حیف نیست centralclubs بخش مذهبی نداشته باشه؟

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

قفل شده
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

حیف نیست centralclubs بخش مذهبی نداشته باشه؟

پست توسط wolfenstein » یک شنبه 29 دی 1387, 8:24 pm

به همه عزیزانی که در این سایت فعالیت می کنند.

پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه بهتر نیست مرکز انجمن های تخصصی که موضوعات مربوط به هنر آشپزی و گوشی تلفن همراه و تاریخ و اقتصادی و مباحث نظامی و ورزش و .... و نرم افزارهای جاوا داره یه بخش مذهبی هم داشته باشه؟

واقعا" جای این بخش توی این سایت خالیه.ممکنه برخی از عزیزان عنوان کنند که چون مناقشه ایجاد میشه نمی گذاریم. خوب! اگر خوب و درست مدیریت بشه مشکلی ایجاد نمیکنه.تاریخ و بحث های مربوط به فرهنگ و تمدن هم همینطوره!

امیدوارم که عزیزانی که زحمت می کشند و وقت گرانبهاشون رو توی این سایت می گذرونند این بخش رو هم ایجاد کنند یا حداقل در مورد آن فکر کنند!تصویربه هر حال مباحث مذهبی هم طرفداران زیادی داره و باعث افزایش آمار مراجعه به سایت هم  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: حیف نیست centralclubs بخش مذهبی نداشته باشه؟

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 29 دی 1387, 9:28 pm

,
طي اين چند روز فکر ميکنم حدود 5 بار اين موضوع مطرح شده باشه! که اين نيز کمي عجيب به نظر ميرسه، بهتر بود کمي جستجو ميکرديد، دلايل کاملا توضيح داده شده
به هر حال با وضعيت فعلي و تا نبود يک فرد عالم که از نظر فيزيکي هويت ايشون تاييد بشه براي ما، اين بخش تحت هيچ شرايطي و با هيچ نوع استدلالي ايجاد نخواهد شد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12008 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 30 دی 1387, 12:07 am

:::P مهدی جان با این شرطی که شما گذاشتی همون نه منظورتون بود دیگه ! عالم حالا از کجا پیدا کنیم نصفه شبی؟ تازه هویتش هم تایید بشه البته شرط عقلانی خوبی هست اگه میشد خیلی خوب بود اینجوری میشد خیلی از مسائل دینی رو که درش شک هست یا اختلاف نظر وجد داره ره حل کرد.
آخرین ويرايش توسط 1 on Mohammad 1985, ويرايش شده در 0.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 30 دی 1387, 12:53 am

من میگم با یه دید دیگه به موضوع نگاه کنیم..حتی بر فرض که این بخش هم ایجاد شد...با اختلاف و شکاف عقیدتی شدیدی که من در مدت فعالیتم متوجه شدم در بین اعضا هست...و چه بخواهیم و چه نخواهیم فضایی دو قطبی در سایت ایجاد خواهد شد .اینچنین بخشی جز ایجاد درگیری بحثی و احتمالا کدورت چیزی در بر نخواهد داشت.

همین که الان هم در عین اختلافات با هم رفیقیم خیلی خوبه...من همه دوستان در این سایت را علی رغم اختلاف سلیقه مثل برادر خودم دوست دارم چون به خوبی به همیدیگر کمک میکنند و اشکالات دوستان را رفع می نمایند....

به نظرم اگر قصد ایجاد این بخش در دراز مدت هم بود نظرسنجی از اعضا صورت گیرد.

یا علی.

من دارم به این تاپیک های مشابه مشکوک میشم..همگی new member هستند و تازه 1 روز هم از فعالیتشان نگذشته است!
  بی  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 30 دی 1387, 1:23 am

salar  , راست میگیا ! اینها یکم مشکوک میزنه ! همه جدیدا و پیشنهاد یکسان دارن فکر کنم پای موصاد در میانه ! از بچه های سرویس ضد اطلاعات می خوام فورا قضیه رو بررسی کنن و به من اطلاع بدن گزارشش تا فردا بعد از ظهر باید روی میز کارم باشه . شایدم این یه نقشه هست که می خوان من رو با مدیران درگیر کنن! تا من رو اخراج کنن 8-> و با اخراج من هم بدون شک سنترال کلوپ رو به زوال خواهد رفت و بعد هم برای همیشه تعطیل میشه ! ::do :-O ولی خارج از شوخی حالا شماها اگه یه نفرید یا اگه چند نفرید و می خواهید بحثهای دینی اعتقادی کنید حالا از موساد هستید یا هر جای دیگه برین باشگاه جوانان ایرانی اونجا هر چه قدر می خواهید بحث کنید پستهاتون هم پاک نمیشه و در بدترین شرایط با محدودیت نوشتاری مواجه میشین حتی زدن پستهای سیاسی هم خطرناک نیست اونجا !
جکسون براون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » دو شنبه 30 دی 1387, 1:25 am

دوستمون محسن1001 قبلا انجمن اعتقادات بازکردند که تخصصی هم هست :-o
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
محل اقامت: بی سرزمین تر از باد
سپاس‌های ارسالی: 327 بار
سپاس‌های دریافتی: 353 بار

پست توسط jiyar rojhelat » دو شنبه 30 دی 1387, 6:47 pm

به نظر من كشوندن مباحث مذهبي با توجه به كثرت اعضاي انجمن و به تبع وجود اعتقادات گوناگون ، فقطه به تفرقه در سايت بيانجامد. البته دوستان خودشون بهتر مي دونن ولي سايت تا حالا تقريباً يك مدل خوب از دمكراسي رو در دنياي مجازي پياده كرده.
البته من مي خوام تشكر ويژه داشته باشم از تشكيل كابينه سايت.
دستم بوي گل مي داد . مرا به جرم چيدن گل محكوم كردند. ولي كسي نيانديشيد شايد گلي كاشته باشم. چه

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 478 بار
سپاس‌های دریافتی: 9262 بار

پست توسط abdolmahdi » سه شنبه 1 بهمن 1387, 8:04 am

سلام
مگه انجمن حسينيه نداره ؟ يادمه قبل از فرا رسيدن ماه محرم اين حسينيه فعال بود و دوستان شعر و نوحه و مقالات مذهبي توش مينوشتن. ميتونيم فعاليتهاشو گسترش بديم .
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » سه شنبه 1 بهمن 1387, 11:39 am

,

همشهری عزیز..حسینیه با بحث تخصصی درباره دین زمین تا آسمان متفاوته...در مباحث عزاداری که کسی بحثی نداشت همه هم میرن استفاده میکنند.دوست عزیز و زخمتکش سایت مسعود که همه به خاطر زحماتش دوسش داریم :) و هرکسی مشکل کامپیوتری داره سریع براش رفع می کنه تاپیک زیبایی درباره عاشورا و مباحث حسینی باز کرد..کسی هم اعتراضی نداشت همه استفاده می کردند ولی مباحث تخصصی مذهبی چندان مورد توافق همه نیست و نمونه های مشابه را دیدم.همشهری دیگرمان ابراهیم یک حدیث بی منبع را گفتند تاپیک به 7 صفحه و بیش از 40 پست رسید..این یعنی چی یعنی در اینگونه موارداتفاق نظر نیست...
ضمنا برداشت دوستان از مفهوم دین یکسان نیست و همانطور که گفتم در سایت بدون تعارف از این لحاظ شکاف عقیدتی شدید و سنگینی داریم.فرض کن این اختلافات و شکاف ها در مورد یک موضع بحث برانگیز مذهبی گل کند و خدای ناکرده حرمت شکنی شود و کدورتی پیش آید.
پس اگر کمی آینده نگرانه تر فکر کنیم و همه جوانب را بسنجیم در شرایط فعلی منصرف خواهیم شد.

ضمنا آدمی مثل من و خیلی های دیگر هر بحثی را چشم و گوش بسته نمی پذیرند و این طور نیست که فردی مدعی شود این حدیث از فلان معصوم است و بگوییم بله پذیرفتیم و درست می گویید.تا ریشه و مصداق حدیث در نیاید قابل پذیرش نیست...
من حتی اگر زمانی بحث مذهبی در این سایت باز شد احادیثی که یکدیگر را آشکارا نقض می کنند و دو حرف ضد یکدیگر را می زنند!و در بین مردم رواج دارند را مطرح می کنم تا ببینید که حرفهایی که در مورد بحث فلان بن فلان زدم چندان هم بی پایه نبود.

حالا فرض کنید این احادیث متناقض باعث بحث و جدل در سایت شود...هم من به علت ندانستن به قول یکی از دوستان علم رجال و حدیث قادر به جلب رضایت موافقین حدیث نخواهم بود و مهمتر اینکه دیگر حوصله اینگونه بحثهای کشدار را ندارم و آنها نیز به علت اینکه سالها این احادیث شاید برایشان تثبیت شده باشد و تشکیک در مورد آن نیز ذنب لایغفر محسوب گردد..شجاعت تردید کردن در مورد صحت و سقمش را نخواهند داشت.

میبینید چه وضعیتی در سایت پدید می آید؟تصویر
  بی  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » جمعه 4 بهمن 1387, 6:06 pm

دیدین گفتم این یارو از عوامل اسراییل بود؟ یه پست زده بدون هیچ نام و نشانی گذاشت در رفت حتی جواب ما رو هم نداد!
جکسون براون

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 4 بهمن 1387, 11:25 pm

اين موضوع فکر ميکنم نيازي به ادامه نداشته باشه، قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قفل شده

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”