ورود كشتي اقيانوس پيمای Crystal Serenity به بندر عباس(تصویر)

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي ادوات دريايي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

ورود كشتي اقيانوس پيمای Crystal Serenity به بندر عباس(تصویر)

پست توسط CAPTAIN PILOT » دو شنبه 17 اسفند 1388, 1:50 pm

پهلو گيري كشتي كروز اقيانوس پيماي آرامش   (Crystal Serenity)  در بندر عباس  

تصویر 

تصویر 

تصویر 

تصویر 

تصویر 

تصویر 

تصویر 

تصویر 
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: ورود كشتي اقيانوس پيمای Crystal Serenity به بندر عباس(تص

پست توسط میهن پرست » دو شنبه 17 اسفند 1388, 1:58 pm

اخبارم نشون داد.نکته جالب این بود که خیلی هاشون میگفتن تصور ما از ایران یک چیز دیگه بود اما ایران خیلی خوبه و مردم مهمون نوازن و از این جور چیزا .نامردا فکر میکردن ایران یک ده کوره در جنوب مجمع الجزایر بابا بوتوست :grin: :grin:
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14096 بار
تماس:

پست توسط RAHVAR » دو شنبه 17 اسفند 1388, 2:08 pm

با اجازه کاپیتان عزیز

تصویر

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
   تصویر     

Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

پست توسط HITMAN_KU » دو شنبه 17 اسفند 1388, 7:09 pm

دلم میخاد باهاش سفر کنم

Rookie Poster
Rookie Poster
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار
تماس:

پست توسط سهیل H » چهار شنبه 19 اسفند 1388, 11:39 pm

خدا یک سفر با این هتل 7ستاره متحرک قسمت کنه
کیست که نداند مردان بزرگ از درون کاخهای فرو ریخته به قصد کین خواهی بیرون می آیند کین از خراب کننده و ندای از درونم می گفت برخیز ایران تو را فراخوانده است و برخواستم[FONT=Times New Roman].
-   شاه افشار[FONT=Times New Roman] -  

Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

پست توسط chad » پنج شنبه 20 اسفند 1388, 5:54 pm

واوووووووووو تصویر

Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط میهن پرست » پنج شنبه 20 اسفند 1388, 10:05 pm

ما با تیوپ سفر دور دنیا بکنیم راضی هستیم چه برسه با این عروسک.اما جدا از شوخی واقعا کار خوبی هست هر چند وقت یک بار از این کشتی ها بیاد ایران تا ایران و از لنز چشماشون ببینن نه از دوربین.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 21 اسفند 1388, 2:50 am

دوست عزیز, جناب میهن پرست تصویر
درود تصویر

هرچند در این تاپیک جای مطرح سازی برخی مسائل نبوده و نیست اما با توجه به اینکه شما دوست عزیز در 2 پست خود به این موضوع مهم اشاره داشتید, بنده هم جسارتا" توضیحاتی را خدمت شما عارض میشوم و امیدوارم این بحث در همینجا خاتمه یابد.

نکته جالب این بود که خیلی هاشون میگفتن تصور ما از ایران یک چیز دیگه بود اما ایران خیلی خوبه و مردم مهمون نوازن

فکر میکردن ایران یک ده کوره در جنوب مجمع الجزایر بابا بوتوست

هر چند وقت یک بار از این کشتی ها بیاد ایران تا ایران و از لنز چشماشون ببینن نه از دوربین.

دوست عزیز همانطور که میدانید تبلیغات منفی در همه جای دنیا بر علیه کشور عزیزمان ایران میباشد و این موضوع محدود به کشورهای دوست و دشمن نیست و به دلیل سلطه همه جانبه صاحبان قدرت بر جهان سیاست, حتی برخی مردمان کشورهای دوست و همسایه نیز در راست و دروغ بودن شایعات اخیر شک دارند و عده نه چندان کمی نیز نظرشان نسبت به ایران عوض شده است !

آنچه که همیشه بنده در رویارویی با اشخاص خارجی چه در داخل و چه در خارج از کشور متوجه شدم, نوعی ترس و اضطراب پیش ساخته از رفتار و برخورد ایرانیان با آنها بوده است ! بطوریکه حتی ممکن است درنگاه اول شما را یک انسان بد یا ترسناک بپندارند و رفتار محافظه کارانه ای نسبت به شما داشته باشند. اما پس از مدتی معاشرت و آشنایی بیشتر با خصوصیات و اخلاقیات ایرانیان به سرعت نظرشان عوض میشود و در اکثر موارد پس از مدتی اذعان مینمایند که در مورد شما اشتباه کرده اند !

پس این وظیفه ما میباشد تا با رفتار غیر متعصبانه و غیر خصمانه خود, نسبت به اشخاص خارجی اعم از آمریکایی و اسرائیلی و اروپایی و .... به آنها ثابت نماییم که این فشار تبلیغات منفی بر ضد مردم ایران حقیقت ندارد.

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط میهن پرست » جمعه 21 اسفند 1388, 4:48 pm

دوست عزیز سلام.
راستش متاسفانه باید قبول کرد که مدتهاست به دلیل اخبار بد و نادرست از ایران ما به دنیا جور دیگری نشون داده شدیم.جاداره یک خاطره از یک ژاپنی براتون بگم.6ماه پیش رفته بودیم ایران باستان که متوجه شدم یک مرد ژاپنی تنها اومده اونجا.طرف انگار داشت خواب میدید من هم کل حواسم رفته بود به اون.مخوصا سر مجسمه سردار اشکانی که واقعا گیج شده بود مدام متن انگلیس رو میخوند و به اینور و اونور نگاه میکرد.اصلا باورش نمیشد.خلاصه ما با هم از موزه اومدیم بیرون که دیدم طرف طوری نگام میکنه که انگار یه چیزی مخواد.خیلی مودبانه و البته صمیمی رفتم جلو سلام کردم و بهش چند بار خوش امد گفتم.طرف واقعا خوش حال شده بود.خلاصه دست وپاشکسته و البته با کمک دوستم(مترجم زبان هست)خیلی راحت تر به حالت چلنگری باهاش صحبت کردم.میگفت کشور شما واقعا قشنگه و اثارتون اگه باید ژاپن کلی مشتری داره.ما هم حسابی کلاس گذاشتیم و گفتیم که تازه این چیزی نیست برو شیراز و اصفهان.البته یه چیزایی شنیده بود و حسابی جوگیر شد که سال بعد میرم اصفهان و شیراز.خلاصه ما هم کلاس گذاشتیم که ماه کشور شما رو دوست داریم و مدمتون رو هم همین طور.دیگه میشد دید که اون ترسه از چهره ژاپنیه محو شده بود و به قولی پسرخاله شده بود.ماهم کلی تعارف کردیم که دوست داریم از شما پذیرایی کنیم و ما عادت داریم که به مهمون احترام بگذاریم اما قبول نکرد.و حداقل گفتیم با ماشین(حاا ماشینمونم پراید بود)تا هتل برسونیمتون اما گفت میخوام بازم خیابونای تهرانو ببینم و در اخر کلی تشکر کرد که شما خیلی مهربونید و من هیچ کجا مثل ایرانی ها ندیدم.در اخر چند تا عکس ازم خواست که باهاش جلوی موزه بگیریم و ماه همین کارو کردیم در نهایت طرف با خوشحالی تمام و ذوف زدگی راه افتاد و رفت.واقعا این خاطره هیچ وقت یادم نمیره و همیشه به خودم افتخار میکنم که حداقل دید یک حارجی رو نسبت به فرهنگ و مردم کشورم عوض کردم.شرمنده که سرتونو درد اوردم اما هر کدوم از ما باید یک مبلغ برای کشورمون باشیم و فرهنگ واقعی ایران رو به نمایش بگذاریم

ارسال پست

بازگشت به “گالري تجهيزات و ادوات دريايي”