در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

dont send!

مديران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

dont send!

توسط Ma3ouD » يکشنبه 4 فروردین 1387 15:38

سلام به دوستان گلم.
من با این اررور مشکل دارم.وقتی دارم بازی آنلاین انجام میدم یک دفعه میاد و ارتباط من قطع میشه و فقط باید ریست کنم سیستم رو.مشکل از چیه؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » يکشنبه 4 فروردین 1387 16:20

Ma3ouD,  جان سلام بازي رو پاک کن و از اول نصب کن احتمالا چندتا از فايلاش پاک شده اگه بازم درست نشد بايد بري سراغ Recovery  ويندوز ممکن از فايلهاي ويندوز پاک شده يا ويروسي شده باشه

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

توسط Ma3ouD » يکشنبه 4 فروردین 1387 16:49

ta.abad نوشته است:Ma3ouD,  جان سلام بازي رو پاک کن و از اول نصب کن احتمالا چندتا از فايلاش پاک شده اگه بازم درست نشد بايد بري سراغ Recovery  ويندوز ممکن از فايلهاي ويندوز پاک شده يا ويروسي شده باشه

بازی رو دوباره نصب کردم.ویندوز عوض کردم.(کلا هر بازی آنلاین که انجام میشم این اررور میاد بعضی موقع ها).کاسپر هم همیشه نصب دارم.!!!!

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 4 فروردین 1387 21:36

Ma3ouD,

برای مشاهده  نکردن مجدد  غیر فعالشکن  
کلیبک  راست روی
my computer
properties
advanced
error reporting
disable

در نظیمات   دی اس ال compress  رو فعال کن  شاید حل  شد . فکر کنم  سرعت  شما  128   که  هنگام بازی  صد در صد  پینگ بالایی  خواهید  داشت و این خودش یک مشکل  برای ویندوز
چون  اطلاعات  همواره با  یک ثانیه تاخیر  فرستاده خواهند  شد .
پینگ تون   موقعه بازی  عموما  چنده ؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

توسط Ma3ouD » يکشنبه 4 فروردین 1387 22:06

Mehdi2224 نوشته است:Ma3ouD,

برای مشاهده  نکردن مجدد  غیر فعالشکن  
کلیبک  راست روی
my computer
properties
advanced
error reporting
disable

در نظیمات   دی اس ال compress  رو فعال کن  شاید حل  شد . فکر کنم  سرعت  شما  128   که  هنگام بازی  صد در صد  پینگ بالایی  خواهید  داشت و این خودش یک مشکل  برای ویندوز
چون  اطلاعات  همواره با  یک ثانیه تاخیر  فرستاده خواهند  شد .
پینگ تون   موقعه بازی  عموما  چنده ؟

مهدی جان مشاهده نرکردنش که مشکل را رفع نمی کنه.تنظیمات Compress کجا هست عزیزم؟پینگ رو از کجا بفهمم که چقدر هست.؟
آره عزیزم 128 هست

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 4 فروردین 1387 23:49

Ma3ouD,
وقتی که وارد  یک سرور  انلاین میشید   یک  عددی که  اغلب  بین  صفر  تا   1000  هست   در کنار   اطلاعات  سرور های انلاین  دیده میشه . این همون  پینگ  شماست .   برای  اینکه بتونید   در  سرور های انلاین  بازی  خوب و راحتی  داشته  باشیدو   مشکلی  پیش نیاد    این عدد    باید  کمتر  از  200  باشه .   ولیس با توجه به سرعت  شما و تجربه من  شما مطمئنن  پینگت بالاتر  از   500  هست ..

اینه  پینگ  در واقع همون  فاصله  زمانی بین  رفت   و برگشت  اطلاعات  از  سیستم  شما  به  سروره  و  بالعکس .  عدد  هزار  هم  مساوی  یک  ثانیه  تاخیر کامل  هست  .  . در  بسیاری  از سرور  های   انلاین   خاصیتی    به کار  می برن که   کاربران  با  پینگ  بالای   300  اتوماتیک یا  بن  بشن  یا  کیک و یا  بوت   .  احتمال  داره  شما   دچار  نقص  سوم باشید .

خوب  حالا  شاید میخواهید  بدونید چطور  میتونید  پینگتون  رو  پایین  بیارید

کارهایی که خودتون  میتونید  انجام  بدید  اینه
قبل  از اغاز  بازی   اتوماتیک اپدیت ویندوز  رو خاموش  کنید
قبل  از آغاز  بازی  آنتی ویروس و فایر والتون  رو  غیر  فعال  کنید  
قبل  از  اغاز  بازی   اگر  مرورگر  باز  دارید و بیا  در حال  دانلودید کاملا  از اون خارج  بشید و دانلود ها  رو  قطع  کنید
اگر  احتمال میدید  نرم افزاری  در سیستم  شما وجود  داره که  در هنگام  اتصال  به اینترنت  فعال  میشه  از   طریق   task manager  اون  رو ببندید .  مثله  realsched اگر  درست گفته باشم
برای  بازی  سرور هایی  رو انتخاب کنید   که  در  مقابلشون کمترین   پینگ  ممکن  براتون   ذکر  شده
هر چه  محل  ایجاد  سرور  به ایران  نزدیک   تر باشه   پینگ  شما  کمتر خواهد  بود  . مثا  سرور های  اروپایی و ترکیه  و روسی سرورهای  داخل  ایران  رو بی  خیال  بشید که  واقعا  وضعشون افتضاحه
هر  چه تعداد  افراد  انلاین  در  یک  سرور کم  باشه   پینگ براتون  در اون  سرور  بالاتر خواهد  بود
سعی کنید  در منوی تنظیمات بازی   گزینه  هایی رو که استفاده نمیکنید  ببندید  . مثلا  دریافت   صدا vois  رو غیر  فعال کنید  چون خودش   تبادل  اطلاعات و پینگ  شما  رو افزایش میده
direx.x خودت   رو  کاملا  بروز کن . اخرین نسخشو  دانلود و نصب کن

من با وجود انجام  همه این کارها  و داشتن  خط  256  پینگم  در  سریعترین سرور  بازی میدان نبرد  2 از  160  کمتر  نشد
وقتی هم که سرعتم   128 بود   از 500 تا کمتر نشد
بارها هم به خاطر  پینگ بالا  بوت و بن  شدم  . علاوه بر اینها   ما یه مشکل  دیگه ای هم  داریم  و  اون استفاده  از نسخه  کراک  شده  بازی هاست .  همین  امر  دلیلی  هست  برای  سرور  هایی که  از خاصیت  پانک  باستر  استفاده میکنند   تا   افرادی مثل  ما  رو  اتوماتیک  بیرون بندازن  . اگر  امکانشو  داری  نسخه  اصل  بازی  رو تهیه   کن  .
برای  دریافت هم مستقیما  به سایت خود  بازی  برو  نه ebay . amazon .yahoo
بهترین سرعت برای  بازین انلاین با   تعداد  کمتر از 50 نفر کاربر  بالای  512  کیلوبیت بر  ثانیه هست که تقریبا در کشور ما  شده یک ارزوی  دست  نیافتنی
:?  :?
خاصیت  فشررده سازی  رو با کلیک  روی کانکشن و انتخاب  properties و  زدن  دکمه   configure  در منوی بالایی  میتونی ببینی و از اون جا  فعال کنی  
اینها  چیزایی هستند که من  تو سرور های انلاین بازی  یاد  گرفتم  . امیدوارم  به دردت بخوره   :P  :P

Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » دوشنبه 5 فروردین 1387 03:28

Mehdi2224,

اطلاعاتتون کامل بود ! :D   بازی مورد نظر شما که انلاین بازی می کنید چیه ؟

Ma3ouD,

بازی شما چیه ؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

توسط Ma3ouD » دوشنبه 5 فروردین 1387 07:06

Mehdi2224 نوشته است:Ma3ouD,
وقتی که وارد  یک سرور  انلاین میشید   یک  عددی که  اغلب  بین  صفر  تا   1000  هست   در کنار   اطلاعات  سرور های انلاین  دیده میشه . این همون  پینگ  شماست .   برای  اینکه بتونید   در  سرور های انلاین  بازی  خوب و راحتی  داشته  باشیدو   مشکلی  پیش نیاد    این عدد    باید  کمتر  از  200  باشه .   ولیس با توجه به سرعت  شما و تجربه من  شما مطمئنن  پینگت بالاتر  از   500  هست ..

اینه  پینگ  در واقع همون  فاصله  زمانی بین  رفت   و برگشت  اطلاعات  از  سیستم  شما  به  سروره  و  بالعکس .  عدد  هزار  هم  مساوی  یک  ثانیه  تاخیر کامل  هست  .  . در  بسیاری  از سرور  های   انلاین   خاصیتی    به کار  می برن که   کاربران  با  پینگ  بالای   300  اتوماتیک یا  بن  بشن  یا  کیک و یا  بوت   .  احتمال  داره  شما   دچار  نقص  سوم باشید .

خوب  حالا  شاید میخواهید  بدونید چطور  میتونید  پینگتون  رو  پایین  بیارید

کارهایی که خودتون  میتونید  انجام  بدید  اینه
قبل  از اغاز  بازی   اتوماتیک اپدیت ویندوز  رو خاموش  کنید
قبل  از آغاز  بازی  آنتی ویروس و فایر والتون  رو  غیر  فعال  کنید  
قبل  از  اغاز  بازی   اگر  مرورگر  باز  دارید و بیا  در حال  دانلودید کاملا  از اون خارج  بشید و دانلود ها  رو  قطع  کنید
اگر  احتمال میدید  نرم افزاری  در سیستم  شما وجود  داره که  در هنگام  اتصال  به اینترنت  فعال  میشه  از   طریق   task manager  اون  رو ببندید .  مثله  realsched اگر  درست گفته باشم
برای  بازی  سرور هایی  رو انتخاب کنید   که  در  مقابلشون کمترین   پینگ  ممکن  براتون   ذکر  شده
هر چه  محل  ایجاد  سرور  به ایران  نزدیک   تر باشه   پینگ  شما  کمتر خواهد  بود  . مثا  سرور های  اروپایی و ترکیه  و روسی سرورهای  داخل  ایران  رو بی  خیال  بشید که  واقعا  وضعشون افتضاحه
هر  چه تعداد  افراد  انلاین  در  یک  سرور کم  باشه   پینگ براتون  در اون  سرور  بالاتر خواهد  بود
سعی کنید  در منوی تنظیمات بازی   گزینه  هایی رو که استفاده نمیکنید  ببندید  . مثلا  دریافت   صدا vois  رو غیر  فعال کنید  چون خودش   تبادل  اطلاعات و پینگ  شما  رو افزایش میده
direx.x خودت   رو  کاملا  بروز کن . اخرین نسخشو  دانلود و نصب کن

من با وجود انجام  همه این کارها  و داشتن  خط  256  پینگم  در  سریعترین سرور  بازی میدان نبرد  2 از  160  کمتر  نشد
وقتی هم که سرعتم   128 بود   از 500 تا کمتر نشد
بارها هم به خاطر  پینگ بالا  بوت و بن  شدم  . علاوه بر اینها   ما یه مشکل  دیگه ای هم  داریم  و  اون استفاده  از نسخه  کراک  شده  بازی هاست .  همین  امر  دلیلی  هست  برای  سرور  هایی که  از خاصیت  پانک  باستر  استفاده میکنند   تا   افرادی مثل  ما  رو  اتوماتیک  بیرون بندازن  . اگر  امکانشو  داری  نسخه  اصل  بازی  رو تهیه   کن  .
برای  دریافت هم مستقیما  به سایت خود  بازی  برو  نه ebay . amazon .yahoo
بهترین سرعت برای  بازین انلاین با   تعداد  کمتر از 50 نفر کاربر  بالای  512  کیلوبیت بر  ثانیه هست که تقریبا در کشور ما  شده یک ارزوی  دست  نیافتنی
:?  :?
خاصیت  فشررده سازی  رو با کلیک  روی کانکشن و انتخاب  properties و  زدن  دکمه   configure  در منوی بالایی  میتونی ببینی و از اون جا  فعال کنی  
اینها  چیزایی هستند که من  تو سرور های انلاین بازی  یاد  گرفتم  . امیدوارم  به دردت بخوره   :P  :P

با تشکر ویژه از مهدی جان عزیز دلم که اطلاعات کاملی را در اختیار من قرار دادند.
مهدی جان باورت میشه من تمام این نکته هارو رعایت میکنم.اما نمی دونم  چرا...
مهدی جان من درسته 125 دارم ولی سرعت دانلود من همیشه بالای 50 هست.در بازی کانتر Latency من بین 60 تا 160 .آ
عزیزم من در Properteis کانکشنم Configure را پیدا نکردم.میشه لطف یکم دقیق تر بگی؟  :)
Justice نوشته است:Mehdi2224,

اطلاعاتتون کامل بود ! :D   بازی مورد نظر شما که انلاین بازی می کنید چیه ؟

Ma3ouD,

بازی شما چیه ؟

من کانتر بازی میکنم.Stronghold Crusader.
Stronghold Crusader اگه خواستی بیا آی پی بهت بدم چند نفر هستیم...

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 5 فروردین 1387 10:27

با تشکر ویژه از مهدی جان عزیز دلم که اطلاعات کاملی را در اختیار من قرار دادند.
مهدی جان باورت میشه من تمام این نکته هارو رعایت میکنم.اما نمی دونم چرا...
مهدی جان من درسته 125 دارم ولی سرعت دانلود من همیشه بالای 50 هست.در بازی کانتر Latency من بین 60 تا 160 .آ
عزیزم من در Properteis کانکشنم Configure را پیدا نکردم.میشه لطف یکم دقیق تر بگی؟  

البته اين  گزينه بنابه نوع مودم   دي اس ال  فرق ميکنه که  تنظيماتش  کجاست .  در مودم  من که  در کانکشن بود. ممکن  در  بخش  تنظيمات   مودم  خودت  باشه. اونجا  رو بگردي  پيدا ميکني..

مطمئنم مودمت يک بخش   باي تعيين نرخ دربيافت  داره . rate
اون رو پيدا کن و در بالاترين  حد ممکن  قرار بده .

مسعود  اگر  جنگ هاي صليبي يک  رو بازي ميکنيد آي پي  بديد يه سر بزنيم

اون  عدد  60 که موقع  دانلود نشون ميده  اون به اطر  تاخير  زمان  استارت  دانلود  از   سيستم کاربر هست . و الا   سرعت  همون   128  يا   16 کيلوبايت بر ثانيه هست و از اين هم بيشتر نميشه  به خصوص  در بازي هاي انلاين   که  رد   دو بدل  اطلاعات   همزمان انجاميشن

يادم اومد که من بارها   در حين بازي   کانکشنم  رو  از دست  دادم . خودتون  که اينترنت  ايران رو ميشناسيد . هر از  گاهي  سوتي ميده و  قطع ميشه  خود  به خود و تبادلي  انجام  نميشه . البته  به  دليل نوع سيستم  بشبکه بازي  فقط   log out
مي شدم و لي  در  بازي هاي قديمي اين سيستم  وجود نداره . اون  طور که من  فکر ميکنم   بازي هاي  قديمي  از  game spy استفاده ميکنند که  تقريبا   داره  يواش  يواش   استفاده کنندگانشو از  دست ميده چون  يک سري نقايصي  داره که هنوز رفع نشده .
Mehdi2224,

اطلاعاتتون کامل بود !  بازی مورد نظر شما که انلاین بازی می کنید چیه ؟

خواهش ميکنم
من بازي ميدان نبرد  دو رو  بازي ميکنم . تصاويرشم  در بخش تصاوير  بازي هاي هوايي   گذاشتم

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

توسط Ma3ouD » دوشنبه 5 فروردین 1387 13:01

Mehdi2224, جان
ممنون از توضیحاتت عزیزم  :(  :(  :razz:  :razz:
مهدی جان چون من خوردم سرور میشم, هر دفعه آی پی فرق می کنه.
آی دی منو ادد کن تا آنلاین بهت آی پی بدم.  :razz:
ma3oud_khoroushi
بسیار خوشحال میشم... :-)