در بخش اخبار، اعلان‌ها و مباحث مرتيط با مرکز جوامع مجازي مطرح خواهد شد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

مرکز جوامع مجازي - CentralClubs Network راه اندازي شد

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 شهریور 1392 01:22

سلام دوستان

با تلاشهايي که صورت گرفت، چند روز پيش سايت فعال شد و برخي دوستان به سايت دعوت شده و به بررسي نقص‌ها پرداختند. بعد از رفع نقص‌هاي با اهميت‌تر، از اين لحظه مرکز جوامع مجازي با آدرس http://www.CentralClubs.net شروع به کار کرده و دوستاني که مايل به حضور در اين سايت هستند فعلا از طريق درخواست دعوتنامه امکان عضويت و حضور دارند. به زودي براي تمام کاربران قعلي انجمن دعوتنامه ارسال خواهد شد، اما دوستاني که مايل هستند ايميل خودشون در انجمن رو بررسي و در صورت صحت، درخواست ارسال دعوتنامه رو اينجا مطرح بفرماييد تا به ايميل ثبت شده شما در انجمن، دعوتنامه ارسال شود. کاربراني که عضو هستند نيز امکان ارسال دعوتنامه براي ديگران را دارند. اين امکان از پايين سمت راست صفحه‌ي سايت شبکه‌ي اجتماعي بعد از ورود قابل دسترسي ميباشد  :D  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, @lirez@, Java, mohammad area51, Qaher1406, Solver, Erratic, CentralWeb

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

Re: شبکه اجتماعي CentralClubs

توسط @lirez@ » دوشنبه 18 شهریور 1392 02:52

تبــــــــــــــــــریک فراوان :razz:
اقا مهدی و دوستان خسته نباشین همگی.....
لطفا ایمیل بنده رو هم بررسی بفرمایید

نفره اول :grin:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver, Erratic, mohammad area51, Ghost Rider, nima-rad, CAPTAIN PILOT

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

Re: شبکه اجتماعي CentralClubs

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 شهریور 1392 03:03

براي درخواست‌هاي دعوتنامه که از طرف من دعوتنامه ارسال شود، با سپاس از پست کاربر اعلام خواهد شد تا جلو پست‌هاي غير ضروري گرفته شود  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

moeen s m, @lirez@, mohammad area51, Qaher1406, Solver, Erratic, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

Re: مرکز جوامع مجازي - CentralClubs Network

توسط mohammad area51 » دوشنبه 18 شهریور 1392 05:28

سلام
با اجازه اقا مهدی !!

دوستان اگه کسی دعوت نامه می خواد به صورت خصوصی( pm ) ایمیلشو بگه تا دعوت نامه براش ارسال کنم. :D

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, CentralWeb, nima-rad, Qaher1406, Solver, Erratic, @lirez@, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 شهریور 1392 13:42

به تمامي مديران انجمن، مديران سابق، کاربران افتخاري، کاربران متخصص دعوتنامه به ايميل ثبت شده در انجمن اين عزيزان ارسال شد  :razz:

mohammad area51, Ghost Rider, AGeNiS1, Solver, CAPTAIN PILOT, kayvan6079, CentralWeb

Major II

Major II

no avatar
121

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 تیر 1389 22:27

آرشيو سپاس: 219 مرتبه در 87 پست

توسط John rider » دوشنبه 18 شهریور 1392 16:23

به هرترتیب،من هنوزقوانین جامعه مجازی راندیده ام.

وامیدوارم که توسط آن قوانین بتوان ضعف هاوخطرات جوامع اجتماعی خارجی راازمیان برد.

و آنچه که موردخطاب من بود ،فیس بوک و نظایرآن بود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب John rider تشکر کرده اند:
mohammad area51, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, Solver, Ghost Rider, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 20 شهریور 1392 04:07

سلام  :razz:

با توجه به اينکه ارسال انبوه ايميل با قوانين ديتاسنترها مغايرت داشته و نياز به مجوزهايي براي اين کار وجود دارد،‌ فعلا امکان عضويت براي مدتي آزاد خواهد بود تا کاربراني که مايل هستند امکان عضويت داشته باشند. همچنين کاربران امکان ارسال دعوتنامه براي دوستان و آشنايان خود را دارند، لازم به ذکر است که دعوت کاربران به عضويت باعث افزايش امتيار کاربران در CentralClubs Network شده و با اين امتيازها امکان عضويت در گروههاي داراي امکانات و اختيارات بيشتر مانند فروش کالا و خدمات خود را خواهند داشت.

آدرس سايت: www.centralclubs.net

موفق و پيروز باشيد  :razz:

Java, CentralWeb, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, nima-rad, mohammad area51

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » چهارشنبه 20 شهریور 1392 06:30

خوب تبریک میگم به دوستان و جامعه ی مجازی ایران.
من که تا عضو شدم برای هر کسی که اینجا دیده بودم درخواست دوستی فرستادم فکر کنم اولین کسی که بلاک بشه خود من باشم  :grin:
یکی دو مورد انتقاد و پیشنهاد دارم مختصر عرض میکنم.
انتقادم به این هست که آخه چه اصراری به تقلید از تم و ساختار فیسبوک هست؟ تا وقتی که چنین ساختار و تمی با آن همه عضو و آن قدرت هست برای یک کاربر عضو فیسبوک چه دلیل دیگه ای (از نظر ظاهر و جذابیت ها و قابلیت های بصری) وجود داره که کوچ کنه به سنترال؟

عرض من این هست که با نگاهی به فلسفه ی طراحی نوین ( که اپل و فیسبوک پیشرو هستند توی این زمینه) تم خاص خودمون رو داشته باشیم. الان  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در حال جا افتادن هست و به تازگی ویندوز 8 و IOS 7  از این نوع طراحی استفاده کرده اند چه بهتر که در سایت های فارسی زبان شما پیشرو باشید و مدل خاص خود را بسازید. (البته الان هم به نوعی از همین طراحی استفاده شده ولی آیا جا برای بهتر شدنش و یا حتی استفاده از کاشی های زنده وجود داره؟ )

پیشنهاد میکنم که بعد از پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی توجه ویژه ای به دیگر شاخه های زبان فارسی و سپس عربی بشود. کشور های افغانستان و تاجیکستان پتانسیل خیلی خوبی دارند و در کشورهای عربی بعضا ما ایرانی ها طرفداران پر و پا قرضی داریم و یا حتی فرصتی برای بحث و غلبه بر دشمنانمان. باشد که سنترال دریچه ای جدید برای صادرات فرهنگی ما باشد.

دوستان میتونند با توجه به علایق خودشون صفحاتی ایجاد کنند و با پیگیری اون به صورت تخصصی ( که خداروشکر دوستان سنترالی کار بلد هم هستند) صفحات منحصر بفردی بوجود بیاورند که در وب پیج فارسی کم نظیر باشد.
مثلا خود شما جناب John Rider چرا نمآیید اونجا و ما را از بدیهای صفحات اجتماعی مطلع نمیکنید؟

در آخر هم یک خسته نباشید حسابی تقدیم به مهدی عزیز و تشکری جانانه به خاطر همیشه در پیشرفت بودنش  :razz:  :razz:  :razz:
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
Ali$amir, CentralWeb, Erratic, Ghost Rider, nima-rad, Cloor Master, Solver, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, mohammad area51, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 20 شهریور 1392 06:49

SA@M,  
ممنونم  :razz:

ضمن تشکر از شما  :D
در مورد قالب، حق با شما هست که سعي شده فعلا شبيه به فيسبوک باشه. چند دليل هم براي اين کار فعلا وجود داره:
1- شباهت به محيطي که کاربران در اون مانوس هستند و به اون عادت باعث راحت‌تر کوچ کردن ميشه
2- سايت‌هاي شبکه اجتماعي که نام برديد ف_ * ل*_ ت ر هستند و به لحاظ فرهنگي هم طبق بحثهايي که در همين تاپيک شد نامناسب و مخرب هستند
3- اين قالب اوليه هست و قطعا در آينده تغيير خواهد کرد. اين فقط ابتداي کار هست  :-)

و در مورد طراحي کاشي‌‌هاي زنده من اعتقادي به اون ندارم و همينکه مايکروسافت يه خاطر همين اشتباه منفور شد کافي هست ...

من هم از همه‌ي دوستاني که در هر زمينه‌اي توانايي و يا علاقه دارند، صفحه و يا بلاگ مورد نظر خودشون رو ايجاد و اون رو مديريت کنند تا اين شبکه‌ي نوپا به جايگاهي که مد نظر هست برسه  :razz:

Erratic, CentralWeb, mahdi2elve, Ghost Rider, Solver, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, mohammad area51, Ali$amir, SA@M

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 323 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 20 شهریور 1392 10:59

سلام ـ من نیز به نوبه خودم به همه اعضا تبریک می گویم ، برای طراحی و قالب سایت یک پیشنهاد دارم ! البته !! به نظر من (در واقع سلیقه من !..) از سبک طراحی مایکروسافت  استفاده شود خیلی قشنگه البته منظورم کاشی های زنده نیست چون اون یک امکان نرم افزاری و البته اجباری است منظورم ظاهر سایت مانند ظاهر outlook  یا مثلا مجموعه صرفاoffice 2013   در واقع زبان طراحی مایکروسافت ! و صد البته رنگ نارنجی و ابی مخصوص  سنترال

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
Erratic, AGeNiS1, nima-rad, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, mohammad area51, samsun, Ghost Rider, Solver, SA@M, Ali$amir, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 20 شهریور 1392 12:15

klavdia_kalugina,  
ممنون از شما  :D
اساسا اعتقادي به مايکروسافتي‌ها و موفقيت اون ندارم. اما قالب قطعا تغييراتي خواهد داشت به نوعي که روح و نماد سنترال در اون وجود داشته باشه. در کنار اون، قالب فعلي هم البته خواهد بود که کاربران به انتخاب خودشون هر يک رو مايل بودند انتخاب کنند  :razz:

CentralWeb, CAPTAIN PILOT, mohammad area51, Ghost Rider, SA@M, Ali$amir, Erratic, AGeNiS1

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » چهارشنبه 20 شهریور 1392 21:19

سلام مهدی جان :razz:

ما منتظر لوگوی تبلیغاتی هستیم تا آن را تو لینک امضاهامون تو فروم و سایتهای دیگه قرار بدیم....
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nima-rad تشکر کرده اند:
Java, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, mohammad area51, Erratic, Ali$amir, CentralWeb

بعدي