در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 مرداد 1387 08:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

ويندوز سخت افزار را Detectنميکنه

توسط jannati » شنبه 9 شهریور 1387 09:51

با سلام به دوستان
من موسی دارم که در پورت USBقرار میگیرد.بعد از نصب یک برنامه وقتی که یک گوشی همراه در پورت USBکنار موسم بود سیستم را Restarکردم.از اون به بعد موس کار نمیکنه.حتی یک موس دیگر رو هم که به شکل سوکت سوزنی هست زدم.اما سیستم Detectنمیکنه.بعد رفتم تو Device Managerو Scan for New کردم.اما در بخش System Deviceگزینه Microsoft system management Bios Driverدارای یک علامت تعجب مشکی در یک دایره زرد است.چیکار کنم که بتونم موسم و USBام رو راه بندازم.؟
لازمه توضیح بدم که ویندوز من SP1 بود که روش SP2نصب کردم.اگرSP2رو مجددا نصب کنم درست میشه؟نرم افزارهایی که نصب کردم خراب نمیشه؟من اصلا میخوام موسم را به شکل همین سوکت دارها استفاده کنم.یعنی یک موس جدید بذارم.ولی خود ویندوز Detectنمیکنه. :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 9 شهریور 1387 12:16

jannati,
اون موردي که علامت تعجب داره رو حذف کنيد و سيستم رو ريستارت کنيد، برنامه‌ و درايورهاي مربوط به گوشي رو هم حذف کنيد، مشکل رفع خواهد شد، در مورد نصب روي همون ويندوز هم هرگز توصيه نميکنم نصب کنيد، چون در ادامه به مشکلات عديده‌اي برخواهيد خورد، هميشه ويندوز رو از نو نصب کنيد، نه روي ديگري (در  صورتي نياز)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد