حالت Easy Mode چیست و چطور می‌توان در «گلکسی اس ۴» از آن است

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

حالت Easy Mode چیست و چطور می‌توان در «گلکسی اس ۴» از آن است

پست توسط a_gadget » جمعه 10 خرداد 1392, 5:15 pm

حالت‌های مختلف صفحه خانگی (Home Screen Mode)
«گلکسی اس ۴» از دو حالت برای نمایش صفحه خانگی پشتیبانی می‌کند: حالت اصلی (Basic Mode) و حالت آسان (Easy Mode). برای دسترسی به تنظیمات صفحه خانگی، از صفحه خانگی گوشی‌تان Menu، سپس Settings، در ادامه My device و در پایان Home screen mode را برگزینید.
حالت اصلی (Basic Mode)
در حالت اصلی، که وضعیت پیش‌فرض صفحه خانگی است، تمام قابلیت‌های متداولی که سامسونگ برای صفحه‌های خانگی در نظر گرفته را در اختیار خواهید داشت. چنانچه حالت پیش‌فرض را تغییر داده‌اید، با لمس کردن Basic Mode و سپس کلیک کردن بر روی Apply می‌توانید دوباره به حالت اصلی بازگردید.
تصویر
حالت آسان (Easy Mode)
در حالت آسان، صفحه خانگی ظاهر ساده‌تری پیدا می‌کند. در نتیجه، این حالت برای کاربرانی که هنوز تجربه چندانی در زمینه کار با اسمارت‌فون‌ها ندارند یا اینکه می‌خواهند آسان‌تر از امکانات اصلی دستگاه استفاده کنند، مناسب خواهد بود. برای به‌کارگیری حالت آسان، کافی است گزینه Easy mode را لمس کنید و سپس Apply را بفشارید. بعد از آن، باید پیام Enable easy mode را مشاهده کنید و OK را لمس نمایید. توجه کنید که تنظیماتی که در حالت اصلی (Basic Mode) انجام داده‌اید، در حافظه دستگاه ذخیره می‌شوند. در نتیجه، هنگامی که دوباره به حالت اصلی بازگردید، نیازی نیست که صفحه خانگی را از نو سفارشی‌سازی کنید.
تصویر

منبع : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”