در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تشکر کرده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 مرداد 1388 21:12

آرشيو سپاس: 366 مرتبه در 97 پست

مشکل در نصب دریم ویور cs5

توسط MRSTAR » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 23:50

با سلام
دریم ویور cs5 رو یه با نصب کردم تا نصفه ها نصب شد اما کامپیوتر ری استارت شد حالا هرچی دوباره نصب میکنم این خطا رو میده اگهه ممکنه دوستان راهنمایی کنن ممنون

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مشکل در نصب دریم ویور cs5

توسط Solver » دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 03:41

پیغام خطا که از شما میخواهد تا ادوایزر را دانلود کنید تا عیب یابی کند البته فکر نکنم بتواند این کار را بکند. آیا پیش از این با همین فایل نصب توانستید به صورت کامل نرم افزار را نصب کنید؟ شاید کلا فایل نصب شما ایراد دارد.

تلاش کنید نسخه ناقص نصب شده را کلا حذف کنید. سپس نصبت به نصب اقدام کنید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
noora, MRSTAR

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تاريخ عضويت

توسط MRSTAR » جمعه 30 اردیبهشت 1390 21:17

من دریم ویور رو نصب میکنم تا 30 درصد حدودا نصب میشه اما یه دفعه صفحه آبی میشه و سیستم ری استارت میشه .حسابی کلافه شده ؟
اگه ممکنه کمکم کنین
سیستم عامل win xp - sp2
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » شنبه 31 اردیبهشت 1390 17:52

MRSTAR,  

فکر کنم با صحفه آبی موسوم به صفحه مرگ روبرو میشید، قبلا مباحث متعددی در موردش و مشکلاتی که احتمالا شما را با این صفحه مواجه میکند ایجاد شده است

خواستم برات لینک بزارم اما سنترال در جستجو همکاری نکرد!
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

MRSTAR

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تاريخ عضويت

توسط MRSTAR » يکشنبه 1 خرداد 1390 23:38

MiimA
ممنون از جوابت :
من ویندوز 7 رو نصب کردم حالا دریم ویور راحت داخلش نصب میشه  :D
اما مشکل اینجاست با ویندوز 7 نامانوسم نمی دونم ارزشش رو داره وقت صرف یادگیریش کنم ؟
به نظر شما چیکار کنم ایکس ژی و سون رو با هم رو کامژیوتر داشته باشم یا نه ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » دوشنبه 2 خرداد 1390 17:32

MRSTAR,  

پیشنهاد خودتون همون کاری هست که بنده هم انجام دادم البته حدود چند ماه، و پس از تسلط کامل خودم و دیگرکاربران رایانه در منزل به 7 به اصرار بنده البته، کم کم ویندوز xp مورد استفاده قرار نگرفت و بعد من حذفش کردم فضاش را جهت دیگر مصارف به کار گرفتم.

شما هم این کار را بکنید، به هر حال ویندوز 8 در راه است و فکر کنم سخت باشد یک دفعه از ویندوز XP بخواین به 8 جهش کنید! ضمن اینکه ویندوز 7 واقعا یک شاهکار از مایکروسافت بوده و هنوز هیچ اشکال بزرگی برش وارد نشده حداقل برای مصارف خانگی.

CentralWeb, MRSTAR

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 خرداد 1390 08:33

MRSTAR,  
در سري CS5 شرکت adobe نوعي امنيت رو مانند اونچيزي که قبلا autodesk انجام داده بود اعمال کرده و اگر فايلها در يک ديسک قابل رايت (مانند فلش و هارد ديسک) کپي بشه، بعد از يکبار نصب اجازه‌ي نصب مجدد رو نميده و به همين دليل بايد از اونها ايميج تهيه کرد و ....
علت مشکل نصب نشدن مجدد همين هست

اما اينکه صفحه ي آبي نشون ميده به دليل ناسازگاري با نسخه‌ي سيستم عامل شما هست، اغلب برنامه‌هاي جديدي که با xp سازگار هستند، با آخرين نسخه‌ي اون يعني SP3 سازگار هستند و با نسخه‌هاي قبلي معمولا مشکلاتي شبيه اين دارند

پيشنهاد ميکنم 7 نصب کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, SAMAN, Solver