در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
462

تشکر کرده: 236 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

انتقاد از CENTRALCLUBS

توسط hermes_PERSIAN » يکشنبه 4 تیر 1391 23:17

دوستان عزیز
من در ظرف این چند سالی که عضو خانه نارنجی هستم  همواره محلی برای  افزایش اطلاعات و  بالا بردن سطح علمی بنده بوده است ولی متاسفانه جو حاکم در بسیاری از مباخثی که اکنون مشاهده می شود تنها محکوم کردن همدیگر و  در برخی موارد حتی توهین و استهزای دوستان در برخی نظرات ارائه شده است.
شاید این برخوردها در برخی فرومها عادی باشد ولی در این سایت سابقه نداشته. از همه دوستان خواهش می کنم حتی در صورت موافق نبودن نظرات ارائه شده  با نظراتشان حرمت سایت و مدیران و دوستان را رعایت کرده و کماکان این سایت را بعنوان یک سایت نمونه و  ارزش مدار پاس دارند.

مجددا از همگی پوزش میخواهم
از مدیران خواهش میکنم در صورت موافق نبودن با پست بنده آنرا حذف کنند.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, Sami 1993, MASTER, كيارش, DJ Dani, ARafiee, mojtabba, ASHKAN95, @lirez@, AGeNiS1, رونین, Shahbaz, m-249, FARSHAD.ADL, airplane, A3eman, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, Pedram.L, nasir irani, dolphine, MRSTAR

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: انتقاد از CENTRALCLUBS

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 4 تیر 1391 23:42

hermes_PERSIAN,  
ممنون از انتقاد به جاي شما  :razz:
در حال بررسي علت و ريشه‌ي اين مشکلات هستيم و به زودي افرادي که عامل اين وضعيت هستند در صورتي که در رفتارشون تجديد نظر نکنند اخراج خواهند شد، به اين کاربران تذکارات لازم داده شده، اميدوارم تغيير رويه دهند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, DJ Dani, MASTER, كيارش, @lirez@, ARafiee, reza4087, Java, sa_baloch_ca, AGeNiS1, dolphine, ASHKAN95, m-249, FARSHAD.ADL, رونین, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, mojtabba, A3eman, SEAFARER, Sami 1993, hermes_PERSIAN

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

Re: انتقاد از CENTRALCLUBS

توسط رونین » يکشنبه 4 تیر 1391 23:59

سلامی به گرمای قلب تو دوست        دلم لحظه ای با دلت روبه روست
   بگو عاشقی تا سلامت کنم                    تمام دلم را به نامت کنم  

کسانی که با گفتار ،نوشتار، سخنان نسنجيده ،رکیک و ناروا موجبات ناراحتي وافسردگي و اذيت و آزار ديگران را فراهم مي كنند قطعا اندیشه و کردار و شخصیت آنان زیر سوال خواهد بود.

كساني كه به مخاطبان خود پرخاش یا توهین مي كنند و ناسپاس مي گويند و يا متاسفانه فحاشي مي كنند ، متجاوزاني هستند كه از نظر تجاوزگری گوي سبقت را از همه متجاوزان به مال و جان و ناموس مردم ربوده اند

البته منظورمن به کسانیست که با نادانی و جهالت موجب ناراحتی اشخاص میشوند و کاری جر اذیت و آزار ندارند نه افرادی که تقاضای توضیح در مورد یک موضوع یا یک منبع یا......... را دارند.
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
ASHKAN95, mojtabba, MASTER, dolphine, m-249, ARafiee, Sami 1993, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, DJ Dani, A3eman, nasir irani, FARSHAD.ADL, typhoon, FREE MAN, Mahdi Mahdavi, reza4087, hermes_PERSIAN, Java, @lirez@, Mahdi1944