انتقاد از CENTRALCLUBS

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1793 بار

انتقاد از CENTRALCLUBS

پست توسط hermes_PERSIAN » دو شنبه 5 تیر 1391, 12:17 am

دوستان عزیز
من در ظرف این چند سالی که عضو خانه نارنجی هستم همواره محلی برای افزایش اطلاعات و بالا بردن سطح علمی بنده بوده است ولی متاسفانه جو حاکم در بسیاری از مباخثی که اکنون مشاهده می شود تنها محکوم کردن همدیگر و در برخی موارد حتی توهین و استهزای دوستان در برخی نظرات ارائه شده است.
شاید این برخوردها در برخی فرومها عادی باشد ولی در این سایت سابقه نداشته. از همه دوستان خواهش می کنم حتی در صورت موافق نبودن نظرات ارائه شده با نظراتشان حرمت سایت و مدیران و دوستان را رعایت کرده و کماکان این سایت را بعنوان یک سایت نمونه و ارزش مدار پاس دارند.

مجددا از همگی پوزش میخواهم
از مدیران خواهش میکنم در صورت موافق نبودن با پست بنده آنرا حذف کنند.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: انتقاد از CENTRALCLUBS

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 5 تیر 1391, 12:42 am

,
ممنون از انتقاد به جاي شما :razz:
در حال بررسي علت و ريشه‌ي اين مشکلات هستيم و به زودي افرادي که عامل اين وضعيت هستند در صورتي که در رفتارشون تجديد نظر نکنند اخراج خواهند شد، به اين کاربران تذکارات لازم داده شده، اميدوارم تغيير رويه دهند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

Re: انتقاد از CENTRALCLUBS

پست توسط رونین » دو شنبه 5 تیر 1391, 12:59 am

سلامی به گرمای قلب تو دوست دلم لحظه ای با دلت روبه روست
بگو عاشقی تا سلامت کنم تمام دلم را به نامت کنم

تصویر تصویر

کسانی که با گفتار ،نوشتار، سخنان نسنجيده ،رکیک و ناروا موجبات ناراحتي وافسردگي و اذيت و آزار ديگران را فراهم مي كنند قطعا اندیشه و کردار و شخصیت آنان زیر سوال خواهد بود.

كساني كه به مخاطبان خود پرخاش یا توهین مي كنند و ناسپاس مي گويند و يا متاسفانه فحاشي مي كنند ، متجاوزاني هستند كه از نظر تجاوزگری گوي سبقت را از همه متجاوزان به مال و جان و ناموس مردم ربوده اند 

البته منظورمن به کسانیست که با نادانی و جهالت موجب ناراحتی اشخاص میشوند و کاری جر اذیت و آزار ندارند نه افرادی که تقاضای توضیح در مورد یک موضوع یا یک منبع یا......... را دارند.
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”