در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Donate به سنترال، حمایت اعضا از سایت و یارسانی در مشکلات

توسط SORENA » سه شنبه 7 شهریور 1391 21:05

Donate به سنترال، حمایت اعضا از سایت و یارسانی در مشکلات، میخواستم راهکاری آقا مهدی ارائه بدن به اعضای سایت و اون افرادی که مایل هستن کمکی ناچیز به سایت بکنن تا با گرفتن سرویس های وسیع تر و بهتر با توجه به تعداد ارجاع بالا به سایت دچار مشکل نشه

شماره ای اگه باشه که به کارتهای عضو شتاب وصل باشه و بشه آنلاین کمک های نقدی رو واریز کرد از طریق درگاه بانک ملت یا جای دیگر عالی میشه

باتوجه به اینکه همه چیز اینجا رایگان هست از عضویت گرفته تا کمک اعضا و مخصوصا دانش و اطلاعات دست اولی که قرار میگیره این کوچکترین کمکی هست که میشه انجام داد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
DJ Dani, Mr.Amirhessam, srf020, anga2009, A3eman, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, MISSILE, CentralWeb, airplane, Mohammad.Jafar, MASTER, Mahdi1944, mahshid-banoo, demorgan, Java, Solver, un4given.1991

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: Donate به سنترال، حمایت اعضا از سایت و یارسانی در مشکلات

توسط Mr.Amirhessam » سه شنبه 7 شهریور 1391 21:16

سلام من داوطلب هستم برای کمک،قدیمی ها سایت کمک کنن،فکر کنم اگر سایت روی یه سرور مجازی یا اختصاصی قوی قرار بگیره خیلی از مشکلات فعلی کم بشه. :razz:
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, nima-rad, CentralWeb, Solver, MASTER, SORENA, AGeNiS1, airplane, A3eman, Mahdi1944, MISSILE

Captain I

Captain I

نماد کاربر
203

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

توسط MISSILE » سه شنبه 7 شهریور 1391 22:13

به نام خدا

سلام

به هیچ عنوان تصور نمیکنم این مشکلات (عدم دسترسی به انجمن و ...) به دلایل مالی برای خانواده بزرگ Central Clubs پیش اومده باشد ولی در هر صورت من نیز آمادگی خودم را برای ملحق شدن به این جنبش اعلام میکنم. امیدوارم شاهد تحولات اساسی و کارآمد در انجمن باشیم.

موفق باشید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MISSILE تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Solver, CentralWeb, anga2009, MASTER, AGeNiS1, demorgan, airplane, Mahdi1944, A3eman, FARSHAD.ADL, nima-rad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 7 شهریور 1391 23:13

بسیاری از مشکلات هست به دلایل مالی پیش نمی آیند اما وجود منابع مالی در مرتفع کردن آنها نقش بسزایی دارد. اما آنطور که من می دانم مدیریت چندان تمایل به اجرای طرح هایی از این دست نداشته و این قبیل فعالیت ها را به نوعی کل شدن تیغ استقلال انجمن به حساب میارند که البته چندان بیراه هم نیست.

همین الان کم نبوده اند کاربرانی که شاید حضورشان هم در بخش هایی بسیار مفید بوده است اما همواره از یک لابی در سنترال حرف میزنند ! حالا وای به حال آن روز که بهانه کمک مالی هم در میانه بیاید و سو تفاهم هایی که در این بین شکل خواهد گرفت.

انشاالله با قالب جدید و همکاری کاربران قدری بار ترافیک سایت کاهش یافته و اساسا با بهینه سازی مسیرهای جستجو و دست یابی به مطالب سایت ارتباطات با دیتابیس نیز نسبتا کاهش یافته و در مجموع قدری در سرعت و میزان در دسترس بودن سایت اثر مثبت خواهد گذاشت.

در نهایت اگر قرار به حمایت مالی باشد، قطعا جمع کثیری از کاربران داوطلب این موضوع هستند، اما من پیشنهادم غیر داوطلبانه بودن این کمک ها است. مثلا حق عضویت اجباری یا امثالهم ... تا هیچ گونه جای سوتفاهمی در بین نباشد و تمام اعضا سهمی برابر در تامین مالی داشته باشند.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, anga2009, CAPTAIN PILOT, SORENA, CentralWeb, AGeNiS1, MASTER, airplane, Mahdi1944, nima-rad, A3eman, mahshid-banoo

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » چهارشنبه 8 شهریور 1391 00:17

از اونجای که من بیشتر وقت اینترنتیم رو تو این سایت گذروندم و دوستان خوبی در حد رفت و امد خانوادگی در این سایت پیدا کردم علاقه خاصی به Central Clubs دارم و

با این طرح موافقم.

و تا حد توانم هم پاش هستم.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
Solver, A3eman, FARSHAD.ADL, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, AGeNiS1, MASTER, Mahdi1944

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » چهارشنبه 8 شهریور 1391 02:21

MISSILE نوشته است:
به نام خدا

سلام

به هیچ عنوان تصور نمیکنم این مشکلات (عدم دسترسی به انجمن و ...) به دلایل مالی برای خانواده بزرگ Central Clubs پیش اومده باشد ولی در هر صورت من نیز آمادگی خودم را برای ملحق شدن به این جنبش اعلام میکنم. امیدوارم شاهد تحولات اساسی و کارآمد در انجمن باشیم.

موفق باشید

از اونجا که مدیریت و نظارت در سنترال در سطح بالایی هست و برای اون وقت گذاشته میشه و مطمئنا اینکار بسیار وقت گیر هست، برای نبود مشغله ی ذهنی برای دسترسی همیشگی و باکیفیت به سایت کمی از گرفتاری های نگهداری از این سایت کاسته خواهد شد، دیگر دغدغه ای بابت قطع شدن دسترسی یا کند بودن سایت نخواهد بود

همین که این سایت با این آمار کلیک در روز مانند بسیاری از سایتهای دیگر پر از تبلیغات متوالی ابتدا تا انتهای پیج نیست یکی دیگر از نشانه های این هست که اینجا به کاربر و دانش بها داده میشه نه به پول و تبلیغات

===============

البته من با حق عضویت اجباری مخالفم ، بنظرم با روح و محیط آزاد اینجا در ضمینه open source بودن! در تضاد هست و ممکن هست حالت کاربر های جدیدی که قصد عضویت دارند رو به سمت leecher شدن ببره

جناب mima ، جدای از اختلاف عقیده و نظری که در بسیاری از موارد با شما دارم ولی با شناخت اندکی که ازتون دارم مطمئن هستم این رو برای این مطرح کردید که جلوی حرف حدیث هایی که ممکن هست از طرف افراد کم سن و سال یا دارای ادراک پایین رو بگیرید مطرح کردین
باتوجه به اینکه  بنظر من کسی که همیچین حرفهایی میزنه نشان از ادراک پایینش داره بنظرم نباید تحت تاثیر این حرفها قرار گرفت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, MASTER, Mahdi1944, Solver

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 8 شهریور 1391 03:25

برای دوستانی که می خوان کمک مالی کنن به سایت شماره کارت و شماره حساب ارسال شد مبلغها رو برای کمک به هر چه بهتر شدن سایت ارسال کنید
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, AGeNiS1

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 شهریور 1391 04:13

سلام دوستان عزيز  :D
از ابراز لطف و محبت دوستان عزيزم صميمانه سپاسگزارم  :razz:  

همچنين از مطرح كردن اين پيشنهاد دلسوزانه، اما همونطور كه ميلاد عزيز هم اشاره كردند، كمك مالي آخرين اولويت ما براي سامان دادن به وضعيت سايت هست، در حال حاضر اولويت‌هاي بهبود وضعيت سايت به ترتيب اينها هستند:

1- بهينه سازي فني هسته‌ي سيستم و قالب انجمن كه در حال طراحي هست و مديريت طراحي قالب رو هم ميلاد عزيز بر عهده دارند، گرافيك اون رو هم محمد عزيز، بخش بهينه سازي هسته و ايجاد سازگاري محصول نهايي با سيستم هم به عهده‌ي خودم خواهد بود .
2- ايجاد گروهي براي جذب تبليغات در انجمن، كه اين به نظرم بهترين راه تامين منابع مالي سايت هست.
3- در صورتي كه با دو مورد بالا مشكلات مرتفع نشد، در مورد دريافت كمك از كاربران به شكلي قانونمند و آزاد بررسي خواهد شد، به شخصه با حق عضويت و مواردي مانند اين مخالفم، اما از هر نظر و توجيهي براي اين پيشنهادات استقبال ميكنم

پس به طور كلي بحث دريافت كمك مالي از كاربران در دستور كار نيست، اولويت‌ مالي ما، دريافت تبليغات از شركتها و نهادهاي معتبر هست و در زمينه‌ي فني هم بازطراحي قالب و هسته‌ي انحمن  كه در حال انجام هست

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Peyman-Phantom-1351, Solver, apadana11, un4given.1991, KH.I.A.2500, CentralWeb, MISSILE, !raeen, mahshid-banoo, AGeNiS1, A3eman, MASTER, C.A.D.I.L.L.A.C, FARSHAD.ADL, SORENA, shola, DJ Dani, Java