در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 بهمن 1393 20:45

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: انتقال داده ها بازی clash of clans

توسط master-joint » سه شنبه 12 اسفند 1393 18:27

Mahdi1944 نوشته است:master-joint,  
خوب دقيقا Gapps اصلاح شده كه براي گوشي‌ G3 ارائه كردم رو ميتونيد براي اين گوشي هم استفاده كنيد. كافيه اون رو با كاستوم ريكاوري نصب كنيد، بعد از اون گوشي بايد فكتوري ريست بشه و بعد از اون به راحتي Google Play Services‌ نصب ميشه

ببخشید لینک دانلود Gapps متناسب با دستگاه G3 رو از کجا باید پیدا کنم؟

ضمن اینکه با ریست فکتوری کل بازی با دیتاهاش پاک میشه، دلیل اصلی من از نصب گوگل پلی سروایس، سیو کردن این بازی هست.

اگر ممکن هست در مورد کاستوم ریکاوری هم یک توضیح اجمالی بفرمایید و اینکه چگونه می توانم برنامه مذکور رو با کاستوم ریکاوری نصب کنم؟

سپاس گزارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10172 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 12 اسفند 1393 19:59

master-joint,  
از اين لينك
glx-t107072.html
براي اينكه اطلاعات شما از بين نره، ميتونيد از اونها با Go Backup پشتيبان تهيه كنيد. البته ميتونيد بعد از نصب gapps تست كنيد شايد بدون فكتوري ريست هم روي گوشي شما كار كنه، اما معمولا نياز هست كه مستر ريست بشه تا Google Play Services نصب بشه. البته براي اينكه از ديتاي برنامه‌ها بتونيد بكاپ تهيه كنيد، اول بايد گوشي روت بشه كه اون هم با نصب SuperSU از طريق TWRP قابل انجام هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 بهمن 1393 20:45

توسط master-joint » چهارشنبه 13 اسفند 1393 03:16

از اين لينك
glx-t107072.html
براي اينكه اطلاعات شما از بين نره، ميتونيد از اونها با Go Backup پشتيبان تهيه كنيد. البته ميتونيد بعد از نصب gapps تست كنيد شايد بدون فكتوري ريست هم روي گوشي شما كار كنه، اما معمولا نياز هست كه مستر ريست بشه تا Google Play Services نصب بشه. البته براي اينكه از ديتاي برنامه‌ها بتونيد بكاپ تهيه كنيد، اول بايد گوشي روت بشه كه اون هم با نصب SuperSU از طريق TWRP قابل انجام هست

متشکرم بابت راهنمایی های خوبتون.

فقط در اینترنت دو نسخه از برنامه SuperSU موجود هست، یکی SuperSU + Unlocker و دیگری نسخه مخصوص فلش از ریکاوری هست.

میشه بفرمایید کدوم رو باید نصب کنم؟

ضمناً موضوعی مبنی بر آموزش نصب این برنامه و روت کردن با TWRP در تاپیک ها قبلاً مطرح شده؟

سپاس گزارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10172 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 اسفند 1393 07:01

master-joint,  
خواهش ميكنم
شما بايد نسخه مخصوص ريكاوري رو دانلود كنيد كه هميشه آخرين نسخه‌ي اون رو از اين لينك ميتونيد دريافت كنيد
http://download.chainfire.eu/supersu

در بخش GLX به طور كامل نحوه‌ي نصب كاستوم ريكاوري توضيح داده شده. آموزشهاي مطرح شده در اون بخش رو دنبال كنيد به راحتي قادر به اين كار خواهيد بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1394 15:03

توسط amirrezankhz » شنبه 23 خرداد 1394 15:09

master-joint نوشته است:
گوشي شما چه مدلي و چه نسخه‌اي از اندرويد رو داره؟ چون براي نسخه‌هاي 4.4 به بالا، ديگه نيازي به Gapps نيست و به راحتي روي اونها Google Play Service نصب ميشه. اما اگر نسخه‌ي قديمي تر هست، بايد Gapps نسخه‌ي سازگار رو پيدا كرده و با استفاده از كاستوم ريكاوري‌هايي مثل TWRP, CWM‌و امثال اون نصب كنيد

آقا مهدی،

دستگاهم GLX و مدلش G4 nfc یا همون G4+ هست. نسخه سیستم عامل هم تو گوشی 4.1.1 نوشته شده. با این حال برنامه گوگل پلی سرویس هر نسخه ایش رو امتحان کردم نصب نشده و با پیغام خطا مواجه شدم.

شما چی صلاح میدونید؟

سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان کارای دوستان که گفتنو نکن.بزار خیالتو راحت کنم که هیچ راهی برای نصب google play service  و سیو کردن اکانتت نیس.
من خودم با glx g4  همه راهارو امتحان کردک و نتیجه نگرفتم.

قبلي