکان ما مشتری زیادی ندارد

سایت علمی دانشجویان با این سایت متفاوت است نه اینکه خدای نکرده بخواهم بیان کنم یکی خوب یا یکی بد است کلا ساختار متفاوتی دارند. هرکدام دارای بخش های متفاوت و جذاب و گاهی هم ضعیف هستند. بخش کشاورزی در سایت انجمن های تخصصی بسیار ضعیف بوده و امکان توسعه ان وجود ندارد اگر زمانی کارشناسان کشاورزی در این سایت به اندازه کافی رسید شاید بتوان در این مورد بحث کرد اما امکان توسعه در حال حاضر منتفی می باشد

تا زمانی که بنده مسئولیت این بخش را دارم و شرایط مناسب نباشد همچنان بر این عقیده استوار هستم در غیر این صورت میتوانید با مدیر سایت پیشنهاد خود را در میان گذاشته و طرح خود را بیان دارید

با تشکر
سید میثم ک
دانشجوی دکترای تخصصی فیزیولوژی گیاهان زراعی

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: آسمان-زمین-همه جا...
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 175 بار

Re: ----- کاربر محترم cassia-----

پست توسط cassia » جمعه 29 اردیبهشت 1391, 9:04 pm

درود بر شما...

جناب اقای دکتر، قبلا راجع به ایجاد زیر مجموعه ها صحبت شده.
من خودم دانشجوی رشته گیاهان دارویی هستم که البته رو به اتمام هست درسم و با صحبتهایی که شما کرده اید هیچ مشکلی ندارم .
در مورد مطالبی که درج می شوند مسلما خود من جزو همان دسته افرادی هستم که اگر مقاله ام بدون اجازه در جایی درج شده باشد ناراحت خواهم شد و کاملا متوجه منظور شما هستم.
اما در مورد اینکه پست علمی زده می شود در این بخش که ممکن است موجب رضایت شما نباشد، دلیلش را نمیدانم.
مطمئن باشید بدون ذکر منبع پستی ارسال نخواهد شد.
در مورد توسعه دادن به این بخش من فقط نظرم را بیان کردم و نخواستم به هیچ عنوان چیزی را تحمیل کنم به دوستان. :

ارسال پست

بازگشت به “علوم کشاورزي”