در اين بخش شما ميتوانيد درباره برنامه ها و نرم افزارهاي كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major I

Major I

no avatar
235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

برنامه زمان بندی اتصال اینترنت (Connection Scheduler)

توسط HS368 » سه شنبه 18 مهر 1391 01:24

برنامه ساده و کم حجم برای زمان بندی کردن اتصال اینترنت.
بیشتر برای اونایی بدرد میخوره که مثل من آکانتشون دوتا کانکشن شبانه و روزانه مجزا دارند، و دانلود رایگان می کنند! یا اینکه بخوان در زمان مقرر اتصال به اینترنت وصل یا قطع بشه. به همچین برنامه ای نیاز داشتم، تو نت گشتم برنامه بدرد بخوری پیدا نکردم، این شد که اینو نوشتم. گفتم شاید دیگران هم نیاز داشته باشند گذاشتم اینجا. اگه مشکلی داشت همین جا مطرح کنید تا برطرف کنم. فقط زمان دو تا کانکشن نباید تداخل داشته باشه و اینکه Run as administartor یادتون نره!

دانلود:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
MISSILE, A3eman, nima-rad, abbas.m.k, scientist66, behrad90, Ali$amir, anga2009, ARafiee, Mahdi1944, hamid3pnn, MOHAMMAD_ASEMOONI

Major I

Major I

no avatar
235

تاريخ عضويت

Re: برنامه زمان بندی اتصال اینترنت (Connection Scheduler)

توسط HS368 » چهارشنبه 19 مهر 1391 01:44

یادم رفت بگم که یوزر و پسوورد باید در خود کانکشن ذخیره شده باشه!

یه اشکال کوچیک داشت که برطرف کردم. ورژن جدید:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

hamid3pnn, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mahdi1944, MISSILE, behrad90, scientist66, Ali$amir

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تشکر کرده: 2428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 19 مهر 1391 14:06

سلام علیکم .
دستتون سلامت باشه دوستِ عزیز.
با این برنامه میشه کاری کرد که یک نفر اجباراً فقط روزی 3 ساعت از نت استفاده کنه؟  مثلا صبح از 10  تا 11  و عصر از 5 تا 7 .
اگر بله آیا میشه کاری کرد که نه بتونه تغییرش بده و نه حذفش کنه؟
با تشکر
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

Major I

Major I

no avatar
235

تاريخ عضويت

Re:

توسط HS368 » چهارشنبه 19 مهر 1391 16:19

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:سلام علیکم .
دستتون سلامت باشه دوستِ عزیز.
با این برنامه میشه کاری کرد که یک نفر اجباراً فقط روزی 3 ساعت از نت استفاده کنه؟  مثلا صبح از 10  تا 11  و عصر از 5 تا 7 .
اگر بله آیا میشه کاری کرد که نه بتونه تغییرش بده و نه حذفش کنه؟
با تشکر

میشه همچین برنامه ای ساخت اما این برنامه اینکار نمیکنه!
طرز کار این برنامه این طوری که در زمانی که به صورت سبز نشون داده فعال بودن کانکشن رو تست میکنه اگه قطع شده باشه بلافاصله کانکت میکنه (حتی اگه اینترنتتون به هر دلیلی از طرف isp قطع شده باشه هر 5 ثانیه یه بار چک میکنه تا بالاخره کانکشن وصل بشه)، و در بازه زمانی قرمز اگه کانکشن وصل بشه بلافاصله قطع میکنه! یعنی اگر فعال باشه نمیتونی در بازه زمانی قرمز اون کانکشن مورد نظرت رو کانکت کنی چون بلافاصله برنامه قطعش میکنه. بعد از بستن این پنجره برنامه، برنامه به صورت زیر زمینه کار میکنه و تو قسمت Notification Area میتونید آیکون برنامه ببینید و دوباره بازش کنید و براحتی غیرفعالش کنید یا برنامه رو کامل ببندید! شما میتونید براحتی زمان بندی تغییر بدید و بعد از اون از دکمه set time برای ثبت شدن زمان جدید استفاده کنید.
من این برنامه رو برای نیاز خوم ساختم گفتم دیگران هم استفاده کنند.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

MOHAMMAD_ASEMOONI, behrad90, scientist66, Ali$amir

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3078

تشکر کرده: 2428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 19 مهر 1391 23:24

سلام .
تشکر از پاسختون .

شما میتونین اون برنامه رو که گفتم بسازین ؟
اگر بله , هزبنه اش چقدر میشه ؟
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Major I

Major I

no avatar
235

تاريخ عضويت

توسط HS368 » پنج شنبه 20 مهر 1391 02:13

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:سلام .
تشکر از پاسختون .

شما میتونین اون برنامه رو که گفتم بسازین ؟
اگر بله , هزبنه اش چقدر میشه ؟

هدف شما از این کار چیه؟ یعنی میخواید دسترسی به اینترنت مثلا برای فرزندتون محدود کنید؟! فکر میکنم برنامه های Parental Control  که قابلیت Limit Internet Access داشته باشند این کار رو انجام میدند، نیاز به سفارش ساخت برنامه نیست! یه جستجو در نت بکنید، کرک شده همچین برنامه ای موجوده!

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

MOHAMMAD_ASEMOONI, behrad90, Mahdi1944, scientist66, Ali$amir

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 16 فروردین 1393 20:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mhk791 » شنبه 16 فروردین 1393 22:49

HS368 نوشته است:یادم رفت بگم که یوزر و پسوورد باید در خود کانکشن ذخیره شده باشه!

یه اشکال کوچیک داشت که برطرف کردم. ورژن جدید:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

توی ویندوز 8.1 در قسمت کانکشن اسم کانکشن رو نمیاره ممنون میشم اگه مشکلشو برطرف کنید

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 28 مهر 1393 01:21

توسط msg1 » دوشنبه 28 مهر 1393 01:27

آقا سروری که اپلود کردین لینک دانلود رو نمی ده!!!! :(

hossein0411 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 اسفند 1393 12:11

توسط asgharmasl » پنج شنبه 28 اسفند 1393 12:36

نوع کانکشنو هم مشخص نمیکنه

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 21 خرداد 1392 01:25

توسط omid2s » يکشنبه 3 اردیبهشت 1396 19:13

[quote="HS368"]

بیشتر برای اونایی بدرد میخوره که مثل من آکانتشون دوتا کانکشن شبانه و روزانه مجزا دارند، و دانلود رایگان می کنند! یا اینکه بخوان در زمان مقرر اتصال به اینترنت وصل یا قطع بشه. به همچین برنامه ای نیاز داشتم، تو نت گشتم برنامه بدرد بخوری پیدا نکردم، این شد که اینو نوشتم. گفتم شاید دیگران هم نیاز داشته باشند گذاشتم اینجا. اگه مشکلی داشت همین جا مطرح کنید تا برطرف کنم. فقط زمان دو تا کانکشن نباید تداخل داشته باشه و اینکه Run as administartor یادتون نره!

سلام

واقعا دستت درد نکنه. برنامه ای هست که خیلی واقعا نیازش داشتم.

فقط وقتی Run as administartor  میکنم اصلا اجرا نمیشه.ویندوزم هم  تازه نصب هستش. و Netframe work 4 رو هم نصب داره.
ولی وقتی معمولی اجرا میکنم کار میکنه.

میخاستم بگم کمی این برنامه رو اگر گسترش بدی خیلی خوب میشه.مثلا ساعت هایی که به برنامه میدیم  رو ذخیره کنه که هر بار مجبور نباشیم اونارو دوباره بدیم.
امکانش هست؟

در ضمن روی ویندوز XP اجرا میشه ولی کانکشن ها را نشون نمیده...

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 23 اردیبهشت 1396 21:38

توسط mahdilala » شنبه 23 اردیبهشت 1396 22:16

هر چی تلاش کردم کار نکرد

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 16 مهر 1396 18:22

توسط mohtadifar » يکشنبه 16 مهر 1396 18:44

HS368 نوشته است:

دانلود:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سلام این رو کدو سیستم عامل ها کار میکنه
من روی 7 امتحان کردم، کانکشن ها رو نیاورد.