سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

مصرف کننده بودن اکثریت کاربران Centralclubs

توسط Mil@d » شنبه 21 شهریور 1388 02:01

تا به حال فکر کردید چرا؟
از تنبلی است؟
زحمت دادن به انگشتانمان سخت است و ممکن است انگشترمون بشکنه!
زورمان می آید دانش خود را با دیگران تقسیم کنیم؟
برمیگرده به اخلاق مغرورانه اکثر ایرانی ها که به کلاسشون نمیخوره به کسی کمک کنند و یا دانش خودشون رو با دیگران به اشتراک بگذارند؟

یاد خاطره ای افتادم که استاد ادبیاتمان برایمان گفت.
گویند در اطراف کویر لوت آتشکده ای برپا بود که هیچگاه خاموش نمی گشت.سازنده آن از روشی استفاده کرده بود که روشنی آن دائمی بود.هرچه از او می پرسیدند یا شیخ چه کرده ای که این آتشگاه خاموشی ندارد.گفت نمی گویم.خودم تنها باید بدانم.آن مرد مرد و پس از مدتی اتشگاه خاموشی یافت.
فقط و فقط به خاطر اینکه کسی نداند راز کارش چه بوده ان راز را با خود به گور برد!

تعارف نداریم!
حکایت خیلی از ماهاست که دوست نداریم کسی چیزی بیشتر از ما بداند...

منظور از این پست هیچ کاربر خاصی نیست..لطفا کسی دلخور نشود..قصد فقط تلنگری بود ..شاید تکانی بخوریم!
رفیق بی کلک

eshghul1 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, yasermym, JavadRadical, Mohsen1001, SadafG, naghme, DJ Dani, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, vaispard, Fariborz, ganjineh, kayvan6079, SAMAN, pedmehr, nt, capitan nima, sokuteasemuni, ARafiee, sand_fighter, WaffenSS

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: مصرف کننده بودن اکثریت کاربران Centralclubs

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 21 شهریور 1388 04:26

میلاد عزیز.تا حدودی باهات موافقم.
بسیاری از کاربران مثل من اولین آشناییشون با این سایت برای حل مشکلشون بوده.مشکلات زیادی از من با کمک کاربران این انجمن حل شده.که به خاطر کاربران متخصص در هر زمینه ایه.اما یه مقدار که با فضای این انجمن آشنا بشند خودشون هم دست به کار میشند.فقط یه مقدار زمان میبره.
و روی حرفم در اینجا با کابران عادیه سایته.
کمکتون به نظر خودتون هر چقدر هم کوچیک باشه ممکنه یه مشکلی بزرگی رو از چند تا کاربر حل کنه.ارتقا درجه هم که بگیرید انرژی میگیرید که سرعت پیشرفتتون رو افزایش میده.اگر بتونید درجه jonior member که اولین ارتقا درجه شماست بگیرید کسب بقیه درجات مثل آب خوردنه.بهتون قول میدم.
میلاد جان.البته کاربران متخصص و فعال هم کم نیستند.اما راست میگی.مصرف کننده ها بیشترند.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Mil@d, pedmehr, ganjineh, sokuteasemuni, moha684, Mahdi1944, SadafG, JavadRadical, kayvan6079, Fariborz, nt, SAMAN, CAPTAIN PILOT

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » شنبه 21 شهریور 1388 07:40

موضوع اینه که بیشتر مطالب سایت نظامی و اخبار هست و تاحدودی چیزهای دیگر
ولی در مورد کامپیوتر آقا مهدی و HRG سنگ تمام میذارن
در مورد برنامه نویسی فکر کنم زیاد کسی دنبالش نیست تو این سایت چون تا سایتی مثل برنامه نویس هست نمیذاره قسمت برنامه نویسی بقیه انجمن ها درست راه بیفته
ولی اگر دوستان در این زمینه کمک کنند می تونیم این سمت هم رونق بدیم
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
kayvan6079, Mahdi1944, nt, JavadRadical, Fariborz, SAMAN, Mil@d, ganjineh, pedmehr

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » شنبه 21 شهریور 1388 08:47

همه خوشدل انکه مطرب بزند به تار چنگي          من از ان خوشم که چنگي بزنم به تار مطرب

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
kayvan6079, Mahdi1944, nt, JavadRadical, Fariborz, SAMAN, Mil@d, ganjineh, CAPTAIN PILOT

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

توسط yasermym » شنبه 21 شهریور 1388 09:57

با سلام

البته رشته تخصصی هم در این مورد مهم است، زیرا گرایش کاربران به بعضی از رشته ها زیاد نیست و به اصطلاح تقاضایی نیست تا عرضه ای هم اتفاق بیافتد.
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
Mil@d, sokuteasemuni, Mahdi Mahdavi, Mahdi1944, kayvan6079, JavadRadical, nt, shola, Fariborz, SAMAN, CAPTAIN PILOT

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 21 شهریور 1388 14:01

کاربران متخصص و فعال هم کم نیستند.اما راست میگی.مصرف کننده ها بیشترند

مهدی عزیز مشکل همین جاست دیگه!
دانشی که منحصر به خودمون بدونیم و  با بقیه ذره ای به اشتراک نذاریم چه ارزشی داره؟ :-(
امیدوارم این تاپیک فتح بابی بشه و کسانی که در توان و تخصصشون هست مطالب مفید در سایت قرار بدهند.
مطمئن باشند جای دوری نمیره  :-)
به همون اندازه که از سایت استفاده میکنیم و مشکلاتمون رو حل میکنیم لااقل در حد ادای دین هم که شده یک کاری برای سنترال بکنیم :razz:
مرسی
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
ARSAM 88, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, JavadRadical, capitan nima, SadafG, Mahdi1944, SAMAN, sokuteasemuni, kayvan6079, sky_pesar, nt, ganjineh, Fariborz

Major II

Major II

no avatar
168

تاريخ عضويت

شنبه 10 فروردین 1387 12:52

آرشيو سپاس: 378 مرتبه در 80 پست

توسط sky_pesar » شنبه 21 شهریور 1388 16:08

با سلام
من هم با حرفهاي  Mil@d, موافقم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky_pesar تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, Mil@d

New Member

نماد کاربر
10

تاريخ عضويت

جمعه 20 شهریور 1388 17:14

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 8 پست

توسط SisCom » شنبه 21 شهریور 1388 16:13

Mil@d
شما دانشتون رو به خوبی نشر کرده اید،هنر ......  

سرم را سرسری متراش......... که ما هم در دیار خود سری داریم و سامانی

از اونجایی که تو فرومهای فارسی مد شده که کسانی که تازه واردند باید سکوت اختیار کنند و .... این رو من باب این گفتم که درسته در اینجا تازه وارد هستم،ولی .........

بنده روانشاسی می خونم، امید که بخشی فعال در این زمینه آغاز و یا ادامه راه دوستان را بدهم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SisCom تشکر کرده اند:
kayvan6079, JavadRadical, nt, Fariborz, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT, ARSAM 88, Mil@d, Mahdi1944, SAMAN, ganjineh, WaffenSS

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » شنبه 21 شهریور 1388 19:28

سلام دوستان  :D  :razz:

میلاد جان حق با شماست .  :D
کار درست و پسندیده این هست که داشته های خودمون رو با دیگران به اشتراک بزاریم  :-o
با انجام این کار هم به خود و هم به دیگران خدمت کردیم و هم گامی در جهت تبدیل سنترال به انجمنی یگانه و نمونه برداشتیم .
اما من با گفته یاسر عزیز موافق هستم . محدودیتهایی برای اشتراک گذاری دانسته ها وجود داره که یکی از اونها نبود درخواسته  :?  محدودیت دیگه میتونه تخصصی بودن برخی مطالب باشه که از حیطه فعالیت انجمن عمومی مثل سنترال کمی خارجه و کاربرانی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد چنین مطالبی رو دارند معمولا ابتدا به سایتهای تخصصی و سایتهای مرجع علمی مراجعه میکنند .
برای من مایه افتخاره که به معدود سوالهای دارویی یا پزشکی با اجازه دوست و استاد بزرگوارم دکتر اخوان پاسخگو باشم . یا گاهی چند اصطلاح زبان انگلیسی رو در انجمن قرار بدم .
خیلی دلم میخاد  مطالبی در مورد میکروبیولوژی یا دانسته های ناچیزم از شیمی رو به اشتراک بگذارم اما محدودیتهایی که گفتم مانع میشه .  :-o

موفق و سربلند باشید  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب JavadRadical تشکر کرده اند:
SAMAN, shola, kayvan6079, CAPTAIN PILOT, nt, Mil@d, Mahdi Mahdavi, Mahdi1944, sokuteasemuni, SadafG, ARSAM 88, yasermym, Fariborz

Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » شنبه 21 شهریور 1388 20:15

Mil@d,  جان
زدی تو خال و دست خوش . من این موضوع را خیلی وقت پیش مطرح کرده بودم ولی نه بوسیله ی تاپیک .
به هر حال این یکی از خصوصیات ما ایرانیهاست. امیدوارم که این مشکل هم حل بشه اینجا . V  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Justice تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, Mil@d

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 21 شهریور 1388 20:17

JavadRadical عزيز
البته نبود درخواست ممکنه يک دليل باشه، اما از ديد ديگري هم اگر بررسي کنيم، عمده ترافيک کاربري اين انجمن از موتورهاي جستجو هست و اگر مطلبي وجود داشته باشه، در کمتر از 1 ساعت معمولا در گوگل ايندکس خواهد شد و به اين ترتيب تقاضا و علاقه مند اون هم پيدا خواهد شد

پس با دو ديد ميشه موضوع رو بررسي کرد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, CAPTAIN PILOT, kayvan6079, azeRilA, Mil@d, shola, nt, Fariborz, sokuteasemuni, JavadRadical, yasermym, SadafG

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

توسط yasermym » شنبه 21 شهریور 1388 21:08

همانطور که مدیریت محترم گفتند مطالب موجود در انجمن به سرعت در گوگل نمایه می شوند، اما شاید بتوانم اینگونه منظور خود را بیان نمایم که تقاضاهای کاربران اصلی موجود در انجمن نوعی ایجاد انگیزه در فرد می نمایند تا ترغیب به انجام کاری شده و یا در رابطه با موضوعی مطلب ارائه داده شود.
اما در مورد مطالب تخصصی در بعضی حیطه ها کاربران انجمن هیچ تمایلی نشان نمی دهند و به گمانم بیشتر استفاده کنندگان از میهمانان باشند، که بعضا از این مطالب بدون ذکر منبع در سایر انجمن ها و سایت ها نیز استفاده می شود.
البته به هر صورت نشر دانش دارای اجر خود می باشد، اما در دوران مشغله زیاد افراد، ابراز علاقه به مطالب هم در ارائه آنها موثر است.
امیدوارم همگی بتوانیم در نشر دانش و علم کوشا باشیم.
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, Fariborz, kayvan6079, Mil@d, shola, JavadRadical, Mahdi1944, SAMAN

بعدي