در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

به نظر شما DVD كدام نرم افزار رو دوست داريد رايگان بدست بياريد؟

ويندوز و متعلقات
7
47%
آفيس
0
بدون راي
آنتي ويروس و Assistatnt
1
7%
گرافيك و فتوشاپ و ...
2
13%
مهندسي خاص
1
7%
اتو كد و...
1
7%
غيره
3
20%

کل آرا : 15

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 آذر 1386 10:34

آرشيو سپاس: 7 مرتبه در 3 پست

ِDVD ويندوز كاملا رايگان !!! باور نكردني هستش

توسط ajaxmen » سه شنبه 15 تیر 1389 18:45

سلام دوستان من ديروز از طريق يكي از دوستانم يه DVD ويندوز رايگان به دستم رسيد .
منم چون ديدم جالبه گفتم اين رو به عنوان يك پست بزارم كه باقي دوستان هم اگر مي خواهند بتونن از اين دي وي دي بهره ببرن
ماجرا از اين قراره كه من يكي از دوستانم يه SMS به من داد كه از طريق سايت يك شركت كامپيوتري دي وي دي مجاني گرفته و گفت كه تعداد محدودي رو شركت عرضه مي كنه و گفت منم مي خوام
منم كه معلومه كور از خدا چي مي خواد فقط يه كمي اطلاعات مثل نام و تحصيل گرفت و شماره موبايلم رو وارد كرد گفت يه كد رهگيري مياد به من اس ام اس اش كن . غروبش يه اس اومد و من به دوستم دادم و هفته بعدش كه ديروز بود پست DVD رو آورد دم منزل. اول فكر كردم كاتالوگ تبليغاتي هستش بعد پك دي وي دي رو خوندم فهميدم ويندوز هستش
امروز كه نصبش كردم وسوسه شدم كه اينو به ديگرون اطلاع بدم
جالبه به همراه ويندوز تو كامپيوترم چند تا برنامه مثل Photoshop cs4 , correl , NOD smart security , تقويم فارسي و يه نرم افزار كه ليست تمامي فيلم هاي جديد رو داشت با توضيحاتش و لينك دانلودش حتي لينك خريد پستي اش هم را داشت پول درب منزل ميديد ( مي دونيد چند؟ 800تومان تازه بيشتر بخري ارزون تر هم ميده  منكه 4 تا فيلم جديد خريدم ) و حتي بازي هاي جديد رو هم معرفي ميكرد با همون قيمت خريدشم پستي هستش اينا كمي از امكاناتش هستش . معرفي دوربين ديجيتال هاي جديد ، لپ تاپ ، مانيتور   سخت افزار و.... همش رو دسكتاپتون رايگان تازه يه برنامه داره براي ما قشر دانشجو كه خيلي جالبه تبادل پرو‍ه و كتاب و جزوه و تحقيق باور كنيد من تا فردا بگم كم گفتم اينا جزئي از اين DVD بود و حقيقتا تا همين لحظه HANG هستم كه همشون رو رايگان (خدايش مفتي مفتي ) به دست آوردم.
نمي دونم براي شما دوستان جالب توجه هستش يا نه
فقط كمي توضيح بدم كه اين رو هم از دوستم پرسيدم مي دونم كافي نيست اما اگه ديدم كسي مشتاق بود سعي مي كنم ته توي راه تحويل دي وي دي رو در ميارم
اينجا تو دي و دي نوشته كه دريافت دي وي دي اول رايگانه و براي باقي دي وي دي ها كه بفرستن بايد شما امتياز لازم رو به دست بياريد كه باور كنيد مي خنديد كه چه راحت به امتياز لازم مي رسيد . آهان يادم رفت اين دي وي دي ويندوز من سري اول دي وي دي ها بوده و شركت هم اين دي وي دي رو و هم دي وي دي هاي جديد مثل آفيس و كل محصولات نرم افزاري موجود تو بازار رو به صورت گام به گام به صورت رايگان به كاربرانش تحويا ميده خود من هم باورم نشدش ولي تا الان كه امتياز تحويل دي وي دي شماره 2 رو بدست آوردم به دستم رسيد به شما هم اطلاع مي دم
اگه دوستان سوالي داشتن تو اين تاپيك بزارن من سعي ميكنم جواب بدم
ايميل من  MN4229127[@]yahoo[dot]com هستش مي تونيد مشخصات خودتون رو توي ايميل بنويسيد كه من بدم دوستم براتون ثبت نام كنه.البته تو اصرع وقت روش ثبت نام و لينك سايتش رو كه پيدا كرم ميزارم تو يه پست كه استفاده كنيد
اگر هم احيانا خواستيد مي تونيد به من SMS  بديد كه جواب بدم 935 رو اول آدرس ايميل من وارد كنيد (خواهشا اگه ميشه فقط اس ام اس بديد)
در پايان از دوستان معضرت مي خوام اگه تو تايپم مشكلي بود آخه عجله اي نوشتم
من خودم هميشه توي اين فروم سرگرم مطالعه هستم ديدم از off گذاشتن تو ياهو خيلي بهتره و اينجا دوستاني دارم كه بيشتر از زبان علم و دانششون ميشناسمشون نه از طريق چت و حرف زدن
موفق و سلامت باشيد هميشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ajaxmen تشکر کرده اند:
un4given.1991

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 آذر 1386 10:34

آرشيو سپاس: 7 مرتبه در 3 پست

Re: ِDVD ويندوز كاملا رايگان !!! باور نكردني هستش

توسط ajaxmen » چهارشنبه 16 تیر 1389 18:03

سلام دوستان
امروز یه کم گشتم تونستم لین رو پیدا کنم
http://www.sabalinks.com/lohe-saba.php
از طریق این لینک ثبت نام می شه کرد
ساده هستش
در ضمن ایمیل زدم به مدیر سایت گفته که وقتی تعداد ثبت نام به 1000 نفر برسه دی وی دی رو به آدرس اونها ارسال می کنن
اگه کسی سوال داره تو پستش بزاره من جواب رو از مدیر می گیرم یا می گم خودش جواب بده
موفق باشید