در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
97

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 16:36

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

Ebook براي طراحي فروشگاه اينترنتي مي خواستم!

توسط bbk_agp » شنبه 27 مهر 1387 09:01

سلام

Ebook آموزشی براي طراحي فروشگاه اينترنتي مي خواستم! اگه Ebook ای باشه که یه طراحی مرتبط رو هم آموزش بده ممنون میشم!

English هم مشکلی نیست...

ممنون

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » شنبه 27 مهر 1387 10:26

اولا باید بگی با چه زبان برنامه نویسی PHP یا ASP.net .با HTML نمیشه فروشگاه راه انداخت مگر اینکه با شرکتهایی که ارائه دهنده سرویس  خريد و فروش اينترنتي از طريق پست هستن قرارداد ببندید.
دوما همچین چیزی که بیاد تمام مراحل یک فروشگاه آنلاین رو شرح بده پیدا نمی کنی لااقل من ندیدم!! نهایتا نحوه پیاده سازی سبد خرید فروشگاه رو توضیح بده که البته اصلی ترین قسمت یک فروشگاه هست.
اما اگر واقعا طالبش هستی برو کتاب "آموزش گام به گام PHP" تالیف جعفر نژاد قمی بگیری کارتو راه میندازه ولی باید زحمت بکشی.
را دیگه استفاده از CMS ها هست که اگه یکم جستجو کنی در همین انجمن مفصل توضیح داده شده.

موفق باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 16:36

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

توسط bbk_agp » چهارشنبه 1 آبان 1387 09:07

ممنون به خاطر راهنماييتون

ولي من بيشتر از ديد مهندسي نرم افزار مي گفتم... يعني بيشتر تحليل نوع کارکرد و ديتابيس اون مد نظر من هست... اگه در اين مورد eBook اي سراغ داريد، ممنون ميشم...