در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

مشکل لایسنس cpanel

توسط Erratic » شنبه 2 شهریور 1392 08:02

سلام
سی پنل همچین اروری میده
In order to access the interface, you will need to make sure that the software license on this server is active and installed.

Your license could not be activated because:
Cannot Read License File
First, go to http://verify.cpanel.net/ and enter the public IP address of this server to make sure it is licensed.
If licensed, try running /usr/local/cpanel/cpkeyclt from the command line as root.
You'll also need to make sure that port 80 is open to contact our license server and that your server's hostname is a FQDN.

مشکل از چیه؟ چطور میشه درستش کرد؟
با تشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مشکل لایسنس cpanel

توسط Solver » شنبه 2 شهریور 1392 08:28

خوب، احتمال زیاد لایسنس شما اعتبارش تمام شده است و باید تمدید شود.

از این آدرس میتوانید با وارد کرد اطلاعات هاست، معتبر بودن لایسنس CPanel را بررسی کنید:

www.cpanel.net

برید پایین صفحه گزینه ای را جستجو کنید با این عنوان verify license  بعد اطلاعات هاست را بزنید و مدت اعتبار یا نامعتبر بودنش را گزارش خواهد داد سایت.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Ali$amir, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: مشکل لایسنس cpanel

توسط Erratic » چهارشنبه 6 شهریور 1392 17:55

با تشکر از آقا میلاد عزیز :razz:
آی پی سرور رو وارد کردم و متوجه شدم لایسنسش تریال بوده در واقع من یه جستجو در نت انجام دادم و گزینه هایی که همه راجع بهش صحبت میکنند در پنل من وجود نداره مثل ساختن پکیج و امثالش.
در پیام خصوصی توضیحات رو دادم
متشکر :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد