تولد 4 سالگی Centralclubs...!

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

تولد 4 سالگی Centralclubs...!

پست توسط Mil@d » دو شنبه 5 بهمن 1388, 6:54 pm

عقربه های ساعت 10 دقیقه 8 را نشان میده!جمعه شب 7 بهمن 84 است و امتحانات پایان ترم هم تموم شد! هوای شیراز هم سرده!یوزر مهدی 1944 به نیت سال اختراع کامپیوتر ساخته میشه و سنترال افتتاح میشه!آخیش!آروزی چند ساله ام رو برآورده کردم!وای حالا باید بیفتم دنبال جذب کاربر!رضا میای؟باشه مهدی!هوافضا شروع میشه!محمد 1985 هم سر و کله اش پیدا میشه!سایت هنوز جمعیت چندانی نداره و بیشتر به یک محفل خانوادگی و خودمونی شبیه است!چند ماه میگذره تا اینکه فریبرز و شهریار و یاسر و محمد حسین و سایر اکیپ مقاله نویس میان!آرمان هم پایه رضا میشه! و پس از حدود 2 سال تلاش و زحمت سنترال به یک سایت معروف تبدیل میشه!به خصوص ایندکس شدن ها در سرچ انجین ها و مطالب نظامی بکر و همچنین بالا رفتن در آلکسا!جمعیت سایت چندین هزار نفر میشه و انبوهی از علاقه مندان به مسائل نظامی و فرهنگی و علمی دور هم جمع میشن!در اواخر پاییز 86 دنبال یک تحقیق میگردم تو سی سی جوابمو می گیرم و عضو میشم! ولی تا مدتها خودمو رو نمیکنمتصویر(نوشابه رو داشته باشینتصویر)!جو نظامی و مردانه سایت خانم ها رو فراری میده!تا اینکه به مرور بخش های خانم پسند هم اضافه میشه و اونها یک سهمی برای خودشون دیگه دارند!بر اثر برخی شیطنت ها و زیاده روی کمیته مصادیق سی سی در آبان 87 پیلتر میشه!در سال 88 سی سی پوست میندازه و کاربران جدید و خوش ذوقی جای نسل قبلی که دیگه حال و وقت چندانی برای نوشتن ندارند میگیره! و سی سی میشه همین چیزی که الان روبروتون دارین می بینین!یک سایت متنوع که ذائقه های مختلف رو در برمیگیره!با نشستن اکثر کاربران سرشناس بر روی صندلی داغ بازجویی ارتباط عاطفی دوستان قوی تر و با شناخت بهتری که از هم پیدا کردند بسیاری از پیش داوری های غلط و عجولانه برطرف شد!
4 سال از عمر ما و سی سی میگذره!خیلی ها با سی سی دانشجو شدند و الان فارغ التحصیل و یا در حال فارغ التحصیل اند!خیلی ها دانشجو بودند و در اواسط کار به خدمت رفتند و الان با کارت نشستن پشت سی سی!خیلی ها مجرد بودند و الان با خانوم بچه میان سی سی!
آرشیو سی سی یک خاطره شیرین از دوان طلایی سن اکثریت کاربران(18 تا 25) خواهد ماند!

حالا چند تا سوال مدل صندلی داغی تصویر از آقا مهدی به مناسبت سالروز ولادت باسعادت سنترال! تصویر

اگر هم قبلا جواب دادی اینجا کمی مفصل تر و با حاشیه تر بگو دوستان تازه وارد هم مشتاقند!

1.به ما از اوضاع احوال ساعت 19:51 جمعه 7 بهمن بگو!(خلاصه قبول نیست!)

2. جمع و جور کردن کاربران اولیه که خیلی هاشون الان در جمع ما نیستند و البته بعضی ها هم هنوز هستند و حال و هوای آن روزهای سایت!

3.روزی که فیل شدیم د رلحظات اول حالت ناامیدی و شوک بهت دست داد یا خونسرد بودی؟

4.یک تصویر گویا از این 4 سال که گذشت و همین الان و نگاهت به آینده!

5.شاد زی مهر افزون!

راستی اینم کیک تولد 4 سالگی سنترال!دوستان کنترل کنند اجازه بدن آقا مهدی شمع رو فوت کنه بعد میل کنند!تصویرتصویر

تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on Mil@d, ويرايش شده در 0.
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21356 بار

Re: تولد 4 سالگی Centralclubs...!

پست توسط SAMAN » دو شنبه 5 بهمن 1388, 7:42 pm

Mahdi1944 نوشته شده:ورود شما رو به اين سايت خوش‌امد مي‌گم :D

ارسال شده در: جمعه 7 بهمن 1384 20:28

این از اولین پست های آقا مهـــــــــدی در اولین روز های افتتاح سایت هست. تصویر تصویر

منم تبریک میگم , قلبا" تصویر تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » دو شنبه 5 بهمن 1388, 8:14 pm

سلام آقا مهدی عزیز ::sh
سلام به همه ی بچه های خون گرم سی سی ::ns
سلام به همه و همه :-)
من هم به نوبه ی خودم این تولد 4 سالگی رو به همه بچه های سی سی بخصوص مدیران و بخصوص بخصوص آقا مهدی عزیز تبریک می گم :-)
امیدوارم سی سی روز به روز پرمخاطب تر بشه و آرزوی موفقیت به شما و مدیران :L:L

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani » دو شنبه 5 بهمن 1388, 10:39 pm

با سلام به تمام کاربران محترم انجمن سنترال کلابز...

:razz: :razz: :razz:

بنده نیز 4 ساله شدن سی سی و این تولد فرخنده و مبارک را به تمام کاربران محترم به خصوص دوست قدیمی ام آقا مهدی مدیریت سایت و سایر عزیزانی که هر کدام در رسیدن انجمن به این مقام و منزلت نقش داشتند و با تلاش خود راه رسیدن به موفقیت را هموارتر ساختند تبریک و شاد باش عرض می کنم.
همچنین جا دارد از تمامی کاربران که زمانی در بین ما حاضر بودند و حال به دلایلی نیستند نیز قدردانی عمل آورم.
در کنار این مسائل تشکر ویژه ای از مدیران محترم سایت به خصوص مدیران بخش هوا و فضا و سایر بخش های نظامی دارم که به حق فعالیت موثر و به منت این عزیزان نقشی بس ارزشمند را در راه پیشرفت سنترال ایفا نموده است به گونه ای که امروزه در سرتاسر تارجهان گستر بحثی نیست که کاملا یا بخشی از آن در این خانه سبز موجود نباشد.
این مسئله در مورد تمامی بخش ها صدق می کند و سرچشمه آن فعالیت بی دریغ تمامی کاربران در هر رشته علمی و اعم آقایان و خانم ها می باشد.
نتیجه آن هم فراهم شدن محیط باز علمی برای بحث هایی منطقی و افزایش دانش مطابق با احترام متقابل است که امیدوارم با کاهش بحث های متفرقه و برخی درگیری ها و دلخوری که نتیجه ای جزء جدا شدن تک تک اعضا سنترال که همانند ارگان های حیاتی بدن می باشد ندارد بهتر به این هدف والا دست یابیم.
توجه به شخصیت افراد و توجه به این موضوع حیاتی که نظر هرکسی در حیطه فعالیت آن شخص محترم است به شرط آنکه زمینه آسیب را فراهم نسازد جلوگیری کننده بسیاری از مسائل بی ارزش و انحرافی است.

به امید آنکه همچنان سنترال کلابز پابرجا باشد و پله های ترقی را یکایک طی کند تا روزی که در بهترین جایگاه خود در ایران و جهان قرار گرفته و از طرفی نیز همه کاربران آن به هر آنچه می خواهند و آرزو دارند برسند و با دستان پر توان خود درخشش ستاره Central Clubs را افسانه ای و به یاد ماندنی کنند.

به امید آن روز...انشالله

موفق و پیروز باشید در پناه خداوند.
یا علی.

Danial.B

:razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » دو شنبه 5 بهمن 1388, 11:29 pm

سلام به همه کاربران سایت سنترال کلوپ.
وای.وای .وای.
من از پارسال هی روی تقویم نگاه میکردم و روی گوشی اپوینتمنت گذاشتم و ریمایندر و ... که اول از همه تولد سنترال رو تبریک بگم.شانس ما زد گوشیمون خراب شد-تقویمم هم گم شد.ما هم که آلزایمر حاد داریم.یادم رفت.اگه به امضای من توجه کنیدمنو درک میکنید.
اما چندمین نفر هم باشم بازم خوبه.
تولد سنترال کلوپ رو به یگانه عالم منجی ما از این سایت های بی خود و بی محتوا ... آقا مهدی "مدیر سایت وزین سنترال کلوپ" و تمام اعضای فعال و استند بای و هایبرنیت و ... این سایت تبریک عرض مینمایم
توجه : "اعضایی که با تازگی عضو میشند ممکنه این تعریفات رو به اصطلاح پاچه خواری و خود شیرینی بدونند.اما خودتون 2 هفته فعال توی این سایت کار کنید ببینم اونوقت کی خود شیرینی میکنه !!! تصویر "
تبریک ویژه به کاربران زیر با اهدای گل و شیرینی "شرمنده.تو صورتکها شیرینی نداشت
mahdi 1944 تصویر

SAMAN :razz:
coptain pilot :razz:
sadafg :razz:
Mil@d :razz:
HRG :razz:
sokuteasemani :razz:
. :razz:
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3544 بار

پست توسط sand_fighter » سه شنبه 6 بهمن 1388, 1:21 am

یک سال دیگر هم گذشت :( چقدر این دوستی ها زیباست کسانی که اصلا همدیگرو ندیدن و نشنیدن در این جا دور هم جمع شدن و یک خانواده ی بزرگ و زیبارو تشکیل دادن
من هم این اتفاق بزرگ رو به پدر سنترال مهدی و کاربران همیشه گرم و سمیمی سنترال تبریک می گم به امید جهانی شدن و ماندگار شدن سی سی
مهدی جان تولد فرزند اینترنتیت مبارک ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14093 بار
تماس:

پست توسط RAHVAR » سه شنبه 6 بهمن 1388, 7:20 am

مبارکه مبارکه :grin: :) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
تقدیم به هم دوستان عزیز
تصویر
تصویر
   تصویر     

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 503 بار
تماس:

پست توسط Capello » سه شنبه 6 بهمن 1388, 6:56 pm

انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

به امید روزهای بهتر برای تمام انجمنها و سایت های ایرانی .

مدیریت انجمن هوافضای ایران Aerospacetalk.ir
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 6 بهمن 1388, 7:27 pm

درود بر یاران گرامی ...
میدونم که خیلی وقته نیستم و شاید کمی کمرنگ شدم
به هر روی وظیفه ی خودم دونستم از ژرفای دل روز میلاد خانه ی سبزمان را شادباش بگم و برای خانه و همه ی افراد خانه آرزوی سلامتی و پیروزی دارم.
شاد زی مهرافزون
:razz:
شاد زی مهر افزون ...

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12008 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 6 بهمن 1388, 9:07 pm

Capello نوشته شده:انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

من دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم به پیشنهاد خود شما از هوافضا اومدم اینجا ! منتها بعد از 4 سال از استخدام در سنترال هنوز حقوقم کمه و معادل کاربران معمولی هست ! اگه هوافضا مونده بودم الان حداقل برجی 3 تومن حقوقم بود !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » چهار شنبه 7 بهمن 1388, 10:43 am

من هم به نوبه خود این مناسبت فرخنده را به دوستان و مدیران بالاخص مدیریت محترم این سایت اقای مهدی عظیمی تبریک گفته و ارزوی توفیق روز افزون را برای دوستان و این سایت دارم .
این سایت طی این مدت دستخوش حوادثهای زیادی بود که با تدبیر و تلاش مدیران مخصوصا مدیر اصلی سایت همگی ختم به خیر شد و توانست تا این لحظه به روند رو به جلو سایت را ادامه دهد و ان شاء اله در روزهای اتی هم چنین باشد تا دوستان پایگاهی را که با دلخوشی به ان سر زده و دوستان زیادی پیدا کرده اند را بتوانند حفظ کرده و با اشتیاق بیشتر و بهتری حضور یابند...
بنده از اینکه بیشتر زمان حضور خود را در این سایت زیر سایه رحمت مدیریت سایت بودم و تا دو سه ماه پیش لیاقت حضور در جمع مدیران ارشد را داشتم وظیفه خود می دانم که از زحمات پاینده و بی وقفه جناب مهدی عظیمی تشکری ویژه داشته باشم :( :razz:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4293 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » چهار شنبه 7 بهمن 1388, 6:56 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:
Capello نوشته شده:انجمن هوافضا Aerospacetalk.ir هم چهارمین سالگرد تولد پربار سایت وزین و پرمحتوای Central Clubs را به مدیریت محترم جناب مهدی و تمام کاربران محترم و نمونه این انجمن زیبا تبریک می گوید .

من دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم به پیشنهاد خود شما از هوافضا اومدم اینجا ! منتها بعد از 4 سال از استخدام در سنترال هنوز حقوقم کمه و معادل کاربران معمولی هست ! اگه هوافضا مونده بودم الان حداقل برجی 3 تومن حقوقم بود !
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”