در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

سوال در مورد مشکل ويندوز با Cooldisk

توسط taktaz » شنبه 20 بهمن 1386 10:19

با سلام،
دوستان اخیرا من با یه مشکلی با کار با Cool disk با وینوز XP بر خوردم و اون اینه که نمیتونم فایلی ر و از اون به کامپیوتر کپی کنم و با خطای زیر مواجه میشم:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

البته cooldisk  رو با کامپوتر های دیگری چک کردم مشکلی نداشت.
با تشکر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب taktaz تشکر کرده اند:
saeedbxvs2

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 بهمن 1386 16:50

taktaz جان
ظاهرا مربوط به عدم شناخت درست توسط پورت USB هست که ميتونه به خاطر عدم اتصال درست cooldisk به سيستم هم باشه، با بقيه پورت‌هاي USB چک کنيد ببينيد مشکل وجود داره يا خير؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
saeedbxvs2

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

توسط taktaz » شنبه 20 بهمن 1386 21:36

Mahdi1944 جان
با تشکر بقيه پورت ها رو چک کردم بازهم همين مشکل هست ضمنا کول ديسک من U3 هست موقعي که به پورت usb وصل ميکنم يه درايو مجازي به اسم u3 system و يه درايو removable  ايجاد ميکنه منتها درايو مجازي u3 system  رو همون اولش خطاي No disk رو ميگيره There is no disk in the drive   و اين خطا رو بارها ميده ولي بعد از چند ثانيه يا دقيقه  درايو
removable  فعال ميشه بعد همون داستاني که در بالا گفتم اتفاق ميفته وامکان کپي از روي کول ديسک ندارم جالب اينکه ميتونم داخلش کپي کنم ولي برعکس نميشه يه بار هم ويندوز رو repair کردم ولي مشکل حل نشد.
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 بهمن 1386 23:37

taktaz جان
مشکل قطعا به عدم اتصال درست بين ديسک و USB هست، حال يا مشکل از ديسک شما هست، و يا مشکل از پورت USB سيستم شما، احتمالا پورت USB در کول ديسک لق شده و يا آسيب ديده و خوب اتصال رو برقرار نميکنه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

يکشنبه 16 مهر 1385 07:00

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط gh452003 » دوشنبه 13 آبان 1387 21:20

Mahdi1944 نوشته است:taktaz جان
ظاهرا مربوط به عدم شناخت درست توسط پورت USB هست که ميتونه به خاطر عدم اتصال درست cooldisk به سيستم هم باشه، با بقيه پورت‌هاي USB چک کنيد ببينيد مشکل وجود داره يا خير؟

با سلام
كول ديسك من هم كه 8 گيگ و مارك ترانسند هست هم توسط كامپيوتر خودم بعضي وقتها شناخته ميشه و بعضي وقتها نه ولي در هر دو حال قادر به استفاده از اون نيستم رو كامپيوترهاي محل كار امتحان كردم مشكلي نداره ولي رو كامپيوتر خودم تو موقعي كه ميشناسش و بازشم ميكنه ولي نميتوني چيزي از اون به داخل كامپيوتر كپي كني و اگر چنين عملي انجام دادي با خطا موجه ميشي و حالا اگه به درايو كول ديسك مراجعه كني اونو خالي نشون ميده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gh452003 تشکر کرده اند:
saeedbxvs2

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 آبان 1387 00:57

gh452003,
دو احتمال وجود داره
1- لق شدن پايه USB کول ديسک شما که برخي مواقع اتصال رو درست برقرار نميکنه
2- مشکل در پورت USB که معمولا در پورتهاي جلو کيس و يا بعضا پورتهاي هاب خارجي و امثال اون که استاندارد نيستند وجود داره

saeedbxvs2

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط gh452003 » سه شنبه 14 آبان 1387 15:21

Mahdi1944 نوشته است:gh452003,
دو احتمال وجود داره
1- لق شدن پايه USB کول ديسک شما که برخي مواقع اتصال رو درست برقرار نميکنه
2- مشکل در پورت USB که معمولا در پورتهاي جلو کيس و يا بعضا پورتهاي هاب خارجي و امثال اون که استاندارد نيستند وجود داره

با سلام و عرض خسته نباشيد.
فكر نكنم كه پورت USB لق باشه چون با كول ديسكهاي ديگه امتحان كردم مشكل نداشته و ضمنا" كيس من پورت USB در جلو نداره فقط دو تا در پشت كيس هست
مادر بورد من مارك گيگا مدل 7DX-C هست ويندوز XP SP است ديگه كلافه شده حتي از سايت ترانسند هم درايور پيدا كردم ببينم بعد از نصب اون چه ميشه.
با تشگر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gh452003 تشکر کرده اند:
saeedbxvs2

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 آبان 1387 17:35

gh452003
منظور بنده لق بودن قسمت اتصال به USB خود کول ديسک هست، ايا لق نيست؟

saeedbxvs2

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

توسط gh452003 » چهارشنبه 15 آبان 1387 14:47

Mahdi1944 نوشته است:gh452003
منظور بنده لق بودن قسمت اتصال به USB خود کول ديسک هست، ايا لق نيست؟

با سلام
خير قسمت اتصال كول ديسك به پورت USB لق نيست
ديشب وصل كردم شناختش و حتي درايو را هم باز كرد ومحتوياتشو هم نشون داد ولي وقتي خواستم فايلي رو از كول ديسك به هارد كپي كنم پيغام خطاي مسير رو ميداد و وقتي مراجعه به درايو كول ديسك ميكردم خالي نشون ميداد .!!!!!!!!!!!!! :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :-x  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1387 07:22

gh452003,
در اين صورت دو احتمال زير وجود داره
1- مشکل در پورتهاي USB کامپيوتر شما
2- مشکل در درايورهاي USB  و يا ديگر اختلالات مرتبط نرم افزاري
تمام درايورهاي USB رو از Device Manager حذف کنيد و مجددا نصب کنيد، اگر اختلال نرم افزاري باشه، رفع خواهد شد

saeedbxvs2