در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

مشکل با رايت DVD

توسط unknown20 » پنج شنبه 6 دی 1386 16:36

سلام  :) خسته نباشید

وقتی با استفاده از ویندوز میخوام چند فایل رو از هارد روی DVD خام رایت بکنم روی فایلها راست کلیک میکنم و از گزینه  DVD/CD- RW DRIVE  , SEND TO رو

انتخاب میکنم . پنجره کپی باز میشه تا اینجا مشکلی نیست . بعد روی DVD/CD -RW DRIVE  راست کلیک و گزینه WRITE THIS FILE TO CD رو انتخاب میکنم حالا

ویزارد رایت باز میشه در پنجره اول نام رو تعیین میکنم ولی درپنجره دوم میگه که یک سی دی قابل رایت داخل درایو بگذار در حالیکه یک DVD خام داخل درایو هست .

یه مشکل دیگه هم پیش میاد بعد از اینکه دیویدی رو درمیارم DVD/CD DRIVE بادبل کلیک باز میشه !

وقتی هم با نرو میخوام DATA DISK رایت بکنم سیستم از کار می افته . البته این فقط در حالتی هست که از DVD برای مقصد رایت استفاده بکنم . با سی دی هیچ کدوم از این  مشکلات  رو ندارم .

نمی دونم چه مشکلی داره؟ :-(

:razz: با سپاس فراوان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 6 دی 1386 22:40

unknown20 جان
مارک رايتر شما چيه؟ اصلا DVD رو رايت ميکرده؟ از کي اين مشکل پيش اومده (مثلا بعد از نصب برنامه خاص يا انجام کار خاصي روي سيستم)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » جمعه 7 دی 1386 10:27

سلام :razz:

اسم رايتر:   LITE -ON COMBO SOHC - 5236 V

راستش اولين باره که با رايتر DVD خام رايت ميکنم . هميشه از CD  استفاده ميکنم .

یه سؤال دیگه هم داشتم : من یک CD DRIVE و یک DVD/CD- RW DRIVE دارم . حالا چطوری میتونم یک DVD پر رو به طور کامل روی یک DVD خام کپی بکنم ؟چون سیدی درایو  دیویدی رو نمی خونه .

متشکرم  :razz:
آخرين ويرايش توسط unknown20 در جمعه 7 دی 1386 10:35, ويرايش شده 1 در کل.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 7 دی 1386 10:31

unknown20 جان
اين مدل Combo هست و متاسفانه قابليت رايت DVD رو نداره، فقط امکان خواندن DVD رو داره و همينطور خواندن و رايت CD
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد