در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 24 مرداد 1393 07:02

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

انتقال داده ها بازی clash of clans

توسط فرزاد علیرضازاده » سه شنبه 28 مرداد 1393 15:46

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

با سلام
من گوشی GLX snowy دارم و بازی جنگ قبیله ها ( clash of clans ) رو بازی میکنم ولی حالا یه گوشی GLX spider 1 گرفتم میخوام ادامه بازی رو اونجا منتقل کنم ولی متاسفانه هر کاری میکنم از طریق google play بازی رو سیو کنم نمیشه پیام میده این گوشی خدمات گوگل پلی رو پشتیبانی نمیکنه لطفا اگه از راه دیگه ای میشه داده های بازی رو سیو کرد و به گوشی جدید انتقال داد راهنمایی کنید . با تشکر

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

Re: انتقال داده ها بازی clash of clans

توسط Karim1504 » سه شنبه 28 مرداد 1393 22:08

تو بازار google play service را سرچ کن و نصب کن و اگر نصبه آپدیتش کن... مشکل عدم سینک شدن حل میشه  :D
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

جمعه 24 مرداد 1393 07:02

توسط فرزاد علیرضازاده » پنج شنبه 30 مرداد 1393 14:33

این کار رو کردم google play service اپدیت جدیدش هم هست ولی وقتی تو تنظیمات برنامه میرم میگه این برنامه توسط گوشی شما پشتیبانی نمیشه برای همین کاری نمیتونم بکنم راه حل دیگه ای میخوام .

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » جمعه 31 مرداد 1393 22:54

داداش بعد از جستجو یه جا خوندم که یکی از معایب گوشی شما اینه:

عدم نصب برنامه مکمل گوگل Google Play Service که باعث از کار افتادن برخی از خدمات گوگل از جمله Hangouts , Google Play ,Google Plus و Navigatore در برنامه Google Maps میشه. که من به شخصه هم از شرکت GLX و هم سایتهای معتبر تخصصی آندروید پیگیری کردم که علت این عدم نصب یرنامه Google Play Service ف_*ل_ن*__ر کردن کاربران ایرانی این سرویس مخصوصا کاربران محصولات GLX از طرف Google میباشد که برای رفع این نقص GLX باید با Google مذاکره کند.

حقیقتش من خودم تا حالا این مدل گوشی شما را نداشتم و به این مشکل شما برنخوردم... هر گاه با گوگل پلی به مشکل برخوردم با اپدیت گوگل پلی مشکل حل شده ;)
موفق باشید
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
37

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 تیر 1393 10:11

توسط mohammadreza805 » شنبه 1 شهریور 1393 18:13

http://uploadboy.com/d6wxamf3igd7.html
این رو دانلود کن وبرنامه ها رو روی گوشیت نصب کن و بعد دوباره امتحان کن

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10174 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 5 شهریور 1393 17:12

فرزاد علیرضازاده,  
در مورد گوگل پلي، بايد گوشي شما حتما Gapps رو نصب داشته باشه و روت شده باشه. بعد هم Google Play Service نصب باشه و اگر باز هم نشد، نياز هم نسخه‌ي پچ شده مارکت رو نصب کنيد. اما راه ساده‌تري هم هست، اونم اينکه از برنامه و ديتا و کش اون با Go Backup پشتيبان تهيه کرده و به گوشي جديد منتقل کنيد (يعني در گوشي جديد هم برنامه Go backup رو نصب کرده و فولدر بکاپ اون رو به مموري گوشي جديد منتقل کرده و با برنامه اون رو ريستور کنيد، به اين شکل برنامه با تمام اجزاي اون به گوشي جديد منتقل ميشه و ديگه نيازي به ذخيره به صورت کلود نيست. البته اين روش هم نياز به روت داره)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

alibni از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

جمعه 26 اردیبهشت 1393 11:48

توسط aminyt6 » يکشنبه 27 مهر 1393 18:32

من هم مشکل این دوست عزیزو با گوشی اسنویی دارم هیچ کدوم از روش های دوستان هم عملی نیست هرچند بار گوگل پلی رو اپ میکنم همین وضعه گوشی رو با هر نرم افزاری که بگین روت کردم ولی روت هم نمی شه  اگه واقعا را هکار درست دارین بگین من بد جور به سیو این بازی نیازمندم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 18:22

aminyt6,  
روشي كه من توصيح دادم رو انجام داديد؟ من دقيقا با اين كار روي تمام گوشي‌هاي GLX كه تا به حال به دستم رسيده اين رو نصب كردم ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 بهمن 1393 20:45

توسط master-joint » شنبه 2 اسفند 1393 17:45

Mahdi1944 نوشته است:در مورد گوگل پلي، بايد گوشي شما حتما Gapps رو نصب داشته باشه و روت شده باشه. بعد هم Google Play Service نصب باشه و اگر باز هم نشد، نياز هم نسخه‌ي پچ شده مارکت رو نصب کنيد. اما راه ساده‌تري هم هست، اونم اينکه از برنامه و ديتا و کش اون با Go Backup پشتيبان تهيه کرده و به گوشي جديد منتقل کنيد (يعني در گوشي جديد هم برنامه Go backup رو نصب کرده و فولدر بکاپ اون رو به مموري گوشي جديد منتقل کرده و با برنامه اون رو ريستور کنيد، به اين شکل برنامه با تمام اجزاي اون به گوشي جديد منتقل ميشه و ديگه نيازي به ذخيره به صورت کلود نيست. البته اين روش هم نياز به روت داره)

با سلام و خسته نباشید ، آقا مهدی احتراماً از شما تقاضا دارم تا

اگر ممکن هست مراحل روت دستگاه و نصب Gapps را با جزئیات بیشتر توضیح بفرمایید.

ضمن اینکه خواستم بدانم، با روت کردن دستگاه، آیا اطلاعات روی حافظه دستگاه پاک می شود یا خیر.

سپاس گزارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 3 اسفند 1393 09:43

master-joint,  
گوشي شما چه مدلي و چه نسخه‌اي از اندرويد رو داره؟ چون براي نسخه‌هاي 4.4 به بالا، ديگه نيازي به Gapps نيست و به راحتي روي اونها Google Play Service نصب ميشه. اما اگر نسخه‌ي قديمي تر هست، بايد Gapps نسخه‌ي سازگار رو پيدا كرده و با استفاده از كاستوم ريكاوري‌هايي مثل TWRP, CWM‌و امثال اون نصب كنيد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 بهمن 1393 20:45

توسط master-joint » دوشنبه 11 اسفند 1393 23:07

Mahdi1944 نوشته است:master-joint,  
گوشي شما چه مدلي و چه نسخه‌اي از اندرويد رو داره؟ چون براي نسخه‌هاي 4.4 به بالا، ديگه نيازي به Gapps نيست و به راحتي روي اونها Google Play Service نصب ميشه. اما اگر نسخه‌ي قديمي تر هست، بايد Gapps نسخه‌ي سازگار رو پيدا كرده و با استفاده از كاستوم ريكاوري‌هايي مثل TWRP, CWM‌و امثال اون نصب كنيد

آقا مهدی،

دستگاهم GLX و مدلش G4 nfc یا همون G4+ هست. نسخه سیستم عامل هم تو گوشی 4.1.1 نوشته شده. با این حال برنامه گوگل پلی سرویس هر نسخه ایش رو امتحان کردم نصب نشده و با پیغام خطا مواجه شدم.

شما چی صلاح میدونید؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 12 اسفند 1393 17:28

master-joint,  
خوب دقيقا Gapps اصلاح شده كه براي گوشي‌ G3 ارائه كردم رو ميتونيد براي اين گوشي هم استفاده كنيد. كافيه اون رو با كاستوم ريكاوري نصب كنيد، بعد از اون گوشي بايد فكتوري ريست بشه و بعد از اون به راحتي Google Play Services‌ نصب ميشه

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

بعدي