در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 آذر 1396 01:34

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

عدم نمایش هارد اکسترنال در disk management

توسط Mahdis208 » شنبه 4 آذر 1396 01:51

سلام وقت بخیر
من یک هارد سیلیکون پاور مثلا ضد ضربه دارم اما از فاصله 30/40سانتی روی سرامیک افتاد، البته در حال پخش فیلم هم بود بعد از 10دقیقه از کار افتاد و در my computer و disk management دیده نمیشه فقط از device manager دیده میشه، کابل اتصال هم عوض کردم سیستم هم چند بار ریستارت کردم بازم درست نشد موقع اتصال صدای کانتکت شدن به سیستم رو میده و خود هارد هم چندتا بوق اتصال میخوره چراغش هم روشن میشه اما نمایش داده نمیشه توی قسمت‌هایی که گفتم . هارد گارانتی داره اما من نیاز به اطلاعاتم دارم لطفا کمکم کنید چطور بازیابی کنم اطلاعاتمو، خیلی ناراحتم بخاطر از دست دادن اطلاعات شخصیم ☹️ میگن گارانتی اول اطلاعات هارد ضربه خورده رو پاک میکنه و بعد هارد جدید میده اما من اطلاعاتمو میخام ☹️

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6829

تشکر کرده: 1684 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: عدم نمایش هارد اکسترنال در disk management

توسط sinaset » شنبه 4 آذر 1396 08:24

سلام بر شما
متاسفانه،اشکال هاردهای اکسترنال مشکلات زیادی دارن.! احتمالا مدارات داخلی هارد شما صدمه دیده است، اگر برد ان مشکل پیدا کرده باشد،احتمالا با تعویض برد،مشکلتان برطرف خواهد شد.
بطوری کلی اگر به تعمیرگاه تخصصی بدهید،(جایی که واقعا سابقه کاری خوبی داشته باشد و اینطور مشکلات را نیز توانسته در گذشته برطرف کند) احتمالا مشکلات را برطرف کند. اما در غیر این صورت،باید بدهید تا اطلاعات را با دستگاه ریکاوری کنند! که متاسفانه هزینه بسیار زیادی نیز برای این کار از شما دریافت خواهند کرد!

بطور کلی بهتر است،تا می توانید اطلاعات حساس کامپیوتری خودتان را در هارد اکسترنال قرار ندهید! چون این دست از هارد،معمولا بیشتر از هارد اینترنال مشکل برایشان پیش می اید(بخصوص در ضمینه بدسکتور گرفتن و ..) همان در هارد اینترنال امن تر هستن!ضمن اینکه،می توانید اطلاعات خیلی مهم تان را در دیسک ها 4.5 یا 8.5 گیگابایتیذخیره و نگه دارید،این روش نیز امن تر از هاردهای اینترنال می باشد.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.