در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

بازی Curious George

توسط Karim1504 » يکشنبه 17 دی 1385 18:41

درباره بازی :
میمون بازیگوش چيزي در حدود شصت سال است كه مردم، از پير و جوان داستانهاي ميمون كوچكي به نام "جورج" را دنبال مي كنند. جورج ميموني است بازيگوش و شيفته كنجكاوي. دوستداران اين ميمون اكنون مي توانند به همراه شخصيت محبوبشان به جستجو و ماجراجويي بپردازند و خود را به همراه او درگير ماجرايي پر هيجان، همچون فيلم داستاني ببينند.
داستان بازي از جايي آغاز مي شود كه مردي با كلاه زرد رنگ براي پيدا كردن شيئي باستاني به جنگل مسافرت مي كند. اين شيئ عجيب مي تواند موزه اي را كه محل كار اين مرد است از نابودي نجات بخشد. طبيعتا جورج نيز همه جا او را در شهر دنبال مي كند و به همراه او رهسپار يك ماجراجويي عجيب مي شود. بازيكنان توانايي آن را دارند تا تمام حركات جورج را از بالا رفتن و دويدن و تاب خوردن در ميان درختان جنگل و ديوارهاي موزه و آپارتمان مرد كلاه زرد و ... كنترل كنند. حل كردن معماها و ارتباط با دوستان جديد نيز بر عهده شما مي باشد.
اگر ماجراهاي جورج را دنبال كرده باشيد حتما مي دانيد كه او شيطنت ها و بد جنسي هاي مخصوص به خودش را هم دارد. محيط هاي بازي پر است از مكانهاي كوچكي كه مي توانيد در آن به جستجو بپردازيد. از كمدها و كاغذهاي درهم و برهم و لباسهاي نامرتب گرفته تا قوطي هاي رنگارنگ و چمدانهاي قفل شده.
هر بار كه جورج خود را در مخمصه اي گرفتار مي كند بازيكن بايد با استفاده از تواناييهاي اين ميمون به او كمك كند تا راه فراري پيدا كند و از شر مشكلات خلاص شود.
اين بازي همچنين شامل بازيهايي است كه تنها در صورت موفقيت در مراحل قبلي قادر به گذر از آنها مي باشيد. اين مراحل معمولا شامل تعداد زيادي بازي هاي كوتاه مي باشند كه باعث مي شود علاوه بر بازي اصلي اوقات زيادي نيز براي تفريح با آنها داشته باشيد.

صحنه هایی از بازی:


منبع : ایران گیم دات کام
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان