اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15479

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: تولد 4 سالگی Centralclubs...!

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 7 بهمن 1388 20:32

با سلام خدمت همه‌ي دوستان عزيزم
ابتدا از همه‌ي دوستاني که طي اين چهار سال با ما همراه بودند عميقا و صميمانه سپاسگزارم

ميلاد جان البته قبلا هم به نوعي به اين سوالات پاسخ گفتم، اما به هر حال ...
Mil@d نوشته است:
حالا چند تا سوال مدل صندلی داغی از آقا مهدی به مناسبت سالروز ولادت باسعادت سنترال!

اگر هم قبلا جواب دادی اینجا کمی مفصل تر و با حاشیه تر بگو دوستان تازه وارد هم مشتاقند!

1.به ما از اوضاع احوال ساعت 19:51 جمعه 7 بهمن بگو!(خلاصه قبول نیست!)
2. جمع و جور کردن کاربران اولیه که خیلی هاشون الان در جمع ما نیستند و البته بعضی ها هم هنوز هستند و حال و هوای آن روزهای سایت!

هميشه ابتداي هر کاري ميگم خدايا به اميد تو و راضيم به رضاي تو، تا بعد از اون سختي و مشکلات اون رو هم چون خواست خداست راحت‌تر تحمل کنم، حدود 6 سال پيش انجمني رو شروع کرديم که ختم به خير نشد و جدا شديم، در اون لحظه خيلي ناراحت بودم، اما حال ميبينم که اون رخداد لطف و رحمت خدا بود و باعث شد چند سال بعد به نتيجه‌ي اون افتخار کنم و اگر اتفاق نمي‌افتاد قطعا امروز از باقي موندن در اون وضعيت احساس سرشکستگي و حقارت داشتم ...
اما در اون لحظه حقيقتا ناراحت بود و البته بسيار مصمم و اميدوار به آينده، دوستان زيادي هم در جريان رخدادي که در بالا نوشتم حق رو به من دادند و همراه شدند و حقيقتا همراهان کم نظير و خوبي هم بودند، برخي هنوز هم هستند و برخي به دلايل مختلف حضور ندارند که از همگي اين سروران حاضر يا غايب صميمانه سپاسگزارم
اون زمان دوستان زيادي پيام ميدادند که سايت کي راه ميافته، اونهايي که خبر نداشتند هم بعضا پيشنهاد ميدادند که سايتي رو راه بندازم، برخي هم پيشنهاد کمک مالي ميدادند و ....

اتاق هم سرد بود، چون اتاق خودم بخاري نداشت، اما گرماي محبت اين دوستان سرماي زمستان رو بي‌معني و بي‌اثر کرده بود، من هم در سريعترين زمان ممکن سيستم سايت رو در شکل حداقلي اون اماده کردم تا امکان فعاليت داشته باشه، ظاهرش در يکي دو روز اول نه تعريفي بود و نه قابل تحمل، اما دوستان زيادي از بدو شروع به کار سايت شروع به فعاليت و رونق بخشيدن به اون کردند، بدون توجه به ظاهر نامناسب و نيمه‌کاره‌ي اون.
به هر حال سعي کردم سيستم در کمترين زمان ممکن تکميل و نيازمندهاي داراي اولويت بالا رو در سيستم ايجاد کنم تا به نوعي از اون همه لطف دوستان سپاسگزاري کرده باشم، خيلي از دوستان زحمت کشيدند به هر شکل ممکن سايت رو به ديگران معرفي ميکردند، از طريق ياهو، ارسال ايميل و بعضا ارسال SMS و ...

به مرور که سيستم تکميل‌تر و سطح فعاليتها بيشتر ميشد، رغبت افراد به عضويت و فعاليت هم بيشتر ميشد، سيستم که کامل شد، با تلاش همه‌ي دوستان، سايت به سرعت در موتورهاي جستجو شناسايي شد و اين روند ادامه داشت تا به اينجايي رسيد که الان هستيم، من فکر ميکنم دليل اصلي رشد CC کار و فعاليت عاشقانه و شايد نوعي تعصب بود که دوستان نسبت به سايت خودشون داشتند که فقط ميتونم بگم ممنونم

البته قطعا مانند تمام قوانين حاکم بر اين جهان هيچ پديده يا رخدادي بدون مانع و مشکل نيست و همه چيز سراسر خوبي و کاميابي نبود، برخي هم بودند که اونچه لايق خودشون بود رو نثار ما و کاربران انجمن ميکردند، به اشکال مختلف تهمت ميزدند، کاربراني که در اين انجمن نو پا فعاليت ميکردند رو تمسخر ميکردند و يا از سايتهاي خودشون اخراج ميکردند، متاسفانه در اون زمان ادبيات و سطح فکري حاکم بر برخي انجمنها مناسب نبود و هر فردي که در سايت ديگري فعاليت ميکرد رو تحت فشار قرار ميدادند که البته نتيجه‌ي اين رفتار خودشون رو هم خيلي زود ديدند و الان مدتهاست که محو و نابود شده‌اند، عده‌اي هم به خود من ميگفتند ادم به خوش خيالي تو نديدم، يعني جدي جدي فکر کردي انجمنت سرپا ميمونه!؟ فکر ميکني ميتوني ادامه بدي؟!! يا نکنه فکر ميکني موفق هم ميشي؟ مگه با وجود اين همه انجمن بزرگ کسي عقلش کم شده بياد توي اين دخمه فعاليت کنه و مواردي امثال اين که ديگه جاي اون اينجا نيست، برخي از دوستاني که در اينترنت ميشناختم هم در موفقيت انجمن ابراز ترديد ميکردند و به همين دليل در ابتداي کار دعوت ما رو قبول نکردند، بعضي از اين دوستان کمي که انجمن جلو رفت تغيير عقيده دادند و اومدند و در پيشرفت انجمن سهيم شدند، به هر حال هر چه بود گذشت و انجمن کار خودش رو ادامه داد و روز به روز بالنده‌تر شد، در ابتدا اکثر دوستان حاضر همديگه رو ميشناختيم و از قبل دوست بوديم، اما کم کم تعداد کاربران بيشتر شد و ديگه کمي سايت حالت جدي‌تر و رسمي‌تر به خود گرفت که البته طبيعي بود، افراد تازه وارد تا به محيط عادت ميکردند کمي زمان لازم بود، اما خيلي زود صميميت دوستان در اونها هم اثر ميکرد و صميمي ميشدند، اين روال با پستي و بلندي‌هاي اون طي شد تا به اينجا رسيديم که امروز به عضويت در اون افتخار ميکنم

3.روزی که فیل شدیم در لحظات اول حالت ناامیدی و شوک بهت دست داد یا خونسرد بودی؟
هيچ وقت احساس نااميدي نکردم، در اون لحظه صرفا متعجب بودم و دنبال علت ميگشتم، شايد هم کمي چشمام خيس شده بود

4.یک تصویر گویا از این 4 سال که گذشت و همین الان و نگاهت به آینده!
در بالا در مورد گذشته و حال نوشتم، به آينده هم بسيار اميدوارتر از 4 سال پيش هستم و انشاالله که خداوند هم مانند گذشته، در آينده هم لطف خودش رو شامل حال ما خواهد کرد

5.شاد زی مهر افزون!
ممنون از شما، انشاالله در پناه خالق يکتا، شادي، گرما بخش دلهاي تک تک دوستان عزيزم هست و همواره خواهد بود

زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » چهارشنبه 7 بهمن 1388 22:02

درود بی پایان بر یکایک دوستان و کاربران عزیز

بنده هم به نویه خود فرا رسیدن چهارمین سالگرد افتتاح مرکز انجمن های تخصصی با نام آشنا و برجسته CentralClubs را خدمت یکایک عزیزان و همچنین مدیران و بنیانگزار اصلی آن, آقا مهدی عزیز تبریک و شاد باش عرض مینمایم.

البته این حقیر کمتر از 1 سال است که با این انجمن آشنا شده ام ولی در این مدت هرچند کوتاه, وجوه تمایز و برتری آن را نسبت به سایر انجمن ها به خوبی درک کرده ام و جا دارد از این بابت هم تشکر ویژه ای از کاربران عزیز داشته باشیم که با ایجاد محفل و مکانی صمیمی و در چارچوب علمی بودن مطالب توانسته اند به این سطح از دانش و آگاهی در محیط مجازی اینترنتی دست یابند.

در انتها یکبار دیگر جشن تولد 4 سالگی CC عزیز را به یکایک بزرگواران و کاربران و مسئولین اجرایی آن تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

با آرزوی بهترین ها
موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
583

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 فروردین 1386 15:45

آرشيو سپاس: 4125 مرتبه در 443 پست

توسط naghme » پنج شنبه 8 بهمن 1388 00:46

درود و سلام بر تمام دوستان گرامی
قدیمی و جدید
موافق و مخالف
فعال و غیر فعال
همه و همه
امیدوارم همه چیز خوب و خوش باشه
یک خسته نباشید گرم و داغ و لبدوز و لبسوز به همه افراد بالا
به خصوص مدیران و شورای نظارت که (تصور کنم با مدیران فرق داشته باشند)
و بخصوص بیشتر خدمت مدیر محترم کل سنترال جناب مهدی که زحمات زیادی رو تا به الان کشیده اند. و بدون شک تلاش های زیادی رو نیز در آینده خواهند داشت.
امیدوارم که سنترال 40 ساله شود و سیر صعودی خود را کماکان با کمک دوستان طی کند.
خداوند یارور یاور تمام دوستان باشد.
اینم تقدیم به شما دوستان گرامی

حالا ما که دعا کردیم 40 ساله شود
چه کاریه اصلاً امیدوارم 400 ساله شود
تصور کنید

در پناه حق
موفق و پیروز باشید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2105

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » يکشنبه 11 بهمن 1388 00:47

من باز دیر رسیدم. :zz:
یادش بخیر من دقیقا اون روز رو یادمه به دوست خوبم آقا مهدی عزیز و سایر دوستان این جشن رو تبریک میگم :)  :smile:
فکر کنم خیلی ها دوست دارند سیر تکامل این سایت رو ببینند پس حتما اینجا رو ببینید پشیمون نمیشید  :-)  http://web.archive.org/web/*/centralclubs.com
به امید موفقیت بیشتر central clubs  :-*
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » يکشنبه 11 بهمن 1388 01:10

سلام دوستان  :D
فکر کنم این پست دقیقا چهارصدمین پست من در این انجمن باشه .  :zz:
اجازه میخام چهارصدمین پست کم ارزش خودم رو تقدیم کنم به تمامی دوستان باارزش و بزرگوار خودم در این انجمن و چهارسالگی این انجمن رو به تمامی شما تبریک بگم  :o
امیدوارم این انجمن مثل همیشه پرشور و موفق باشه  :D
برای تمامی مدیران و کاربران عزیز این انجمن بخصوص مهدی عزیز ارزوی سلامتی و سربلندی روزافزون رو از خدا طلب میکنم  :D
همیشه شاد ,  موفق و سربلند باشید  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب JavadRadical تشکر کرده اند:
wild-bear, oweiys, Professional, Fariborz, noora, كيارش, ali nuri, DTN, Shahryar, shola, Mahdi1944, Reza6662, SAMAN, hamed_713, SadafG, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, Mahdi Mahdavi, naghme, sokuteasemuni, shazan

Captain

Captain

نماد کاربر
356

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

Victoria, Australia

آرشيو سپاس: 3072 مرتبه در 296 پست

توسط noora » يکشنبه 11 بهمن 1388 12:40

سلام

4 ساله شدن سنترال كلابز را به همه شما عزيزان به خصوص مدير عزيزمون ، تبريك مي گم و يه خسته نباشيد خدمت ايشون براي تمام زحماتي كه در طول اين 4 سال براي سي سي كشيدند .

من يه جورايي به سي سي مديونم

به واسطه search براي گذاشتن مطالب روان شناسي در سنترال،  با چند تا سايت فارسي و لاتين خيلي خوب در زمينه رشته خودم آشنا شدم كه اگر تو سي سي عضو نبودم به دليل اينكه، كمتر نيازي به مطالب فارسي براي كارام دارم ، حالا حالاها با اين سايت ها آشنا نمي شدم و  همچنين سايت لاتين ،خصوصا يكيشون كه مطالب به روزش خيلي بهم كمك كرد و يه مدتي كه همه سعي ام بر اينه كه بتونم مطالبش رو ترجمه كنم و يه نظامي بهش بدم تا بتونم تو سي سي بزارم كه البته كار بسيار سختيه چون بعضي از اصطلاحات تخصصي هستند و بايد براي اونها يه وا‍ژه مناسب انتخاب كرد و من هنوز اونقدر حرفه اي نشدم ! ولي خوب دارم تمام سعي ام رو مي كنم!

و دومين چيزي كه از سي سي دارم، داشتن دوست هاي خوبي كه شايد تو يه فضاي مجازي ديگه يا حتي توي دنياي واقعي، هيچ وقت نمي تونستم با هاشون آشنا بشم! كساني كه بدون هيچ دين و منتي به ديگران كمك مي كنن! و آيين عشق ورزيدنه بي چون و چرا را ترويج مي كنن !، از خيلي از اين عزيزان از جمله خود شما برادر بزرگوار( مديريت محترم)، خيلي چيزها رو ياد گرفتم . فهميدم كه هنوز خوبي به معناي واقعيش وجود داره و هنوزم انسانهاي خوب هستن و اينكه ما اونها نمي بينيم به اين معني نيست كه وجود ندارن !

و البته بايد ذكر كنم كه وجود اختلاف نظر ها در دوستان به معني خوب يا بد بودن آنها نيست بلكه صرفا متفاوت بودن نوع ديدگاه اون فرد به زندگي را، نشون مي ده و چه خوبه كه براي بهتر شدن فضاي علمي و از همه مهمتر صميمي اين سايت، هم ديگر را همان گونه كه هستيم و  با تمام وجود بپذيريم و نه آنگونه كه مي خواهيم !!!

وقتي  متوجه شدم كه تولد 4 سالگي سي سي عزيزه، خواستم تبريك بگم ولي هم ديگه دير شده بود و به نوعي مي شد تكرار حرف دوستان و همچنين،حال خوبي براي نوشتن نداشتم ! و تصميم گرفتم بد از امتحانات در يك pm  به مدير عزيزمون تبريك بگم، كه بدون اينكه متوجه باشم ديدم، واي !! تقريبا نصف صفحه تايپ كردم وگفتم، شايد بد نيست كه اين متن رو براي همه بزنم و به واسطه اون از تك تك كاربران عزيز سي سي تشكر كنم و بگم از اينكه همراه شما عزيزان هستم احساس افتخار مي كنم و  اگر با اين مطلب طولاني خستتون كردم عذر مي خواهم!

با آرزوي موفقيت و سر بلندي براي همه شما عزيزان
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

قبلي