سومین میلاد انجمن بزرگ و خانه سبزمان CentralClubs فرخنده باد

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

سومین میلاد انجمن بزرگ و خانه سبزمان CentralClubs فرخنده باد

پست توسط MASTER » دو شنبه 7 بهمن 1387, 1:45 pm

سومین میلاد انجمن بزرگ و خانه ی سبزمان CentralClubs فرخنده باد

تصویر

درود بی پایان بر یاران گرامی انجمن بزرگ CentralClubs

پس از گذشت 3 سال تلاش بی وقفه ی مهدی گرامی و یاران باوفایش امروز انجمن جایگاه مستحکمی بین انجمنهای پارسی زبان برای خود یافته
جایگاهی که تنها یک شعار نیست یک حقیقت است از این رو به همه ی شما عزیزان به ویژه مهدی گرامی خسته نباشید و شادباش عرض میکنم

به امید پیروزی و کامیابی همه ی شما عزیزان تصویرتصویر
شاد زی مهر افزون ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

Re: سومین میلاد انجمن بزرگ و خانه سبزمان CentralClubs فرخنده باد

پست توسط yasermym » دو شنبه 7 بهمن 1387, 2:05 pm

بنده نیز به نوبه خودم تولد سه سالگی این انجمن را تبریک می گویم و امیدوارم روز به روز شاهد رونق بیش از پیش آن باشیم و با تلاش همه عزیزان بر بار علمی و فرهنگی آن افزوده گردد.

موفقیت همه دوستان را خواستارم  تصویر
تصویرتصویر
تصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویر
تصویرتصویر
تصویر 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
==================================    

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 7 بهمن 1387, 2:48 pm

من نیز به عنوان یکی از دوستداران سنترال 3 سالگی اش را شادباش میگویم...خصوصا مهدی که با تلاش و زحمت فراوان توانستند سایت به درجه کنونی برسانند و سنترال را واقعا سنترال کردند که الان یکی از منبع مهم کسب اطلاعات برای هر نوع کاربری شده است...و بنده لینک سایت را در ذیل برخی تحقیقات دانشگاهی نیز می بینم.و جای بسی خوشحالی است.نفوذ قابل توجه سنترال در گوگل نیز مایه غرور کاربران است :smile:
به جرئت میگویم هرکس که بتواند تمامی تاپیک های سنترال را بخواند گویی چند ترم دانشگاهی چند رشته مختلف را یکجا پشت سر گذاشته است...

از تلاش همگی بچه ها ممنون
تقدیم با عشق...!
Happy bithday to CentralClubs

تصویر
  بی  

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: دیار عاشقان
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 74 بار
تماس:

پست توسط Ernesto_Rommel » دو شنبه 7 بهمن 1387, 2:59 pm

این تولد فرخنده و خجسته رو به رفیق رفقای سنترال کلوب کلهم اجمعین تبریک میگم و امیدوارم حالش رو ببرند! :razz: :razz: :-D

خوب کیک من رو لطفا بزرگ ببرید! ما دو سر عائله درایم! 8->

چشمک!

امیدوارم صد سال به این سالها!(البته در وب 2) :( :smile:

مبارکه

ارنستو رومل

یا حق

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 7 بهمن 1387, 5:49 pm

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست

در پناه ایزد منان و در سایه الطاف بی کرانش و با مشارکت اعضاي فهیم و دانشمند، انجمن CentralClubs، سه سال مملو از علم و ادب را پشت سر نهاد. این نهال کاشته شده اینک به درختی تنومند و پر بار بدل شده که سایه پر خیر و برکت آن بر سر جوانان این مرز و بوم به مهر گسترده شده است. شاخصه اصلی و مهم در بدنه انجمن، علم پروری و ادب پروری است.

ثمره این درخت پر بار و پر ثمر در طول این سه سال بيش از 43000 موضوع و 190000 ارسال بوده است که این میزان در نوع خود کم نظیر است.

زمان چونان اسبی تیز پای می گذرد و ما همچنان بر این مرکب پر افت و خیز روان هستیم. پیروز و خوش فرجام کسی است که این اسب سرکش را رام کند و از آن برای تعالی و پیشرفت سود جوید. آری، زود گذشت آن چنان که ما زود می گذریم، اما ما حصل این تلاش جمعی گنجینه ای عظیم و قابل استناد است که به عنوان مرجعی عظیم در دسترس تمامی اقشار علمی و فرهنگی قرار گرفته است.

این مجموعه با همت و پشتکار اعضای محترم انجمن و نیز مدیران حکیم و دانا پدید آمده است که بی شک این هم دلی و مشارکت جمعی علمی شایسته تقدیر و سپاس است.

تاکید مدیران بر علمی بودن مباحث و موضوعات و نیز اصرار بر لزوم رعایت ادب و نظم، فضایی آن چنان صمیمی و علمی را بر مجموعه حکم فرما کرده که در عین دلپذیر بودن، مجال را برای مباحثه علمی و ارتقای دانش اعضا فراهم آورده است.

حضرت علی علیه السلام چند ملاک را برای پیش برد فعالیت ها بیان فرموده اند که با به کار بستن آن ها می توان امیدوار بود در آینده‌ای بسیار نزدیک این انجمن گامی بلند به سوی موفقیت بردارد و به عنوان بزرگترین مرجع مباحثه علمی و عظیم ترین مجموعه برای جذب و هدایت جوانان فارسی زبان خود را در عرصه رسانه های دیجیتال مطرح نماید.

آن حضرت می فرماید:
"فان العامل بغیر علم کالسائر علی غیر طریق فلا یزیده بعده عن الطریق الواضح الا بعدا من حاجته و العامل بالعلم کالسائر علی الطریق الواضح; کسی که کاری را بدون آگاهی، علم و دانش انجام دهد مانند رونده‏ای است که بیراهه می‏رود . پس هرچه بیشتر شتاب کند، از هدفش دورتر می‏شود و کسی که کاری را با آگاهی، علم و دانش کافی انجام دهد ، چون رونده‏ای بر راه راست است .

هم چنین می‏فرماید:
اذا ارتایت فافعل; هر گاه بر کاری تامل کردی و جوانب آن را سنجیدی آن را اجرا کن.

علی علیه السلام فرمود:
خیر العمل ما صحبه الاخلاص؛ بهترین عمل آن است که با اخلاص همراه باشد .

باز می‏فرماید:
صلاح العمل بصلاح النیة; درستی هر عملی به خالص بودن نیت بستگی دارد .

از این فرمایشات می توان این گونه نتیجه گرفت که برای اعضای این انجمن نیز قابل استفاده باشد:

1- هیچ گاه هیچ موضوعی بدون داشتن دانش لازم مطرح نشود و در پاسخ به موضوعات هم بدون داشتن دانش لازم مشارکت نشود.

2- پیش از ارسال هر موضوعی باید در عواقب آن تامل شود و تمامی جوانب طرح موضوع سنجیده شود.

3- نیت همه ما در این انجمن ارتقای سطح علمی و فرهنگی اعضای محترم است پس با همین نیت موضوعات ارسال گردد.

در موضوع حفظ ادب و احترام میان اعضای محترم نیز به یاد آن حکایت از شیخ اجل سعدی شیراز افتادم که می فرماید:

جالینوس، ابلهی را دید دست در گریبان دانشمندی زده و بی‌حرمتی همی کرد. گفت: اگر این نادان نبودی، کار وی با نادانان بدین‌جا نرسیدی.

دو عاقل را نباشد کین و پیکار نه دانایى ستیزد با سبک‌سار

اگر نادان به وحشت سخت گوید خردمندش به نرمى دل بجوید

دو صاحب‌دل نگه‌دارند مویى هم‌ایدون سرکشى، آزرم جویى

و گر بر هر دو جانب جاهلان‌اند اگر زنجیر باشد، بگسلانند

یکى را زشت‌خویى داد دش‌نام تحمل کرد و گفت: اى خوب فرجام!

بتر زان‌ام که خواهى گفتن آنى که دانم عیب من چون من ندانى

به یاری حق تعالی و با مشارکت دوستان و یاران عزیز این سال را با شعار "علم و ادب، پیشرفت و دوستی" آغاز می کنیم.

در پایان جای دارد از تمامی فعالان بخش های مختلف انجمن که به هر نحوی قدمی در راه پیشرفت این انجمن بر داشته اند تشکر نمائیم.

و من الله توفیق تصویر
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » دو شنبه 7 بهمن 1387, 6:44 pm

سلام به دوست خوبم مهدی عزیز و مدیران محترم انجمن CentralClubs واقعا صمیمانه تبریک عرض می کنم به همه :( :smile:
رسیدن به این درجه از اعتبار جای غرور داره امیدوارم که همیشه این موفقیت ها ادامه داشته باشه.
به افتخار CC عزیز تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 7 بهمن 1387, 7:06 pm

سلام دوستان عزيز
در سه سالگي انجمن، به رسم قدرداني Frogfoot عزيز و mohayer گرامي به درجه‌ي Colonel I يعني بالاترين درجه‌ي کابري اعطا شده طي سه سال گذشته ارتقا يافتند و N@VID عزيز نيز به خاطر پيشرفتهاي چشمگير، فعاليت مفيد، متانت و اخلاق خوب به درجه‌ي Colonel II ارتقا يافته و از اين بعد از متخصصين انجمن خواهند بود
انشاالله با اين کار بخشي از زحمات اين عزيزان پاسخ داده شود

:razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 6:34 pm

دوستان عزيز، قوانين انجمن دقيقا بعد از سه سال بازنگري و اصلاح شد، لطفا تمامي کاربران مجددا قوانين را مطالعه نموده و مطابق با آن عمل نمايند، اگر پيشنهادي در مورد اضافه شدن و يا تغيير بندهاي قوانين مطرح شود نيز، تا سه روز آينده بررسي و در صورت تاييد به متن قوانين سراسري انجمن اضافه خواهد شد
announces/topic-t7.html
موفق باشيد :razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan » سه شنبه 8 بهمن 1387, 7:26 pm

من هم به نوبه خودم این تولد را تبریک میگم
به امید رشد روز افزونی سایت و همه کاربران آن

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani » سه شنبه 8 بهمن 1387, 7:41 pm

با سلام خدمت همه کاربران گرامی و عزیز سنترال کلابز به خصوص دوست خوبم آقا مهدی و کادر مديريت:

من هم به نوبه خودم تولد سه سالگی سنترال کلابز را تبریک و شاد باش عرض می کنم و خوشحال هستم که در این مدت در کنار سایر دوستانم در اینجا بوده ام و در این بین نیز بر اطلاعات من افزوده شد و سطح آن فزونی یافت.
همچنین در جا دارد از یکایک مدیران به خصوص آدمین گرامی و عزیز این انجمن سبز و زیبا تشکر کنم که در این مدت در همه شرایط حافظ و نگهدار انجمن بوده اند و سطح علمی آن را نیز بالاتر برده اند و کاربران دیگر را نیز به این امر تشویق کرده اند.

در کنار این مسائل نیز یک خسته نباشید اساسی دارم خدمت گروه هوا و فضا و جنگ افزار که به حق یکی از ارکان های اصلی سی سی به حساب می آیند و بنده نیز افتخار بودن در کنار چنین دوستانی را داشته ام.
سایر بخش ها نیز به نوبه خود در افزایش کمی و کیفی سایت نقشی را بازی کرده اند و امروز آنها را در کنار هم به صورت سنترالی شناخته شده در سرتاسر تار جهان گستر می بینیم.

به امید آنکه همچنان سنترال کلابز پابرجا باشد و پله های ترقی را یکی یکی طی کند تا روزی که در بهترین جایگاه خود در ایران و جهان قرار گرفته و از طرفی نیز همه کاربران آن به هر آنچه می خواهند و آرزو دارند برسند.
به امید آن روز...انشالله
موفق و موید باشید.تصویر تصویر تصویر
یا علی.

تصویر 
دهکده

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » چهار شنبه 9 بهمن 1387, 8:50 am

بنده هم این جشن تولد سه سالگی رو به تک تک اعضای همین انجمن تبریک می گم
به کوری چشم اونایی که نمی خوان CC پیشرفت کنه :grin:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:-* :-* :-* :-*
:D :D
:(
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

پست توسط Solver » چهار شنبه 9 بهمن 1387, 12:15 pm

من هم تبریک می گم؛

به

موئسسین » بابت » خلوص نیت در فعالیتشان در طی 3 سال

مدیران » بابت » موفقیت در کارشان در طی 3 سال

کاربران » بابت » تداوم در حمایتشان در طی 3 سال

میهمانان » بابت » فرصت عضویت که باشد بختشان

تصویر
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”