Doodle Jump برای گلکسی تب (v 1.5.0)

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 198 بار

Doodle Jump برای گلکسی تب (v 1.5.0)

پست توسط senator215 » چهار شنبه 20 بهمن 1389, 7:36 pm

تصویر


Doodle Jump یک بازی بسیار ساده در عین حال جذاب است که در آن نقش یک موجود عجیب را بازی می کنید که با پرش از روی سکوهای بی پایان راهش را ادامه می دهد . می توانید [url="http://www.galaxytab.ir"]تبلت[/url]خود را به چپ و راست خم کنید تا موجودتان بر روی هوا به این طرف و آن طرف برود و اگر از یک طرف صفحه نمایش به بیرون بروید از طرف دیگر به داخل می آید. همچنین می توانید بر روی صفحه بزنید تا موجودتان شلیک هم بکند.
در مسیرتان به سمت بالا , به اشیایی بر می خورید که به شما کمک می کند راحت تر مسیر را طی کنید مثل فنر هایی که شما را تا 3 برابر بالاتر می برد ! هر چه جلوتر بروید , موانع بیشتر و راه دشوار تر می شود و در نتیجه بازی جذاب تری خواهید داشت !
یکی از مزایای این برنامه این است که شما با یک دست می توانید بازی کنید !
همینطور که به بالا می روید یکسری خط در سمت راست صفحه می بینید که نام کسانی که تا آن خط رفته اند بر روی آنها می بینید. این یک راه بسیار جالب برای نشان دادن رقابت بین دیگر بازی کنندگان و حتی بازی کنندگان سراسر دنیا است .
تمام بازی بر روی یک کاغذ شطرنجی است که در واقع تمام آنچه در بازی وجود دارد شبیه همان چیزهایی است که سر کلاسهای هندسه ی دبیرستان وقتی حوصله مان سر می رفت روی کاغذ می کشیدیم

تصویر


[url="http://www.galaxytab.ir/cn/download.php/sn/softwares/id/15"]لینک دانلود[/url]

[url="http://www.galaxytab.ir/content/softwares/Doodle%20Jump"]منبع[/url]

ارسال پست

بازگشت به “Android App”