انتقال داده ها بازی clash of clans

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

پست توسط فرزاد علیرضازاده » سه شنبه 28 مرداد 1393, 4:46 pm

http://www.centralclubs.com/-u-u321998/

با سلام
من گوشی GLX snowy دارم و بازی جنگ قبیله ها ( clash of clans ) رو بازی میکنم ولی حالا یه گوشی GLX spider 1 گرفتم میخوام ادامه بازی رو اونجا منتقل کنم ولی متاسفانه هر کاری میکنم از طریق google play بازی رو سیو کنم نمیشه پیام میده این گوشی خدمات گوگل پلی رو پشتیبانی نمیکنه لطفا اگه از راه دیگه ای میشه داده های بازی رو سیو کرد و به گوشی جدید انتقال داد راهنمایی کنید . با تشکر

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار
تماس:

Re: انتقال داده ها بازی clash of clans

پست توسط Karim1504 » سه شنبه 28 مرداد 1393, 11:08 pm

تو بازار google play service را سرچ کن و نصب کن و اگر نصبه آپدیتش کن... مشکل عدم سینک شدن حل میشه :D
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط فرزاد علیرضازاده » پنج شنبه 30 مرداد 1393, 3:33 pm

این کار رو کردم google play service اپدیت جدیدش هم هست ولی وقتی تو تنظیمات برنامه میرم میگه این برنامه توسط گوشی شما پشتیبانی نمیشه برای همین کاری نمیتونم بکنم راه حل دیگه ای میخوام .

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 » جمعه 31 مرداد 1393, 11:54 pm

داداش بعد از جستجو یه جا خوندم که یکی از معایب گوشی شما اینه:

عدم نصب برنامه مکمل گوگل Google Play Service که باعث از کار افتادن برخی از خدمات گوگل از جمله Hangouts , Google Play ,Google Plus و Navigatore در برنامه Google Maps میشه. که من به شخصه هم از شرکت GLX و هم سایتهای معتبر تخصصی آندروید پیگیری کردم که علت این عدم نصب یرنامه Google Play Service فیلتر کردن کاربران ایرانی این سرویس مخصوصا کاربران محصولات GLX از طرف Google میباشد که برای رفع این نقص GLX باید با Google مذاکره کند.

حقیقتش من خودم تا حالا این مدل گوشی شما را نداشتم و به این مشکل شما برنخوردم... هر گاه با گوگل پلی به مشکل برخوردم با اپدیت گوگل پلی مشکل حل شده ;)
موفق باشید
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

پست توسط mohammadreza805 » شنبه 1 شهریور 1393, 7:13 pm

این رو دانلود کن وبرنامه ها رو روی گوشیت نصب کن و بعد دوباره امتحان کن

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 5 شهریور 1393, 6:12 pm

,
در مورد گوگل پلي، بايد گوشي شما حتما Gapps رو نصب داشته باشه و روت شده باشه. بعد هم Google Play Service نصب باشه و اگر باز هم نشد، نياز هم نسخه‌ي پچ شده مارکت رو نصب کنيد. اما راه ساده‌تري هم هست، اونم اينکه از برنامه و ديتا و کش اون با Go Backup پشتيبان تهيه کرده و به گوشي جديد منتقل کنيد (يعني در گوشي جديد هم برنامه Go backup رو نصب کرده و فولدر بکاپ اون رو به مموري گوشي جديد منتقل کرده و با برنامه اون رو ريستور کنيد، به اين شکل برنامه با تمام اجزاي اون به گوشي جديد منتقل ميشه و ديگه نيازي به ذخيره به صورت کلود نيست. البته اين روش هم نياز به روت داره)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط aminyt6 » یک شنبه 27 مهر 1393, 6:32 pm

من هم مشکل این دوست عزیزو با گوشی اسنویی دارم هیچ کدوم از روش های دوستان هم عملی نیست هرچند بار گوگل پلی رو اپ میکنم همین وضعه گوشی رو با هر نرم افزاری که بگین روت کردم ولی روت هم نمی شه اگه واقعا را هکار درست دارین بگین من بد جور به سیو این بازی نیازمندم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 2 آذر 1393, 6:22 pm

,
روشي كه من توصيح دادم رو انجام داديد؟ من دقيقا با اين كار روي تمام گوشي‌هاي GLX كه تا به حال به دستم رسيده اين رو نصب كردم ...

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط master-joint » شنبه 2 اسفند 1393, 5:45 pm

Mahdi1944 نوشته شده:در مورد گوگل پلي، بايد گوشي شما حتما Gapps رو نصب داشته باشه و روت شده باشه. بعد هم Google Play Service نصب باشه و اگر باز هم نشد، نياز هم نسخه‌ي پچ شده مارکت رو نصب کنيد. اما راه ساده‌تري هم هست، اونم اينکه از برنامه و ديتا و کش اون با Go Backup پشتيبان تهيه کرده و به گوشي جديد منتقل کنيد (يعني در گوشي جديد هم برنامه Go backup رو نصب کرده و فولدر بکاپ اون رو به مموري گوشي جديد منتقل کرده و با برنامه اون رو ريستور کنيد، به اين شکل برنامه با تمام اجزاي اون به گوشي جديد منتقل ميشه و ديگه نيازي به ذخيره به صورت کلود نيست. البته اين روش هم نياز به روت داره)

با سلام و خسته نباشید ، آقا مهدی احتراماً از شما تقاضا دارم تا

اگر ممکن هست مراحل روت دستگاه و نصب Gapps را با جزئیات بیشتر توضیح بفرمایید.

ضمن اینکه خواستم بدانم، با روت کردن دستگاه، آیا اطلاعات روی حافظه دستگاه پاک می شود یا خیر.

سپاس گزارم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 3 اسفند 1393, 9:43 am

,
گوشي شما چه مدلي و چه نسخه‌اي از اندرويد رو داره؟ چون براي نسخه‌هاي 4.4 به بالا، ديگه نيازي به Gapps نيست و به راحتي روي اونها Google Play Service نصب ميشه. اما اگر نسخه‌ي قديمي تر هست، بايد Gapps نسخه‌ي سازگار رو پيدا كرده و با استفاده از كاستوم ريكاوري‌هايي مثل TWRP, CWM‌و امثال اون نصب كنيد

New Member

پست توسط master-joint » دو شنبه 11 اسفند 1393, 11:07 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
گوشي شما چه مدلي و چه نسخه‌اي از اندرويد رو داره؟ چون براي نسخه‌هاي 4.4 به بالا، ديگه نيازي به Gapps نيست و به راحتي روي اونها Google Play Service نصب ميشه. اما اگر نسخه‌ي قديمي تر هست، بايد Gapps نسخه‌ي سازگار رو پيدا كرده و با استفاده از كاستوم ريكاوري‌هايي مثل TWRP, CWM‌و امثال اون نصب كنيد

آقا مهدی،

دستگاهم GLX و مدلش G4 nfc یا همون G4+ هست. نسخه سیستم عامل هم تو گوشی 4.1.1 نوشته شده. با این حال برنامه گوگل پلی سرویس هر نسخه ایش رو امتحان کردم نصب نشده و با پیغام خطا مواجه شدم.

شما چی صلاح میدونید؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 12 اسفند 1393, 5:28 pm

,
خوب دقيقا Gapps اصلاح شده كه براي گوشي‌ G3 ارائه كردم رو ميتونيد براي اين گوشي هم استفاده كنيد. كافيه اون رو با كاستوم ريكاوري نصب كنيد، بعد از اون گوشي بايد فكتوري ريست بشه و بعد از اون به راحتي Google Play Services‌ نصب ميشه

ارسال پست

بازگشت به “Android App”