سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 20:03

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

حیف نیست centralclubs بخش مذهبی نداشته باشه؟

توسط wolfenstein » يکشنبه 29 دی 1387 20:24

سلام به همه عزیزانی که در این سایت فعالیت می کنند.

پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه بهتر نیست مرکز انجمن های تخصصی که موضوعات مربوط به هنر آشپزی و گوشی تلفن همراه و تاریخ و اقتصادی و مباحث نظامی و ورزش و .... و نرم افزارهای جاوا داره یه بخش مذهبی هم داشته باشه؟

واقعا" جای این بخش توی این سایت خالیه.ممکنه برخی از عزیزان عنوان کنند که چون مناقشه ایجاد میشه نمی گذاریم. خوب! اگر خوب و درست مدیریت بشه مشکلی ایجاد نمیکنه.تاریخ و بحث های مربوط به فرهنگ و تمدن هم همینطوره!

امیدوارم که عزیزانی که زحمت می کشند و وقت گرانبهاشون رو توی این سایت می گذرونند این بخش رو هم ایجاد کنند یا حداقل در مورد آن فکر کنند!به هر حال مباحث مذهبی هم طرفداران زیادی داره و باعث افزایش آمار مراجعه به سایت هم میشه
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب wolfenstein تشکر کرده اند:
Mardaviz

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: حیف نیست centralclubs بخش مذهبی نداشته باشه؟

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 دی 1387 21:28

wolfenstein,  
طي اين چند روز فکر ميکنم حدود 5 بار اين موضوع مطرح شده باشه! که اين نيز کمي عجيب به نظر ميرسه، بهتر بود کمي جستجو ميکرديد، دلايل کاملا توضيح داده شده
به هر حال با وضعيت فعلي و تا نبود يک فرد عالم که از نظر فيزيکي هويت ايشون تاييد بشه براي ما، اين بخش تحت هيچ شرايطي و با هيچ نوع استدلالي ايجاد نخواهد شد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, Miliali, hedayat.m, MASTER, Mohsen1001, The Passenger, SadafG, Shahryar, Ma3ouD, Dr.Akhavan, Fariborz

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 30 دی 1387 00:07

:::P مهدی جان با این شرطی که شما گذاشتی همون نه منظورتون بود دیگه ! عالم حالا از کجا پیدا کنیم نصفه شبی؟ تازه هویتش هم تایید بشه البته شرط عقلانی خوبی هست اگه میشد خیلی خوب بود اینجوری میشد خیلی از مسائل دینی رو که درش شک هست یا اختلاف نظر وجد داره ره حل کرد.
آخرين ويرايش توسط Mohammad 1985 در دوشنبه 30 دی 1387 00:58, ويرايش شده 1 در کل.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
merajresaneh, Miliali

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » دوشنبه 30 دی 1387 00:53

من میگم با یه دید دیگه به موضوع نگاه کنیم..حتی بر فرض که این بخش هم ایجاد شد...با اختلاف و شکاف عقیدتی شدیدی که من در مدت فعالیتم متوجه شدم در بین اعضا هست...و چه بخواهیم و چه نخواهیم فضایی دو قطبی در سایت ایجاد خواهد شد .اینچنین بخشی جز ایجاد درگیری بحثی و احتمالا کدورت چیزی در بر نخواهد داشت.

همین که الان هم در عین اختلافات با هم رفیقیم خیلی خوبه...من همه دوستان در این سایت را علی رغم اختلاف سلیقه مثل برادر خودم دوست دارم چون به خوبی به همیدیگر کمک میکنند و اشکالات دوستان را رفع می نمایند....

به نظرم اگر قصد ایجاد این بخش در دراز مدت هم بود نظرسنجی از اعضا صورت گیرد.

یا علی.

من دارم به این تاپیک های مشابه مشکوک میشم..همگی new member  هستند و تازه 1 روز هم از فعالیتشان نگذشته است!
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
hedayat.m, Mohammad 1985, Mahdi1944, MASTER, The Passenger, bill.goldberg, jiyar rojhelat, Miliali

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 30 دی 1387 01:23

Darya salar MILAD,  راست میگیا ! اینها یکم مشکوک میزنه ! همه جدیدا و پیشنهاد یکسان دارن فکر کنم پای موصاد در میانه ! از بچه های سرویس ضد اطلاعات می خوام فورا قضیه رو بررسی کنن و به من اطلاع بدن گزارشش تا فردا بعد از ظهر باید روی میز کارم باشه . شایدم این یه نقشه هست که می خوان من رو با مدیران درگیر کنن! تا من رو اخراج کنن  8-> و با اخراج من هم بدون شک سنترال کلوپ رو به زوال خواهد رفت و بعد هم برای همیشه تعطیل میشه !  ::do  :-O   ولی خارج از شوخی حالا شماها اگه یه نفرید یا اگه چند نفرید و می خواهید بحثهای دینی اعتقادی کنید حالا از موساد هستید یا هر جای دیگه برین باشگاه جوانان ایرانی اونجا هر چه قدر می خواهید بحث کنید پستهاتون هم پاک نمیشه و در بدترین شرایط با محدودیت نوشتاری مواجه میشین حتی زدن پستهای سیاسی هم خطرناک نیست اونجا !
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Miliali

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 30 دی 1387 01:25

دوستمون محسن1001 قبلا انجمن اعتقادات بازکردند که تخصصی هم هست :-o
http://www.eteghadat.com/forum

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehdi2224 تشکر کرده اند:
hedayat.m, Mahdi1944, Mohsen1001, MASTER, The Passenger, mohayer, Fariborz, Dr.Akhavan, Miliali

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
182

تشکر کرده: 124 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

توسط jiyar rojhelat » دوشنبه 30 دی 1387 18:47

به نظر من كشوندن مباحث  مذهبي با توجه  به كثرت اعضاي  انجمن و به تبع وجود اعتقادات گوناگون ، فقطه به تفرقه در سايت  بيانجامد. البته  دوستان خودشون  بهتر مي دونن ولي سايت  تا حالا  تقريباً يك مدل   خوب از دمكراسي رو در دنياي مجازي پياده  كرده.
البته من مي خوام تشكر ويژه داشته باشم از  تشكيل كابينه  سايت.
دستم بوي گل مي داد . مرا به جرم چيدن گل محكوم كردند. ولي كسي نيانديشيد شايد گلي  كاشته باشم. چه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jiyar rojhelat تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER, Dr.Akhavan, The Passenger, Mil@d

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1220

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 آذر 1386 15:18

آرشيو سپاس: 6974 مرتبه در 813 پست

توسط abdolmahdi » سه شنبه 1 بهمن 1387 08:04

سلام
مگه انجمن حسينيه نداره ؟ يادمه قبل از فرا رسيدن ماه محرم اين حسينيه فعال بود و دوستان شعر و نوحه و مقالات مذهبي توش مينوشتن. ميتونيم فعاليتهاشو گسترش بديم .
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abdolmahdi تشکر کرده اند:
Mardaviz

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » سه شنبه 1 بهمن 1387 11:39

abdolmahdi,

همشهری عزیز..حسینیه با بحث تخصصی درباره دین زمین تا آسمان متفاوته...در مباحث عزاداری که کسی بحثی نداشت همه هم میرن استفاده میکنند.دوست عزیز و زخمتکش سایت مسعود که همه به خاطر زحماتش دوسش داریم :) و هرکسی مشکل کامپیوتری داره سریع براش رفع می کنه تاپیک زیبایی درباره عاشورا و مباحث حسینی باز کرد..کسی هم اعتراضی نداشت همه استفاده می کردند ولی مباحث تخصصی مذهبی چندان مورد توافق همه نیست و نمونه های مشابه را دیدم.همشهری دیگرمان ابراهیم یک حدیث بی منبع را گفتند تاپیک به 7 صفحه و بیش از 40 پست رسید..این یعنی چی یعنی در اینگونه موارداتفاق نظر نیست...
ضمنا برداشت دوستان از مفهوم دین یکسان نیست و همانطور که گفتم در سایت بدون تعارف از این لحاظ شکاف عقیدتی شدید و سنگینی داریم.فرض کن این اختلافات و شکاف ها در مورد یک موضع بحث برانگیز مذهبی گل کند و خدای ناکرده حرمت شکنی شود و کدورتی پیش آید.
پس اگر کمی آینده نگرانه تر فکر کنیم و همه جوانب را بسنجیم در شرایط فعلی منصرف خواهیم شد.

ضمنا آدمی مثل من و خیلی های دیگر هر بحثی را چشم و گوش بسته نمی پذیرند و این طور نیست که فردی مدعی شود این حدیث از فلان معصوم است و بگوییم بله پذیرفتیم و درست می گویید.تا ریشه و مصداق حدیث در نیاید قابل پذیرش نیست...
من حتی اگر زمانی بحث مذهبی در این سایت باز شد احادیثی که یکدیگر را آشکارا نقض می کنند و دو حرف ضد یکدیگر را می زنند!و در بین مردم رواج دارند را مطرح می کنم تا ببینید که حرفهایی که در مورد بحث فلان بن فلان زدم چندان هم بی پایه نبود.

حالا فرض کنید این احادیث متناقض باعث بحث و جدل در سایت شود...هم من به علت ندانستن به قول یکی از دوستان علم رجال و حدیث قادر به جلب رضایت موافقین حدیث نخواهم بود و مهمتر اینکه دیگر حوصله اینگونه بحثهای کشدار را ندارم و آنها نیز به علت اینکه سالها این احادیث شاید برایشان تثبیت شده باشد و تشکیک در مورد آن نیز ذنب لایغفر محسوب گردد..شجاعت تردید کردن در مورد صحت و سقمش را نخواهند داشت.

میبینید چه وضعیتی در سایت پدید می آید؟
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
The Passenger, MASTER, Mohammad 1985, Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » جمعه 4 بهمن 1387 18:06

دیدین گفتم این یارو از عوامل اسراییل بود؟ یه پست زده بدون هیچ نام و نشانی گذاشت در رفت حتی جواب ما رو هم نداد!
جکسون براون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 4 بهمن 1387 23:25

اين موضوع فکر ميکنم نيازي به ادامه نداشته باشه، قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
N@VID, hedayat.m, Miliali, Fariborz, Mohsen1001, nima20, MASTER, SadafG, Reza 313