سامسونگ گوشي باريك كشويي E900 را به

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70461 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

سامسونگ گوشي باريك كشويي E900 را به

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 9:50 pm

گوشي كشويي GSM سامسونگ به نام SGH-E900 به زودي وارد بازار مي‌‏شود.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ايلنا، سامسونگ معتقد است ؛ اين تلفن كشويي و باريك سهم بزرگي در معرفي كالاي مرغوب و فن‌آوري بديع اين شركت خواهد داشت.
E900 با سيستم BLACK UI منوهاي فرعي را از منوهاي اصلي متفاوت ساخته و نوشته‌هاي آن را براي ديد بهتر تغيير اندازه و رنگ مي‌دهد.
E900 با تكنولوژي EDGE داراي دوربين 2 مگاپيسكلي همراه با فلش و قابليت فيلمبرداري است. ازديگر مشخصات اين دستگاه برخورداري از BLUETOOTH و USB، صفحه نمايش بزرگ 2.05 اينچي با 262 هزار رنگ ، قابليت استفاده از حافظه INICROSD ، پخش فايل‌‏هاي MP3 و CALLER ID تصويري است.
كيتا لي ، مدير بخش سيستم‌‏هاي شبكه‌‏اي و مخابراتي سامسونگ معتقد است ؛ سامسونگ همواره زيبايي و فن آوري دستگاه‌‏ها را به صورت هماهنگ در نظر مي‌گيرد و E900 نمونه بارز اين مسئله است.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: there!!!
تماس:

پست توسط 0310 » دو شنبه 9 بهمن 1385, 11:13 pm

سلام.مي دونم که اين تاپيک يه خورده مال قبلا هستش ولي اين گوشي وارد بازار شده و من با اينکه اصلا از گوشي هاي سامسونگ خوشم نمياد خريدمش.حالا نمي دونم که کار درستي کردم يا نه.چون قبل از خريد e900 مي خواستم w810 سوني اريکسون رو بخرم ولي تو يه لحظه اين رو خريدم.به نظرتون چه جور گوشيه و ارزش 300000 تومن رو داره؟؟؟؟
امروز همان فردايي ست که ديروز نگرانش بوديم!!!

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » سه شنبه 10 بهمن 1385, 12:35 pm

0310 عزيز مبارک باشه :D

اين گوشي به داشتن اين امکانات و اينکه تقريبا جديد است گوشی بدی نیست ولی جاوا است و در نصب برنامها حرفی برای گفتن نداره.

StandardGSM / GRPS class 10 /Tri band (900 / 1800 / 1900MHz) + EDGECamera2 Megapixel Camera with flash Display2.05” 240x320 262K Color TFT FeaturesVideo Recording & Messaging (MPEG4 / H.263)MP3 / AAC / ACC+ / AAC+(e) / WMADigital Power Amp / Touch KeyBluetooth / USB Document Viewer / TV-outputMemory80MB embedded, External memory (microSD)Size93 x 45 x 16.5 mmWeight93g[Only registered and activated users can see links]

تصویر

New Member
تماس:

پست توسط Jimax » پنج شنبه 15 شهریور 1386, 11:00 pm

سلام آقا مهدی خسته نباشید.
من یک گوشی E900 دارم که قبلاً بدون هیچ مشکلی کار میکرد.
حالا که بعد از 2 ماه باز میخوام از اون استفاده کنم موقعی که پین کد را وارد میکنم بعد از اون Sim Lock Code رو میخواد که اونو ندارم حالا نه میشه ریستش کرد نه کار دیگه ای
البته من میخواستم Sim Lock اش رو از طریق برنامه DCT3-4 MC v.1.0 By Mahdi1944 به دست بیارم که دیدم نمیشه و این برنامه فقط برای نوکیا کار میکنه و این گوشی بیشتر از 8 عدد بیشتر قبول نمیکنه .
اگر لطف کنید و من را راهنمائی کنید ممنون میشم.
راستی امیدوارم شناخته باشید
P30download™ - The joy of downloading!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70461 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 16 شهریور 1386, 2:07 am

Jimax جان
اين برنامه صرفا براي DCT3, DCT4 کارائي داره، براي گوشي شما بهترين راه اينه که پشتيباني سامسونگ ايميل بزنيد و IMEI گوشيتون رو بديد تا مستر کد رو بهتون بدهند، علت نمايش اين پيغام فعال کردن گزينه lock phone if sim changed هست، البته اگر کد رو تغيير نداده باشيد قائداتا بايد ارقامي مثل 00000, 12345,11111, ..... باشه، اينها رو امتحان کرديد؟ :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”