در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 شهریور 1392 22:35

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 22 پست

مشکل : عمل نکردن ctrl shift c در سیمز 4

توسط AMIIITIS » شنبه 24 مرداد 1394 21:22

سلام دوستان خسته نباشین
یه مشکل تو اجرای کد تقلب سیمز 4 دارم
من سیمز 3 رو که داشتم بدون مشکل ctrl+shift+c برای تایپ کد ها عمل میکرد. اما توی سیمز 4 هرکاری میکنم اون نوار وارد کردن چیت ها نمیاد. ctrl+alt+shift+cرو هم انمتحان کردم اصلا همه دکمه های کیبوردو امتحان کردم .نمیشه که نمیشه
تو یه سایت انگلیسی خوندم که شاید نرم افزاری رو سیستم نصبه که با همین دکمه ها اسکرین شات میگیره، ولی همچین نرم افزارایی رو سیستمم نصب نیستن.
اها راستی، وقتی که سمیز 4 رو نصبیدم، دیگه این دکمه ها برای سیمز3 هم کار نمیکنن
کسی هست کمک کنه!؟
اپدیت ورژن یک رو هم نصب کردم ولی درست نشد.
قدر یاران قدیمی را بدان
                                                    فرش های قدیمی را گرانتر میخرند...

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

Re: مشکل : عمل نکردن ctrl shift c در سیمز 4

توسط AMIIITIS » دوشنبه 26 مرداد 1394 00:32

آیا کسی هست که کمکی بکنه!؟ :razz:
من آپدیت جدیدش رو هم نصب کردم بازم کار نمیکنه. :-x
قدر یاران قدیمی را بدان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 مرداد 1394 03:00

AMIIITIS,  
اگر از ویندوز 8 به بالا استفاده میکنید حتما از Run as administrator برای اجرای تمام فایلهای مورد نیاز بازی و ترینر و امثال اون استفاده کنید. ممکنه علت عمل نکردن این موضوع باشه، همچنین آنتی ویروس رو هم غیر فعال کنید، چون بسیاری از ترینرها و چیت‌های برنامه‌ها برای عمل کردن نیاز به inject کردن دارند و به خاطر ریسکی که این کار به لحاظ امنیتی داره، بسیاری سیستم های امنیتی اون بلاک میکنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » دوشنبه 26 مرداد 1394 12:38

انتی ویروسم کاسپراسکایه و غیرفعالش کردم و با اینکه ویندوزم هفته ، ولی با run as administrator هم اجرا کردم بازم  درست نشد
قدر یاران قدیمی را بدان

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » دوشنبه 26 مرداد 1394 13:17

سیمز 3 رو حذف کردم درست نشد.
سیمز4 رو هم حذف کردم دوباره نصب کردم( این دفعه تو درایوc) و اپدیت کردم بازم درست نشد.

یه نکته اینکه کیبورم سه تا مود work و game و یه چیز دیگه ک یادم نیست داره، همیشه رو مود gameهست. حالا روی مود های مختلفش هم تست کردم بازم فرقی نداشت.
و یه نکته دیگه اینکه کیبوردم یه بخش جدا مخصوص گیم داره که خودش شیفت و کنترل و چند تا دکمه از جمله cرو داره. با این دکمه ها هم تست کردم بازم نشد.
و یه نکته دیگه اینکه کیبوردم کنترل راست نداره. فقط یه کنترل چپ داره.(بجز کنترلی که توی بخش گیمش هست)
و نکته اخر که ب ذهنم میرسه، hotkeyهایی که شیفت دارن توی نرم افزار kmplayerعمل نمیکنن.شاید این هم مربوط باشه
(خود شیفت توی محیط ونیدوز درست کار میکنه. هرسه تا شیفت)

واقعا دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
قدر یاران قدیمی را بدان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 مرداد 1394 17:56

AMIIITIS,  
من هم تنها احتمالی که بر اساس توضیحات شما به ذهنم میرسه همین مورد SHIFT هست. در قسمت Sticky Keys ویندوز چک کنید ببینید غیر فعال نکردید چیزی رو، شاید هم برنامه‌ای به سیستم عامل صدمه وارد کرده باشه، شاید نصب ویندوز 8.1 یا 10 هم ایده‌ی بدی نباشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

AMIIITIS از این پست سپاسگزاري کرده است

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » دوشنبه 26 مرداد 1394 22:32

توی قسمت  Sticky Keys ، این تنظیمات وجود داشت:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
ینی آف بود، البته همونطور که گفتم تو محیط ویندوز همه هات کی ها درست کار میکردن. با این وجود on کردمش. کلا تغییری نکرد بازم تو محیط ویندوز کار میکنن و همون مشکلات قبلی هم وجود دارن :-x

بله شاید ویندوزو عوض کنم.ولی تا همین چندوقت پیش با سیمز3 درست بود...عجیبه
قدر یاران قدیمی را بدان

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

تهران

توسط AMIIITIS » سه شنبه 27 مرداد 1394 19:29

ویندوز 10 رو نصب کردم درست شد :D
قدر یاران قدیمی را بدان

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است