چگونه میتوانم جک پاور لپ تاپ hp dv6 رو تهیه کنم

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

چگونه میتوانم جک پاور لپ تاپ hp dv6 رو تهیه کنم

پست توسط gprsm » سه شنبه 23 مهر 1392, 2:02 pm

یک مدتیه          که شارژ رو به لپ تاپم وصل می کنم باید یکم با فیش شارژر بازی کنم تا لامپ شارژر روشن     
     اونجا که فهمیدم مشکل از جک پاور هست یک اون فیش     
     جا رفتم تا بتونم اون فیش ساده رو خریداری کنم کسی بهم نمیده ! همه میگن لپ تاپتو بیار برات درستش کنیم     
     من اصلا به تعمیر کارا اطمینان ندارم و نمیخوام زمانی که خودم می تونم تعمیرش کنم لپ تاپم رو بفرستم     
     می دونه چطور میتونم این سوکت رو گیر بیارم و     
     اون قطعه ای که     
    [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 232 بار
سپاس‌های دریافتی: 617 بار

Re: چگونه میتوانم جک پاور لپ تاپ hp dv6 رو تهیه کنم

پست توسط netwet » سه شنبه 23 مهر 1392, 3:16 pm

قیمت این قطعه 20 تومنه و از این فروشگاه میتونی به صورت انلاین خرید کنی:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اگه موجود نداشتند باهاشون تماس بگیری حتمآ راهنماییت می کنند :

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

Re: چگونه میتوانم جک پاور لپ تاپ hp dv6 رو تهیه کنم

پست توسط Solver » پنج شنبه 25 مهر 1392, 7:10 am

شما قصد دارید خودتان تعویض کنید؟

من پیشنهاد میکنم بدین یک تعمیرکار براتون عوض کند. ضمنا زمان تحویل دستگاه بهش سالم بودنش را گوشزد کنید. تا اینطور در صورتی که مشکلی پیش آمد خسارت بگیرید ازش.

البته من مدل لپ تاپ شما را باز نکردم تا به حال، اما از 3 مدل شبیه اش که باز کردم، اکثرا کابل جک آپ از توی لولا و خوشبختانه از روی صفحه محافظ مادربرد عبور داده شد است. اما به هر حال باز کردن خود لولا چون کابل ال سی دی، وایفای و بلوتوث از همون جا رد می شود و خیلی هم ظریف (فلت) هستند بدون داشتن تجربه مطمئن باشید زیر دستتان آسیب خواهند خورد (نمی گم خراب حتما).

اتفاقا چند وقت پیش شاهکار یک نو مهندس بود که صرفا برای تعویض یک ال سی دی اقدام کرده بود اما در همین حین باز و بسته کردن کابل فلت را خراب کرده بود ... و و گاهی یک اتصالی ممکن خسارت روی برد شما هم به بار بیاره !

اگر تجربه دارید یا به هر ترتیب خودتان اقدام کردید، که چه خوب می شود مراحل کار را تصویری مثلا با چند تا عکس از حالت باز لپ تاپ اینجا قرار بدادین تا ما هم استفاده ببریم.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”