اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

تولد 4 سالگی Centralclubs...!

توسط Mil@d » دوشنبه 5 بهمن 1388 18:54

عقربه های ساعت 10 دقیقه 8 را نشان میده!جمعه شب 7 بهمن 84 است و امتحانات پایان ترم هم تموم شد! هوای شیراز هم سرده!یوزر مهدی 1944 به نیت سال اختراع کامپیوتر ساخته میشه و سنترال افتتاح میشه!آخیش!آروزی چند ساله ام رو برآورده کردم!وای حالا باید بیفتم دنبال جذب کاربر!رضا میای؟باشه مهدی!هوافضا شروع میشه!محمد 1985 هم سر و کله اش پیدا میشه!سایت هنوز جمعیت چندانی نداره و بیشتر به یک محفل خانوادگی و خودمونی شبیه است!چند ماه میگذره تا اینکه فریبرز و شهریار و یاسر و محمد حسین و سایر اکیپ مقاله نویس میان!آرمان هم پایه رضا میشه! و پس از حدود 2 سال تلاش و زحمت سنترال به یک سایت معروف تبدیل میشه!به خصوص ایندکس شدن ها در سرچ انجین ها و مطالب نظامی بکر و همچنین بالا رفتن در آلکسا!جمعیت سایت چندین هزار نفر میشه و انبوهی از علاقه مندان به مسائل نظامی و فرهنگی و علمی دور هم جمع میشن!در اواخر پاییز 86 دنبال یک تحقیق میگردم تو سی سی جوابمو می گیرم و عضو میشم! ولی تا مدتها خودمو رو نمیکنم(نوشابه رو داشته باشین)!جو نظامی و مردانه سایت خانم ها رو فراری میده!تا اینکه به مرور بخش های خانم پسند هم اضافه میشه و اونها یک سهمی برای خودشون دیگه دارند!بر اثر برخی شیطنت ها و زیاده روی کمیته مصادیق سی سی در آبان 87 پیلتر میشه!در سال 88 سی سی پوست میندازه و کاربران جدید و خوش ذوقی جای نسل قبلی که دیگه حال و وقت چندانی برای نوشتن ندارند میگیره! و سی سی میشه همین چیزی که الان روبروتون دارین می بینین!یک سایت متنوع که ذائقه های مختلف رو در برمیگیره!با نشستن اکثر کاربران سرشناس بر روی صندلی داغ بازجویی ارتباط عاطفی دوستان قوی تر و با شناخت بهتری که از هم پیدا کردند بسیاری از پیش داوری های غلط و عجولانه برطرف شد!
4 سال از عمر ما و سی سی میگذره!خیلی ها با سی سی دانشجو شدند و الان فارغ التحصیل و یا در حال فارغ التحصیل اند!خیلی ها دانشجو بودند و در اواسط کار به خدمت رفتند و الان با کارت نشستن پشت سی سی!خیلی ها مجرد بودند و الان با خانوم بچه میان سی سی!
آرشیو سی سی یک خاطره شیرین از دوان طلایی سن اکثریت کاربران(18 تا 25) خواهد ماند!

حالا چند تا سوال مدل صندلی داغی از آقا مهدی به مناسبت سالروز ولادت باسعادت سنترال!

اگر هم قبلا جواب دادی اینجا کمی مفصل تر و با حاشیه تر بگو دوستان تازه وارد هم مشتاقند!

1.به ما از اوضاع احوال ساعت 19:51 جمعه 7 بهمن بگو!(خلاصه قبول نیست!)

2. جمع و جور کردن کاربران اولیه که خیلی هاشون الان در جمع ما نیستند و البته بعضی ها هم هنوز هستند و حال و هوای آن روزهای سایت!

3.روزی که فیل شدیم د رلحظات اول حالت ناامیدی و شوک بهت دست داد یا خونسرد بودی؟

4.یک تصویر گویا از این 4 سال که گذشت و همین الان و نگاهت به آینده!

5.شاد زی مهر افزون!

راستی اینم کیک تولد 4 سالگی سنترال!دوستان کنترل کنند اجازه بدن آقا مهدی شمع رو فوت کنه بعد میل کنند!

آخرين ويرايش توسط Mil@d در دوشنبه 5 بهمن 1388 19:45, ويرايش شده 1 در کل.
رفیق بی کلک

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: تولد 4 سالگی Centralclubs...!

توسط SAMAN » دوشنبه 5 بهمن 1388 19:42

Mahdi1944 نوشته است:ورود شما رو به اين سايت خوش‌امد مي‌گم  :D

ارسال شده در: جمعه 7 بهمن 1384 20:28

این از اولین پست های آقا مهـــــــــدی در اولین روز های افتتاح سایت هست.

منم تبریک میگم , قلبا"  
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » دوشنبه 5 بهمن 1388 20:14

سلام آقا مهدی عزیز ::sh
سلام به همه ی بچه های خون گرم سی سی  ::ns
سلام به همه و همه :-)
من هم به نوبه ی خودم این تولد 4 سالگی رو به همه بچه های سی سی بخصوص مدیران و بخصوص بخصوص آقا مهدی عزیز تبریک می گم :-)
امیدوارم سی سی روز به روز پرمخاطب تر بشه و آرزوی موفقیت به شما و مدیران  :L:L

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » دوشنبه 5 بهمن 1388 22:39

با سلام به تمام کاربران محترم انجمن سنترال کلابز...

:razz:  :razz:  :razz:

بنده نیز  4 ساله شدن سی سی و این تولد فرخنده و مبارک را به تمام کاربران محترم به خصوص دوست قدیمی ام آقا مهدی مدیریت  سایت و سایر عزیزانی که هر کدام در رسیدن انجمن به این مقام و منزلت نقش داشتند و با تلاش خود راه رسیدن به موفقیت را هموارتر ساختند تبریک و شاد باش عرض می کنم.
همچنین جا دارد از تمامی کاربران که زمانی در بین ما حاضر بودند و حال به دلایلی نیستند نیز قدردانی عمل آورم.
در کنار این مسائل تشکر ویژه ای از مدیران محترم سایت به خصوص مدیران بخش هوا و فضا و سایر بخش های نظامی دارم که به حق فعالیت موثر و به منت این عزیزان نقشی بس ارزشمند را در راه پیشرفت سنترال ایفا نموده است به گونه ای که امروزه در سرتاسر تارجهان گستر بحثی نیست که کاملا یا بخشی از آن در این خانه سبز موجود نباشد.
این مسئله در مورد تمامی بخش ها صدق می کند و سرچشمه آن فعالیت بی دریغ تمامی کاربران در هر رشته علمی و اعم آقایان و خانم ها می باشد.
نتیجه آن هم فراهم شدن محیط باز علمی برای بحث هایی منطقی و افزایش دانش مطابق با احترام متقابل است که امیدوارم با کاهش بحث های متفرقه و برخی درگیری ها و دلخوری که نتیجه ای جزء جدا شدن تک تک اعضا سنترال که همانند ارگان های حیاتی بدن می باشد ندارد بهتر به این هدف والا دست یابیم.
توجه به شخصیت افراد و توجه به این موضوع حیاتی که نظر هرکسی در حیطه فعالیت آن شخص محترم است به شرط آنکه زمینه آسیب را فراهم نسازد جلوگیری کننده بسیاری از مسائل بی ارزش و انحرافی است.

به امید آنکه همچنان سنترال کلابز پابرجا باشد و پله های ترقی را یکایک طی کند تا روزی که در بهترین جایگاه خود در ایران و جهان قرار گرفته و از طرفی نیز همه کاربران آن به هر آنچه می خواهند و آرزو دارند برسند و با دستان پر توان خود درخشش ستاره Central Clubs را افسانه ای و به یاد ماندنی کنند.

به امید آن روز...انشالله

موفق و پیروز باشید در پناه خداوند.
یا علی.

Danial.B

:razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 5 بهمن 1388 23:29

سلام به همه کاربران سایت سنترال کلوپ.
وای.وای .وای.
من از پارسال هی روی تقویم نگاه میکردم و روی گوشی اپوینتمنت گذاشتم و ریمایندر و ... که اول از همه تولد سنترال رو تبریک بگم.شانس ما زد گوشیمون خراب شد-تقویمم هم گم شد.ما هم که آلزایمر حاد داریم.یادم رفت.اگه به امضای من توجه کنیدمنو درک میکنید.
اما چندمین نفر هم باشم بازم خوبه.
تولد سنترال کلوپ رو به یگانه عالم منجی ما از این سایت های بی خود و بی محتوا  ... آقا مهدی "مدیر سایت وزین سنترال کلوپ" و تمام اعضای فعال و استند بای و هایبرنیت و ... این سایت تبریک عرض مینمایم
توجه : "اعضایی که با تازگی عضو میشند ممکنه این تعریفات رو به اصطلاح پاچه خواری و خود شیرینی بدونند.اما خودتون 2 هفته فعال توی این سایت کار کنید ببینم اونوقت کی خود شیرینی میکنه !!!   "
تبریک ویژه به کاربران زیر با اهدای گل و شیرینی "شرمنده.تو صورتکها شیرینی نداشت
mahdi 1944

SAMAN    :razz:
coptain pilot   :razz:
sadafg  :razz:
Mil@d  :razz:
HRG  :razz:  
sokuteasemani  :razz:
. :razz:
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » سه شنبه 6 بهمن 1388 01:21

یک سال دیگر هم گذشت  :(  چقدر این دوستی ها زیباست کسانی که اصلا همدیگرو ندیدن و نشنیدن در این جا دور هم جمع شدن و یک خانواده ی بزرگ و زیبارو تشکیل دادن
من هم این اتفاق بزرگ رو به پدر سنترال مهدی و کاربران همیشه گرم و سمیمی سنترال تبریک می گم به امید جهانی شدن و ماندگار شدن سی سی
مهدی جان تولد فرزند اینترنتیت مبارک ! :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
Parsa84, DJ Dani, Mil@d, Reza6662, DTN, moha684, Mahdi Mahdavi, azeRilA, SadafG, MASTER, Mahdi1944, Mohammad 1985, Fariborz, CAPTAIN PILOT, SAMAN, kondol, shola, naghme, nt, @lirez@, noora, JavadRadical, hamed_713, sokuteasemuni

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » سه شنبه 6 بهمن 1388 07:20

مبارکه مبارکه :grin:  :)  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
تقدیم به هم دوستان عزیز

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
wild-bear, Reza6662, DTN, moha684, shola, DJ Dani, azeRilA, Mahdi Mahdavi, Parsa84, SadafG, MASTER, Mahdi1944, Mohammad 1985, Fariborz, CAPTAIN PILOT, SAMAN, kondol, naghme, nt, @lirez@, noora, Professional, JavadRadical, hamed_713

Captain

Captain

no avatar
67

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 17:12

آرشيو سپاس: 579 مرتبه در 56 پست

توسط Capello » سه شنبه 6 بهمن 1388 18:56

انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی  و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

به امید روزهای بهتر برای تمام انجمنها و سایت های ایرانی .

مدیریت انجمن هوافضای ایران Aerospacetalk.ir
http://www.aerospacetalk.ir/forum

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Capello تشکر کرده اند:
wild-bear, Mil@d, Parsa84, MASTER, oweiys, Mahdi1944, SadafG, Mohammad 1985, Fariborz, CAPTAIN PILOT, SAMAN, kondol, shola, DTN, Reza6662, DJ Dani, naghme, nt, @lirez@, Mahdi Mahdavi, noora, ARafiee, Professional, JavadRadical, Mohsen1001, علي., sokuteasemuni

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1208

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » سه شنبه 6 بهمن 1388 19:27

درود بر یاران گرامی ...
میدونم که خیلی وقته نیستم و شاید کمی کمرنگ شدم
به هر روی وظیفه ی خودم دونستم از ژرفای دل روز میلاد خانه ی سبزمان را شادباش بگم و برای خانه و همه ی افراد خانه آرزوی سلامتی و پیروزی دارم.
شاد زی مهرافزون
:razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
wild-bear, oweiys, Mil@d, Mahdi1944, SadafG, Fariborz, CAPTAIN PILOT, SAMAN, kondol, shola, DTN, ganjineh, Reza6662, DJ Dani, naghme, nt, Mahdi Mahdavi, Mohammad 1985, noora, azeRilA, Professional, JavadRadical, hamed_713, sokuteasemuni

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4262

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 6 بهمن 1388 21:07

Capello نوشته است:انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی  و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

من دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم به پیشنهاد خود شما از هوافضا اومدم اینجا ! منتها بعد از 4 سال از استخدام  در سنترال هنوز حقوقم کمه و معادل کاربران معمولی هست ! اگه هوافضا مونده بودم الان حداقل برجی 3 تومن حقوقم بود !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
wild-bear, Parsa84, Mil@d, Mahdi1944, Fariborz, CAPTAIN PILOT, SAMAN, kondol, Capello, DTN, Reza6662, DJ Dani, naghme, SadafG, nt, @lirez@, Mahdi Mahdavi, MASTER, achachi98, azeRilA, Professional, JavadRadical

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

توسط ganjineh » چهارشنبه 7 بهمن 1388 10:43

من هم به نوبه خود این مناسبت فرخنده را به دوستان و مدیران بالاخص مدیریت محترم این سایت اقای مهدی عظیمی تبریک گفته و ارزوی توفیق روز افزون را برای دوستان و این سایت دارم .
این سایت طی این مدت دستخوش حوادثهای زیادی بود که با تدبیر و تلاش مدیران مخصوصا مدیر اصلی سایت همگی ختم به خیر شد و توانست تا این لحظه به روند رو به جلو سایت را ادامه دهد و ان شاء اله در روزهای اتی هم چنین باشد تا دوستان پایگاهی را که با دلخوشی به ان سر زده و دوستان زیادی پیدا کرده اند را بتوانند حفظ کرده و با اشتیاق بیشتر و بهتری حضور یابند...
بنده از اینکه بیشتر زمان حضور خود را در این سایت زیر سایه رحمت مدیریت سایت بودم و تا دو سه ماه پیش لیاقت حضور در جمع مدیران ارشد را داشتم وظیفه خود می دانم که از زحمات پاینده و بی وقفه جناب مهدی عظیمی تشکری ویژه داشته باشم  :(  :razz:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
wild-bear, Mahdi1944, SAMAN, DTN, CAPTAIN PILOT, Mil@d, Reza6662, DJ Dani, naghme, حسن2568, SadafG, Fariborz, nt, @lirez@, Mahdi Mahdavi, MASTER, Mohammad 1985, achachi98, azeRilA, Professional, JavadRadical, hamed_713, sokuteasemuni

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » چهارشنبه 7 بهمن 1388 18:56

Mohammad 1985 نوشته است:
Capello نوشته است:انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی  و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

من دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم به پیشنهاد خود شما از هوافضا اومدم اینجا ! منتها بعد از 4 سال از استخدام  در سنترال هنوز حقوقم کمه و معادل کاربران معمولی هست ! اگه هوافضا مونده بودم الان حداقل برجی 3 تومن حقوقم بود !
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
wild-bear, oweiys, CAPTAIN PILOT, shola, SadafG, Parsa84, Fariborz, Mohammad 1985, nt, Mahdi Mahdavi, MASTER, SAMAN, Mahdi1944, achachi98, azeRilA, DJ Dani, Professional, JavadRadical, hamed_713

بعدي