چه طوري ميتونم گوشي سامسونگ D720 رو فرمت کنم ؟

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

چه طوري ميتونم گوشي سامسونگ D720 رو فرمت کنم ؟

پست توسط blogxp » دو شنبه 11 دی 1385, 1:18 pm

سلام

من یه 720 دارم که مجهز به سیستم عامل سیمبیان سری 60 هستش . ولی یه ویروس گرفته که دهنمو سرویس کرده و به جای اسم اوپراتور آرم ویروس اومده . کاری ندارم میخوام بدونم به جز کد 7370 که برای فرمت هست کاری دیگه میشه کرد . آخه 3230 که داشتم 3 تا کلید رو نگه میداشتم بعد روشن میکردم مینوشت فرمتینگ ولی رو این گوشی جواب نمیده نمیدونم چرا ؟

تو رو خدا کمک ...
ما زندگی میکنیم و میمیریم بدون اینکه امیدی داشته باشیم .
my drying bride

تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 دی 1385, 2:23 pm

blogxp جان
با اين گوشي کار نکردم، اما سيستم عامل اون سيمبيان سري 60 و نسخه 7 هست، قائداتا بايد تمام روالهاي OS7 رو در خودش داشته باشه
اما فکر مي‌کنم راه بهتري هم براي حذف ويروس هست و اون استفاده از آنتي ويروس NetQin و يا Trend هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط symbian love » دو شنبه 11 دی 1385, 7:31 pm

این ویروس که میفرمائیید اسمش common warrior هست و بدترین ویروسی است که من تاحالا دیدم.با هیچ آنتی ویروسی از روی گوشی پاک نمیشود و اگر 3 کلید عمل نکند تنها راه آن فلش توسط باکس میباشد.فقط حواستان باشد که باید مموری کارت آن نیز قبل از استفاده مجدد توسط یک کامپیوتر مجهز به آنتی ویروس بروز ویروس زدایی یا فرمت شود.اگر پس از فلش حتی برای چند لحظه مموری کارت آلوده را روی گوشی بگذارید مجددا گوشی آلوده میشود.

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 11 دی 1385, 7:44 pm

blogxp جان اگر با آنتي ويروس شناخته نشد ريست را با خارج کردن مموري انجام دهید #7370#* (مموري داخل گوشي نبايد باشه).

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 دی 1385, 10:44 pm

symbian love جان
اين ويروس با استفاده از Trend به راحتي قابل حذف شدن هست، فقط کافيه بلافاصله بعد از حذف ويروس باتري گوشي رو خارج کنيد تا ويروس مجددا از رم کپي نشه
اين ويروس خودش رو در فون مموري و مموري کپي مي‌کنه، پس ابتدا مموري رو خارج کنيد و با استفاده از کارت ريدر و آنتي ويروس اسکن کنيد و فولدر ساخته شده توسط ويروس در مسير bootdata رو حذف کنيد تا بعد از قرار دادن مجدد مموري در گوشي دوباره ويروس خودش رو فعال نکنه
هيچ نيازي به فلش و ... هم نيست (حداکثر با يک مستر ريست مشکل حل مي‌شه)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط PIROZ » پنج شنبه 2 آبان 1387, 3:56 pm

من يهD720 دارم كه با ريختن يه آنتي ويروس گوشي وقتي روشن ميشه هي ريست مي شه هر كدي هم بگي وارد كردم حتي سريالش با يكي از كدها عوض شد كه مهم نيست و گوشي هم درست نشد بردم جمهوري هيچكس نتونست كاري بكني با هيچ باكسي هم نميشه فلش زد چون ارور ميده ضمنا من با UFS چون كابلشو داشتم فلش كردم كه هر دو فايلش درست فلش شد اما بازم درست نشد موقع روشن شدن هم انتن ميده و نشون ميده كه هنوز انتي ويروسه پاك نشده چيكار كنم موندم يعني يه اينكاره پيدا نمي شه بگه چشه و چيكار كنم.

New Member

پست توسط PIROZ » پنج شنبه 2 آبان 1387, 3:58 pm

من يهD720 دارم كه با ريختن يه آنتي ويروس گوشي وقتي روشن ميشه هي ريست مي شه هر كدي هم بگي وارد كردم حتي سريالش با يكي از كدها عوض شد كه مهم نيست و گوشي هم درست نشد بردم جمهوري هيچكس نتونست كاري بكني با هيچ باكسي هم نميشه فلش زد چون ارور ميده ضمنا من با UFS چون كابلشو داشتم فلش كردم كه هر دو فايلش درست فلش شد اما بازم درست نشد موقع روشن شدن هم انتن ميده و نشون ميده كه هنوز انتي ويروسه پاك نشده چيكار كنم موندم يعني يه اينكاره پيدا نمي شه بگه چشه و چيكار كنم.

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”